Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πως σας φαινεται?


MOIRA

Recommended Posts

Κοριτσια βαφτιζω τη μπουμπου μου τον ιουνιο και σκεφτομαι να φτιαξω μονη μου τις μπομπονιερες και θα εχω θεμα νεραιδες..πως σας φαινονται οι νεραιδες της φωτογραφιας δεμενες σε μωβ πουγκι?ειναι κρεμαστα για το κινητο..(μια νεραιδα σε καθε πουγκι)...:blush: σας φαινεται ψευτικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη ψαχνω κι εγω ιδεες για την βαπτιση του μικρου ειναι απο τα καλυτερα που εχω δει πολυ ωρααιες και καθολου ψευτικες δεν φαινονται να σου ζησει η μπουμπου:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μενα μου φαινονται ιδιαιτερα κομψες για μπομπονιεριτσα,πιστευω οτι θ αρεσουν πολυ..Μπραβο σου παντως που τις φτιαχνεις μονη,αυτο απο μονο του εχει μεγάλη αξια...Κ γω οτων ερθει η ωρα θα προτιμησω κατι που να το φτιαξω οσο μπορω μονη μου..Καλη συνεχεια στις ετοιμασιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία επιλογή σου, πιστεύω ότι θα χρησιμοποιηθεί από τους προσκεκλημμένους σου (ειδικά από τις γυναίκες...)!!!

Πραγματικά είναι συμπαθέστατες και πρωτότυπες!!!

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MOIRA να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και με το καλό η βάφτιση!

Κι εμένα μου άρεσαν οι νεραϊδούλες! Αν το όλο concept της βάφτισης είναι οι νεραϊδες είναι πολύ καλή επιλογή αυτή η μπομπονιέρα για τους μεγάλους. Για τα παιδάκια μπορείς να κάνεις χρωματιστές, θα τις χαρούν περισσότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τις βρισκω πολυ ωραιες και πολυ χρησιμες. θα εχεις ενα θεμα για ολους ή για τα παιδακια θα βαλεις κατι αλλο? πχ ενα μολυβι και μια νεραιδα επανω?

οπως και ναχει ειναι πολυ καλη ιδεα :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω πολυ για την ανταποκριση...Επειδη οι Νεραιδες ειναι πιστευω κοριτσιστικα ειπα να παρω για τα παιδια ξυλινα μολυβια με μουσικα οργανα απο πισω που βρηκα με 60 λεπτα το ενα... οι νεραιδες ειναι με 1.50 τη μια...ολο το μπατζετ για 200 μπομπονιερες παει 450 ευρω.. στη προσκληση θα κανω εκτυποση μια παρασταση απο ενα παραμυθι με νεραιδες και επειτα θα το βαλω σε τουλι σα σε πουγκι με κορδελα σατεν και θα βαλω μεσα πουλιες και αστερακια.....σας βαζω και φοτο απο αλλες μπομπονιερες και απο εικονες της τινκ που μπορει να βαλω στη προσκληση...το ημερολογιο με τη βασιλισσα ειναι αμεσως επομενη επιλογη σε μπομπονιερα αλλα εχει 2.70 το κομματι....οι αλλες κοριτσια που θα σας δειξω εχουν 3.90 η μια...και σκεφτομαστε με τη νονα να ειμαστε καπως ασορτι στα ρουχα με τη μπεμπα....Το πουγκι που μου αρεσε με τη νεραιδα που θα σας δειξω ειναι αυτο που λεω να βαλω.... η μπομπονιερα με τη νεραιδα αυτη που ειδη εχει πανω εινα πολυ ακριβη....φιλακια..:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλα μου, με το καλό η βάφτιση της μικρούλας σου! Οι νεραϊδούλες είναι απλώς καταπληκτικές! Μπράβο σου για την υπέροχη ιδέα! Το όνομα της μπέμπας σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραία η ιδέα και πρωτότυπη, Και με την υλοποίηση όπως την περιγράφεις φαίνεται να καταλήγει σε μια πολύ ωραία μπομπονιέρα που μόνο φθηνή Δεν θα δείχνει...

Το δε όνομα κορυφαίο! Να τη χαίρεσαι την κορούλα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσωπικά μου φάνηκε πολύ ωραίο και αρκετά πρωτότυπο!

Να σου ζήσει.. Και να το καμαρώσεις όπως επιθυμείς! Γερό και δυνατό πάντα και πολύ καλότυχο στην ζωή του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πάρα πολύ ωραίες!!!

με το καλό! εμένα μου άρεσαν οι νεράιδες.

τη κρεμαστρούλα με το φορεματάκι το έχω δει σε προσκλητήριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...