Μετάβαση σε περιεχόμενο

κλωτσαει συναιχεια!


Recommended Posts

Είμαι στην 24η εβδομάδα της 2ης εγκυμοσύνης μου! Ο μπεμπουλης μπου είναι πολύ ζωηρός! χθες να φανταστήτε πηγαμε σε μια πιτσαρια για μαμ κ δε μ αφησε σε χλωρο κλαρι! η κορουλα μου (5ετων τώρα)ήταν πιο ήσυχη σε αυτη την ηλικια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλι ειμαι στην 27 + 5 και ενω μεχρι πριν μια βδομαδα κινιοταν συνεχεια τις τελευταιες 3 μερες την νιωθω πιο αραια βεβαια φανταζομαι την επηρεαζει και το γεγονος οτι αυτες τις μερες κουραζομαι πολυ ευκολα!!! Αλλα περιμενω με αγωνια ποτε θα αρχισει να κανει κολοτουμπες να ριχνει κλωτσιες και τετοια

συνηθως πρεπει να ανυσηχουμε αν δεν κινηται τωρα ομως

καμοια φορα κι εγω τρομαζω οταν ριχνει τις κλωτσιες πολυ χαμηλα και ψιλοποναω αλλα δεν νομιζω οτι συντρεχει απο τωρα λογος ανυσηχιας αν το νιωθεις και εσυ να κλωτσαει πολυ χαμηλα καποιες φορες φαει κατι γλυκο και μετα κινησου πηγαινε καμοια βολτα και θα αλλαξει θεση που θα παει!!

Διαφορετικα αναφερε το στο γιατρο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:cheer: αχ τι ωραιο συναισθημα!!!και εμενα μου λειπει πολυ.μιλησε με τον γιατρο σου μονο αυτος θα σου πει. ξερω ισως τωρα λιγο σε ενοχλει αλλα μετα θα το αναζητας.ειναι μαγικο συναισθημα.σου ευχομε να πανε ολα καλα.να σου ζησουν και τα δυο σου παιδακια;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΙ ΛΕΕΙ?ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΨΙΛΟΠΟΝΑΝΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΣΗΧΗΤΙΚΟ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομιζω εκτος και αν εχεις ταυτοχρονα συσπασεις και περτωνει κατα διαστηματα η κοιλια σου

οποτε θα πρεπει να το συζητησεις με το γιατρο σου να δεις πως θα το αντιμετοπισετε διαφορετικα ειναι μονο για να σε τρομοκρατει και ειναι και ενοχλητικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...