Μετάβαση σε περιεχόμενο

BΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ


zetoyla

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα οπως βλεπετε ψαχνομαι μανιωδώς για το θεμα της βαπτισης. Επειδη ειμαι απο επαρχια και για ψωνια με βολευει πιο πολυ η Πατρα μιας και μεσω ιντερνετ δεν εχω κανει κατι ουσιαστικό θα ηθελα να ρωτησω μηπως ξερουν καποιες κοπελες να μου δωσουν διευθυνσης με καταστηματα που εχουν βαπτιστικά στην Πατρα και με μπομπονιερες και προσκλητηρια κ ολα οσα αφορουν την βαφτιση. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρμενιτσα καλημερα. Να σου πω την αληθεια δεν ξερω και πολλα μαγαζια με βαπτιστικα στη Πατρα παρολο που ειμαι απο 'δω, θα σου προτεινω το μαγαζι που πηρα το νυφικο μου το οποιο εχει και βαπτιστικα. Ειναι στη Γερμανου, θα το βρεις γιατι ειναι το μοναδικο εκει. Εχει τα παντα προσκλησεις, μπομπονιερες, λαμπαδες. Ειχα βαλει στο ματι για τη κορη μου ενα ωραιοτατο λευκο φορεματακι με λεπτομερειες απο κοκκινα μικρα τριανταφυλλακια σα μικρη νυφουλα ητανε αλλα το ειχε κλεισμενο δυστυχως.... Ενα αλλο παλι εκει κοντα ειναι στη Γουναρη ψηλα κοντα στη πλατεια Μαρουδα, εκει εκανε τις προσκλησεις και τις μπομπονιερες η συνιφαδα μου, ριξε μια ματια. Να σου ζησει η μικρουλα σου να τη δεις οπως επιθυμεις να εχει υγεια πανω απ' ολα και να ειναι καλοτυχη. Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ ευχαριστώ παρα πολύ κοριτσακι γιατι θα παω την επομενη εβδομαδα να τελειωνω και δεν ξερω που βρισκομαι. Ξερω να παω να ψωνισω τα βασικα ρουχα παπουτσια που ψωνιζω τοσα χρονια αλλα για βαπτιστικα κ τετοια δεν ειχα κοιταξει κ ποτε μιας και δεν ειχε χρειαστει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η νονα της μικρης μου, πηρε τα βαπτιστικα απο ενα μαγαζι που ειναι στη Πατρεως και Υψηλαντου επεισης η κουμπαρα της συνιφαδας μου πηρε τα βαπτιστικα απο το ψαροφαι απο ενα μαγαζι που ειναι φατσα στη πλατεια Παπανδρεου. Δε σου λεω αλλα γιατι μαλλον θα σε μπερδεψω παντως εσυ οπου μαγαζι με νυφικα μπες μεσα γιατι τα περισσοτερα αν οχι ολα εχουν και βαπτιστικα. Α εχει και το makoulino......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ ευχαριστώ παρα πολύ κοριτσακι μου. Τα σημειώνω και θα παω την αλλη εβδομαδα. Θα παω και ψαχνοντας και βλεπουμε. Σ ευχαριστώ για την βοηθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...