Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ!!! ΓΚΡΡΡΡ


Recommended Posts

γεια σας!!! κοριτσάκια! μου ηρθε η ακατανόμαστη κ πιο νωρις ενω κάθε φορά μου έρχεται στις 30 μερες του κυκλου μου ηρθε νωριτερα ακριβως στις 28!!! αχ δυστυχως ....δεν πειράζει παμε για τον επόμενο μήνα... ελπίζω στις υπόλοιπες τα καλά νεακια !!! φιλακια :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στεναχωριεσαι τατουλινα μου αυτος ο μηνας θα ναι ο δικος μας!!!!!!

Εχει ξεκινησει πολυ φορτσατος κ γουρικος!!!

Κ σε μενα ηρθε:( η ρουφιανα:angry: η κοκκινη :S η αχρηση :angry: δεν λεει να καθυστερησει οχι για πολυ 9 μηνες μονο αλλαααααααα που θα παει θα καταφερουμε να την ξεγελασουμε κ μεις!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

Φιλια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι κατερινακι μου δεν θα της περασει δεν θα γινει το δικο της!! εμεις θα τα καταφερουμε ! γερά με τσαμπουκα!!! χχιχιχχχι θα του δωσουμε να καταλαβει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια απο τα ιδια κι εγω!!! τι να πω πια ολα τα χουμε πει!υπομονη κ βουρρρρ για τον επομενο μηνα!δεν θα γυρισει αυτος ο τροχος κ για μας;;;;αχ βρε θεεεεεε που πας κ τα στελνεις τα μωρακια σου σε τοσες που δεν τα θελουν κ εμεις που περιμενουμε ..μας εχεις στο: περιμενεεεε θα ερθει κι η σειρα σου!!! κι ερωτω ;ΠΟΟΟΤΕ;;;; ετσι που το αργει το ή τα παιδακια μου αν ποτε με το καλο μου στειλει ο μεγαλοδυναμος.. θα με φωναζουν γιαγια.ετσι μου ειπε μια πιτσιρικα που μενει διπλα μου κ μου χει γινει εμμονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μαζέψτε δυνάμεις και επιστρέφετε δριμύτερες...

αλλά κ αυτή η ακατανόμαστη ρε παιδί μου...... άπαπα.. σε λίγες μέρες με βλέπω να μου ρχεται κ μένα.........

αισιοδοξία κορίτσια, που θα πάει, θα τα καταφέρουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου όμορφα καλή σας ημέρα! Κι εμένα μου ήρθε τελικώς η γρουσούζω... την Πέμπτη, αλλά ανυπομονώ... από αύριο να ξαναρχίσουμε δυναμικά τις προσπάθειες μας με τον αντρούλη μου! Μόνο μη μου στενοχωριέστε, θα έρθει και η δική μας η σειρά... είμαι όμως πάρα πολύ σίγουρη! Άντε καλή εβδομάδα να έχουμε... και πολύ-πολύ περισσότερα όμορφα νέα μέσα στον Πασχαλιάτικο αυτό μήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...