Μετάβαση σε περιεχόμενο

μηπως ειμαι εγκυος;


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ.ΕΧΩ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ 28 ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ.ΧΤΕΣ ΖΑΛΙΣΤΗΚΑ,ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΤΙ ΦΟΥΣΚΑΛΙΤΣΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΗΛΗ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεανουλα μου καλημερα,γιατι κοριτσακι μου δεν παιρνεις να κανεις ενα τεστακι να δεις;;;;Μην δινεις βαση στα συπτωματα,συνηθως ειναι ακυρα.Εγω θα σου προτεινα να πεταχτεις μεχρι το φαρμακειο,να παρεις ενα predictor κ να δεις αν εισαι η οχι.Οσο για τις φουσκαλιτσες που λες,νομιζω πως οταν το στηθος πρηζεται εμφανιζονται αυτα,αλλα το στηθος πρηζεται κ οταν εισαι εγκυος αλλα κ οταν περιμενεις περιοδο.Λοιπον για πηγαινε για τεστακι κ περιμενω νεα....;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεανουλα μου γεια σου!!!Καλως μας ηρθες!!!Εφοσον εχεις αστατο κυκλο μηπως να περιμενες λιγακι ακομα η με 28 του μηνος εξαντλησες και τον μεγαλυτερο κυκλο?Παντως εγω θα προτεινα χοριακη για πιο σιγουρα και εφοσον εχεις και αστατο κυκλο....τα τεστ δεν τα πολυεμπιστευομαι οπως επισης και τα συμπτωματα που με εχουν ξεγελασει αρκετες φορες....εγω εκανα τεστ σημερα πριν την καθυστερηση και εδειξε αρνητικο ευχομαι να ηταν λαθος!!!Αν υπαρξει καθυστερηση χοριακη θα κανω οπως και απο δω και περα γιατι τα τεστ καμια φορα ειναι και λαθος και απογοητευομαστε αδικα!Φιλακια και καλη επιτυχια καλη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεανουλα καλησπερα και απο μενα.Εγω θα σου ελεγα να παρεις απο το φαρμακειο το clear blue .Πιστευω ειναι πολυ αξιοπιστο τεστ.Ακομη και 3 μερες πριν την περιοδο δειχνει με ποσοστο 85%..Εγω ,μεχρι στιγμης επειδη εχω σταθερο κυκλο το εχω κανει 3 μερες πριν την περιοδο και εδειξε σωστο αποτελεσμα. Βεβαια μεχρι στιγμης δειχνει αρνητικο αλλα ελπιζω αυτο το μηνα να γινει κανενα θαυμα.Ευχομαι καλη επιτυχια και περιμενουμε νεα σου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεανουλα οπως σου ειπα εκανα κι εγω και ηταν αρνητικο....τωρα το μονο που περιμενω ειναι να περασουν οι μερες να δω αν θα αδιαθετησω....μην απογοητευεσαι μπορει να ειναι λαθος!!!!περιμενε λιγακι ακομα και πηγαινε για χοριακη αυτη θα δειξει 100 τις 100 το σωστο!!!Καλη επιτυχια κοριτσι μου μην στενοχωριεσαι κι εγω ετσι ημουν σημερα το πρωι που το εκανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ. ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ YOU TUBE ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕ ΕΚΤΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ ΒΡΕΦΗ ΜΕ ΚΟΜΜΕΝΑ ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΚΩΤΟΝΟΥΝ Ω ΘΕΕ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina έγραψε:

Θεανουλα οπως σου ειπα εκανα κι εγω και ηταν αρνητικο....τωρα το μονο που περιμενω ειναι να περασουν οι μερες να δω αν θα αδιαθετησω....μην απογοητευεσαι μπορει να ειναι λαθος!!!!περιμενε λιγακι ακομα και πηγαινε για χοριακη αυτη θα δειξει 100 τις 100 το σωστο!!!Καλη επιτυχια κοριτσι μου μην στενοχωριεσαι κι εγω ετσι ημουν σημερα το πρωι που το εκανα!
βρε αριστινα μου γιατι βιαζεσαι:( ;;;;ειναι νωρις ακομα για τεστ!!!!δε νομιζεις;;;;;κανε τουλαχιστον μια χοριακη:huh: ....ευχομαι απλα να εκανε λαθος το τεστ;) .....φιλια!!!:kiss: :kiss: :kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεανούλα γεια σου. μήπως να περιμένεις για ένα ακόμη τεστάκι σε 3-4 μερούλες? το καλύτερο πάντως είναι η χοριακή! άλλα συμπτώματα δεν έχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεανουλα μου......σε καταλαβαινω...ολες ετσι ειμαστε.....σε αναμμενα καρβουνα :ohmy:...για μενα κανε καλυτερα μια χοριακη.......λεει παντα την αληθεια σε αντιθεση με τα τεστακια!!!καλα αποτελεσματα!!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique μου ευχομαι κι εγω να ειναι λαθος αλλα μου κοψε την φορα και δεν πολυ ελπιζω....θα δουμε...οσο για το νωρις ναι ειναι αλλα πηρα αυτο που δειχνει και καλα πριν την καθυστερηση,σαν παιδι κι εγω ειπα να κανω μια φορα αλλα βλεπω οτι μας επηρεαζουν γι αυτο λοιπον ποτε ξανα!!Τωρα αν με το καλο εχω καθυστερηση σιγουρα χοριακη αν και δεν το βλεπω!Φιλακια και σ ευχαριστω για την ευχουλα σου γλυκουλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεανούλα και εγω τα ιδια θα σου πω...κανε χοριακη για σιγουρια....

ΑΡΙΣΤΙΝΑΚΙ θα σου πω τι επαθα εγω ...με 10 μερες καθυστερηση το τεστ του φαρμακειου εδειξε αρνητικο....την επομενη μερα η χοριακη ηταν ανεβασμενη....οποτε δεν τα πολυπιστευω κιολας....περιμενε και μετα κανε χοριακη.....φιλακια κοριτσακια και ευχομαι τα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina έγραψε:

bourique μου ευχομαι κι εγω να ειναι λαθος αλλα μου κοψε την φορα και δεν πολυ ελπιζω....θα δουμε...οσο για το νωρις ναι ειναι αλλα πηρα αυτο που δειχνει και καλα πριν την καθυστερηση,σαν παιδι κι εγω ειπα να κανω μια φορα αλλα βλεπω οτι μας επηρεαζουν γι αυτο λοιπον ποτε ξανα!!Τωρα αν με το καλο εχω καθυστερηση σιγουρα χοριακη αν και δεν το βλεπω!Φιλακια και σ ευχαριστω για την ευχουλα σου γλυκουλα μου!!
αριστινα μου το φανταστηκα οτι πηρες το self clear αυτο που δειχνει και καλα απο την 5 μερα συλληψης....αλλα και παλι και αυτα κανουν λαθος...εμενα η γυναικολογος μου μου εχει πει οτι δεν ειναι ακριβειας οπως και ολα τα τεστ του φαρμακειου......αχ!!!!!!ποσο σε καταλαβαινω......και εγω με τα χιλια ζορια κραταω τον εαυτο μου για να μην αγορασω.....τι κακο και αυτο...:angry:.....ευχομαι να μας βοηθησει η παναγιτσα και να εχουμε να σπορακι στην κοιλιτσα μας!!!!!:kiss: :kiss: :kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marouli32 έγραψε:

Aristinaki, Θεανούλα και bourique1983 εύχομαι ολόψυχα να σας χαρίσει ο θεούλης γρήγορα ένα υγιέστατο και γλυκό μωράκι!!! :) :)
σε ευχαριστω κοριτσακι και στα δικα σου!!!!!!!!!:kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μην χάνετε την ελπίδα σας!

Γνωστή, είχε 12 ημέρες καθυστέρηση και μέσα στις ημέρες αυτές είχε κάνει 2 τεστ (τα πιο παλιά που γνωρίζουμε). Ήταν αρνητικά και τα δύο. Η γιατρός της είπε ότι ήταν έγκυος όταν πήγε να δει τι της συμβαίνει.

Αν πάλι βρε κοριτσάκια δεν πέρασε ο πελαργός...μην χάνετε το θάρρος σας. Θα έρθει το μωράκι. Δεν μπορεί... Μην στενοχωριέστε μόνο.

Κι όσο για τα self clear, έχω ακούσει τα χειρότερα. Λένε ότι δεν είναι αξιόπιστα. Σπάνια βγαίνουν θετικά παρόλο που υπάρχει εγκυμοσύνη. Τι να πω?

Θεανούλα, Aristιna και bourique1983, εύχομαι όλα να σας έρθουν όπως τα θέλετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω πολυ για αυτα που μου ειπατε,δεν ηξερα οτι τα τεστ κανουν καμια φορα λαθος δεν χανω της ελπιδες μου. εχω μια κορουλα 2,5

και περιμενω πωσ και πως να ειμαι εγκυος..τωρα αυτες της μερες κοιμαμαι πολυ,παω νυχτερινο σχολειο και χτεςμου ηρθε μια ζαλαδα και θα επεφτα κατω:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια δεν ηξερα οτι υπαρχουν τεστ που κανουν λαθη εγω ειχα παρει το self clear ομως εχω και ζαλαδες,κοιμαμαι πολυ,μου ερχεται στο στομα γευση εμετου.θα κανω υπομονη μου ρχετε να παρω και αλλο τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Re koritsia sorry alla giati toso agxos.... ma apo auto k mono kathisterei k allo i periodos k oxi mono auti alla kathisterei k to paidaki na erthei!!! xalaraaaaaaaa... k ego eixa poli astato kiklo poli spania erxotan akrivos sinithos ekane 7-10 meres, otan anakalipsa oti eimai egkios eixa 2 bdomades kathisterisi....k malista i silipsi egine entelos katalathos kati to opoio ap'oti exo akousei einai poli diskolo na simvei se emas pou exoume astato kiklo!!!! gi'auto sas leo min agxoneste einai kakos sintrofos to agxos...dioxte to!!!!:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα κοριτσια αδιαθετησα πριν 5 λεπτα και ειμαι στεναχωρημενη,επειδη εχω αστατο κυκλο ποτε μπορω να μεινω εγκυος δεν μπορω να καταλαβω της γονιμες μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεανούλα δεν πειράζει, μη στεναχωριέσαι. Έχεις ήδη ένα πανέμορφο κοριτσάκι (αυτο στη φωτο δεν είναι?) και με λίγη υπομονή θα έρθει και το δεύτερο. Ο άστατος κύκλος που λες οτι εχεις έχει μεγάλες διακυμάνσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...