Μετάβαση σε περιεχόμενο

καρμα;;;;;;;;;;;


bourique1983

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσοπουλα του mammyland....εχω μια ερωτηση για εσας.....αυτο καρμα που βρισκεται πανω δεξια στην απαντηση του καθε μελους τι ειναι;;;;;αλλος εχει 0 αλλος 1 αλλος 2 και καποιοι -1.....:huh::blink::huh::blink: ....μηπως ξερετε εσεις;;;;;;;;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aγαπη μου εμενα μου τα μαθαινει ολα η Ελλαδα!!!!!!

ΑΚΟΥ,επανω δεξια εχει 2 χερακια,ενα προς τα επανω κι ενα προς τα κατω, αν αποδοκιμαζεις η επιδοκιμαζεις την απαντηση του ατομου που γραφει πατας και το αναλογο χερακι,καταλαβες?????:blink: :laugh:

μονο των αλλων μπορεις,το δικο σου δεν μπορεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983,

στο κάρμα με τα δύο χεράκια, πράσινο και κόκκινο, κάνεις κλικ για να επιδοκιμάσεις ή να αποδοκιμάσεις αντίστοιχα τα λεγόμενα του κάθε χρήστη.

Μόλις έκανα κλικ στο σήμα επιδοκιμασίας της δημοσίευσής σου και ανέβηκε στο 3!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγάπη17 έγραψε:

bourique1983,

στο κάρμα με τα δύο χεράκια, πράσινο και κόκκινο, κάνεις κλικ για να επιδοκιμάσεις ή να αποδοκιμάσεις αντίστοιχα τα λεγόμενα του κάθε χρήστη.

Μόλις έκανα κλικ στο σήμα επιδοκιμασίας της δημοσίευσής σου και ανέβηκε στο 3!!!

:kiss:

σε ευχαριστω αγαπη.......εκανα και εγω κλικ στο πανω χερακι....τωρα εχεις ενα!!!!;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

κριμα βρε υβοννη που δε μπορεις να επιδοκιμασεις τον εαυτο σου!!!!!:laugh: :P :laugh: :P ....χαχαχαχαχχ.......

:laugh: :laugh: :laugh: χαχαχαχαχαχα αυτο λεω κι εγω!:laugh: χαχαχαχχ

επειδη εκανα σε ενα αλλο μελος δεν μπορουσα να στο ανεβασω εγω γιατι πρεπει να περασουν 6 ωρες:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

bourique1983 έγραψε:

:laugh: :laugh: :laugh: χαχαχαχαχαχα αυτο λεω κι εγω!:laugh: χαχαχαχχ

επειδη εκανα σε ενα αλλο μελος δεν μπορουσα να στο ανεβασω εγω γιατι πρεπει να περασουν 6 ωρες:blink:[/quote:36t6wzc5]υβοννη θα περιμενω αυριο!!!!!!!μη με ξεχασεις!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα χα χα !!!!Και σε εβλεπα που ρωταγες βρε Γιωτουλα και ουτε καταλαβαινα τι ελεγες χα χα χα εκανα αμαν να βρω τα χερακια!!!!Καλο!!!!Και παντα σκεφτομουν ποσο μου αρεσαν κατι απαντησεις και ναι πολυ καλο αυτο!!!!!ουαου!!!Εντυπωσιαστηκα!!!Ευτυχως που το εκανες θεμα γιατι....κι εγω ποτε δεν θα μαθαινα....φαντασου ουτε το ειχα προσεξει χι χι χι!!!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτουλα καλημερα δεν απαντησα χθες απο τα νευρα μου με την καθυστερηση του μαμυ....κοιτα χρωσταω κανα 2 και μετα η σειρα σου!!!χα χα χα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...