Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σε ολες!

Εγω ακομη εδω περιμενω την σειρα μου για να...γεννησω... :cheer:

Χαρουλα μου εγω περιμενω αγορακι και πρωτα ο Θεος το ονομα του θα ειναι Παναγιωτης.

Οσο για φωτο απο τις κοιλιτσες αν πας λιγες σελιδες πιο πισω καπου ειχαμε βαλει τις κοιλιτσες μας...

Εγω ειμαι ετοιμη εχω παει κομμωτηριο εκανα βαφη, εβαψα νυχια και καθε 2-3 μερες φρεσκαρω τις τριχες μου :P ...

Οσο για τις δουλειες του σπιτιου απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου ερχετε γυναικα και κανει τις δουλειες και το σιδερωμα...

Φιλακιααααααααα.... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με το καλό και με κανένα πόνο!!!

Εγώ αν και είχα ΠΗΤ Σεπτέμβρη γέννησα 7 Αυγούστου με φυσιολογικό τοκετό στις 35 εβδομάδες πρόωρα τον μπέμπη μας... :(

Έκατσε 7 μέρες θερμοκοιτίδα αλλά τώρα είμαστε σπίτι, είναι 22 ημερών και όλα πάνε καλά :)

Έχω καιρό να γράψω αλλά σας παρακολουθώ συχνά!!!

Με το καλό και πάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΤΟΜΑΚΙ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΚΙ ΕΣΥ Ε;;ΑΝΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΙ ΗΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!!

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ , ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΚΑΙ ΑΠΛΩΝΩ ΡΟΥΧΑ!!ΟΤΑΝ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΕΠΙΚΕΙΜΕΝΗΣ ΓΕΝΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ!!!!ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!

ΕΙΜΑΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΟΥΛΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 27/08/2009 ΤΟΝ ΓΛΥΚΟΥΛΗ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ ΜΕ ΒΑΡΟΣ 2,760 50 ΕΚ. .ΕΚΑΝΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΕ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!

ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΝΥΧΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΟΛΟ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΟΥΛΑΣ ΜΟΥ ΜΑΣ ΗΡΕΜΟΥΣΕ.

ΟΛΑ ΚΥΛΟΥΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΞΙΤΗΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!ΓΙΑ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει Αννούλα μου η κοράκλα σου που σου μοιάζει πολύ πολύ κι είναι μια κουκλάρα!!! Υγεία πάνω απ'όλα!! Καλά λοχεία να έχεις κουκλίτσα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαντούλα μου... αγάπη μου!! Τώρα είδα το μηνυματάκι του συζύγου!! Να σας ζήσει ο παίδαρος!! Γερός και δυνατός!! Και πολύ καλότυχος!! Υγεία πάνω απ'όλα! Καλά λοχεία και σε σένα!! Με το καλό να πάτε σπιτάκι σας και να μας γράψεις τα νέα σου!! Πολλά πολλά φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΤΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΣΑΣ!!ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!ΑΧ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ !!ΚΡΑΤΑΣ ΚΙ ΕΣΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ!!!!ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!

Ζουζουνιτσα μου εδω ειμαι ακομα....περιμενω το μωρακι μου... απο οτι με βλεπω δεν θα ειμαι Αυγουστομαμα αλλα Σεπτεμβριομαμα :woohoo: !!

Σοφακι να σου ζησει το μωρακι σου να ειναι γερο και ευτυχισμενο!!

Μαντω μου σε περιμενουμε για λεπτομεριες!!

Αννουλα μου να σου ζησει και σενα η μπεμπα!!

Αντε τιποτα δεν εμεινε θα κλεισει σιγα-σιγα το θεμα :silly:

Φιλιαααααα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA MANOYLES!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΟΥΝΙΚΑΚΙ ΜΑΣ(ΕΛΕΝΗ) ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΜΑΣ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΤΗΣ!!!ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ !!!!ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβινακι μου καλησπεραα!!

Εμεις και εμεις μειναμε... :silly:

εγω εδω σταθερα στο περιμενε αν και σημερα με ταραξε στο κουνιμα ο μπεμπης... :cheer:

Αν ξαναμιλησεις με την Γουνικ να της πεις οτι περιμενουμε γρηγορα να φτιαξει το ιντερνετ... ;)

Αυτα φιλουρες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μας ζησει κ το μωρακι της μαντω μας κ της αννουλας μας!!!

κοριτσακια μου φουσκωτουλικα σας περιμενουμε για να ..μετακομισουμε στο νεο μας θεμα!!

αντε γλυκουλες μου με το καλο....φτανει και η δικη σας μαγικη στιγμη!!!!

ειμαστε μαζι σας!!!!!κ μην ξεχνατε..τα μωρακια μας περιμενουν τα φιλαρακια τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΜΑΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟ ΒΟΔΙ Η.... ΟΥΡΙΤΣΑ ΤΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ!!!!!:P

ΧΑΠΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;; ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!!!!!!!!!!ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΤΩΝ ΜΠΕΜΠΑΚΙΩΝ ΣΑΣ!!ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΛΙΓΟ ΚΙ ΕΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ ΤΙΣ...... ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΕΣ!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koristsiaaaaaaaa kalimera!!!!!

Mado na sou zisei to mpempaki sou!!! Kali epistrofi sto spitaki sas k kali anarosi se sena!!!! Perimenoume neotera sou!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kai emeis ton xasame ton Augousto, Septemvrios mas pianei!!!!

Alla opos leei k i Zouzounitsa mia xara droseros minas einai!!B) B) B) B) B) B) B) B)

Simera exo rantevou pali me ton giatro, ante na doume ti tha mas pei auti ti fora k an tha faw to perivoito.... XERI!!!:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Filakia polla se oles sas k sta iperoxa morakia sas!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανουν οι κοιλουμπιτσες μου; εγω δεν εχω κοιμηθει η μικρη ειχε κολικους το βραδυ αφηστε τα και εχει μια τσιριδα παναγια μου, πηγε και ο αντρας μου για δουλεια ολα μαζι και δεν κοιμηθηκε και αυτος ο κακομοιρης χτες, τωρα ριχνει τους υπνους της ζωης της η μπεμπα αλλα εγω εχω τον μικρο δεν μπορω να ξεκλεψω λιγο υπνο υπομονη θα περασει που θα παει αντε να γεννησετε και εσεις να συμπασχουμε ολες μαζι χαχα!! φιλουρες στις κοιλουμπιτσες σας τωρα που προλαβαινω να το πω γιατι μεχρι να ξαναγραψω μπορει να εχετε ξεφουσκωσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aaaaaaxxx Marianda mou mporei na min exei gennithei akoma o mpompirakos mou alla me proetoimazei apo tora gia ta xenixtia pou exo na rixo k ego...:dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:

Oi teleutaies ebdomades exoun ginei poli martirikes...kathe mia ora sikonomai... toualeta, nero giati dipsao, allagi pizamas giati exo ginei mouskema apo to na allazo plevro...asta na pan.

Opote kataleveneis oti simpasxo mazi sou...

eutixos o antroulis mou koimatai tou kalou kairou, den enoxleite apo tis vradines mou peripeteies:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

ton vlepo k tiligmeno me to sentoni na roxalizei....alla ton sigxoro giati doulevei to prwi!!! Den tha ta glitosei k autos ta xenixtia se liges meres!!!!

O kaliteros mou ipnos 7-10 to proi, tote koimamai sinexomeno 3oro!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλημερουδιαααα!!

Ολυμπια και εγω μια απο τα ιδια... καθε 1-2 ωρες κατουριμα και πολυ νερο...πηγαδι θελω διπλα μου καθε βραδυ... :laugh:

οσο για τον υπνο εχεις δικαιο 7-10 το πρωι ο πιο γλυκος υπνος ειναι...

Μαριαντα μου περαστηκα στην κορουλα σου... ευχομαι συντομα να απολαυσεις βραδυνο υπνο :cheer:

Ζουζουνιτσα που εισαι καλε?? Μηπως γεννας :woohoo: ??

Τελικα τεσσερις μειναμε εγω η Ζουζουνιτσα η Ολυμπια και η Γιουνικ... αντε να ξεφουσκωνουμε και εμεις σιγα-σιγα... :side:

Φιλακια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΗ!!

ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΑΝΤΑ!!ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΌΛΛΑ!!!! ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ!!!

ΤΟΜΑΚΙ ΟΝΤΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΤΙ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ !!!ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ!!!!!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΠΟΤΑ!!!!ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ!!!4 ΜΟΝΟ ΜΕΙΝΑΜΕ;;;;;ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ!!!!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...