Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ!!


Recommended Posts

Κορίτσια μου να μαι πάλι!!!Καταρχάς να σας ευχαριστήσω όλες μέσα απ την καρδιά μου για όλες αυτες τις ευχές!!Ευχομαι γρηγορα οσες προσπαθούνε με ένα μωρακι στην κοιλίτσα τους..αυτες που ειναι ηδη έγκυος με το καλο να φερουν στο κόσμο τα παιδακια τους και οσες ειναι μανούλες να τα χαίρονται!!:) :) :) :) :)

Λοιπόν έγω μπήκα με πρόκληση το Σάββατο 28-03..μου βάλανε ορό για την προκληση πόνων αλλα το μωρακι ηταν πολύ ψηλα..διαστολή 0 και εκτος αυτου έπεφταν και οι παλμοί της καρδιάς του οπώτε ο γιατρος δεν μπορούσε να ρισκάρει να με αφησει για ωρες..ετσι πήγαμε με καισαρική και όντως το αγοράκι μου ήταν μπλεγμένο με τον λώρο:( :( :( Εκανα επισκληρίδιο...και δεν καταλαβα τίποτα!!;) ;) Αφου ένω περιμενα να πονέσω τελικά ακουσα ένα μεγάλο και δυνατό κλάμα!!!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: Μου το εφεραν και το ειδα κιολας..καθαροτατο..δεν ειχε τιποτα..!!Η συγκινηση ηταν πολύ μεγάλη!!Επιτελους αντικρυσα το μωράκι μου!!!3320 γραμμαρια και 52 εκατοστα!!αλλα το πρωτο κλάμα του δεν θα το ξεχάσω ποτέ!!χαράχτηκε στην καρδιά μου μια για πάντα..και όπωτε το θυμάμαι με πιάνει μια γλυκιά συγκίνηση!!

Απ τη κλινική βγήκαμε 1-4!!Σαν ψέμα μου ακουστηκε!!:) :) :) Τωρα είμαστε σπίτι και το φροντίζω συνεχεια..ουτε ωρα να κοιμηθω δεν εχω..:P :P :P

Φιλάκια σε όλες σας!!!

Θα προσπαθησω να ανεβάσω και φωτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

giotoula mou na sou zeisei o kouklos,,,,,na ton xeresai k na ton deis opos epytheimeis,,,

kalh ksekourash koukla mou an k dyskolo,,:silly: :silly:

polla filakia sta mpoutakia tou mikrouliiiiiiiiii

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana μου συγχαρητηριααααααααααααααααααααα!!!!!!!!Να σας ζησει το μπουμπουκακι σας!!!Να ναι παντα γερο και ευτυχισμενο!!!!!!!!Ευχομαι οτι καλυτερο για την οικογενεια σου!!!Μεγαλη η ευλογια του παιδιου!!Καθε στιγμη απο την στιγμη που το ακους και το βλεπεις ειναι μια υπεροχη συγκινηση...Καλη συνεχεια ευχομαι....να το χαιρεστε!Και καλως μας ηρθες παλι Μανουλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρα μου να σου ζησει κ να τον δεις οπως επιθυμεις να ειναι παντα γερο κ δυνατο καλη λοχεια σου ευχομαι κ με το καλο να σαραντησετε ασ το καλο σου με εκανες κ δακρυσα!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα....ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Να ειναι παντα γερος και τυχερος και αξιος στη ζωη του!!!

Μα πως να μην εχει τυλιχτει το παιδι????? Με τετοιο εθισμο που ειχε παθει στο παριζακι.... θα το περασε για "μαμ" και θα τραβουσε να τον φαει...:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Κουκλιτσα μου ελπιζω να εχετε μια καλη περιοδο προσαρμογης....

και να εισαι περηφανη που τα καταφερες!!! (ξερεις εσυ....;) )

Το καμαρι σου ποτε θα το δουμε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana μου συγχαρητήριααααααααα!Να σου ζήσει ο μπεμπούλης σου, να είναι υγιής και ευτυχισμένος...Είναι πολύ τυχερό παιδάκι που έχει εσένα για μανούλα..Καλή λοχεία να έχεις κοριτσάκι μου και καλή προσαρμογή με τον άντρα της ζωής σου...

Να τον χαίρεσαι!

Περιμένουμε φωτογραφία του να τον καμαρώσουμε κι εμείς!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sou zeisei o mpempoulhs sou ...o antras ths zwhs sou .

opos eipai kai h thouli ypomonh tora sthn arxh .

parte kouragio apo mena ...tora eimai kala

h to sinithisa h exei kalitereusei :laugh: :laugh:

pantos oi tris prwte eudomades einai diskoles meta ftiaxnei to pragma ligo .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

Μα πως να μην εχει τυλιχτει το παιδι????? Με τετοιο εθισμο που ειχε παθει στο παριζακι.... θα το περασε για "μαμ" και θα τραβουσε να τον φαει...:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

den to pisteuw :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγααααααααπηηηηη μουυυυυ!!!!

Τι πλασματακι ειναι αυτο????:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τοσο μικρο κι ομως τοσο ομορφο!!!!!

Κουκλος! Κουκλος!!!!!!

Ψυχουλααααααα!!!!

Αχ!!! Συγκινηθηκα μωρη σκατουλα....βουρκωνω...:blush:

Γλυκουλα μου παντα να τον καμαρωνεις....

και οπως εχεις παλεψει μεχρι τωρα....

παντα να εισαι αξια να παλευεις για το καλυτερο γι αυτον...!!!

Να ειναι ευτυχισμενος...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana έγραψε:

Ελπίζω να τα καταφέρω... DSC00473-06cf629988005c98b0b8324077eefb73.JPG

Κοριτσακι μου να σου ζησει!

Ειναι γλυκας...

Φανταζομαι πως τον εχεις ηδη ερωτευτει!!!!!!

Να ειναι γερος και ευτυχισμενος!!!!!

Καλη αναρρωση και καλα σαραντα καλη μου!!!!

Φιλια πολλα!!!

Υ.Γ Αργησες να μας πεις νεα σου και σε ψαχναμε τρελλη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου τι ψυχούλα όμορφη είναι αυτή...Τι μωράκι έφερες στον κόσμο;;;Δεν έχω δει πιο γλυκιά φατσούλα...Είναι τόσο μικρούλης κι όμορφος...Σαν άγγελος...Να τον χαίρεσαι jUliana μου και να είσαι πάντα δίπλα του να τον καμαρώνεις και να τον συμβουλεύεις...

Είναι πανέμορφος!Δεν έχω λόγια!έχω συγκινηθεί πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου φιλενάδα....

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!

Ένας κούκλος είναι...

Μάνα και γιος να είστε καλά! Καλή δύναμη και να απολαμβάνεις το κάθε λεπτό.

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα τεραστιο ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΗΗΗΗΗΣΕΕΕΕΕΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ!!!! . Συγκινηθηκα! Πολυ καλος!

Ευχομαι να ναι παντα υγιης και ευτυχισμενος με σενα διπλα του να τον καμαρωνεις να μεγαλωνει!

Αργησες να μπεις και σε ψαχναμε,ανησυχησαμε, χθες βραδυ για σενα λεγαμε παλι. :)

Χαιρομαι που ολα πηγαν καλα. Πολλα πολλα φιλακια και καλη προσαρμογη στην καινουργια σου ζωη! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...