Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η 4η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!!!


Guest

Recommended Posts

Δεν χρειάζεται να προσθέσω πολλά - τα είπαν όλα οι φωτογραφίες και τα κορίτσια! :laugh: :woohoo: :silly:

Η Δήμητρα δεν "παίζεται"! Και ως παπαράτσι (είδατε υλικό εε;;; :) ) και ως παίκτρια, που σάρωσε!!! Αλλά μας έδειξε και τα κόλπα!! Να πω επίσης πως στο παιχνίδι ξεχώρισαν η Μαρίνα και η Μαρία και σίγουρα θα'χουν ακόμα καλύτερες επιδόσεις στο μέλλον!! :) :)

Να στείλω πολλά πολλά φιλάκια σε όλες τις κοπέλες που ήρθαν σήμερα και ιδιαιτέρως στην Τζωρτζίνα που την γνωρίσαμε για πρώτη φορά! Επίσης να στείλω τα φιλιά μου σε όλες όσες είχαν πει ότι θα έρθουν αλλά τελευταία στιγμή κάτι έτυχε και δεν μπόρεσαν... μας λείψατε!

Περάσαμε τέλεια και ανυπομονούμε για την επόμενή μας συνάντηση!!!

Κοριτσάρες μου, παρούσες και απούσες στην συνάντηση, φιλάκια πολλά πολλά! Πολλές ευχές σε όλες σας για καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα και ό,τι καλύτερο επιθυμείτε για το σπίτι σας και τις οικογένειές σας! :) :)

Υ.Γ. Σκαρλετάκι μου, αν αρχίσω να σχολιάζω όλα όσα έχεις σχολιάσει σήμερα, θα με πάρει το ξημέρωμα!! :P:)

Ένα μόνο θα πω:

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ!!!! :laugh: :woohoo: :silly: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

dallia έγραψε:

:( Σηκώθηκα το πρωί κι ο πόνος δεν είχε υποχωρήσει! Φοβήθηκα να έρθω, αν και έχω αμάξι, μένω νότια προάστια κι είχα δρόμο! Αν δεν είχα τον πόνο θα ερχόμουν! Το περίμενα πως και πως.. Αύριο θα πάω στον γιατρό μου γιατί ακόμα νιώθω το τράβηγμα! Ειλικρινά, είναι από την Παρασκεύη και τα είδα λιγάκι σκούρα τα πράγματα! Βέβαια το μωρά το έχω νιώσει αλλά όχι με την συχνότητα που κουνιόταν! Η νύφη μου μου είπε ότι ίσως πήρε απότομα βάρος και γι'αυτό νιώθω έτσι! Εν το μεταξύ, θυμήθηκα ότι την Παρασκεύη σήκωσα κάποια βαριά πράγματα κι ίσως να φταίει κι αυτό!

Εύχομαι να μην είναι κάτι κακό!! Και να είναι καλά το μωράκι μου! Τι λέτε εσείς? Φοβάμαι αρκετά!

dallia μου αφού το αισθάνεσαι το μωρό, νομίζω δεν πρέπει να ανησυχείς.

Βέβαια καλά θα κάνεις που θα πας στο γιατρό αύριο, μην αφήνεις να σε τρώει το άγχος σε τέτοιες περιπτώσεις. Καλά αποτελέσματα και πρόσεχε τα βάρη κουκλίτσα μου. Μην ξεχνάς την ψυχούλα σου, εκεί μέσα στην κοιλίτσα σου.. Δε θέλει βάρη ο μπέμπης! Ξεκούραση θέλει!

Αλλάζεις μήνα μήπως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλάκι τον πήρα τον γιατρό σήμερα και μου είπε στην αρχή να πάρω ένα Buscopan, κι αν δεν υποχωρήσει ο πόνος να τον ξαναπάρω! Βασικά δεν είναι κάτι έντονο! Είναι σαν τράβηγμα χαμηλά δεξιά!Τον ξαναπήρα εφόσον δεν υποχώρησε και μου είπε να πάω αύριο!

Ιφιγένεια, πολύ πιθανόν! Μου είχε πει ο γιατρός κάθε 6 του μηνός υπολόγιζε ότι αλλάζεις μήνα! Αλλά στην εγκυμοσύνη δεν είναι πάντα η ίδια ημερομηνία οπότε παίζει!!

Σας ευχαριστώ πάντως όπως και να'χει.. Είναι μέγαλο πράγμα που σας έχω! Ήδη νιώθω καλύτερα!!

Εύχομαι στην επόμενη συνάντηση να είμαι!!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου το ιδανικο για μενα θα ηταν να μπορουσα να διακτινιστω :laugh: και να ειμαι και στις 2 συναντησεις ταυτοχρονα να πηγαινοερχομαι δηλαδη:silly: ετσι θα σας χορταινα ολες και τα μωρα επισης πιο πολυ!!!!!

πιστευω πως θα κανουμε μια για ολες, θα το καταφερουμε καποια στιγμη κι αυτο,ετσι γιατι ολα τα μπορουμε εμεις....;)

πολλα φιλααααακιαααααα:kiss: :kiss:

στα μωρα πιο πολλα φιλααααακιαααααα:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mprabo kai se sas!!!!!!!!!!!!!!!!eiste oles koukles!!!!!!!!!!!!1kala gorgina............kati san gorgona mou kaneis!!!!!!!!!roulitsa xtes se eblepa ston ipno mou.....emenes stin idia polukatikia me mena.kai sou elega kala feugeis apo edw kai pas athina na deis ta koritsia kai ksanaerxesai????????kai les esi e fusika................xaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxa

na dw pote tha kopsoume tin etisia toyrta na brethoume oles!!!!!!!!!NA DW!!!!!!11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μια χαρα βλεπω περασατε.....ολες κουκλες....χρονια πολλα στο μαριαντακι για χτες...εσπασα το κινητο σου αλλα που εσυ...ειχες αλλου το μυαλο σου....το μωρο αστερι και το μικρο της βανιας κουκλι....μπραβο και παλι κοριτσια.....φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αθηνοπαρεα!!! Τελεια περασατε κι εσεις!!!Παντα ετσι κοριτσια+μικρουλια αγορακια!!!!!

Marianda χρονια σου πολλα κουκλα μου!Με το καλο η μπεμπουλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρετουλα μου την ωρα που επαιρνες τηλ ημουν στην συναντηση που να το ακουσω γινοταν χαμος στο bowling σε ευχαριστω πολυ παντος φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Καλημερα Αθηνοπαρεα!!! Τελεια περασατε κι εσεις!!!Παντα ετσι κοριτσια+μικρουλια αγορακια!!!!!

Marianda χρονια σου πολλα κουκλα μου!Με το καλο η μπεμπουλα σου!

Αναστασια δεν ξερω ακομα τι μωρο περιμενω, μακαρι αυτο που εγραψες να βγει αληθινο χαχαχα συντομα θα μαθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαριαντα μου εχεις δικιο...Επειδη εγω το εδεσα κομπο στο μυαλο μου δε σημαινει πως ισχυει κιολα!!!!!:laugh:

Εχουμε ιδια ημερομηνια,ιδια εξτρα κιλα.....Θα δουμε για το φυλλο!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Σισσυ μην κλαις... :dry: στην επομενη συναντηση θα ειμαστε και με μωρα και με αντρες... αντε θα πεσει πολυ γελιο...χιχιχι...:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Ρουλάκι τον πήρα τον γιατρό σήμερα και μου είπε στην αρχή να πάρω ένα Buscopan, κι αν δεν υποχωρήσει ο πόνος να τον ξαναπάρω! Βασικά δεν είναι κάτι έντονο! Είναι σαν τράβηγμα χαμηλά δεξιά!Τον ξαναπήρα εφόσον δεν υποχώρησε και μου είπε να πάω αύριο!

Ιφιγένεια, πολύ πιθανόν! Μου είχε πει ο γιατρός κάθε 6 του μηνός υπολόγιζε ότι αλλάζεις μήνα! Αλλά στην εγκυμοσύνη δεν είναι πάντα η ίδια ημερομηνία οπότε παίζει!!

Σας ευχαριστώ πάντως όπως και να'χει.. Είναι μέγαλο πράγμα που σας έχω! Ήδη νιώθω καλύτερα!!

Εύχομαι στην επόμενη συνάντηση να είμαι!!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!

κοπελα μου σημασια εχει να εισαι εσυ καλα και συναντησεςι θα γινουν πολλες .Ξερεις συμβαινει να υπαρχουν καποια τραβηγματα ισως να ειναι πιο εντονες οι συσπασεις της μητρας .Κιτα να χαλαρωσεις να κουσεις το γιατρο σου και όλα θα πανε καλα
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...