Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΞΥΠΝΙΑ ΤΕΤΙΟΑ ΩΡΑ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 72
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια ειπα να σασ ενημερωσω για τισ εξελιξεισ.τελικα τοχα χαμενο το παιχνιδι.μαλλον τελειωσαν ολα .ειμαι κουρελι.δε ξερω αν μπορω να το αντεξω αυτο!!!!!!!!ευχαριστω παρα πολυ τα κοριτσια που μου συμπαρασταθηκαν και εγραψαν τη γνωμη τουσ.τελικα οντωσ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Αντρούλα...τι έγινε κοπέλα μου;;;χειροτέρεψαν τα πράγματα με τον άντρα σου;;;θυμάμαι εχθές έγραψες οτι πήγαιναν λίγο καλύτερα...γιατί;;;είμαστε εδώ να μας πεις και να σε στηρίξουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα.τι εγινε κοριτσακι μου?Μοιρασμενος πονος ειναι μισος πονος λενε.Ειμαστε εδω οποτε χρειαστεις να μιλησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ,κι εγω ειμαι εδω μην τα κρατας μεσα σου .Ο πονος πρεπει να μοιραζεται για να νικιεται.Οποτε μπορεσεις θα ειμαστε εδω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula κορίτσι μου είμαστε τώρα ξύπνιες, αλλά μάλλον κοιμάσαι εσύ! Το ξενύχτησες χθες! Τι σου συμβαίνει? Όποτε έχεις ευκαιρία γράψε μας, θα νιώσεις καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιζω να μην ειναι τοσο σοβαρο οσο το κανεις να φαινεται...!!! Οταν μπορεσεις πες μας και εμεις εδω θα ειμαστε... μην σε παιρνει μονο απο κατω γιατι ετσι θα το χασεις σιγουρα το παιχνιδι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ .ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΡΟΧΘΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ?Ε ΛΟΙΠΟΝ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΜΠΑΜ.ΘΕΛΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΠΩΣ ΘΑΤΑ ΠΑΜΕ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ .ΕΙΜΑΙ ΑΥΠΝΗ ΚΑΙ ΤΡΕΜΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΡΕΛΙ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΕΙΧΑ ΤΑΖΟΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΗΡΘΕ ΚΙΑΥΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατί όμως βρε κορίτσι μου δεν σου εξήγησε δεν σου είπε τπτ;;;τι ήρθε δλδ και είπε τέρμα αυτόήταν χωρίζουμε;;;

πολύ άσχημη η συμπεριφορά του....δεν ξέω τι να πω...πως συμπεριφέρεται έτσι σε μια έγκυο γυναίκα;;;;μήπως του είπες τπτ και τον τσίτωσες;;;έχετε και άλλα προβλήματα στη σχέση σας ή ξεκίνησας όλα με την εγκυμοσύνη;;;

ξέρω όπως είχες πει και στο άλλο post σου οτι είναι κλειστός και ψιλοπερίεργος χαρακτήρας αλλά τσακωνόσασταν και από πρίν;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ma giati na horisete!!!!

Mono kai mono epeidi griniazeis ligo?

Mpas kai tou teleiose o erotas?

Antroula mou agapi mou psuhraimia oso mporeis min dilitiriazesai me paniko kai thlipsi.

Ton agapas?

ti ftaiei gia ola afta?

Den katalavaino.....

:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάντως μην στεναχωριέσαι μπορεί να περνάει μια φάση και να είναι έτσι...μπορεί να του περάσει,βέβαια δεν μπορεί να σου συμπεριφέρεται έτσι στη κατάστασή σου...δεν ξέρω γιατί το έχει πάρει τόσο άσχημα και συμπεριφέρεται έτσι...κουράγιο κοπέλα μου πρόσπαθησε να μην τρελαίνεσαι για το μωράκι σου...όλα περνάνε σε αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλαχιστον επιτελους μιλησε και σου εδωσε να καταλαβεις οτι κατι τρεχει... πρεπει να μαθεις το λογο που στο ειπε αυτο... τι να πω; πιστευω πως μετα την γεννα σου θα ηρεμισει... καμια φορα οι αντρες αγχωνονται υπερβολικα και αντιδρουν περιεργα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"ετσι" πώς έτσι; Του κάνεις κάτι ή το πρόβλημα είναι καθαρα δικό του; Σου λέει ότι τον ενοχλεί κάτι σε σένα ή στη συμπεριφορά σου; Πραγματικά μου φαίνεται απάνθρωπο να σου φέρεται έτσι στην κατάστασή σου!! Πώς στο είπε χθες αυτό; Τσακωθήκατε ή απλά σου δήλωσε ότι μετά την εγκυμοσύνη μπορεί να χωρίσετε; Ολη μέρα κλαις και είσαι και αναγκασμένη να είσαι στο κρεβάτι!! Πώς μπορεί και το κάνει αυτό; Δεν ενδιαφέρεται ούτε για σένα ούτε για το παιδί του; Δεν καταλαβαίνω, πραγματικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αντρουλα μου μα καλα ποιο ειναι το προβλημα του γιατι σιγουρα δεν νομιζω να εισαι εσυ και η συμπεριφορα σου.....κατι αλλο εχει στο μυαλο του....δεν γινεται να θελει τοσο ενα μωρο και να σκεφτεσαι ετσι και να στενοχωρεις την εγκυο γυναικα σου!Εσυ τι νομιζεις εχεις κανει καπου λαθος εσυ?Μην στενοχωριεσαι κοπελα μου!!!Απλα κανε τα παντα να διορθωσεις αυτο που τα δημιουργει ολα αυτα!!Αν καπου εισαι λαθος προσπαθησε!!!Μην κανεις περισοτερο κακο στο μωρο σου!!!Ειναι κριμα!!!Αυτο ειναι το αιμα σου....γι αυτο να ενδιαφερθεις πρωτα και μετα για τον αντρα σου που δεν σεβεται την κατασταση σου....αλλα και παλι ρωταω μηπως φταις εσυ σε κατι?

Λυπαμαι πολυ!ΔΕΝ ειναι ωραιο να γινονται τετοια πραγματα σε μια τοσο τρυφερη κατασταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στη θέση σου θα σκεφτόμουν το πλασματάκι που έχω μέσα μου κ ότι αυτό δε φταίει σε τίποτα! Θα έκανα ότι μπορούσα για να ανανεωθώ και να ηρεμήσω! Ξερω ότι αυτά σου ακούγονται ακατόρθωτα, μπορώ να σε καταλάβω .. αλλά με το να κλαις όλη μέρα και σε εσενα κανεις κακό και στο μωράκι σου και σίγουρα η εικόνα της "ηττημένης" δεν είναι ότι καλύτερο για τους αντρες μας! Από την άλλη είναι μια άμυνα! Αντιστέκεσαι σε όλη αυτή τη δυστυχία που περιγράφεις και κάνεις ότι μπορείς να σταθείς στα ποδια σου! Βρες τη δύναμη για το αγγελούδι σου γλυκειά μου και αν ο άντρας σου αξίζει πραγματικά όλα θα φτιάξουν με τον καιρό! Κάνε σχέδια και θετικές σκέψεις για το παιδάκι που έρχεται... Την μεγαλύτερη ευτυχία και ευλογιά συνάμα, την έχεις μέσα σου!

Ευχομαι να πάνε όλα καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...