Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

καλα βρε ξεδιαντροπες εγκυες το θεμα σεξ πιασατε:laugh: καλα κοριτσια στην πρωτη εγκυμοσυνη στο γιο ειχα κατι ορεξεις και εγω μεχρι τον εβδομο τον ειχα βαλει κατω τον αντρα μου, τωρα στην κορη δεν εχω ορεξη, λετε να μου βγει παρθενοπιπιτσα της εκκλησιας και ετσι το θηλικο δεν θα το αντεξω χαχαχα:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δικιο εχετε!Ξεφυγα λιγακι!!!!! :blush:

Μια ζωη στο κυνηγι θα ειμαι!!!!!Αφου παλι μονη μ'αφησε ο ατιμος!Κλαψ!Δεν το βλεπω ουτε σημερα Νταλια μου!Καλη τυχη σε σενα!

Παντως ηταν απολαυστικη η κουβεντα μας!!!!! Να ειστε καλα κοριτσια!!!!!!

Αντε να ταισεις τον γαμπρο μου ,να εχει δυναμεις για την κορη μου!Το μηλο κατω απ'τη μηλια θα πεσει!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαντα μου φυγε να σωθεις!!!! σε λιγο θα χουφτωνουν κ μας!!!

ειναι σαν τη γριπη των χοιρων ..τις κολλησε η αναστασια!!!!!μονο που δεν πεθαινεις..απλα...μουκριζεις!!!

εγω ευτυχως ειχα κανει αντιγριπικο κ σωθηκα!!!

φορα μασκα κ ξαναελα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sas diavazw k exw skasei sta geliaaaaaa.O andras mou leei:kala monh sou gelas?trelathikes?xaxaxaxaxxa

Emas mas to epetrepse o giatros.alla mas eipe "oikogeneiaka"

Voleuomai mwre alla twra pia poly sygkekrimena pragmata.Oso paei h koilia empodizei olo kai poio poly.Twra pou tha paw sto giatro tha ton rwthsw gia to thema na mou pei an mporoume apo dw kai pera.

Re koritsia exw mpleksei kai me seksomanh!!!(ton andra mou ennow)

Twra me th koilia tou aresw poio poly!!Ma an einai dynaton!

Ponakia ennoousa to varos sth koilia,auth h aisthish les kai kouvalaw kanena saki patates xaxaxaxa

Pandws gi auto me ta didyma Anastasia mou pou eipes,einai pou exw poly kalh egkymosynh xwris kanena provlimma.Oute kan syspaseis den exw!

Pandws an o giatros sas deinei to ok kalo einai na ginete pou k pou (oxi poly syxna) de pathenai tpt to mwraki mas.Apla prosexoume,oso to dynaton poio malaka kai "oikogeneiaka" mporoume.Opws leei kai o giatros mou :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγινε κοριτσακια?? σε αυτο το θεμα μπαινουμε μονο .....βραδυ?

εγινε ακαταλληλο για τις αλλες ωρες? αχχ τι το καναμε το θεμα εδω να μην πω!! παλιοκοριτσα!!:laugh: :laugh:

τσιμπηματακια εκει κατω -χαμηλα στην κοιλιτσα που και που,εχετε? ή επειδη εφτιαχνα παλι τις γλαστρες μου παλι χθες,το παρακανα?:(

λοιπον ανακεφαλαιωση..υγρα δεν,πονους δεν ,κοιλια μετρια ,στηθος τεραστιο,κινησεις μπεμπη μια ετσι μια γιουβετσι..,υπνος φυσιολογικος,ταση για χλαπακιασμα μεγαλη,κατουρημα νυχτος μια φορα,βιταμινες..σιδηρος,ασβεστιο,μαγνησιο,σεξ απαγορευμενο,δουλειες ..ελαχιστες,συναισθηματα ανεβοκατεβαινουν,αγχος ναι ναι υπαρχει,ορεξη για ψωνια απειρη,κιλα κ στοιχεια μπεμπη απο δευτερας!!!

αντε βρε μιληστε λιγο...αν ειναι να παω να κοιμηθω!!! μονο για αλλα ξερετε να λετε....:ohmy:

ελενα οικογενειακα οικογενειακα...την εσκασες τη αναστασια!!!!

εισαι κ κουκλα βρε ..που να αντισταθει ο χριστιανος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου εγω ειμαι εδω, και σκυλοβαριεμαι στη δουλεια.... εγω δεν συμμετειχα χθες στη συζητηση για 2 λογους 1. δεν εχω ιντερνετ σπιτι αυτο τον καιρο και 2. χιχιχιχι.... κανω ακομα σεξ με τον Κωστακη.....χιχιχιχιχι.... (μη με δειρετε κοριτσακια μου).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεεμ! Αφου μας το παιζεις γλυκουλα κ αγαθουλα :woohoo: τι να πουμε κι εμεις!!!

Φοβομαστε μη σε σοκαρουμε!!!

Ναι αραια κ που νιωθω κανα τσιμπηματακι...Οταν κουραζομαι!Χθες στον υπνο μου ενιωσα κ μια σουβλια αλλα οκ αφου η μπεμπα εχει ξεσαλωσει στην κλωτσια!

Ας κανω κι εγω μια ανακεφαλαιωση:

Εγω- Υγρα-αρκετα,πονους-οχι,τσιμπηματακια-σπανια,κοιλια-θα βαλω φωτο οταν βρω ενα καλωδιο της μηχανης!,στηθος-καλα παμε,θηλες(απορια!)-αλλες φορες σκουραινουν αλλες ανοιγουν(?),βιταμινες-τα γνωστα,συναισθηματα-την λατρευω την ατιμη τη μπεμπα μου!!!!

Μπεμπα- κινησεις-τσιφτετελι,λατιν,ροκ'ν'ρολ!,βαρος-435 πριν μια βδομαδα,ελαττωμα-παταει τη μανουλα σε ενα σημειο για να της φυγουν τα τσισακια αλλα δεν τα καταφερνει!!!!!

Επισκεψη στη γιατρο την αλλη Παρασκευη 8/5!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χι, χι, χι, χι, χι..........το λεω στα μουλωχτα.

Λοιπον σχολαω σε λιγο και θα τα ξαναπουμε την Τεταρτη (αν δωσει ο Θεος .... και ο ΟΤΕ και εχω ιντερνετ σπιτι) γιατι πηρα 1 εβδομαδα αδεια λογω της αμνιο τη Δευτέρα.

See you beautiful ladies...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα δε θα συζητησω το "θεμα"!Απλα σε ζηλευω!!!!!!!!!!!

Φιλακια πολλα και θετικη ενεργεια για την εξεταση της Δευτερας!Και μην ξεχνας...Ολα καλα!Και μετα ξεκουραση εεε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα καλη επιτυχια κ παλι!! θα σκασουμε μεχρι την τεταρτη!!μετα την εξεταση..ο κωστακης να κοιμαται στο σαλονι..για λιγες μερες!!!!

κ την πεμπτη με το καλο θαχεις τα πρωτα καλα αποτελεσματα!!!

αναστασουλι μου οι κινησεις της χορευτριας σου ολα τα λεφτα!!:laugh: :laugh: Γλυκουλα ναι...αγαθουλα με....δυο παιδια??:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΠΕΡΙ ΣΕΞ ΚΙ ΕΧΩ ΛΥΘΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ.ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΔΩΣΤΕ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ.ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΟΤΑΝ ΠΕΙ ΤΟ ΟΚ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕΙΣΜΟΣ.ΑΝ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΥΠΟΠΤΟΥΣ ΘΟΡΥΒΟΥΣ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΤΟΙΚΙΑ Η ΓΙΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟ ΖΕΥΓΟΣ Η ΓΙΑ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΛΟΓΩ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΣΕΞ ΜΗ ΨΑΧΝΕΣΤΕ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΖΟΥΜΙΖΩ.ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα χθες δεν ελεγες πως το σεξ ειναι μονο για τεκνοποιηση???? :laugh: :woohoo: Εεεε αυτο σε κανει και λιγο αγαθουλα!χαχαχαχχαχαχαχαχαχχαα

Κιντερ μου ασε!Μην ξυνεις τις πληγες μου!Εγω θελω,η γιατρος κατα-επιτρεπει,ο αντρουλης εχει παθει πατατρακ!Και μονο στη σκεψη τρεχει να ξεφυγει!Λες και θα του δει η μπεμπα το...τετοιο!!χαχαχχαχαχχαχχαχαχαα

Ας μην ξεφυγω παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α πα πα ..κι αλλη σεξομανιακ στο θεμα!!!!αχχχ πρεπει να αλλαξω τιτλο!!αντι για αυγουστιατικες θα το κανω σεξουλιατικες!

δεσε τον...πω πωωωω φανταζομαι τον συμπεθερο δεμενο κ την συμπαθερα να ..μουγκριζει.......(συ ειπας!!!)

εμενα ο γιατρος μου το απαγορευει κι ας εγινα σαν την παμελα αντερσον!!:laugh:

παω να ψωνισω παπουτσακια..εκει ειναι το παθος μου..στα ψωνια κ στο φαι τωρα!!:laugh: ο καθενας με τις αναγκες του!!! σεβαστες...ας ειναι

αντε φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχααχ

Καλα ψωνια!Κι εγω τρελαινομαι για παπουτσακια! Πηγαινε στο θεμα μου πριν φυγεις να δεις το κρεβατακι!Αν και μαλλον το εχεις δει απ'οτι μου ειχες πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλες κ μελλουσες μανουλες οοοοοταν επιστρεψετε θελω τη γνωμη σας!

Σημερα καναμε χοντρες δουλειες στο σπιτι.Και ιδια μερα ακολουθει κ αυριο κ μεθαυριο.:( Δεν κουβαλησα βαρος,δεν ανεβηκα στα ψηλα.Εσκυβα προσεχτικα αλλα συχνα και γενικως κουραστηκα!

Η μπεμπα απο το μεσημεριανο κ μετα δεν σταματησε να κουνιεται.Δεν εφαγα τιποτα περιεργο(πατατες κ μπριζολα :silly: )

Αυτο που μου κανει εντυπωση ομως ειναι πως χτυπαει αρκετα ψηλα κ σε μια μικρη κ συγκεκριμενη περιοχη της κοιλιας.Εχω συνηθησει να κανει σβουρες και να αλλαζει συνεχως θεση το χτυπημα της....

Τι να υποθεσω?

Βρε μπας και τη σφινωσα πουθενα??? :P

Και αν δεν κανω λαθος τα μωρακια χτυπανε περισσοτερο οταν χαλαρωνεις μετα απο κουραση ή μη....

Αυτη κ εδω αναποδη ειναι????

Δεν ειναι πως ανησυχω.Αφου τη νιωθω ειμαι οκ!Αλλα πειτε μου την αποψη σας!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκανα κι εγώ την β επιπέδου, το νινί μας είναι μια χαρά αλλά σε μία φωτογραφία το χεράκι του μου φαίνεται λίγο περίεργο και άχω αγχωθει.......:unsure: Αυτός που μου έκανε την εξέταση είπε ότι όλα είναι καλά αλλά δυστυχώς με ξεπέταξε στο πεντάλεπτο και τώρα έχω αμφιβολίες. Πήρα τον γιατρό μου και μου είπε να μην ανησυχώ και αν δει και αυτός κάτι περίεργο σε 2 εβδομάδες που θα ξαναπάω, θα με στείλει αλλού να την ξανακάνω..... Αυτά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giota poly xairomai pou ola phgan kala sthn eksetash.Mhn anhsyxeis gia to xeraki tou,ston trisdiastato de fenaite panda toso kala,fenondai liges "skies" einai apto mhxanhma.

K se mena eixe skia panw sto kefalaki.

Vre koritsia pou xathikate oles kai de milate???

Oeooooooooooo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Ονειρευόμαστε "πονηρά" όνειρα Ελενάκι!! :laugh: :laugh: :laugh: Πλάκα κάνω!! Απλά μια από δω, μια από κει.. είμαστε σε φάση αναδιοργάνωσης!!

Αναστασάκι μου, να σου πω την δική μου εμπειρία πάνω σ'αυτό που ρώτησες! Έκανα κάτι δουλειές 25η Μαρτίου, έλειπε ο άντρας μου για δουλειά στην Κέρκυρα, είχε και καλό καιρό κι είπα να κάνω μπαλκόνια και γενική στο σπίτι ολομόναχη!! Το μπαλκόνι είναι τεράστιο και το ένα και το άλλο! Το σπίτι που μένω μέχρι στιγμής είναι ένα δώμα στην ταράτσα! Όπως καταλαβαίνεις, μικρό σπιτάκι τεράστιο μπαλκόνι! Έριξα λοιπόν νερά, τράβαγα τα έπιπλα τα οποία είναι από ξύλο μια δεξιά και μια αριστερά και σκούπιζα τα νερά σχετικά χαλαρά! Το αποτέλεσμα ήταν να εξαντληθώ τρελά, το σπίτι τελικά μέσα δεν κατάφερα να το κάνω λόγω μειωμένων αντοχών κι ο μπεμπάκος ήταν πολύ ανήσυχος όλη μέρα!!Δεν είναι κάτι ανησυχητικό, αλλά καλό είναι να προσέχουμε!! Μην το παρακάνουμε! Εμένα πάντως με ξέχεσαν μετά κι ο άντρας μου και η μαμά μου! Την επόμενη μέρα ήταν πιο ήσυχος ο μπεμπούκος!

Γιωτάκι, μην ανησυχείς κοπέλα μου! Συνήθως στον υπέρηχο δεν φαίνονται πολλές φορές καλά τα ζουζούνια μας! Και εμένα πρέπει να μου εξηγήσουν τι βλέπουμε γιατί πολλές φορές δεν καταλαβαίνω γρι!! Όλα καλά θα πάνε σε 2 βδομαδούλες που θα πας στον γιατρό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου, μου την εχει δωσει αρχιζει και κανει ωραιο καιρο θελω να κανω τοσο ψωνια και δεν μπορω να βγω εξω μονη μου πρεπει να παιρνω μαζι και τον σωματοφυλακα μου τον αντρα μου !!!και αυτο γιατι ειχαμε παει πριν τρεις μερες στο πρακτικερ οπου εκει εριξα μια ωαριοτατη λιποθυμια, ω ναι!! πηγα και εκανα αμεσως τις εξετασεις τις μικροβιολογικες που ειχα γιατην αλλη εβδομαδα, καλες βγηκαν στα κατωτερα φυσιολογικα δεν ανησυχει η γιατρος μου, το θεμα ειναι οτι εχω χαμηλη πιεση απο παντα 10,5 και μου την μετρησε ορθια η γιατρος και πηγα 10 δηλαδη οταν ειμαι ορθια πεφτει οποτε αν κουραστω και ολας δεν ειναι δυσκολο να αρχισω να ζαλιζομαι, περιττο να πω οτι οταν μου καναν την καμπυλη ζαχαρου και με ειχαν νυστικια στην τριτη ληψη ξαναζαλιστηκα αλλα την προλαβαμε την λιποθυμια, η μπεμπα παντως παχαινει μια χαρα και εξελισσεται την χαζευε η γιατρος μου, μου ελεγε τι ωραιο μωρο εχει καλες αναλογιες γιατι παχαινει παντου και τι ωραια μυτη εχει!! φανταζεστε εγω η χαζομαμα μετα καμαρι χαχα!! μπηκα και σε προγραμμα διατροφης γιατι το εντερο μου εχει πρηξει ολο το στομαχι μου απο τα αερια που μαζευει και κοντευω να σκασω, ετσι πινω λαδακι και τρωω 5 γευματα την ημερα, καλα το πρωι που ξυπναω πειναω σα λυκος αλλα τι να κανουμε, κατα τα αλλα ολα καλα, θα νιωθω μια σταρ απο εδω και περα αφου θα βγαινω εξω με bodyguard χαχα, φιλια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αυγουστομαμαδες!

Νταλια μου εχεις δικιο!Χθες ημουν καλυτερα κ ηρεμησε η μπεμπα!

Μαριαντα μου τους παπαρατσι να προσεχεις!Κ εσυ κ η ζουζουνα σου!!!!!

Προσεχε κοπελαρα μου δυσκολευουν τα πραγματα!Κι εμενα ο αιματοκριτης εκανε βουτια!Υπομονη κ οπως λες καλη διατροφη!

Φιλακια κουκλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afhste koritsia,Xtes pou phga me ton andra mou sth peiraiws sto diplano magazi apto jumbo gia na paroume patwma gia to paidiko etoimh hmoun gia lipothymia!

En to metaksy ekei sta patwmata htan enas mono pwlhths kai ekshphretouse tosa atoma.Emeis perimename sa xazoi!!O dikos mou etoimos htan na ton vrisei.Kai oi alloi me evlepan me th koilara kai den elegan eksyphrethse th kopela prwta.Eleos dld prwth fora mou symvainei auto.

Koritsia 2 wres hmoun pera dwthe sto magazi pou einai kai terastio.

Pali kala pou mou ekopse th teleutaia stigmh na katsw sth karekla ekei stous khpous.

Oi pelates mazi me ta trapezia evlepan kai mia etoimogennh (etsi fenomoun) na pairnei anases!xaxxaxa ti traviksa.Nomiza andexw alla mpaaaaa...

Emena pali Anastasia mou ekeinh thn wra pou enoiwtha kourasmenh kai ponage h koilia mou me klwtsagan ta mwra para poly.Opote psakse gyreue...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...