Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μερικα παιδακια γινονται αγγελοι τοσο γρηγορα...


Recommended Posts

Βιωσα και εγω πριν απο 2 περιπου χρονια μια αποβολη στην ογδοη εβδομαδα κυησης.Τα παιδακια ητανε 2 μου ειπε ο γιατρος.Εγω ηθελα τοσο πολυ να γινω μητερα οσο ενας διψασμενος να πιει νερο.Οταν πηγα να κανω την β χοριακη μου ειπε ο μικροβιολογος.Συγχαρητηρια ειστε εγκυος.Εγω ουτε καταλαβα πως κατεβηκα τις σκαλες και εφτασα στο αυτοκινητο (ξεχασα να πω οτι δεν προσπαθησαμε ποτε για παιδι γιατι τα οικονομικα ηταν χαλια απλα ετυχε)το ειπα στον ανδρα μου και χαρηκε και ο ιδιος.Μετα απο παρα πολλες στεναχωριες και μια κακια γλωσσα απο το οικογενειακο περιβαλλον του αντρα μου σηκωθηκα ενα πρωι και ειχα γεμισει αιματα.Θυμαμαι οτι φωναξα "οχι Παναγια μου" ειχα καταλαβει οτι τα μωρακια μου ειχανε ηδη γινει αγγελοι.Σηκωθηκα πηγα στο μαιευτηριο και εγινε αποξεση.Απο τοτε δεν ηθελα να κανω παιδι παρολο που τα λατρευω.Αυτη η κακια γλωσσα ελεγε πισω απο την πλατη μου οτι ειπα ψεμματα οτι ημουν εγκυος και ολα τα εκανα για να τυλιξω τον αντρα μου και ειχα συννενοηθει με τον γιατρο για ολα και ειμαι ανικανη να κανω παιδι.Αν ειναι δυνατον.Επειδη ομως ο θεος δεν αφηνει τα παιδια του πριν απο 7 μηνες μου χαρισε ενα αγορακι που λατρευω.Ηρθε και αυτο τυχαια αλλα τοσο ευχαριστα.Βεβαια τα αγγελακια μου παντα θα τα θυμαμαι και ας μην τα εζησα ποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( ναταλια μου ο κοσμος ηταν και παντα θα ειναι κακος.χαιρετε με το να μειωνει τον αλλον.να το υποβιβαζει.η πορεια του χρονου ειναι η καλυτερη αποδειξη για τις πραξεις μας.και εσυ το απεδειξες.με ενα αγορακι 7 μηνων.να σου ζησει. να μην υπολογιζεις κανενας παρα μονο την ευτυχια της οικογενειας σου. να θυμασε παντα οτι σημασια εχει ηρεμια και η ευτυχια σας σαν οικογενεια.παντα θα υπαρχουν τοσο καλοι γνωστοι σου :angry: για να λενε διαφορα.σημασια εχει τι πραγματικα συνβαινει. παντα τα καλυτερα σου ευχομε και οσο για τα αλλα δυο αγγελουδια ναι σε βλεπουν και χαιρονται.πολλα φιλια:lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax gluko mou natalaki min stenaxwriese an to theteis etsi oti ta morakia sou einai aggelakia tote egw exw 3 ekei psila pou me vlepoun twra giati kai egw 3 apovoles eixa kai i mia itan palindromisi dld mou to piran nekro kai egw olla ta exasa molis ekleina tin 8 evdomada,

alla kai emena o theoulis mou esteile mata apo olla auta tin petalouditsa mou pou einai twra 8 minwn.

na skeftese kai esu twra to aggelaki pou exeis stin agkalitsa sou kai panta na eise dunati stin zwi sou opws twra...

makiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω κορίτσια διαλύθηκα τώρα και ας μην έχω βιώσει κάτι τέτοιο.Καμιά γυναίκα αν είναι δυνατόν να μην βιώνει τέτοια κατάσταση! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω παρα παρα πολυ.Ναι παιδια πιστευω οτι ειναι αγγελακια πραγματικα...και μαλιστα μας προστατευουν οσο και αν σας φαινεται αστειο.φιλακια πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΩΤΑ ΣΕ ΑΓΝΟΟΥΝ,ΜΕΤΑ ΣΕ ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΟΥΝ,ΥΣΤΕΡΑ ΣΕ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ!

ΜΑΧΑΤΜΑ ΓΚΑΝΤΙ

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΛΛΙΚΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΓΛΩΣΣΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ Γ@ΜΗΓΦΘΕΙ.ΜΗΝ ΣΤΕΚΕΣΑΙ ΣΆΥΤΟ, Η ΚΑΚΙΑ ΓΛΩΣΣΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΜΠΛΕΞ.ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ.ΕΣΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ,ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕ ΤΑ ΜΑΛΛΑ Η ΚΑΚΙΑ ΓΛΩΣΣΑ:angry:

ΥΓ:ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΛΕΝΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΚΙΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΡΕΙΣ ΑΠΟΒΟΛΕΣ.ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΓΡΑΦΩ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΛΑΝΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι fiore μου την εστειλε ο αντρας μου την νονα του απο εκει που ηρθε και παραγματικα ηρεμισαμε.Εκανε πολλα για να μας διαλυσει αλλα σκασιλα μου.Αυτο ομως που με τσακισε ειναι τα παιδια.Ποσο κακος μπορει να ειναι ενας ανθρωπος απορω.Παντως εγω δικαιωθηκα με το γιοκαρι μου και οχι την εγκυμοσυνη δεν καταλαβα αλλα ουτε καν την γεννα μου. τελειο αυτο που εγραψες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας,ενιωσα την αναγκη να γραψω γιατι οσα γραφετε ειναι πολυ συγκινητικα,μπραβο σας και κουραγιο σε καθε δυσκολια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν ηρθα σ αυτο το νεο μερος για να μεινω η επικοινωνια με αλλους ανθρωπους ηταν πολυ δυσκολη. Διπλα στο σπιτι μου ανοιξε ενα μαγαζι με ψιλικα ηδη .Τ ο ζευγαρι που το ειχε ειχαν μια κορη παντρεμενη με ενα κοριτσακι λιγομεγαλυτερο απο το Σταυρο μου .Πολυ γρηγορα τα παιδια μας εκαναν παρεα και επαιζαν μαζι ετσι μεταξυ μας δημιουργηθηκε μια φιλικη σχεση .Μαλιστα αστειευομενος ο πατερας της μικρης Χριστινας ελεγε :να ο γαμπρος μου.Δεν καναμε την κολλητη παρεα απλα τα παιδια μας επαιζαν στην ιδια παιδικη χαρα .Συντομα η κοπελα εμεινε εγκυος στο δευτερο παιδακι , γελαγαμε γιατι μου ελεγε αν δεν του κανει η Χριστινα επειδη ειναι μεγαλυτερη θα του κανει η μικρη ηξεραν οτι ηταν κοριτσι.Ο καιρος περναγε καιμετα απο μια μεγαλη αναμονη ηρθε στο κοσμο ενα πανεμορφο κοριτσακι με καταμαυρα μαλλια και κατασπρο προσωπο.Το εφερνε περιπου οταν ηταν 2 μηνων στη παιδικη χαρα και όλοι το θαυμαζαμε .Μας γελαγε αν και μικρο μας γελαγε .Καποια στιγμη εμαθα οτι το μωρο παρουσιασε πυρετο , θεωρησαν οτι ηταν ενα συνηθισμενο φαινομενο αφου λιγες μερες πριν ειχε κανει το πρωτο της εμβόλιο.Ο πυρετος ξαφνικα ανεβηκε και η μικρουλα επαθε την πρωτη της επιληψια .Την πηγαν στο νοσοκομειο και αμεσως νοσηλευτηκε , απο ότι ειπαν οι γιατροι η μικρη κατα τη διαρκεια του τοκετου δεν πηρε το οξυγονο που επρεπε και παρουσιαζε αυτες τις επιληψιες .Δεν οξυγονωθηκε ο εγκεφαλος αρκετα και για να καταληξουν σε αυτο περασε πολυς καιρος. Το κοριτσακι μπαινιβγαενε στο νοσοκομειο , οι γονεις ειχαν ρεψει στα ποδια τους η γιαγια του παιδιου ειχε τοση δυναμη μεσα της στηριζε τη κόρη της , το γαμπρο της την μικρη εγγονη της .Τα χριστουγεννα του 2008 ειχε βγει για πολυ λιγες ημερες απο το νοσοκομειο .Την βαφτισαν την εβγαλαν Μαρια .Το μεγαλο κοριτσακι ειχε σταματησει να πηγαινει στο παιδικο σταθμο φοβοντουσταν τις ιωσεις καθε μικροβιο θα ηταν επικινδυνο για το Μαρακι.

Ετσι περναγε ο καιρος και η μια επιληψια διαδεχονταν την αλλη και ο θαλαμος στο νοσοκομειο ηταν το μόνιμο σπιτι της Μαριας .Την Πρωτομαγια ηταν εξω και την ειχαν στον ηλιο η γιαγια της μου ειπε :τινα κανω να μην το βγαλουμε να το δει ο ηλιος ; να την βγαζεις της απαντησα και την πηρα αγκαλιτσα ποτε δεν θα ξεχασω αυτη την αγκαλια το φιλησα και ενιωσα την ανασα του μυρισα το δερματακι του .Ο γιος μου μαζι με τη γιαγια πηγαν τη μικρουλα στις κουνιες την προσεχε και ειπα :να τελικα ολα καλα θα πανε .

Την τριτη 6/5 πηγα να παω να παρω ενα εισητηριο και μου ειπε η γιαγια οτι πηγαν τη Μαρια παλι μεσα γιατι εκανε λιγο πυρετο της ειπα να μην ανυσηχει γιατι υπηρχαν καποιες ιωσουλες εκεινη μου ειπε οτι τα νυχακιατης μικρης ειχαν μελανιασει.Εφυγα και πηγα για τη λογοθεραπεια.Επεστρεψα στο σπιτι μου την πεμπτη 8 Μαιου και ειδα το μαγαζι της γιαγιας κλειστο ηταν πολυ νωρις η καρδια μου σταματησε εκει .Εφτασα στο σπιτι πηγα στη διπλανη μου και μου ειπ εοτι τη τριτη το πρωι μετα που εφυγα πηρε τηλ. η κορη της γιαγιας και φωναζε οτι το μωρο δεν ηταν καλα και το πηγαν στο νοσοκομειο και ηξεραν οτι ηταν βαρια .Παρακαλεσα πολυ εκεινη τη νυχτα να γινει καλα να μην το παρει ο θεουλης ομως ητανν ηδη αργα .Το μωρο ειχε "φυγει την πεμπτη αλλα εμεις δεν το ξεραμε το μαθαμε τηνπαρασκευη .Η γειτονια μου εκεινη την ημερα ειχε μια παραξενη ησυχια και παρόλο που ηταν Ανοιξη ειχε μια συννεφια και ο καιρος ηταν συμφωνος μεσα σε αυτη τη θλιψη.Εβαλα τα κλαματα ηταν αδικο αυτο το μωρο δεν ειχε ζησει τιποτα και αυτα τα παιδια πως θα το αντιμετωπιαζαν ολο αυτο; Δεν μπορουσα να συναντησω κανεναν απο την οικογενεια τη θα τους ελεγα ; συλληπητηρια; να ζεισετε να το θυμαστε ; μα πως θα το ξεχναγανε ; Μετα απο καποιες μερες στις 11/5 πηγα στο μαγαζι επρεπε να τους συναντησω τη γιαγια δηλαδη γιατι οι γονεις ηταν αφαντοι.Μπηκα μεσα και με το που την ειδα ηρθε και επεσε στην αγκαλια μου τα ματια μου ετρεχαν και δεν ηξερα τη να πω μου ειπε οτι η Μαρια της εστελνε στο Σταυρο μου αυτη τη σοκολατα καιμου λεει :θελει να δειτη Μαρια μου ; ναι της απαντησα με τρεμαμενη φωνη ; καιμου ανοιξε μια κορνιζα και ειχε μια φωτογραφια απο τη βαπτιση της μεσα στα λευκα ενας αγγελος ηταν....Ενας αγγελος που εφυγε νωρις , εδωσα στο Σταυρο τη σοκοφρετα και του ειπα στη στελνει η μπεμπα και μου λεει που ειναι ;του λεω κοιτα εκει ψηλα στον ουρανο ;γυρισε τα ματακια του και μου λεει ;εκι ειναι μαμα; ναι αγαπη μου του λεω δεν θα ξαναρθει στις μπελες; οχι αγαπη μου αλλα σε βλεπει !τη μαμα του παιδιου την ειδα αργοτερα δεν της ειπα τιποτα απλα την κοιταξα στα ματια δνε ειχαμε μιλησει ποτε για τη Μαρια μεχρι φετος το Νοεβρη που ειχα το μικρο στο ΝΟσοκομειο δεν της ειχαν πει τιποτα και οταν το εμαθε αφου ο μικρος ηταν καλα μου λεει :μην το ξαναπας το παιδι εκει !θα σου κοψω τα πόδια -δε της ειπα τιποτα καταλαβα οτι δεν αναφεροταν για το δικο μου παιδι.

Αυτη ειναι η ιστορια της μικρης Μαριας που εγεινε αγγελος και εγω ποτε δεν θα ξεχασω αυτην την αγκαλια τη μια και μοναδικη ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Natalia mou kalispera..

Auti tin kakia glwssa pou les ti viwnw k egw auton ton kairo..

O antras tis kouniadas mou einai toso farmakoglwssos oso den paei...

Eimai 6 mines pantremeni k mexri k ta mesa tou proigoumenou prospathousa gia mwraki..Epeidi exw ena provlima sto gonato mou meta to pasxa k ektos aprooptou tha kanw epemvasi opote katalavaineis oti stamatisa k na prospathw..

Se kanenan den eipa tipota giati thelw prwta na to sigourepsw..

Tin proigoumeni loipon evdomada eixa paei spiti tous k katsame 1.5 wra peripou giati eixa kapoies douleies opote k eprepe na prolavw..

Ksexasa na pw oti i kouniada mou epiase paidi stous 2 mines pantremeni k twra exei ena gio 4 minwn.

Autos loipon pige k eipe se kapoious suggeneis oti ekeini ti mera koitaza perierga to mwro k oti fugame nwris giati den mporw na to vlepw giati stenaxwriemai epeidi den kanw paidi...k to korufaio oti mexri ta 35 oti mporesw giati meta den tha kanw...(egw eimai sta 32)

Meta apo auto mporeis na katalaveis psuxologia...

Na xairesai to paidaki sou k sou euxomai k me ena deutero twra..filia..

Sugnwmi gia to megalo post..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα...

Οντως μερικα παιδακια γινονται αγγελοι τοσο γρηγορα!

Τα χρειαζεται ο Θεουλης για βοηθους Του ... γιαυτο και τα παιρνει κοντα του. Γινονται αγγελοι για να μας προσεχουν!

ΒΑΝΙΑ σιγουρα δεν την ξεχασεις την αγκαλια!!!!

οσο για την νονα .... τι να πω;;;; ουδεν σχολιο ... Να χαιρεσαι τον γιο σου και τετοιες κακες γλωσσες να τις αγνοεις! Ετσι σκανε κιολας! Φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eδες ranini μου ποση κακια υπαρχει?Γι αυτο να εισαι σιγουρη οτι οχι μονο θα κανεις παιδακι αλλα θα πανε και ολα καλα.Συνηθως ετσι συμβαινει,οπως λες και εσυ να σκανε οι κακιες γλωσσες.Σου ευχομαι ολοψυχα οτι καλυτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι απίστευτο πόση κακία υπάρχει από κάποιους ανθρώπους!

Καλό είναι να τους βγάζουμε από τη ζωή μας όσο είναι νωρίς!

Αυτοί μένουν με την κακία τους και γυρνάει στον εαυτό τους η χολή τους!

Συγχίστηκα τώρα και δεν κάνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ο κοσμος ειναι κομπελεξικες δενν χρωσταει καλο εχετε δει πολλες φορες οταν συμβαινει κατι καλο να ερχετε ο ξενος και να σου λεει μπραβο για παραδειγμα καποτε ειχε παρι ο διπλανος μου ενας οικοδομος ηταν ο ανθρωπος αλλα με οικονομια καταφερε να φτοιαξει κατι σταθερο για την οικογενεια του , ειχε αγορασει λοιπον ενα αυτοκινητο λισσοαξανε που βρξκε τα λεφτα επειδη εμενε στο ενοικιο , αργοτερα οταν αγορασε και ενα ακομα για τη δουλεια του η λυσσα τους εγεινε χειροτερη .Μια μερα ηταν ολοι οικογενειακως μεσα στο αυτοκινητο οδηγουσε η γυναικα του ηταν νεα οδηγος , τρακαρανε χτυπησαν ολοι πολυ ασχημα οι φιλες μου ειδικα η μια ηταν σοβαρα , στη γειτονια οι ¨καλοι γειτονες "ειπανε κριμα αλλα να οδηγουσε η γυναικα και δεν επρεπε και κατι τετοια κουλα μολις τα ακουσα και επειδη ημουν πολυ επηρεασμενη αρχιζα να τους τη λεω οτι οσο του τη λενε αυτος τοσα θα φτοιαχνει .Και τα καταφερε εφτοιαξε απο μια μεζονετα στις κορες του καιμια δικη του , ομως όλα αυτα τα χρονια ποτε δεν εκαναν λουσα και τη τρελλη ζωη εκαναν ομως κατι γλεντια ηταν κρητικοι ετσι για να σκασουν οι γελιοι.

Επισης στη ιστορια που αν φερα πιο πανω με τη μικρη Μαρια ηταν 2 μερες που ειχε πεθανει το μωρο και πηγε μια γειτονισα στη γιαγια (η οποια εχει καταστημα με ψιλικα )και της ειπε κοιτωντας ενα διαφημιστικο:τελικα κ ταδε απο τη πεθανε το μωρο ; τη αποφαυθηκαν οι γιατροι; αυτη ηταν η ερωτηση της και ο προβληματισμος της επαιζε με τα συναισθηματα μιας γυναικας που μολις ειχε θαψει το εγγονι της .Μετα απο αυτο τι αλλο να πουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕ θα ξεχασω ποτε τους ψιθυρους στο αυτι του αντρα μου"μη στεναχωριεσαι, εσυ εχεις κι αλλο παιδι" αψυχολογητες μ@λ@κιες που "πετανε" ολοι με τοση ευκολια

Να ειναι το μωρο στο νοσοκομειο και να ευχονται να πεθανει γιατι δεν πληρει τις προδιαγραφες ενος υγιεστατου μωρου, το ιδιο τους το αιμα!!!!!!!!

Πλεον εχω κλεισει τ αυτια μου και στην ψυχη μου εχω υψωσει ενα τεραστιο τοιχο για ολους αυτους

Καποια μωρακια καποια παιδακια φευγουν νωρις Δεν φταιει η γλωσσοφαγια ..Το δηλητηριο αυτο ομως μενει μεσα μας ..και μας ακολουθει

Ναταλια να χαιρεσαι το μπουμπουκι σου και τα αγγελακια σου θα ειναι παντα στην καρδια σου

Ρανινι ..τι να πω..τοση κακια πια!!!!!

Βανια συγκινηθηκα πολυ με την ιστορια σου

Φιορε υπεροχο αυτο που εγραψες...θα τα καταφερεις

Οι ψυχουλες μας μας τα αγγελουδια μας κανουν παρτυ εκει πανω...μακρια απο τ ανθρωπινα και μικροψυχα Ενα κομματι μας ειναι για παντα αγνο και καθαρο μαζι τους και.. θα συναντηθουμε αφου "τιμησουμε" τη ζωη μας εδω κατω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ti na pw....

vania m me ekanes k eklapsa me tin istoria s!

exw xasei kai gw ena mwro prin 2 mines!akoma xalia eimai!sinexws to skeftomai!den m feugei ap to mialo!O THEOS omws to ithele konta Tou,den mporw na kanw tpt allo ap to na parakalw TO THEO na m dinei dinami!

kakentrexeis logia akousa kai gw apo diaforous asxetous, pligwthika ap tis kouventes tous, tis kakes glwsses opws lete kai seis!

de tha xexasw pou otan ekana tin apoxesi, den prolava na vgw kai irthan na rwtisoun ti exoume k telika den pige kala i egkimosini, kai na psaxtoume kai kai kai kai!vlakies eilikrina!

to kefali psila koritsia kai O THEOS einai megalos!pisti na xoume oles mas kai O THEOS dn einai adikos!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτή δεν είναι Νονά- ένα κακόψυχο τέρας ήταν. Να χαίρεσαι τον γιό σου γερό και δυνατό – η αγάπη της μάνας προφυλλάσει όλα τα παιδάκια από το κακό μάτι – και την κακία γλώσσα. Καλά λένε η γλώσσα κοκάλα δεν έχει και κοκάλα τσακίζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Natalia mou auta pou sou eipa einai ta pio prosfata giati exw akousei apisteuta polla apo auton ton tupo!!

Opws eipes k esu to mwraki tha to kanw stin wra tou eimai sigouri

Na xairesai to mwraki sou k esu oti epithumeis panta eutuxismeni!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...