Μετάβαση σε περιεχόμενο

το mammyland στην τηλεοραση


Βανια

Recommended Posts

Αγαπημενες φιλες του mammyland

Ηθελα να σας κανω εκπληξη να σας το κρατησω μυστικο μεχρι να με ενημερωσουν .Λοιπον πριν περιπου ενα μηνα ειχα κανει καποιες επαφες με καποια καναλια και τους ειχα στειλει email σχετικα με το site ο τη ακριβως ειναι ποια ειμαστε τα μελη του και το πως η μια γυναικακ στηριζει την αλλη σε καθημερινα και οχι μόνο θεματα .Σκεφτομουν ομως οτι μπορει να μεταφερουμε την υπαρξη του μεσω γνωστων αλλα ποσες γυναικες θελουν να μιλησουν αλλα δεν ξερουν που να απευθυνθουν ; Η αληθεια ειναι οτι δεν περιμενα να μου απαντησουν μεχρι που πριν λιγο με πηραν τηλεφωνο απο τον αλφα και συγκεκριμενα απο την εκμπομπη της ελενης και θελουν να κανονισουμε να παμε για να μας κανουν καποιοαφιερωμα .Ξερετε ποσο ειναι η ελενη ευαισθητη στο θεμα παιδι και μητροτητα και ετσι ειπαν μαλιστα οτι ισως το κανουν το μαιο αφιερωμενο στη γιορτη της μητερας .Απλα ηθελα να ξερω πόσα μελη ειναι διαθεσιμα να παρουμε μερος σε αυτο .Εγω μοίς μαθω νεα θα σας πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΣΟΥ!

ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΟΗΘΗΘΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΕΣ

Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝΕ Κ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΗΡΙΞΟΥΝΕ.

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ Κ ΟΧΙ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑΤΙΚΟ ΑΣΤΕΙΟ ΠΕΣ ΜΑΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανια το συζητας και βεβαια θελουμε να παμε να φανει και ενα site που απασχολει τα θεματα των μαμαδων και των γυναικων γιατι εκτος απο μαμαδες εχουμε κανει και μια ωραια γυναικεια παρεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάνια δεν θα το πιστέψεις αλλά είχα και εγώ συζήτηση με την εκπομπή μεσ την καλή χαρά .....για το μάμυ...και τι ωραίο θέμα θα ήμασταν....τι ωραία ...αλλά μου είπαν θα τηλεφωνήσουν αφού μιλήσαμε.....

κοιτα να δεις !!!!!!καλύτερα όμως στη μενεγάκη σούπερ.......

μπράβο βένια μου !

φιλιά@!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw proteinw na zitisoume kai ekpompi......

..........!!!!!!!!

Mas aksizei.......

........kai tha voithisei polla koritsia

pou exoun idies anysixies me emas!

Asteiaki.........

Bravo Bania gia tin kinisi sou....!

Na mas enimerwseis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Βανια μου!!!!!Καλο μηνα ναχουμε!!!!Εγω παντως κοριτσια εχω τα κονε[δηλ.ο γυιος μου] αμα θελετε να βγουμε στην ΤV:woohoo: και δεν ειναι πρωταπριλιατικο αστειο!:woohoo: φιλακια:kiss:

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

θαρθεις εσυ bourique!!!!!για ναδω το καρμα σου .....το πηγες 6!!!!!!!!ανεβαινει συνεχεια......χαχαχαχαχαχαχαχ
εννοηται!!!!!!!!ναι ναι ανεβαινει.......:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: πιστευω να κατεθεσες τη ψηφο σου!!!!!!!!:P :P :P :P :P :P :P :P :P
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

Υβοννη έγραψε:

εννοηται!!!!!!!!ναι ναι ανεβαινει.......:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: πιστευω να κατεθεσες τη ψηφο σου!!!!!!!!:P :P :P :P :P :P :P :P :P[/quote:126anhn0]

τι ρωτας....τα αυτονοητα!:;) laugh: :laugh: χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΦΟΒΕΡΗ ΙΔΕΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΚΙΛΟ? ΧΙΧΙΧΙΧΙ ΑΡΑΓΕ ΜΑΣ ΧΩΡΑΕΙ ΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ SUPER ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΒΑΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου μπραβο που με καταλαβατε οτι εκανα πλακα παντως μια χρα ιδεα δεν ειναι ; μπορουμε να το κανονισουμε να αρχιζουμε να στειλουμε email και στην Μενεγακη και στη Ναταλια και σε παρεμφερεις εκμπομπες .Γιατι οχι μια χαρα το βλεπω ετσι να δουν οτι παιρνουμε πολλη σοβαρα κάποια θεματα πρεπει να πουμε σε οσες γυναικες περισσοτερες οτι υπαρχει λυση οτι υπαρχουν ακομα ανθρωποι ου ακουν . Αντε και του χρονου καμια νεα φαρσα.Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανια χαχαχα ειπα και εγω αυτη η ψωναρα πηρε σβαρνα τις εκπομπες μπας και την βγαλουν καπου χαχα φανταζεσαι ομως να μας καλουσε η μενεγακη και να ειχε καλεσμενο τον μπουγιουρη ,εκει να σε εβλεπα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

βανια χαχαχα ειπα και εγω αυτη η ψωναρα πηρε σβαρνα τις εκπομπες μπας και την βγαλουν καπου χαχα φανταζεσαι ομως να μας καλουσε η μενεγακη και να ειχε καλεσμενο τον μπουγιουρη ,εκει να σε εβλεπα!!!!
αν ηταν ο μπουγιουρης θα πηγαινα και θα του ελεγα :ασε με να σε υιοθετησω θα σε κανω και επιτημο μελος στο mammyland .Ετσι όπως καθόμουν σημερα ηθαλα να σας κανω μια πλακιτσα να γελασουμε και επειδη λιγο πολυ όλες το εχουμε στο αιμα μας το σταριλικι για λιγα λεπτα δημοσιοτητας ο ελληνας .... ειπα ελα μωρε να γελασουμε
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ωραια η ιδεα!!!Και πραγματικα πιστευω οτι αξιζει η προσπαθεια να μαθουν ολοι για το φορουμ μας....γιατι δεν ειναι απλα ενα φορουμ,γιατι σιγουρα κανουμε την διαφορα και φυσικα να γινουμε και διασημες χι χι χι!!!Θα κυκλοφορουμε με αλλον αερα ρε παιδι μου χα χα χ α!!!!

Περα απο την πλακα το θεωρω πολυ καλο ολο αυτο γιατι ειμαι περηφανη που ειμαι γραμμενη εδω....και φυσικα να μας ενημερωσετε για το ποτε να σας δουμε!!!!Οπως λεει και η φιλη milina!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vania, para poli kali idea...Idika yiati den ehoun iparxi polles ekpobes afieromenes sto thema tis egimosinis, gennas...Parola afta ine ena toso simadiko komati sti zoi tis ginekas toulahiston yia mia dekaetia! ( Idika stin periptosi mou :) )

Ego arhisa tis egimosines mou me padeli agnia, alla sto dromo ematha polla....

Tha ithela poli na paro meros!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...