Μετάβαση σε περιεχόμενο

τζουλιαννα ?


Recommended Posts

βρε κοριτσια το ιδιο ακριβως σκεφτομουν και εγω σημερα.......καποια κοπελα ειχε γραψει στο θεμα που ειχε ανοιξει η τζουλιανα οτι εχουν τον ιδιο γιατρο και οτι θα τον επαιρνε τηλ να ρωτησει.....αλλα τιποτα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki85 εδώ είμαι ακόμα εγώ...Η μπεμπούλα μου μάλλον δε θέλει να με απομακρύνει από την παρεούλα σας...:laugh: :laugh: Αλλά βρε κορίτσια κι εγώ σκεφτόμουν τη Julianna..Δεν έχει μπει να μας πει τα νέα της..Ελπίζω όλα να είναι καλά και απλώς ο μπεμπούλης της να της απορροφά όλο το χρόνο...:P :P

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαι julianna...????:blink:

Στειλε ενα σημαδι μονο....

Μπες και πες...."γεια... ο γιος με απορροφα..."

και εμεις θα περιμενουμε να παει φανταρος να σε αφησει λιγο

ησυχη....:P να σε εχουμε κι εμεις.....

Απλα να μην ανησυχουμε....!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου!!!!!!!!!εδω ειμαι!!!γεννησα το Σαββατο 28-03!!!βγηκα την πρωταπριλιά και τωρα βρήκα χρονο να μπω!!Θα γραψω και αναλογο πόστ να σας πω την εμπειρία μου!!!

Ευχαριστω ρε κοριτσια μου που με σκέφτεστε!!Να ειστε ολες καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα μου περιμενουμε αναλυτικη περιγραφη και φωτο του "παριζακιου" σου....:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Καλως ηρθες και παλι!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Να σου ζησει ο παιδαρας!!! Θα ερθω και στο αλλο θεμα για ευχες...:silly: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει καλα ειχα υπολογισει οτι θα μπεις σαββατοκυριακο να γραψεις στο φορουμ. Αν δεν εμπαινες θα αρχιζα να ανησυχουσα πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ :woohoo: :woohoo: ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε κοριτσακι μου να σου ζησει!!Αν δεν εγραφες θα ρωτουσα το Βασιλη αυριο που θα παω!!Καλα σαραντα Γιωτουλα μου!!Σε σκεφτομαστε!!!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει ο μπεμπούλης σου Τζουλιάνα μου! Κι ας σε απορροφά από τον υπόλοιπο κόσμο! έτσι πρέπει! Φιλιά πολλά και καλά σαράντα :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ελπίζω να πηγαίνουν όλα καλά σε όλες μας κορίτσι μου. Απλά αυτήν την εβδομάδα νομίζω ότι έχουν ευθυγραμιστεί οι πλανήτες βρε παιδί μου...  
    • Καλημερα κορίτσι μου, λυπάμαι πολυ για αυτά που έχεις περάσει… δυστυχώς για κάποιες από εμάς ειναι δύσκολο το ταξίδι αυτο. Ηθελα να σε ρωτήσω αν έχεις κανει ποτε καμπύλη ζαχαρου. Ξερω μια περίπτωση που είχε θέμα κ δεν το γνώριζε, και το ανακάλυψε ένας ενδοκρινολόγος. Όταν διορθώθηκε έμεινε φυσιολογικά έγκυος. Δεν είχε μπει καθολου στη διαδικασία εξωσωματικής η συγκεκριμένη. 
    • AX ναι βρε κορίτσια, να μπούμε 2ο τρίμηνο να ηρεμήσουμε! Βέβαια οκ, έχω ακούσει για περιπτώσεις που δεν πήγαν καλά και μετά το 1ο αλλά είναι πολύυυυ λιγότερες. Τώρα περνάμε το κρίσιμο στάδιο. Αυτό με το χαρτί κι εγώ, κάθε φορά, το ίδιο συναίσθημα. Πόσο ωραίο που καταλαβαίνουμε η μία την άλλη πάντως 🥰
    • Αχ κ εγω το ιδιο! Χτες το βράδυ, ξημερώματα και το πρωι κατά τις 6 που ξυπνούσα για τουαλέτα με κλωτσούσε συνέχεια. Ξύπνησα κατά τις 8 σημερα και ακομα να με κλωτσήσει. Ξερω; Μπορει να κουράστηκε απο το βράδυ 😊
    • Καλή μου Kiddo, καταλαβαίνω ότι έχεις περάσει πολλά και είναι λογικό να έχεις τόση αγωνία. Εγώ σκέψου ότι δεν ήθελα να ανοίξω το θέμα, ένιωθα κάπως..... Ήλπιζα ότι κάποια άλλη κοπέλα θα το ξεκινήσει για να γράφω κι εγώ, δεν ένιωθα ότι είμαι σε θέση να ξεκινήσω μια συζήτηση με αυτοπεποίθηση διότι έχω ταλαιπωρηθεί κι εγώ... Όμως οι κουβέντες που κάνουμε εδώ μας αποφορτίζουν και σίγουρα βρίσκουμε κατανόηση και αγάπη!❤️ Εσύ κορίτσι μου γιατί έχεις την αιμορραγία, σου έχει πει κάτι ο γιατρός σου?? Πάντως όταν βλέπεις αίμα, πώς να μην ανησυχείς??? Κι εγώ κάθε μα κάθε φορά που πάω τουαλέτα, κοιτάζω με ένα άγχος το χαρτάκι, και φαντάσου ότι δόξα το Θεό μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο σημάδι. Αν όμως σου λέει ο γιατρός σου ότι είναι αισιόδοξος, προσπάθησε να τον ακούσεις και τον εμπιστευτείς. Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια, αν πάνε όλα υπέροχα και να κυλήσει η εγκυμοσύνη σου ομαλά από εδώ και πέρα! Ένας μήνας έμεινε και μπαίνουμε στο 2ο τρίμηνο, θα τα καταφέρουμε όοοοοοολες!!!!! 🙏💪🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...