Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πραγματι!!!!Τι τραβαμε κι εμεις -οι γεματουλες- χορευτριες!!!χαχαχα

Ελενακι μου πρεπει να μαθεις να "κορναρεις" οπως σου ειπα κ αλλη φορα!Μην ντρεπεσαι να ζητας αυτο που χρειαζεσαι!Επρεπε να "ζητησεις" προτεραιοτητα! Οκ δε λεω επειδη ειμαστε εγκυες να τρεχουν ολοι-γνωστοι κ αγνωστοι- απο πισω μας!Αλλα αυτη ηταν μια δουλεια που επρεπε να κανεις!Αν πχ εβλεπα μια εγκυο να περιμενει σε καμια ουρα για να μπει σε κλαμπ :woohoo: ,ουτε εγω θα της εδινα τη σειρα μου!Θα ελεγα "λουσου τα μαρη"!Αλλα κατα τ'αλλα...Λιγη ανθρωπια παραπανω δε βλαπτει!!!

Παππουδες,εγκυους,μανουλες με μικρα στην αγκαλια Πρεπει να εξυπηρετουνται!Οταν βλεπω κατι 20χρονα ψωνακια στο λεωφορειο να στρογγυλοκαθονται κ ο παππους διπλα να παλευει με τα κυματα....Τρελαινομαι!Πριν λιγες μερες το ειδα κι αυτο!Σηκωθηκα,ειπα στον παππου να κατσει και μετα πηγα κ τουρλωσα την κοιλια μου στα μουτρα της!χαχαχαχχαχαχ

Δεν συγκινηθηκε γιατι με το ζορι φαινοταν!!!!!:angry: χεχεχεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω δε μασαω οταν ειμαι στο λεοφψρειο τουρλωνω την οιλια και ολο και καποιος θα σηκωθει !!!δε γινεται αλλιως , υπαρχουν πολλα βοδια βλεπετε!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ακούστε τι είχα πάθει στην πρώτη μου εγκυμοσύνη.

Ήμουνα στο τρένο και στο βαγόνι όλες οι θέσεις ήταν πιασμένες.Διαίνυα τον 8ο μήνα και μάλιστα σε δίδυμα,κράταγα και σακούλες...οπότε καταλαβαίνετε!Ήτανε λοιπόν μια κοπέλα συνομίληκη και καθόταν σε μια θέση,εγώ ακριβώς απο πάνω της κρατιόμουνα απο το σίδερο.Περιττό να σας πω πως στις άλλες θέσεις κάθονταν κύριοι και κυρίες και μάλιστα κάποιοι απο αυτούς δεν σήκωσαν καν το βλέμμα τους!!!Τελοσπάντων μου πιάνει η κοπέλα την κουβέντα .Με ρώτησε σε ποιον μήνα είμαι.Της είπα οτι έχω δίδυμα και με έχει πεθάνει η μέση μου.Μου απάντησε''έχετε πάρει και πολλά κιλά ε;;;''.Το ξεπερνάω .Συνεχίσαμε να μιλάμε.Μου τόνιζε οτι πρέπει να ξεκουράζομαι να μην σηκώνω βάρη,να μην κάθομαι όρθια πολές ώρες γιατί υπάρχει κίνδυνος πρόωρου τοκετού(λες και δεν τα ήξερα εγώ αυτά!:angry:)Παρολαυτα όμως ΔΕΝ σηκώθηκε να μου δώσει την θέση της!

Απ την μια είναι για γέλια και απο την άλλη για κλάματα!Θεωρίες ήξερε να πει,όμως την θέση της δεν την έδωσε!:)

Μην ντραπήτε ποτέ να ζητήσετε θέση στα μέσα μαζικής μεταφοράς:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxaxaxxaax kala ths ekanes alla afou den einai kai megalh h koilitsa sou tha nomize oti twra efages :P

Telos pandwn tou stravwmoutsouniaza de to tolmhsa na tou thn pw!

Re sy mas elege kai kati pragmata....Ela panagia mou.

Mas arese ena patwma kai den eixe ta gyrw gyrw (pou mpainoun sto toixo...ksereis mwre :P) sovatepi legetai? de kserw..

Kai mas leei o kyrios e siga parte ena allo sxedio sovatepi (an legetai etsi)

poios tha to proseksei?

Ma an einai dynaton na parw diaforetiko kstlino patwma kai diaforetiko gyrw gyrw.Auto prepei na einai idio!

Tou ta exwsa ekei omws.xaxaxaxa

O kathenas sth kosmara tou einai !Merikoi exoun ginei poly adiaforoi k dekara de deinoun gia emas,manoule me paidakia k hlikiomenous.

Pandws sto Jumbo yparxei tameio protaireothtas gia autes tis periptwseis.

Pali kala gt emeis koritsia tha pername syxna apo ekei :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ειναι δυνατον!!!!!!!!Τετοια γαιδουρια?????Καλα κι εσυ πως δεν ειπες τιποτα???? :blink:

Να σου ζησουν και τα παιδακια σου κ με το καλο το τεταρτο!!!!Μεγαλη χαρα εεε???Να μας μαθεις τα κολπα γιατι εγω βλεπω να πελαγωνω απ'το πρωτο!!!χαχαχαχαχαχααα

Ελενακι μου δικιο εχεις!Ναι σοβατεπι λεγεται!Καλα ωραια επιλογη σου εδωσε!!!χαχαχχαχαχα

Αυτος στο σπιτι του βαζει οτι περισσευει???? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι, τώρα δεν κάνω πολλά πράγματα! Δεν μπορώ κιόλας! Λαχανιάζω αμέσως! Οπότε, περιορίζομαι στα εύκολα! Τα μπαλκόνια, ή φωνάζουμε γυναίκα, ή τα κάνει ο σύζυγος!!

Anastacia μου, χαίρομαι κοπέλα μου που είσαι καλύτερα! Χρειαζόμαστε λιγάκι προσοχή! Όσο για την προτεραιότητα και την παραχώρηση θέσης, και εγώ τα ίδια σκέφτομαι αλλά θέλει θράσσος! Ευτυχώς για μένα, δεν χρησιμοποιώ μέσα μεταφοράς, εκεί στα Νέα Στύρα άλλωστε όλα τα έχω δίπλα στα πόδια μου!

mamaka_4, καλά η κοπέλα ήθελε κλωτσιές!!:angry: Μα είναι δυνατόν να κάθεται και να σου κάνει θεωρίες και να μην σηκώνεται η γαϊδούρα??? Έλεος!!

Μαριαντάκι μου γλυκό, να προσέχεις με τις λιποθυμίες! Τώρα τραβάει πολύ το μωρό! Εμένα στις εξετάσεις που είχα κάνει είχε πέσει ακόμα πιο πολύ ο αιματοκρίτης μου και μου έδωσε ένα σίδηρο παραπάνω να παίρνω! Το έχω πάθει 2 φορές αυτό που λες αλλά χωρίς λιποθυμία! Μια φορά στο ΙΚΕΑ, αρχίζω να νιώθω ατονία, σαν να θέλω να βάλω τα κλάμματα ( συσπάσεις στο πρόσωπο),ένα σφίξιμο στο στομάχι και ξαφνικά να ασπρίζουν όλα! Πήγα έκατσα σ'έναν καναπέ και προσπάθησα με βαθειές ανάσες να μου περάσει.Υπ'όψιν, ήμουν φαγωμένη! Είχα τσακίσει 2 Hot-dog πειν ανέβουμε!!:laugh:

Και το ίδιο ακριβώς συνέβη, το Μεγάλο Σάββατο το πρωί, γυρίσαμε από την εκκλησία όπου κοινωνήσαμε κιόλας, κόσμος χαμός και με έσπρωχναν κιόλας να μπουν μπροστά μου.. Βιάζονταν βλέπεις!! Αφού τελει΄ψσαμε, πήρα μια τυρόπιτα και μια ζαμπονοτυρόπιτα κι έφαγα... Ναι μουλάρι έχω καταντήσει!! Ούτε νηστεία σωστή κάναμε φέτος.. ούτε τπτ!! Και νιώθω μετά από λίγη ώρα τα ίδια συμπτώματα! Με την διαφορά ότι λέω στον Βασίλη, σταμάτα στο περίπτερο να μου πάρεις ένα νεράκι, σβήνω, χάνομαι!! Αλλά και πάλι... Δεν λιποθύμησα!! Γερό σκαρί η δικιά σου! Βέβαια ο Βασιλάκης τα χρειάστηκε! Μου είπε ότι είχα γίνει ασπρη σαν το πανί και κρύα!

Κι άλλη μια φορά θυμάμαι ήμουνα από το πρωί με μισό ποτηράκι γάλα κι ελάχιστα δημητριακά διότι μου τέλειωσαν... και λέω θα φάω κάτι μετά το ραντεβού μου! Θα έφτιαχνε κμακαρόνια με κιμά η μαμά ( τ'αγαπημένα του μπέμπη) όποτε λέω θα περιμένω να φάω μια και καλή!! Χα..χα!! Αμ δε!! Άργησε λίγο η μαμά μου στην δουλειά, άργησε να γίνει και το φαγητό, άρχισα και εγώ να ζαλίζομαι, συσπάσεις στο πρόσωπο ( αυτό δεν καταλαβαίνω γιατί το παθαίνω, είναι σαν να θέλω να βάλω τα κλάμματα, δεν μπορώ να αναπνεύσω γιατί έχω ένα κόμπο στο λαιμό) και πρώτη φορά κορίτσια ένιωσα να με κόβει κρύος ιδρώτας! Κόλλαγε η φόρμα πάνω μου και πάγωνα!! Αλλά και πάλι δεν λιποθύμησα! Την σκαπούλαρα!!!

Κορίτσια... ΣΥΓΝΩΜΗ για το μεγάλο ποστ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταλια μου(αν σε λεω Ελενη θα μπερδεψουμε τα μπουτια μας!Ελπιζω να μη σε πειραζει!) καθολου δε με κουραζουν τα ποστ σου οσο μεγαλα κι αν ειναι!!!Μ'αρεσει που δεν ειμαι η μονη πολυλογου στο σαιτ :P:P !!!!

Πραγματικα εισαι γερο καρυδι!χαχαχαχα

Αχ να προσεχετε κοριτσακια μου!(κι εγω το ιδιο βεβαια)

Αληθεια οταν λες σου αυξησε το σιδηρο δλδ ποσο?Τι παιρνεις?

Εγω επειδη προτιμω τα Tardyferon (δε μου προκαλουν δυσκοιλιοτητα οπως οι αμπουλες) μου εχει δωσει 2 την ημερα(τα gyno).Νομιζω πως αν αυξησω κι αλλο τη δοση δε θα βρισκω ωρα να φαω :woohoo: !!!!

Αφου δεν κανει να τρως γαλακτοκομικα 1-2 ωρες πριν κ μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia μου, να με λες όπως θέλεις! Με το nickname είναι καλύτερα ίσως για τις κοπέλες που δεν με θυμούνται ως Έλενα!! Ή που δεν με ξέρουν έτσι!! Δεν με πειράζει! Ακούω σε όλα!! Είμαι υπάκουη καπέλα... :laugh:

Κι εμένα τα Tardyferon τα απλά, μου έδωσε από την αρχή, έπαιρνα 1 και τώρα τα έκανε 2! Στην αρχή δεν ξέρω για σένα, αλλά είχα πολύ μεγάλο πρόβλημα στην τουαλέτα! Δεν είχα ποτέ πριν! Απλά μάλλον μέχρι να συνηθίσει ο οργανισμός τον σίδηρο! Τώρα έχει στρώσει η κατάσταση! Μην πω έχει παραστρώσει γιατί μπορεί να πάω και 3 και 4 φορές μπορεί και παραπάνω! Το στάνταρ είναι 2 πια!!

Επίσης μου έχει δώσει κι ασβέστιο αν και τρώω γαλακτοκομικά αρκετά! Δεν είχα έλλεψη δλδ!! Όσο για το γερό καρύδι, να σου πω.. έφτασα σ'όλη μου την ζωή να λιποθυμίσω μια φορά πριν 6 χρόνια και τώρα στην εγκυμοσύνη! Αλλά να κάνω το σταυρό μου δεν σωριάστηκα ποτέ μέχρι τώρα! Και παρόλο που δεν "θήλασα" σαν μωρό, δεν αρρώσταινα σχεδόν ποτέ! Τάμα το έκανα να χάσω το σχολείο καμιά φορά!!:laugh: Δεν το αναφέρω να πω ότι είμαι κατά του θηλασμού, προς Θεού! Τον υποστηρίζω και πρώτα ο Θεός θα θηλάσω το παιδάκι μου ότι κι αν χρειαστεί αυτό! Απλά το λέω επείδη είπαν ότι το ξένο γάλα είναι πολύ κακό για το παιδί! Δεν ισχύει κάτι τέτοιο! Κι επειδή προσπάθησα να μοιραστώ τις γνώσεις μου σ'ένα ποστ ανάλογο ( έχω σπουδάσει και ξέρω 5 πράγματα, δεν τα έλεγα από το μυαλό μου!!), είπαν ότι αν με ενοχλεί το θέμα να μην το διαβάζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια οι ζαλάδες και οι λιποθυμίες δεν με φοβίζουν πιά. Μια ζαλάδα είναι μέσα στο καθημερινό μου πρόγραμμα και οι λιποθυμίες μου περιορίζονται στις δύο έως τώρα. Εφόσον τρώω καλά και νιώθω το μωράκι ο γιατρός μου δεν ανυσηχεί λέει. Ά, όλα αυτά μου συμβαίνουν κλεισμένη μέσα στο σπίτι και όπως καταλαβαίνετε είμαι "καταδικασμένη" σε μόνιμη συνοδεία. Εσείς περιορίστε τα πολυκαταστήματα και γενικά τα πολυσύχναστα μέρη και προσπαθήστε αν είναι ανάγκη να πηγαίνετε νωρίς το πρωί που δεν ξυπνάνε οι πολλοί και θα τύχαιτε "άμεσης εξυπηρέησης". Το σίδηρο που παίρνω εις διπλούν κάθε μέρα είναι το plus-fer, γράφει ότι μπορείς να το παίρνεις και με φαγητό (εξαιρούντια γαλακτοκομικά) και δεν μου έχει φέρει δυσκοιλιότητα.

Τα αυξημένα κολπικά υγρά που έχω τελικά οφείλονται σε μύκητες. Ούτε για αυτά ανυσηχεί ο γιατρός μου. Μήπως παραείναι ψύχραιμος?:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΩ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙς ΚΑΙ ΛΙΓΟ!!ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΛΟΓΩ ΚΥΗΣΗς!!!ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K gw Elena mou san esena gero karydi oson afora tis lipothimies.Oute mia fora sth zwh mou den exw lipothimisei,oute kai twra.

Vevaia anevazw kanena pyretoulh kathe xeimwna sxedon!Eutyxws oxi auton :)

(Oute egw thylasa)

Eixa psylo aimatokrith alla kathe mhna peftei,logiko einai.Aurio tha kanw tis eksetaseis mou na doume pou eftase! Pairnw to Legofer koritsia kammia de to pairnei?Ena thn hmera pairnw.O giatros den mou eixe pei tpt gia galaktomika pandws!

Na prosexete oles koritsakia me tis lipothimies.Mh kourazomaste poly.An aisthanthite zalada kathiste amesws katw,opou vreite.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω κοριτσια τωρα προσεχω απλα μου εκανε εντυπωση γιατι στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα καθολου ζαλαδες ουτε λιποθυμια, καλα λενε καθε εγκυμοσυνη ειναι τελειως διαφορετικη, παντος μεγαλο ζορι να πηγαινεις καπου με συνοδεια πολυ με εκνευριζει αλλα καλυτερα να εχω το κεφαλι μου ησυχο παντως ηρεμησα τωρα που ειπατε οτι συμβαινει και σε εσας δεν ειμαι η μονη, προσοχη λοιπον αυτο που ειναι επικυνδινο ειναι να μην πεσει καμια κατω και χτυπησει κατα τα αλλα το παλευουμε. Νταλια ασε τις πολλες δουλειες και προσεχε καλα καναν ο αντρας σου και η μαμα σου που σε κατσαδιασαν φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κουκλες!

Dallia χαχαχαχχαχαχααααα καηκες απ'το γαλα και φυσας κ το γιαουρτι!!!!!Ετσι να εξηγεις τα παντα αναλυτικα γιατι εγω παραλιγο να σου ορμηξω μ'αυτο που ειπες!!!!ΔΕΝ ΘΗΛΑΣΕΣ?ΠΟΥ ΖΕΙΣ? χαχαχαχαχαχα πλακα κανω!!!!

Κι εγω 20 μερες θηλασα μονο...Ημουν γενικως αρρωστιαρα μεχρι που εμεινα με τον αντρα μου στο σπιτακι μας κ τωρα το πολυ 1-2 φορες το χρονο!(Ενω πριν ανα μηνα ημουν αρρωστη το χειμωνα-ανοιξη)Μου εκανε καλο φαινεται ο γαμος!!!!!! :laugh:

Ελενα το legofer το επαιρνα παλια. Ρωτα παντως τον γιατρο για τα γαλακτοκομικα(μηπως το ξεχασε).Μου το εχουν πει και γιατροι και διαιτολογοι!

Εχω μια ζωη(κ η μανα μου αρκετα χρονια) σιδηροπενικη αναιμια.Οποτε συχνα πυκνα εκανα θεραπεια με σιδηρο περιπο 3μηνο ανα ετος.Οποτε ειχα "δοκιμασει" τα περισσοτερα σκευασματα! ;) Ετσι κατεληξα πως το tardyferon "κανει" για μενα!Δεν μου προκαλει δυσκοιλιοτητα.

Νταλλια η μαμα μου το παθαινει αυτο(3-4 φορες τη μερα τουαλετα).Την ενοχλουσε ομως...Δεν ξερω τι να πω?Ή του υψους ή του βαθους?χεχεχεχε

Φιλακιαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!! Σήμερα έκανα καμπύλη ζαχάρου..... Καλέ τι αηδία είναι αυτό το πράγμα που σου βάζουν να πιεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χάλια!!!!!!:unsure: Εσείς την κάνατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑ!!!ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ !!ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΧΑΜΑ ΟΝΤΩΣ Ε; Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ !!!ΑΜΑΝ ΚΑΝΑΝΕ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ!!!!ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!!!ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα Anastacia!! Όπως τα λες! Όποιος κάηκε στο χυλό.. φυσά και το γιαούρτι! Όσο για την τουαλέτα.. άστα! Αυτό λέω και εγώ! Έχουμε κάνει τρελή κατανάλωση στο χαρτί υγείας!! Αφού ο άντρας μου έχει βρει κι υποκοριστικό.. :blush: Ή του ύψους ή του βάθους!! :laugh: :laugh: :laugh: Εγώ να σου πω... δεν αρώσταινα ποτέ μα ποτέ, κι όταν έμεινα με τον άντρα μου, κάθε λίγο και λιγάκι με πιάνει γρίπη!! Ανάποδο πλάσμα σε όλα του, όμως!! Ακόμα και φέτος με είχε πιάσει μια ίωση και πρόσεχα σαν τι!! Μόνο depon έπαιρνα για τον πυρετό, αλλά 2 βδομάδες με τσάκισε! Αλλά..πάνε αυτά!! Περάσανε!! Και δόξα το Θεό είμαστε καλά!!

giota d, δεν την έχω κάνει ακόμα και τρέμω την στιγμή που θα μου το ζητήσει ο γιατρός!! :S Μου έχουν πει ότι είναι ένα σίχαμα! Εγώ είχα πάρει σιρόπι γλυκόζης για ένα γλυκό, και δοκίμασα λιγάκι και λέω τι μ@λ...κια είναι αυτή??? Σκέφτομαι να πρέπει να πιω και 2 ποτήρια! :blink::S Και μια φίλη μου μου είπε, μακάρι να έχει καταργηθεί όταν μείνεις έγκυος! Αμ δε.. Καλά αποτελέσματα... Το καλό είναι ότι τελειωσε για σένα!

marianda , αυτό κάνω πια!! Προσέχω! Η αλήθεια είναι ότι μου την σπάει να βλέπω το σπίτι χάλια, κάνω χαλαρά ότι μπορώ... αν και μεταξύ μας έχω γίνει και λίγο τεμπελάκος!! :laugh: Ανυπομονώ να σε γνωρίσω κι από κοντά!! Την Κυριακή.. λοιπόν, στην συναντησούλα μας!! Φιλάκια έως τότε και καλή συνέχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια η Εφουλα (happy mom) και η _Αννα_ εχουν τις εξετασεις τους σημερα!Ελατε να αγωνιουμε ολοες μαζι και να περιμενουμε τα θατικα τους αποτελεσματα!!!!!!!

Αληθεια αυτη την καμπυλη ζαχαρου σε ποιο μηνα την κανουμε?Ή δεν ειναι στανταρ?Σε μικροβιολογικο?Ειναι η επομενη εξεταση μετα β επιπεδου???

Νταλλια "τρελλη καταναλωση χαρτι υγειας" χαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχααχ!!!!!Πως σε λεει ο αντρουλης σου???Σκατουλα?χαχαχαχχαχαχχαχαχαχχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η καμπυλη γινεται στον 6ο (μετα τη β επιπεδου σε μικροβιολογικο) τωρα αν ξαναγινεται αργοτερα δεν ξερω..

Καλα αποτελεσματα Εφη και Αννα

Σας στελνω οοοοολη τη θετικη μου ενεργεια..Φουουουουου!!!!!!!!

και πολλα φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα!! Με λέει λοιπόν.... Σκατοmachine!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Θυμάστε πότε θα πήγαινε η _Anna_ για την αμνιοπαρακέντηση;; Πρώι ή απόγευμα;; Μου έδωσε το τηλέφωνο της! Θα την πάρω αργότερα και θα σας ενημερώσω! Επειδή δεν έχει internet ακόμα σπίτι!!

Όλη μας την θετική σκέψη στα κοριτσάκια μας σήμερα που έχουν τις εξετασούλες τους και να πάνε όλα καλά!!!

Όσο για την καμπύλη ζαχάρου.. μάλλον είναι αναπόφευκτη! Δεν ξέρω πότε ακριβώς την ζητάνε, αλλά όλες οι κοπέλες έγκυες που ξέρω την κάνουν! Εύχομαι την Δευτέρα που θα πάω να δω τον μούργο μου στο γιατρό να μην μου την ζητήσει... να την κάνω!! :blink: Δεν φοβάμαι το τρύπημα ... αυτήν την ρημάδα την γλυκόζη φοβάμαι!! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θυμαμαι αν ειπε για πρωι ή απογευμα! :unsure:

σκατοmachine :P:P :laugh: :woohoo: ??????Tελειοοοοο!!!!χαχαχχαχααχαχχαααααα

Κι εγω Παρασκευη θα παω στη γιατρο.Μαλλον θα μου πει κι εμενα να την κανω μεσα στο μηνα :unsure:

Τοσο χαλια ειναι εεεεε?

Αφου πρεπει να γινει...Τι να κανουμε?Ας ειναι καλα τα αποτελεσματα κ κατα τ'αλλα...Οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...