Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ 2Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!


lovie

Recommended Posts

Αποφασισα να ανοιξω καινουργια δημοσιευση για να μην υπαρξουν μπερδεματα!

Λοιπον οπως ειπαμε μεχρι στιγμης κανονιζουμε για:

Κυριακη 12 Απριλιου στις 6 το απογευμα στο Cosmos....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 75
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:laugh: Νατασσα ειδα το ποστ και διπλα ο απαντησεις και λεω τι εγινε ...αλλα ηταν καινουριο ποστ αυτο που ανοιξες εσυ τωρα:laugh: :laugh:

καλα εκανες αγαπη μου,εγω δεν θαρθω ομως....:silly: :laugh: χαχαχαχαχ

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΔΩ!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουχουουουου μπουχουουου κ κλαψ κλαψ!!!

Να σας πω και σ'αυτο το θεμα πως δε θελωωωω Κυριακηη!!!Θα ειναι και των Βαιων,θα εχει κ αυξημενη κινησουλα,πως θα οδηγησω μεχρι εκει με την κοιλιτσα μου και τους τρελλους στο δρομο???Και θα πρεπει να μη δω και το αγορι μου!!!:blush: :blush:

Δε γινεται καθημερινη ή εστω Σαββατο???Εκτος κι αν κανονισουμε αλλη συναντηση για παιδακια σαν κι εμενα????Ξανα κλααααααψ και ξανα μπουχουουου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια είμαι μέσα για την κυριακή...περιμένω λεπτομέρειες.......τι να φοράω για να με καταλάβετε,αν πρέπει να κρατάω λουλούδι και τα σχετικά....πλάκα κάνω....!!!!!!6 η ώρα στο cosmos!!!!!!super!!!!!θα σας δω από κοντά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω και 6.00 το πρωι να πειτε μεσα ειμαι:lol: :lol: :lol:

ρε υβοννη με ψαρωσες....δεν ειναι δυνατον να κανουμε συναντηση χωρις εσενα:)

αναστασουλα που μενεις ??δε μπορεις να παρεις ενα ταξακι????για καμια ωριτσα ελα μωρε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου καταρχην καλησπερα!

Μενω σε ενα χωριο δυτικα της πολης και σε αποσταση35χμ απο το κεντρο...Οποτε μεχρι το κοσμος ειναι γυρω στα 45μαλλον!Οποτε ταξι....δεεεεεεν!!!!Το προβλημα μου δεν ειναι τοσο η αποσταση.Ειναι η αποσταση σε συνδιασμο με την κινηση που θα ειναι αυξημενη λογω μερας!Και αντε το απογευμα που θα ερθω....Το βραδυ που θα φευγω???Δεν εχω θεμα στην οδηγηση αλλα με την εγκυμοσυνη φοβαμαι δισεκατομ. φορες παραπανω!!!

Φυσικα δε θα εξαρτηθει ο καφες της παρεας απο μενα απλα ειπα να "κλαφτω" λιγακι μπας και σας πεισω!:woohoo: :woohoo: :P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι να μπορεσω να ερθω...

αρχιζω διαπραγματευσεις με μαμα και Λαζαρο για να κρατησουν την μπεμπα...αλλα ρε κοριτσια εγω μενω Ωραιοκαστρο.Θα ερθω με αυτοκινητο αλλα μεχρι να ερθω θα κανω πολυ ωρα...Να το κανουμε προς κεντρο ή αυτη τη φορα που ειναι ουδετερο εδαφος...ουτε ανατολικα ουτε δυτικα...

Τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου, οπου θελετε εσεις που ειστε μωρομανες η εγκυες:)

και το μερος μπορουμε να το αλλαξουμε και την ωρα,και την ημερα!!!!

αρχιστε να προτεινετε πως βολευει καλυτερα την καθε μια,και θα τη βρουμε την ακρη ολες μαζι...;)

φιλααακιαααα

αννιω γιατι δεν τη φερνεις τη μπουμπου?θα εχει και φιλεναδα εκει,τη μπεμπα της Νατασσας:laugh:χαχαχαχαχαχαχαχ,αμα ερθει κι η Γιωτα σιγουρα θα ξαναφερει την κουκλιτσα της,οποτε θα ειναι 3 οι μπεμπουλες,δεν θα βαρεθουν....θα κανουν καλη παρεα μην ανησυχεις;) :laugh: χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Ax βρε κοριτσια δεν μπορω να ερθω!Εχουμε και εμεις συναντηση!:P :woohoo: :lol:

Αχ βρε Δημητρουλα μου πως συνεπεσαν οι συναντησεις μας!::( αλλιως θα ερχομουν εγω....;) :laugh: θα εχουμε συνδεση τι λες....:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μονο μειονεκτημα στο κεντρο ειναι οτι δεν εχει χωρο για παρκαρισμα.

για μας που θα ερθουμε με τα μωρα ειναι μεγαλο μανικι.(γιατι δε προβλεπεται να μου τον κρατησουν ξανα κι εμενα για να ερθω μονη):dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ (ΕΓΩ Κ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ) ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΚΑΘΟΤΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΤΟ ΣΑΒΑΤΟ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ,ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ!!!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ναι συμφωνω γι αυτο διαλεξαμε στο cosmos και την προηγουμενη φορα,τωρα....δεν ξερω....που αλλου,μηπως στο αλλο εμπορικο ...εγω δεν εχω παει και δεν ξερω,τι λετε να κανουμε?????

να πουμε πρωτα σιγουρα ποιες θα ειμαστε μαλλον,και μετα το που..ε?τι λετε κοριτσια εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορουμε να μαζεψουμε πρωτα τις παρουσιες:)και μετα να πουμε για μερος.

Παντως οκ για το Κοσμος αν βολευει τοσο τις περισσοτερες...

Υβοννη μου η μικρη ειναι ασαραντιστη ακομα και δεν θα την βγαλω...

Αλλα να εισαι σιγουρη οτι στην 3η συναντηση γιατι θα υπαρχει και 3η συναντηση...θα την φερω...

Το θεμα ειναι να ερθω επιτελους να γνωριστουμε με ολες τις ΜΑΜΜΥΛΑΝΤΙΤΙΣΣΕΣ!!!

(Παντως η 1η αντιδραση του αντρα μου ηταν θετικοτατη...να την προσεξει γιατι θα εχει και αδεια απο την δουλειααα!!!)

Παντως - να ξερω να παω και κομμωτηριο!!!:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιω μου να πας κομμωτηριο!!!!εγω βρε ραβω φουστανι....:laugh: χαχαχα

τη μικρη θα τη δουμε στην επομενη,ευτυχως ο μπαμπας θα την κρατησει,μαλλον θα πρεπει να φορεσεις handsfree....ολη την ωρα θα μιλατε

προβλεπω :laugh: :laugh:

Γιωτουλα δεν πειραζει,αν και θα μας λειψετε,θα κανουμε υπομονη ως την επομενη να σε δουμε με την κορακλα σου!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou glyka k omorfa,,,,

kanoniste meros k wra k ego eimai mesa,,,,,

melinaki mou otan ftaso ellada k balo karta tha se paro thl na exeis to elliniko noumero mou,,,

koritsia polly xeromai pou epitelous tha sas doooooooo

lovie mou mou yposxethikes na fereis k to mwraki e,,,,,

mhn to ksexashssssssss

polla filiaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

Αννιω μου να πας κομμωτηριο!!!!εγω βρε ραβω φουστανι....:laugh: χαχαχα

τη μικρη θα τη δουμε στην επομενη,ευτυχως ο μπαμπας θα την κρατησει,μαλλον θα πρεπει να φορεσεις handsfree....ολη την ωρα θα μιλατε

προβλεπω :laugh: :laugh:

Γιωτουλα δεν πειραζει,αν και θα μας λειψετε,θα κανουμε υπομονη ως την επομενη να σε δουμε με την κορακλα σου!!!!!:kiss:

Χαχαχα Μελινα!!!!!!!!!

Λετε να φερουμε και τη φιλαρμονικη???????????

Σοφουλα εννοειται οτι θα τη φερω!!!!!!

Δεν το ξεχναω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ερθω και εγω!!!!

δεν εχω προβλημα με το κοσμος, αλλα με βολευει καλυτερα το κεντρο.βεβαια ειναι και το παρκαρισμα εκει οποτε...οτι θελετε!

που θα παμε ομως? σε κλειστο χωρο? θα φερουμε και μωρακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...