Μετάβαση σε περιεχόμενο

το mammyland στην τηλεοραση


Βανια

Recommended Posts

Τωρα Βανια πρεπει να παρεις στ'αληθεια τηλεφωνο την Μενεγακη και να το κανονισεις γιατι εβαλες φωτιες... την πατησες... χιχιχι... εγω παντως αν θελετε μπορω να σας συνοδευσω σαν "επιτιμο μελος" γιατι εχω και πολυ φωτογενεια... χαχαχαχαχαχα.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε κοριτσια πω πω ψαρωσσα κ εγω γιατί πολύ θα την γούσταρα την όλη φάση...τελεια θα ήτανε...

Κάσση μου???????????????? κ εσυ ψέμματα ελεγες? μηπως τώρα να στηριχτούμε πάνω σου?????????? χα χα

Πάντως πλακα πλακα μην νομίζετε οτι η Μενεγάκη δεν θα το ήθελε...ανετα...ειναι πολύ ευαισθητοποιημένη σ΄αυτα...

Ρε βάνια δεν το ξανασκέφτεσαι????????????

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !!!!!!!!!!!!!:woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

IRENEKANTE έγραψε:

Βρε κοριτσια πω πω ψαρωσσα κ εγω γιατί πολύ θα την γούσταρα την όλη φάση...τελεια θα ήτανε...

Κάσση μου???????????????? κ εσυ ψέμματα ελεγες? μηπως τώρα να στηριχτούμε πάνω σου?????????? χα χα

Πάντως πλακα πλακα μην νομίζετε οτι η Μενεγάκη δεν θα το ήθελε...ανετα...ειναι πολύ ευαισθητοποιημένη σ΄αυτα...

Ρε βάνια δεν το ξανασκέφτεσαι????????????

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !!!!!!!!!!!!!:woohoo: :kiss:

ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΕΙΔΑΤΕ ΠΟΥ Η ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΜΑΣ ΞΕΤΡΥΠΩΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ :laugh: :laugh: :laugh:

ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΠΟΥ ΠΡΟΒΑΛΕ ΜΙΛΑΩ ΦΥΣΙΚΑ!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΕΣ ΤΗΣ ΒΡΕ!!!!:lol: :silly: :cheer:

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mammy έγραψε:

ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΕΙΔΑΤΕ ΠΟΥ Η ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΜΑΣ ΞΕΤΡΥΠΩΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ :laugh: :laugh: :laugh:

ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΠΟΥ ΠΡΟΒΑΛΕ ΜΙΛΑΩ ΦΥΣΙΚΑ!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΕΣ ΤΗΣ ΒΡΕ!!!!:lol: :silly: :cheer:

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

happy mammy έγραψε:

ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΕΙΔΑΤΕ ΠΟΥ Η ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΜΑΣ ΞΕΤΡΥΠΩΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ :laugh: :laugh: :laugh:

ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΠΟΥ ΠΡΟΒΑΛΕ ΜΙΛΑΩ ΦΥΣΙΚΑ!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΕΣ ΤΗΣ ΒΡΕ!!!!:lol: :silly: :cheer:

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Τελικά το έδειξε χθες το βιντεάκι?!?!

Ποιά το είδε ρε κορίτσια?? είμαι να σκάσω που δεν είδα τηλεόραση χθες το πρωί!!!!

Πείτε λεπτομέρειες! το έχουν ανεβάσει στο γιου- τιουμπ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια

Εδειξε χτες στην Μενεγακη το video με τα μωρακια του mummy

Καποιο μελος της εστειλε e-mail αλλα δεν το προλαβα απο την αρχη,ειδα μονο το videaki......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγω το εστειλα το videακι κοριτσια πριν 3 μερες με email!!To εδειξε κιολας και δε το ειδα εχθες!!!Ειχα παει βολτα με το μωρακι μου!!Ποια το ειδε ρε παιδια!??Πειτε λεπτομερειες....Θα το ξαναδειξει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω το ειδα.

Διαβασε το μαιλ που εστειλε η mom3 για το σαιτ του μαμμυ και μετα εδειξε το βιντεακι.Μαλιστα η μενεγακη προτεινε στις μανουλες να γραφτουν για να ανταλλασουν αποψεις και να βαλουν φωτο τα μωρακια τους.

Οπως και να εχει εγω συγκινηθηκα που ειδα τα μωρακια σας εκει.

Σισσιω την δικια σου την εδειξε.Δεν θυμαμαι πια αλλα μωρακια εδειξε και δεν θυμαμαι που σταματησε..

Επισης δεν ειπε κατι αν θα το ξαναδειξει.Το πολυ πολυ να παρουμε τηλεφωνο εμεις για να το ξαναδειξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3 έγραψε:

Α ωραια!!Οποτε βρουμε το αποσπασμα απο καποια κοπελα θα το ανεβασουμε![/quote

Καλησπερα κοριτσια! Θα προσπαθησω να το γραψω σε dvd και μετα με τη βοηθεια σας (γιατι ειμαι λιγο ασχετη) να το ανεβασουμε!!! ε? τι λετε? Παντως οφειλω να ομολογησω οτι τα ζουζουνια σας ειναι καταπληκτικα!!!

(Ποια ειναι η Αιγλη?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3 έγραψε:

Ναι Αιγλη με λενε!

Μikroula μου να το video

Καλα!!!!! Για τα μωρα σας δεν εχω λογια!!!!!! Δεν χορταινω να τα βλεπω!!!!:):P

Αυτο που θελω να πω ειναι ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στη δημιουργο!!!!!!!!!!! Μπραβο βρε Αιγλη μου!!!!! Εισαι αστερι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αίγλη μου φανταστική δουλειά!!! Ανυπομονώ να κάνω και εγώ ένα μωράκι!!! Κοριτσάκια μου να σας ζήσουν τα μωράκια σας είναι όλα ένα κ ένα!!! Μακάρι αυτό το βιντεάκι να γίνει πολύ πολύ μεγάλο!!!

φιλιά σε όλα τα τσαχπίνικα μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΕΙΔΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΚΑΙ ΒΟΥΡΚΩΣΑ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ :cheer: :cheer: :cheer:

ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΡΕ ΑΙΓΛΗ(ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑ) ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ;;;;;:huh: ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΕ;;;:blush:

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑ!!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε κοριτσια οντως και εγω οποτε βλεπω το βιντεακι συγκινουμαι:)Ειναι τα μαμμυλαντομωρακια μας!!!!!

Μπραβο και παλι Αιγλη μου και σε ευχαριστουμε!

Να ναι ολα καλα ευχομαι και να μεγαλωνει συνεχως το βιντεακι με καινουργια μωρακια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε δεν το πιστευω ποτε εγεινε αυτο και δεν με ειδοποιησαν !ωχ αμαν αμαν τι εχασα λοιπον αν ειναι τη Δευτερα να στειλουμε εμαιλ στην μενεγακη να το ξαναπαιξει και αν το δει καποια να το σφυριξει και στις αλλες παντως χωρις πλακα ισως κανονιστει μια προβολη του mammyland .Περιμεντε και θα δειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...