Μετάβαση σε περιεχόμενο

μηπως ειμαι εγκυος;


Recommended Posts

Theanoulla mou kalispera agapi mou...

Kai kalos mas vrikes...

Agapi mou min stenaxwriesai pou adiathetises...

Na kaneis polles polles agapes me ton antroulli sou mexri na piasetai agapi mou...

Sou euxwme ola ta kalitera,,,

Filia/

Kai o theoullis mazi sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφοσον εχεις κανεις παιδι μην απελπιζεσαι!!!αυτο σημαινει οτι μπορεις να κανεις παιδια,απλα ειναι θεμα χρονου!!!βγαλε το αγχος απο το μυαλο σοθ και ολα θα πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκειά μου Θεανούλα συνέχισε τις προσπάθειες σου! Μη βασίζεσαι αποκλειστικά και μόνον στις γόνιμες μέρες σου! Αν δεν τις ξέρεις, μπορεί να σου τις βρει ο γυναικολόγος σου! Συνέχισε και το κεφάλι μπροστά, εντάξει? Μην ξεχνάς πως πολύ σύντομα η κορούλα σου θα αποκτήσει παρεούλα! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεανουλα μου μην στενοχωριεσαι θα ερθει συντομα θα δεις!!Οσο για τις γονιμες ο καλυτερος τροπος για μενα ειναι να τις βρεις με υπερηχο στον γιατρο...καλη συνεχεια και καλη επιτυχια!!!

Γιωτουλα μου, κοριτσια μου, ΑΜΗΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεανούλα μου, καλησπέρα! Μην στενοχωριέσαι κοπέλα μου! Αφού ήδη έχεις ένα υπέροχο κοριτσάκι, σύντομα θα του χαρίσεις ένα αδερφάκι! Μην αγχώνεσαι, και κατά την γνώμη μου μην περιμένεις τις γόνιμες μέρες! Έχω και εγώ άστατο κύκλο και έμεινα έγκυος σε 3 μήνες προσπαθειών! Δηλαδή πολύ καλά!! Και γρήγορα! Παρά τις πολυκυστυκές ωοθήκες μου!

Γόνιμες μέρες δεν σημαίνει ότι είναι πάντα τα μισά από την τελευταία περίοδο! Μπορεί να πιάσεις παιδί αμέσως μετά την πέριοδο, πριν την προβλεπόμενη, κατά την διάρκεια κ.ο.κ...

Καλή επιτυχία τον επόμενο μήνα.. και σύντομα να έχεις καλά νέα να μας πεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...