Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΞΥΠΝΙΑ ΤΕΤΙΟΑ ΩΡΑ?


Recommended Posts

akoma kai stis idanikoteres ton periptosewn egumosines uparxoun prostribes sto zeugari logo ton allagon kai ton neuron .se authn thn periptosh (egumosinhs) den xorane egwismoi .

exw perasei mia sxedon idanikh egumosinh kiomos ta neura mou htan aperigrapta (pou na eixa kai problimata)htan toso aperigrapta pou kai mena girise o xristianos apelpismenos kai mou eipai oti ta dexete tora alla to kalo pou mou thelei na eksafanistoun meta .kapoia logia apo tous antres einai kai logia gia na tromaksoun tis gynaikes tous alla kai logia apelpisias apo thn atelioth grinia kai mourmoura .sigoura kai autos perimene alh diathesh na exei mia melousa mama kai oxi na einai etsi alla den thn exei (kalh thn diathesh)kai den katalabenei giati ,den katalabenei giati ta megalopoiei toso ola me kindino to moro tous na pathi kati (exei kai sispaseis).prospathei o anthropos na hremisei ligo na ksefigei apo olo auto alla ola ginonte xirotera ,piezete kai autos alla ekinh den to katalabenei kitazei mono thn parth ths .ekinh einai klismenh olh mera sto spiti kai sisoreuei pragmata autos girizei eksantlimenos apo thn douleia me ta xilia dyo problhmata sto kefali tou me to anxos ths douleia kai to anxos ti tha antimetopisei sto spiti .

EGW TON LIPAME OPOS LIPOMOUNA KAI TON ANTRA MOU ,OPOS TON LIPAME AKOMA (den exw polistamatisei thn grinia:blush: )

gynaikes as katalabenoume kai thn thesh tous as mhn ta theloume ola dika mas den einai ola sosta opos ta skeutomaste emeis uparxei kai h alh apopsh .as mhn zhtame apo tous alous katanoish gia thn katastash mas kati pou den kanoume emeis giautous ,den tous katanooume katholou kai tous fortonoume me prepei .prepei autos na katalabei tis ormones ,prepei autos na katalabei oti kanei kako na stenaxoriomaste ,prepei autos na katalabei....

emeis ti prepei na katalaboume ....na mhn ta zitame ola na mhn ginomaste foritkes na mhn stenaxoriomaste emeis giati kanei kako sto paidi mas prepei na katalaboume kai emeis tous alous.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 72
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

AFRODITH μου αυτα τα ειχα σκεφτει και εγω

αλλα οταν βλεπεις οτι ο αλλος εχει ηρεμησει δεν του λες τετοια να τον ξαναβαλεις στην πριζα καλα να το ελεγε οταν ηταν ολη την μερα μεσα στην γκρινια αλλα οταν σου λεει εχω ηρεμησει και οταν ερχεται στο σπιτι παρα τα νευρα του κανω χαρουλες και τετοια αλλα και κρυβω την συγχηση μου και ηρεμει και αυτος και ερχεται στο σπιτι και κανει και χαρουλες ε μετα το τελευταιο πραγμα που περιμενεις να ακουσεις ειναι κοιταξε την πορεια σου γιατι μετα την γεννα μαλλον θα σε χωρισω

Δεν τον τσιτωνεις τον αλλο????πανω που ηρεμει η γυναικα και αυτη λιγο γιατι βλεπει οτι τα πανε καλυτερα με το να μην γκρινιαζει σε οτι διαθεση και να ειναι και στο πεταει καπου σκεφτεσαι δηλαδη αν δεν ηθελε να προσπαθησουμε πως θα το ελεγε???

Στην αρχη της εγκυμοσυνης μου τα νευρα μου τσιτα με την συμπεριφορα της μανας μου και καθοταν και παραπονιοταν οτι δεν την ηθελα και την μισω και αλλες τετοιες ατακες

Αγαπη μου συγγνωμη αλλα ηθελε να κανει κουμαντο αυτη στο σπιτι μου και στον αντρα μου απο το πως θα φτιαξουμε το δωματιο της μικρης να ερθει στο σπιτι πανω για να προσεχει το μωρο επειδη εγω δεν θα μπορω ουτε καν να ξυπναω να το ταισω και διαφορα κουλα για εμενα

Το βρισιμο που εφαγε δεν το εφαγε αδικα

κατι κανει και ο αλλος και σε τσιτωνει :angry:

δεν μπορει να μου πεις πως εφταιγαν και σε μενα οι ορμονες γιατι τοτε μολις ερχοταν ο συντροφος μου σπιτι ηταν ολα μια χαρα???

δεν νομιζω οτι οι ορμονες κανουν διακρισεις μεταξυ ατομων κατι κανει και την τσιτωνει την γυναικα διαφορετικα αν εφταιγαν μονο οι αυξημενες ορμονες ολες θα επρεπε να ειμαστε σε κατασταση υστεριας λιγο η πολυ:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα σκεφτει επισης στην αρχη μεχρι και την καταθλιψη στους νεους μπαμπαδες γιατι μεχρι ενα σημειο τα νευρα ειναι καπως φυσιολιγικα με το σημερινο αγχος που εχουμε ολοι να μην ξερουν πως να ανταποκριθουν στις αυξημενες απαιτησεις ενος νεου μελους ειδικοτερα στον οικονομικο τομεα και ακομα περισσοτερο αν το μωρο τους ηρθε ξαφνικα και δεν ειχαν προσπαθησει συνηδειτα οπως αλλα ζευγαρια

μια τετοια απαντηση ακομα και καταθλιψη να ειχε δεν δικαιολογηται οι υπολοιποι αντρες δεν εχουν αγχος η ειναι ο πρωτος και δικαιολογηται να σου πεταξει μια τετοια ατακα

Προσωπικα παντα απο ενα τετοιο ατομο δεν θα περιμενα τιποτα πλεον

Ελπιζω ομως ειλικρινα να εχεις δικιο

δεν εχω τιποτα αλλο να πω ο θεος μαζι τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenh mou enas antras den ksexnaei ti grinia exei perasei mesa se 2 meres .an se xaraktirisei mesa tou griniara an exei ton fobo na erthei spiti giauton ton logo an auto pou skeutete einai "aman h gynaika mou metalaktike se grinia kai den antexw "ti na kanoun duo meres ...eimai shgourh oute pou katalabe thn allagh ,eimai shgourh oti den thn phstepse thn allagh .perimenei me to paramikro na ksanakilisei .

soy to lew apo peira ,oti kai na kanw oso elastikh kai na eimai oso kairo kai na mhn griniaksw gia kati ,sthn prwth grinia leei "panta griniazeis" .

den ksenxane kai pisteuoun oti den diorthonete ,les kai mpenoume ston tiresia ena pragma:laugh: :laugh:

kai egw den pisteuw oti htan kala entelos otan htan spiti .ola auta den mporeis na ta kripseis ,otan klais olh mera den mporeis na to kripseis .mporei esy na nomizeis oti ton koroideueis alla den einai blakas to blepei .den kribete toso kala .

egw skeutome kai apo thn arxh auto skeutika ,oti o antras ths perase mazi ths mia palidromh pou ths shmparastathike fysika kai ton ponese polu (logiko)tora pernane ena louki me tis sispaseis ,mporei sthn arxh me to na klistei ston eauto tou etsi na mporouse na to antimetopisei ,ton fobo tou mhn xasoun to paidi ,einai polu anthropoi pou klinonte piso apo ton upologisth gia na ksexnane (o antras mou px)kai na mhn skeutonte kai anxononte kai fobounte .auto omos to pareksigise h kopela kai grin grin to ekane xirotero .anti na paei sthn agalia tou na to perasoun mazi h na tou dosei xoro nomize oti den thn skeutete kai arxise olo to soou .

tora egw pisteuw to mono pou prepei na kanei einai na xalarosei na hremisei na skeutei kai ligo diaforetika oxi mono thn parth ths kai na shnexisoun hrema .ta kalmata den bgenoun se kalo katabaloun kai aythn kai to mwro kai ton antra .dynamh xriazete na proxorisei hrema xoris isteries .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗΧ.

ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΣΑΚΩΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟ ΜΟΥ 1 ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ...:angry: .ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥ....(ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΕΣΤΗΚΕ ΑΠΑΝΩ ΤΟΥ....:laugh: :laugh: ), ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΚΑΜΟΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ:angry: ....

"ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ" ΤΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ....ΒΛΕΜΜΑ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΓΕΙΑ..

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ....

ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ...

ΔΕΚΑΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩ....

ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΜΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ?"..

ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΕΓΩ....ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΣΟΣΕ....

ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΚΤΗΚΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΣΚΟΤΟΥΡΕΣ...

ΑΡΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΜΟΝΟ...ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ...ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΚΗ....

ΕΓΩ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΝΕ "ΝΕΥΡΑ-ΝΕΥΡΑ...Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΦΤΑΙΕΙ"...Ε ΟΧΙ ΚΑΠΟΥ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ...

ΑΝΤΡΟΥΛΑ ΓΕΡΑ!!!!!!!ΓΡΑΨΤΟΝ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΟΥ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

elenh mou enas antras den ksexnaei ti grinia exei perasei mesa se 2 meres .an se xaraktirisei mesa tou griniara an exei ton fobo na erthei spiti giauton ton logo an auto pou skeutete einai "aman h gynaika mou metalaktike se grinia kai den antexw "ti na kanoun duo meres ...eimai shgourh oute pou katalabe thn allagh ,eimai shgourh oti den thn phstepse thn allagh .perimenei me to paramikro na ksanakilisei .

soy to lew apo peira ,oti kai na kanw oso elastikh kai na eimai oso kairo kai na mhn griniaksw gia kati ,sthn prwth grinia leei "panta griniazeis" .

den ksenxane kai pisteuoun oti den diorthonete ,les kai mpenoume ston tiresia ena pragma:laugh: :laugh:

kai egw den pisteuw oti htan kala entelos otan htan spiti .ola auta den mporeis na ta kripseis ,otan klais olh mera den mporeis na to kripseis .mporei esy na nomizeis oti ton koroideueis alla den einai blakas to blepei .den kribete toso kala .

egw skeutome kai apo thn arxh auto skeutika ,oti o antras ths perase mazi ths mia palidromh pou ths shmparastathike fysika kai ton ponese polu (logiko)tora pernane ena louki me tis sispaseis ,mporei sthn arxh me to na klistei ston eauto tou etsi na mporouse na to antimetopisei ,ton fobo tou mhn xasoun to paidi ,einai polu anthropoi pou klinonte piso apo ton upologisth gia na ksexnane (o antras mou px)kai na mhn skeutonte kai anxononte kai fobounte .auto omos to pareksigise h kopela kai grin grin to ekane xirotero .anti na paei sthn agalia tou na to perasoun mazi h na tou dosei xoro nomize oti den thn skeutete kai arxise olo to soou .

tora egw pisteuw to mono pou prepei na kanei einai na xalarosei na hremisei na skeutei kai ligo diaforetika oxi mono thn parth ths kai na shnexisoun hrema .ta kalmata den bgenoun se kalo katabaloun kai aythn kai to mwro kai ton antra .dynamh xriazete na proxorisei hrema xoris isteries .

Αν και ειμαι ψιλομαλακισμενο και εγωιστρια νομιζω οτι μπορω να ανεκτω να εχει και καποιος αλλος δικιο εκτος απο εμενα

Υποκλινομαι:P :P

Αν και στην αρχη τσιτωσαν τα δικα μου νευρα με την ατακα που της πεταξε δεν το κανω αλλο θεμα αλλα σιγουρα καλυτερα για ολους μας να μην τα βλεπουμε τα πραγματα μονο απο την μια πλευρα αλλα ας προσπαθουμε να βλεπουμε και την αλλη πλευρα του νομισματος ωστε να μπορουμε να περνουμε και καλυτερες αποφασεις και να εμαστε οσο το δυνατον πιο δικαιοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΤΡΟΥΛΑ Κ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ?

ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΚΕΙΝΗ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!

ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΝΕΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΜΑ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΓΙΑΤΡΟ.ΗΤΑΝ Η ΜΕΡΑ.ΚΑΘΗΣΑ ΚΑΙ ΤΑΠΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ.ΜΟΥ ΠΑΝ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑ.ΕΙΔΙΚΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΜΑΘΕ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ ΜΟΝΟ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΚΑΙ Η ΑΓΩΓΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΙΡΝΕΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΠΕΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΗΔΗ ΕΛΛΑΤΩΘΗΚΕ.ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑ ΠΟΛΥ.ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ. ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΧΑΛΑΡΟΣ ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΕ.ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΜΙΛΟΥΣΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕ ΜΟΥΤΡΑ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ.ΟΤΑΝ ΞΥΠΜΗΣΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΤΕ ΔΕ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ.ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕ ΜΙΛΟΥΣΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ .ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΟ ΦΤΑΙΜΕ ΚΑΙ ΟΙ 2 .ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΝΕ ΑΛΛΑ ΑΣΧΕΤΟ ΑΥΤΟ.ΘΑ ΦΑΝΕΙ .ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΩ ΤΟ ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΟΤΙ ΠΙΑΝΕΙ.ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΑΘΩ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΜΟΥ.ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΗΚΕ ΕΤΣΙ ΑΣΧΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΞΑΝΑ ΣΚΥΛΑΚΙ ΔΕ ΓΙΝΟΜΑΙ.ΘΑ ΑΠΙΤΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΡΟΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ.ΚΑΙ ΘΑ ΧΩ ΚΙΑΛΛΕΣ ΑΣΧΟΛΙΕΣ.ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΛΥΠΑΤΕ .Α ΜΑΓΑΠΑΕΙ ΘΕΛΩ ΓΙΑΥΤΟ ΘΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΝΕΛΘΩ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antroulla mou poli xarika agapi mou gia sena...

Euxarista ta nea kai eutixws...

Apla iremise esu...

Kai tha iremisei kai autos...

Wmos pes tou pws oi filoi tou den einai pano apo ola...

Sou euxwme ta kalitera agapi mou...

Filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Αντρούλα μου!

Είδες... έχει αισθήματα για σένα...

Οπότε έφταιγες και συ λίγο!

Προσπάθησε να είσαι ήρεμη... να περιποιηθείς λίγο τον εαυτό σου και όλα θα γίνουν όπως πριν!

Αν υπάρχουν γερές βάσεις, δε θα καταστραφεί τίποτα!

Πάμε στη φρανίτα τώρα...

Ειλικρινά, η ιστορία σου με έχει αγγίξει πάρα πολύ και θέλω πολύ να ξαναβρείς τον παλιό σου εαυτό!

Μη νιώθεις τόσες ανασφάλειες για το σύστημα υγείας!

Προφανώς, όλες έτσι γεννάνε και φαντάζομαι οτι δε θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα!

Γιατί δε σκέφτεσαι καθόλου το ενδεχόμενο να πας Ελλάδα να γεννήσεις;

Το ταξίδι με τρένο δεν ξέρω αν κάνει καλό...

Αν νιώθεις τόσο πολύ την ανάγκη να μείνεις λίγο μόνη, πάνε κα΄που πιο κοντά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita , πιστευω πως ειναι επικινδυνο ενα τετοιο ταξιδι εκτος και αν μπορεις να κανεις αεκετεσ στασεις που δεν το βλεπω.Εγω εχω γεννησει πριν 11 μηνες και περναω δυσκολα με τον αντρα μου απο νευρα , φωνες και ΄΄ μαζεψε τα και φυγε¨ τις περισσοτερες μερες ειμαστε μαλωμενοι , κανω υπομονη ,και εχω τυψεις και φοβαμαι για την συναισθηματικη αναπτυξη του μωρου.Δεν ξερω παντως μετα τη γεννα γιναμε χαλια.Αλλα δεν θα σταματησω να ελπιζω γιατι αγαπιομαστε και θα προσπαθησουμε.Και δυο φταιμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FRANITAKI MOU ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΤΣΙ.ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΘΑΧΕΙΣ ΕΞΩ?ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΖΑΝΕ ΕΞΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ.ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ 4 ΜΕΡΕΣ ΕΚΕΙ.ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΣΠΙΤΑΚΙ.ΝΑ ΤΟ ΘΥΛΑΣΕΙΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΛΥΝΕΙΣ ΟΠΩΣ ΘΕΣ.ΟΥΤΕ ΞΕΝΑ ΓΑΛΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΟΥΤΕ ΞΕΝΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΜΕ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΠΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4-5 ΜΕΡΕΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΒΑΣΙΚΑ ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑΔΑ ΔΙΟΤΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΓΕΝΝΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΣΩ.ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ.ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ.ΚΑΘΕ ΜΑΜΑ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΕΝΕΙ ΤΟ ΘΗΛΑΖΕΙ.ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.ΕΔΩ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΓΙΑΝΑ ΣΤΟ ΦΕΡΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΕΙΣ.ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ.ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΕΝΑ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΙΜΩΞΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΚΡΟΒΙΑ ΑΠΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΣΘΕΝΕΙΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita psuhraimia!

Sou fainontai ola vouno!

Ta idia pernao ki ego edo (ollandia)alla telika katalava oti einai pio efkola .kathe fora mou fainontai vouno kai kathe fora apodeiknuomai ypervoliki.

Me stenahorei i fasi me ton antra sou giati ki ego xeno pantreftika kai katalavaino oti se kapoia pragmata yparhoun alloi kodikoi alla san na min mas ta leei kala o dikos sou.

Perimene paidi mou na gennisseis kai meta horis viasuni organosou.

I poli skepsi den kanei kalo mas varainei.Ki emena afto me troei edo meno ores moni mou kai skeftomai suneheia alla tora pia to stamatao prin me parei mazi opou thelei.

Ante na genniseis me to kalo kai se perimeno !

Antroula mou epitelous fos sto tounel makari ola na pane kalutera apo do kai pera filakia polla sou stelno!!!!

Gia opote frikareis emeis eimaste edo eee;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρουλα σημερα διαβασα τις εξελιξεις και όλα οσα σου εχουν γραψει τα κοριτσια .Εγω διαβασα όλα οσα σου εχουν γραψει καιμε καποια απο αυτα θα συμφωνησω καιμε κάποια άλλα θα διαφωνησω .Δεν θεωρω οτι επιτηδες γκρινιαζεις δηλαδη τι ξυπνησες ενα πρωι και ειπες α κατσε μωρε σημερα θα αρχιζω να γκρινιαζω και να του τη λεω με οποιαδηποτε αφορμη μου δωσει.Λοιπον το θεμα οτι εχεις συσπασεις και εισαι αναγκασμενη να εισαι μεσα λογικο ειναι να σου την εχει βαρεσει αλλα ξερεις μια εγκυμόσυνη θελει θυσιες και αυτη ειναι η μια που ηδη τι κανεις .Αυτο που δνε ξερω ειναι αν την εγκυμοσυνη την επειλεψατε κατα συνειδηση η αν απλα σας ετυχε και το λεω αυτο γιατι κατα τη γνωμη μου εχει μεγαλη σημασια , διαφορετικα χειριζεσαι μια εγκυμοσυνη που την εχεις βαλει σε προγραμματισμο και διαφορετικα οταν αυτη ερχετε σε χρονο που το ζευγαρι δεν ειναι ετοιμο.Οπως λοιπον ειπα μια εγκυμοσυνη για να εξελειχτει καλ και να βγει ενα υγιεστατο μωρο θελει προσπαθειες και θυσιες και απο της δυο μεριες . Η μαμα πρεπει να κοψει το τσιγαρο να τρεφετε σωστα να ασκητε όσο πρεπει και αν ο γιατρος το επιτρεπει να ακολουθει τις οδηγιες του γυναικολογου και το σημαντικοτερο απο όλα ανεχει καλη ψυχολογια και να ειναι ηρεμη . Ο μπαμπας τι πρεπει να κανει ; να πηγαινει με τη μαμα στο γυναικολογο και να της συμπαραστεκετε ψυχολογικα να ειναι εκει οταν τον χρειαζετε να τη βοηθαει με τις δουλειες του σπιτιου να περνανε όσες περισσοτερες ωρες γινετε μαζι για να μειωσει τη τυχον μοναξια που μπορει να νιωθει η γυανικα .

Στη δικη σας περιπτωση μαλλον ο αντρας σου δν ηταν σε φαση να αποκτησει παιδι και γιατι το λεω αυτο ;απο τη στιγμη που εσυ του γκρινιαζεις εστω και απαραδεκτα που γιαμενα και μονο το κλεισιμο μεσα στο σπιτι φτανει εκεινος τι κανει; ποτε σε πηρε αγκαλιτσα ; ποτε πηγε να παει να παρει ενα εργο να δειτε; ποτε εκατσε να σου χαιδεψει τη κοιλια ; ποτε σου εφερε ενα τριανταφυλλο απο τη δουλεια ; ποτε σου εκανε ενα φαγακι και να στο φερει να σε ταισει; αν στα εκανε αυτα θα του γκρινιαζες γιατι καθετε στον υπολογιστη; και οι φιλοι του τι λογο εχουν να επεμβαινουν ; και ποιος τους εδωσε το δικαιωμα αυτο; Εκεινος!

Με το παραμικρο γιατι γιαμενα με τη γκριναι που εχιε μια γυναιακα για τον οποιοδηποτε λογο δεν της λες ξερεις κατι μετα τη γεννα αν εξακολουθησει η κατασταση αυτη χωριζουμε ! τι ειναι αυτο ; απειλη ; Τιε ιναι ο γαμος μια απλη σχεση που εοειδη διαφωνουμε για το που θα παμε βαζουμε τερμα; ο γαμος ειναι =Οικογενεις ιερη λεξη που σημαινει οτι πρεπει να εισαι ετοιμος να αντιμετωπισεις πολλες δυσκολιες .Δηλαδη οταν το μωρο θα κλαιει και εσυ θα τα εχεις σς καποια φαση πεγμενα απο την κουραση εκεινος τη θα σου πει :ξερεις κατι χωριζω απο το παιδι μου ; Αν συναντησετε πραγμα που δεν ευχομαι ασχημες καταστασεις ανεργια μια αρρωστια του μικρου που πρεπει να παει στο νοσοκομειο για κατι απλο ρε παιδι μου μια ιωση τοι θα γινει ; θα σου ριχνει πανντα το μπαλακι ;τον νοιαζει αν ειναι τωρα το εμβρυο καλα και σου ριχνει ευθυνες αν δεν ειναι καλα αλλα ποιος φταει αυτη τη στιγμη που δν εισαι καλα ; Ασε τα φαρμακα και τις παρενεργειες με αυτα δν μπορεις να τα βαλεις εκεινος γιατι δνε κανει κατι; Εγω δεν ειμαι υπερ της παθητικης στασης δηλαδη να συνεχιζεις να ανεχεσς καποια τελειως τρελλα πραγματα αλλα ουτε όμως ειναι σωστο να τον πιανεις με το παραμικρο απο τα μουτρα .Επισης ενα προβλημα δεν λυνετε αν φυγεις απλα ξεχνιετε για λιγο καιμετα γινετε πολυ πιο δυσκολο .Απλα βαλε εσυ προτεραιοτητα στο να ειαι καλα καισκεψου οτι αξιζεις το καλυτερο νομιζω οτι ηταν πολυ σοφη κινηση στο οτι μιλησες με το γυναικολογο σου και σε συμβουλευσε εγω επισης θα σου προτειαν αν πας και σε ενα ειδικο ψυχολογο η συμβουλο γαμου να σας μιλησει για το πως πρεπει να χειριζεστε τη κατασταση .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita έγραψε:

Μπραβο τουλαχιστον αυτα ειναι καλα νεα..οπως σου ειπα και στο προσωπικο μηνυμα εχω και εγω παρομοια προβληματα...εμενα δε μου λεει σε χωριζω αλλα μου λεει συνεχεια σηκω φυγε απο το σπιτι (να παω που εδω στη δανια βεβαια) η αν κλαις παλι μαζεψε τα και φυγε..επισης λεει οτι το κανω επιτηδες...γενικα περναω δυσκολα...νιωθω οτι δε με καταλαβαινει κανεις..εχω και τοσες ανασφαλειες με το συστημα υγειας εδω αλλα δε βρισκω δικιο..αντιθετα ολοι με κοροιδευουν και κλεινομαι στον εαυτο μου και δε μιλαω πλεον για τιποτα...κουραστηκα κοριτσια...δε ξερω πως θα αντεξω το μωρο...αφηστε που νιωθω τετοια ανασφαλεια που φοβαμαι οτι κατι θα παει στραβα και δεν θα δω μωρο τελικα..μπαινω στην τελικη ευθεια αλλα δεν εχω ελεγχο απο τη μαια (υπερηχο και τετοια) οποτε νιωθω πως πλεον μονο ο Θεος θα με βοηθησει..εχτες εμαθα οτι στη γεννα και στο νοσοκομειο (απο το οποιο σε 6 ωρες θα με διωξουν και αν επιμεινω ισως με αφησουν ενα 24ωρο) δεν θα κοιταξει το μωρο παιδιατρος αλλα η μαια...επαθα κριση ανασφαλειας, εκλαιγα και φυσικα βρηκα παλι τον μπελα μου και ακουσα και την ατακα..μαζεψε τα και φυγε αν δεν σου αρεσει...ελπιζω οταν βρω δουλεια και αποκτησω χρηματα παλι να τα μαζεψω να φυγω..αυτα....σκεφτομαι να φυγω 4 μερες μονη μου και αφου δεν εχω οικογενεια να παω να παω με το τρενο 4 ωρες στη Γερμανια και να κατσω λιγες μερες μονη μου, να μην τον ακουω και να μην τον βλεπω...λετε να ειναι απικινδυνο στην 34 εβδομαδα?

Ελα εδω στο Βερολινο αν μπορεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρούλα μου χαίρομαι που τα πράγματα πάνε καλά. Αυτό που δεν πρέπει να ξεχνάς είναι ότι είσαι μανούλα και είσαι υπεύθυνη πρώτα για το μωρό σου. Να κοιτάς να κάνεις ότι μπορείς για να είναι το μωρό σου καλά.

Επίσης μην ξεχνάς ότι είσαι δυνατή και ό,τι και να γίνει θα μπορέσεις να το αντιμετωπίσεις και μόνη και με τη βοήθεια των δικών σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita περνάς αρκετά δύσκολα βρε κορίτσι μου. Περίμενε να γεννήσεις και μετά απευθύνσου σε κάποιον καλό φίλο ή στους δικούς σου να σε βοηθήσουν. Είναι δύσκολο να ταξιδέψεις τώρα.

Ψυχραιμία και όλα θα πάνε καλά. Όσο μόνη κι αν νιώθεις, όσο άσχημα κι αν νιώθεις, όσο αδύναμη, στο τέλος θα δεις ότι έχεις τη δύναμη να τα καταφέρεις. Μπορεί όλα να πάνε καλά με τον άνδρα σου, μπορεί όμως και όχι. Εσύ πρέπει να τα καταφέρεις μόνη σου για σένα και για το μωρό σου. Το μωρό είναι ευλογία και θα τη νιώσεις έντονα όταν το αγκαλιάσεις. Από αυτό θα αντλήσεις τη δύναμή σου για να αποκτήσεις τη ζωή που σας αξίζει. Το μέλλον που πρέπει να έχει.

Μια δύσκολη περίοδος είναι. Θα ξεπεραστεί.

Με το καλό να έρθει το μωρό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina ξερεισ τι γινεται?εγω ολο το διασυημα που ειμασταν χαλια υπεφερα.τωρα μπορει να χαιρομαι που τα βρηκαμε αλλα ειμαι και καχυποπυη.λεει αληθεια?μηπωσ αλλαξε για το μωρο και οχι για μενα και οταν γεννησω θαχουμε δραματα?ολο κατι τετοια σκεφτομουν σημερα που με αγγαλιαζε.δε ξερω.μην ειμαι και αχαριστη.θα φανει συην πορεια.FRANITA EISAI KALA?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula μου! Διάβασα σήμερα το θέμα σου καθώς και σχεδόν όλες τις απαντήσεις! Στην αρχή ήθελα να σου γράψω, ότι η γκρίνια, η μιζέρια, οι φωνές και οι καυγάδες φθείρουν μια σχέση και το λέω εκ πείρας! Αν έχεις αλλάξει πολύ από τότε που σε γνώρισε είναι λογικό να περνάει την φάση του! Όμως, σε μια δύσκολη κατάσταση σαν την δική σου δεν είναι δικαιολογημένος γι' αυτή του την συμπεριφορά! Τι πάει να πει θα χωρίσετε??

Σκέφτηκα πολλα καθώς τα διάβαζα. Όπως για παράδειγμα να έχει κακούς συμβουλάτορες! Και εννοώ τους φίλους του! Πολλές φορές οι φίλοι δεν μας κάνουν καλό! Μπορεί να μας ζηλεύουν, μπορεί να'ναι ανώριμοι και να μην σκέφτονται.. μπορεί πολλά! Εκ πείρας πάλι μιλάω! Έχει καεί η γούνα μου από φίλους..φιδάκια! Και επίσης θα σου πω κάτι κι αν θες άκουσε με καλά! Το θέμα "φίλοι" ως προς τον άντρα σου θέλει τον κατάλληλο χειρισμό! ΠΟΤΕ μην κάνεις καυγά! ΠΟΤΕ μην τους βρίσεις! Από δω και πέρα τουλάχιστον! Εμένα μου είχε πρήξει τα συκώτια με τους φίλους του τους γερμανούς, αλλά και με τις φίλες! Τις φιλοξενούσε κιόλας τις χαμούρες όταν έρχονταν Ελλάδα. Βρισίδια, καυγάδες, κλάμματα, γκρίνια, χωρισμοί.. Ήταν τα επακόλουθα! Τελικά, άλλαξα τακτική και πέτυχα περισσότερα! Βέβαια αυτό είναι άλλο θέμα και θα το συζυτήσουμε αν θες, κάποια στιγμή!

Κάποια στιγμή μου πέρασε από το μυαλό μήπως πήραν τα μυαλά του αέρα! Όμως, σκέφτηκα ότι όπως περνάμε εμείς λούκι και στενοχώρια σε μια εγκυμοσύνη που κάτι δεν πάει καλά, ή στην παλίνδρομη που περάσατε και έχετε συνέχεια αυτές τις αναμνήσεις και δεν θέλετε να ξανασυμβεί, έτσι κι αυτοί με τον δικό τους ανορθόδοξο μεν τρόπο, αλλά περνάνε το λούκι τους δε!

Απ'ότι διάβασα μετά, βγήκε ο ήλιος μετά από την καταιγίδα! Άλλαξε! Έγινε τρυφερός! Εμένα, στην αρχή μου πήγαινε πολύ κόντρα με τα νεύρα που είχα, έλεγε ότι θα βγάλω το παιδί του ψυχωτικό και τρελό και κάτι τέτοια.. Όταν όμως ο γιατρός του είπε ότι είναι νορμάλ τα νεύρα κι ότι θα περάσουν, ότι θέλω υποστήριξη γιατί οι ορμόνες και το σώμα μου ζουν κάτι καινούριο και είναι φυσικό επακόλουθο, άλλαξε! Έγινε τρυφερός! Όταν μ'έβλεπε με νεύρα, ακόμα και τώρα προσπαθεί να με ηρεμεί! Είναι παράξενοι! Δεν έχουν την ίδια συμπεριφορά με μας! Διαφέρουμε! Κι ο ένας δεν καταλαβαίνει τον άλλον! Αλλά εκεί είναι η μαγική συνταγή! Να προσπαθούμε να πλησιάζουμε ο ένας τον άλλον! Πες του: ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΧΑΣΩ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΚΟΝΤΑ! ΑΛΛΑ ΕΛΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΙΣΑ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΑΔΙΖΕΙΣ! ΔΕΝ ΣΕ ΦΤΑΝΩ!

Προσπάθησε και εσύ, όσο μπορείς γιατί καταλαβαίνω ότι και οι δικές σου αντοχές έχουν αγγίξει foul κόκκινο.. Να είσαι τρυφερή μαζί του μετά από μια δύσκολη μέρα στην δουλειά του.. Να έχεις γλυκό τόνο στην φωνή σου, κι όταν σου λέει να βγει να ξεσκάσει.. να του λες ναζιάρικα και παραπονιάρικα.. Κι εμάς..?? Ποιος θα μας προσέχει?? Ποιος θα μας κάνει παρέα που είμαστε μοναχούλια μας όλη μέρα και σε περιμέναμε με λαχτάρα να σε δούμε?? Και τέτοια.. Γυναίκες είμαστε.. Ζουζουνιές θέλουν! Θυμάμαι όταν ήμουνα σε μια δουλειά όπου με τρελέναν οι άλλοι με τις μ@λακίες και επειδή είχα υπεύθυνη θέση κι ήθελα όλα να'ναι σωστά.. τι νεύρα είχα όταν γύριζα σπίτι δεν λέγεται! Αν είχα και γκρίνια μετά...?? Δεν θα άντεχα με τίποτα!!

Κι άλλη μια φορά πέρναγα εγώ την φάση της γκρίνιας και μου είπε μια κοπέλα όπου κάναμε μαζί πρακτίκη: "Αν ήμουν ο Βασίλης, θα σε χώριζα!!" Κι άλλαξα αμέσως στάση.. Σκέψου τα..

Κορίτσια, μην με βρίσεται που έγραψα πολλά!! ΣΥΓΝΩΜΗΗΗΗΗ, αλλά ήθελα να τ' αναφέρω για να βοηθήσω την φιλενάδα μας!! Antroula, ότι χρειαστείς εδώ είμαι και εγώ κι όλες οι κοπέλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula μου καλημερα.Στεναχωριεμαι πολυ με την κατασταση που ζεις ενω παραλληλα εισαι και εγκυος κοριτσι μου.Οσο και να φταις,οσα νευρα και να εχεις λογο της καταστασης σου ο αντρας σου(για εμενα)δεν δικαιολογειται.Αντι να σε προσεχει και να σεβαστει την κατασταση την κανει ολο και χειροτερη,τι να πω;εγω θα σε συμβουλευα να κοιταξεις προς το παρον το μωρακι που εχεις μεσα στην κοιλιτσα σου γιατι να ξερεις οτι καταλαβαινει τη ψυχολογια της μανουλας του παρα πολυ καλα και δεν αισθανεται ομορφα και υστερα θα δεις τι θα κανεις μαζι του. Ηθελα να ηξερα...Το ηθελε πραγματικα ο αντρας σου αυτο το μωρακι;γιατι απο οτι καταλαβαινω δεν το σκεφτεται καθολου ΔΥΣΤΥΧΩΣ...:( :( Ευχομαι πραγματικα μεσα απο την καρδια μου ολα να αλλαξουν προς το καλυτερο κοπελα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρουλα μου γεια σου... χαιρομαι που εφτιαξαν τα πραγματα... μπορει οπως λες κι'εσυ να ειδε οτι αυτο πιανει και να στο χτυπαει ποτε ποτε... καλο ειναι βεβαια να απαιτεις καποια πραγματα αλλα με ωραιο τροπο και προσπαθησε να τον αφηνεις κι'εκεινον λιγο να αναπνεει και να εχει το χρονο του οπως νομιζει εκεινος... θα κανει καλο στη σχεση σας... σου ευχομαι τα καλυτερα...:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...