Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μη σπρώχνεστε!!


Recommended Posts

Παρακαλώ μία μία, με τη σειρά!

όλες 8α μου ευχηθείτε, 8α τηρηθεί

αυστηρά σειρά προτεραιόητας!!

Ε, ναι λοιπόν, το θαύμα έγινε...

τα αυτόγραφα στην είσοδο

ΕΊΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!! γούρικο το mammy!!!

ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ

1962082fqymhh19vi.gif

a.gifempty.gifl.gifi.gift.gift.gifl.gife.gifempty.gifa.gifn.gifg.gife.gifl.gifempty.gifi.gifs.gifempty.gifo.gifn.gifempty.gifi.gift.gifs.gifempty.gifw.gifa.gify.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 77
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

M Π Ρ Α Β Ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙΣ!!!ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΚΑΝΕΣ?ΠΟΣΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ?Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΘ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ αγάπες μου, σας ευχαριστώ... το ξερα ότι μου συμβαίνει πολλές μέρες πριν έρ8ει η κα8υστέριση, ξύπνησα ένα πρωινό και κάτι μου μύριζε... λαγωνικό έγινα σκέφτηκα... χαχαχα

όχι δεν έκανα χοριακή, ήταν αργά όταν σκέφτηκα να πάω στο γιατρό, πριν λίγο πήγα πήρα τεστ κι έκανα!

αυριο 8α πάω στο γυναικολόγο πρωί πρωί!!!

χαχα ο άντρας μου λέει " το κανες για να με τυλίξεις, εγώ δε ξέρω τίποτα"...

και του λέω, το ότι σε παντρεύτηκα 2 φορές δε μετράει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo: :silly: :woohoo: :cheer::P:kiss::):cheer::lol: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕΣ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ??ΤΟ ΞΕΡΩ ΤΟ MAMMY EINAI ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΥ!!!!ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ Η ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσακι μου.......ειδες στα ελεγα τοσο αγωνια χωρις λογο.....να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!

Σου εύχομαι να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη!

Ο μήνας άρχισε με πολύ όμορφα νέα!!!! Μπράβο κοπέλα μου!!!

Κοίτα να το απολαύσεις όσο μπορείς και να προσέχεις τον εαυτό σου!!!

Φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοπέλα μου! Συγχαρητήρια! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και να πάνε όλα καλά μέχρι τέλος..'Ημουν σίγουρη ότι θα είχε γίνει το θαυματάκι που τόσο ήθελες! Να προσέχεις και να μην κουράζεσαι!

Περιμένουμε νέα σου μετά το γυναικολόγο!Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΑ!!!!!!!!!!!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki85 έγραψε:

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕΣ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ??ΤΟ ΞΕΡΩ ΤΟ MAMMY EINAI ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΥ!!!!ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ Η ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ??

δε μπορώ να πω ότι κουράστικα στις προσπάθειες! μάλλον είμαι απ τις τυχερούλες της υπόθεσης γιατί

ήρ8αμε σε επαφή μέσα στις 28 μέρες του κύκλου βαριά τις 10 φορές και αυτό γιατί ο άντρας μου ερχόταν

πολύ κομάτια απ τη δουλειά αργά το απόγευμα και τον έπαιρνε ο ύπνος στο καναπέ.

Ξεκίνησα κατ ευ8είαν με το που τελείωσε η περίοδός μου (του φεβρουαρίου) πριν καν έρ8ουν οι γόνιμες μέρες.

Θύμωνα στον άντρα μου γιατί έλεγα, πότε 8α κάνουμε μπεμπέ εμείς, όλο κομάτια είσαι... (λες και το 8ελε εκείνος ο

καημένος να κοιμάται).

οπότε απ οτι καταλάβατε δεν "κουράστηκα" και πολύ.

και σκέφτομαι, και απ τις ιστορίες των κοριτσιών που έχω διαβάσει εδώ μέσα, έλεγα, λες να μαι έγκυος? τόσο εύκολα?

περιέργο μου φαίνεται.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

η γραμμούλα στο τεστ μόνο που δε φώναζε!!

χαχαχα

ξεκά8αρος ο σταυρός.

πήρα το clearblue.

έχω το τεστ μπροστά μου και το κοιτάζω, το ξανακοιτάζω και λέω, σχηματίστηκε σταυρός ή είναι η ιδέα μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν ο κυκλος μας ειναι τοσο σταθερος οσο ο δικος σου μια καθυστερηση σημαινει εγκυμοσυνη,αυτο ειναι το πιο πιθανο κι ετσι αποδειχτηκε και σε σενα!!!!!!!!Με πολλα φιλακιααααααα σου ξαναλεω συγχαρητηρια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελεντιτσα....κοριτσαρα μου.....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!

Αχ! τι καλαααααα!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μην το ανακοινωσεις σημερα σε συγγενεις....γιατι κανεις δε θα σε πιστεψει...:P

Κουκλιτσα μου να εχεις μια ΤΕΛΕΙΑ εγκυμοσυνη σου ευχομαι χωρις ταλαιπωρια.... και ολα να πανε καλα μεχρι το τελος!!!

Α!!! Και τωρα....τρωγε!!! Μην ακους μερικες μερικες....που μας βαζουν τις φωνες...(ονοματα δε λεω....συνηθως....

αλλα τωρα θα την "δωσω" στεγνα...marimari.....ακους????:P )

Πολυ τυχερη εισαι κοριτσακι μου κι ευχομαι η τυχη να σε ακολουθει ετσι παντα στη ζωη σου.... και σενα και το μωρουδακι που θα φερεις στον κοσμο.....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

Ελεντιτσα....κοριτσαρα μου.....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!

Αχ! τι καλαααααα!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μην το ανακοινωσεις σημερα σε συγγενεις....γιατι κανεις δε θα σε πιστεψει...:P

Κουκλιτσα μου να εχεις μια ΤΕΛΕΙΑ εγκυμοσυνη σου ευχομαι χωρις ταλαιπωρια.... και ολα να πανε καλα μεχρι το τελος!!!

Α!!! Και τωρα....τρωγε!!! Μην ακους μερικες μερικες....που μας βαζουν τις φωνες...(ονοματα δε λεω....συνηθως....

αλλα τωρα θα την "δωσω" στεγνα...marimari.....ακους????:P )

Πολυ τυχερη εισαι κοριτσακι μου κι ευχομαι η τυχη να σε ακολουθει ετσι παντα στη ζωη σου.... και σενα και το μωρουδακι που θα φερεις στον κοσμο.....;)

χαχαχαχαχα

δε το σκέφτηκα αυτό με τη πρωταπριλιά!!

χαχαχαχαχα

σκέφτηκα να πάρουμε τους γονείς μας, αλλά λέω ας περιμένουν μια μέρα ακόμη, να πάω στο γιατρό αύριο και το απογευματάκι που 8α ρ8ει κι ο Ντινάκος 8α τους το πούμε, τηλεφωνικά μεν, αλλά τι να κάνουμε??

χαχαχαχαχα ...

γκαστρωμένο με φωνάζει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΦΟΒΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΖΑΛΑΔΑΣ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ! ΑΧ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ... ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ:woohoo: :silly: :blink::lol::) :laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Ελενακι!!!!Αντε κοριτσι μου,εκανες την αρχη να ακολουθησουν κ οι υπολοιπες φιλες μας!!!!

Οταν λες πως εκανες ΜΟΝΟ 10 φορες και ηταν σχετικα λιγες ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ!?!?!?:side: :woohoo: :side: :woohoo:

Εγω ειχα κανει 3 κ ελεγα καλα ειναι,αντε να παμε για 5 τον αλλο μηνα!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Καλη εγκυμοσυνη να εχεις!!Περιμενουμε κ νεοτερα!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχα

Αnastacia!!

χαχαχααχαχα... εγώ σκεφτόμουν για περισσότερες!! που ναι ξέρω... ήταν η πρώτη φορά που κάναμε ελεύθερα γιατί, θέλαμε το μπεμπέ να έρ8ει όταν το 8ελήσουμε εμείς...

λέγαμε αφού έρ8ουμε Ορεστιάδα και ηρεμήσουμε απ τη μετακόμιση, θα ξεκινήσουμε.

σας ευχαριστώ όλες σας, είσαστε πολύ γλυκές

εύχομαι και στις υπόλοιπες φίλες μας να έρ8ει γρήγορα το μωράκι

να μη το βάζουν κάτω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...