Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η 4η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!!!


Guest

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλημέρα!Μετά από επιθυμία των μελών μας, θα προσπαθήσουμε να δημοσιεύεται η ανακοίνωση για τις συναντήσεις μας, όσο το δυνατόν νωρίτερα, έτσι ώστε να ενημερώνονται έγκαιρα.Επομένως:

Η επόμενη συνάντηση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 12 Απριλίου 2009 και ώρα 11:00π.μ. στο χώρο του "The Mall Athens".

Ακομα υπάρχει μια ιδέα να παίξουμε bowlling και παράλληλα να πίνουμε και το καφεδάκι μας.Πως σας φαίνεται?

Σας παραθέτω τα link από το The Mall Athens για την ενημέρωσή σας!

"Πρόσβαση με μέσα συγκοινωνίας"

http://www.themallathens.gr/index.php?o ... &Itemid=42

Να σημειώσω ότι το μετρό λειτουργεί προσωρινά μέχρι στο Σταθμό "Εθνική Άμυνα" γι αυτό προσοχή στη διαδρομή που θα επιλέξετε.

"Πρόσβαση με αυτοκίνητο"

http://www.themallathens.gr/index.php?o ... &Itemid=41

Μέχρι ώρας στην ιστοσελίδα του ΗΣΑΠ δεν υπάρχει κάποια ανακοίνωση για αλλαγή στα δρομολόγια του ηλεκτρικού την ημερομηνία που θα συναντηθούμε. Αν υπάρξει κάποια εξέλιξη θα σας ενημερώσω!

Επίσης για όσες δεν έχουν το τηλέφωνο το δικό μου ή της crazy ας επικοινωνήσουν μαζί μας με προσωπικό μήνυμα.

Περιμένω συμμετοχές!;) Σας φιλώ γλυκά!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημητρούλα εσεις δεν παίζεστε!!!4ηηηηηηηη;;;;;;:angry:

Εμεις, Υβόννη μου, ας κάνουμε την 1η μας την Κυριακή και που ξέρεις, μπορεί μέχρι τις 12 Απριλίου να κάνουμε κι εμεις την 4η μας!!!!;)

Οχι μόνο θα σας φτάσουμε, αλλά θα σας περάσουμε κιόλας:P :P :P :P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Δημητρούλα μου!!! :)

Ήταν να μη γίνει η αρχή... και τι αρχή εε;;

Μέσα σε 2 βδομάδες, 3 συναντήσεις!!!

Πω πω... καλά, δε φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι που θα παίξουμε bowling!!!

Δεν έχω παίξει ποτέ!!! Και χρόνια τώρα το λέω... αλλά δεν...

Δεν είχα βρει φαίνεται την κατάλληλη παρέα... κι επιτέλους, τη βρήκα!!!! :) :) :)

Κορίτσια, ανυπομονώ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε παιζω!!!!!!!:( εσεις θα παιζεται και εγω θα ταξιδευω για το χωριο μου!!!!!ειναι αδικο!!!!!!:angry: :angry: :angry: πρεπει να παω γιατι θα εχω τα βαφτησια του μικρου την δευτερα του πασχα....by the way o μικρος μου περπατησε!!!!!:woohoo:τελωσπαντων καλα να περασετε....φιλια!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!! ΘΕΛΩ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ MAMMY!!!!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ (ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΟΒΕΡΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ )ΑΝ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΘΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΣΩ ΣΤΗΝ CRAZY...ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια ίσως να μην μπορέσω κ εγώ να είμαι..:( :( .εχουμε κανονίσει με τον άντρα μου ενα διήμερο να ξελαμπικάρουμε λίγο...(η κυριακή των Βαϊων δεν ειναι η συγκεκριμένη?), πάντως προτεινω αν δεν εχουμε συμμετοχή να το κανονίσουμε μετά το πάσχα για το THE MALL που θα μπορούμε κ πιο πολλές για να παιξουμε κ bowlling...Αχ δεν θέλω να το χάσω αυτό...

τελοσπάντων΄...βλέπουμε απο τις συμμετοχές...:dry: .

ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ? :laugh: Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ???:ohmy: ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΩ Ε? ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ....αχ ποιος τον πιάνει ΄τώρα...μάζευε πράγματα απο το σπίτι,,,,χα χα,...:woohoo: φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ κοριτσακια μου και για μένα είναι δύσκολο να έρθω την Κυριακή των Βαϊων στη συνάντηση... θα προσπαθήσω όμως αν δε φύγουμε οικογενειακώς θα ήταν πολυ ωραία ιδέα να ξεμουρλιαστούμε στο Μαλλ!!

Ειρηνάκι τι κάνεις??

Γιώτα να σας ζήσει ρε συ!!! Μπράβο στον μικρούλη!! Δεν ήξερα οτι γίνονται βαπτισεις το Πάσχα!

Δήμητρα, Ρούλα θα τηλεφωνηθούμε για τα νεώτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρουλα βαλτε με και μενα μεσα και αυτη τη φορα θα εχω και ενα αρσενικο παρεα .Το γιο μου......Λοιπον οσες κοπελες δεν μπορουν να ερθουν ακεινη την ημερα αλλα θελουν σαν τοπο συναντησης το the mall μπορουμε να ξαναπαμε , με τη φορα που πηραμε καθε 2 εβδομαδες συναντηση θα εχουμε .

Θα το κανουμε σαν τα σεμιναρια θα παρακολουθουμε μια φορα το μηνα οποσδηποτε.....ναι θελω και εγω μπλουζακι .Αληθεια αν ενδιαφερεστε μπορουμε να το κανονισουμε μπλουζακι με το εικονιδιο του mammyland

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 μου... γεια σου...παρτα ολα δικα σου....!!!!!:woohoo:

θα εχετε συναντηση μετα ...βαιων και κλαδων...δηλαδη εσεις!;)

bourique1983 στρατα στρατουλα το μωρο!!!!εχεις να το κυνηγας..:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εννοειται οτι ειμαι στη λιστα... και θελω κι'εγω μπλουζακι με το μαμμυ... να βγαλουμε μπλουζακια και αυτοκολητα... αν θελετε μπορω να μαθω πληροφοριες και να σας πω τιμες... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kali spera se oles.ego den mporo na ksero mexri tote.........pezi kai se mena na pao sto xorio.to sigouro ine pos tha xaro poli na sas gnoriso.tha ta ksanapoume os tote.na mou thimisete kai to stil (petao ti mpala)exo na to kano apo ta 20 kai an prosthesete kai ala 20.......eeeee min to kanoume kai thema.filakia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Κοριτσια εννοειται οτι ειμαι στη λιστα... και θελω κι'εγω μπλουζακι με το μαμμυ... να βγαλουμε μπλουζακια και αυτοκολητα... αν θελετε μπορω να μαθω πληροφοριες και να σας πω τιμες... :P

Mαρινακι μου γιατί όχι!Για κανε μια ερώτηση!;)

Όσο για την συνάντηση μη μου αγχώνεστε!και να μην έρθετε σε μια δεν πειράζει!Ελπίζω πάντως να καταφέρετε να έρθετε!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρα θελω να ξερω καποια πραγματα για να ρωτησω... ειναι γνωστος αυτος που τα φτιαχνει και φτιαχνει και για το corolla club... you know... τι ειδος μπλουζακια, t-shirt, πολο, κατι αλλο; με κοντο μανικι; διαφορα νουμερα; για τι αριθμο μιλαμε; σταμπα μονο μπροστα; η μικρη μπροστα και μεγαλη πισω; χρωμα; σκεφτητε και πειτε μου αν ειναι... χιχι...:P θα το φαμε το corolla club...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ!! ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΩ ΠΑΛΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ,ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΔΗΜΗΤΡΑ!!! ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩς ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ,,ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩ .ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, ελπίζω σ'αυτήν την συνάντηση να τα καταφέρω! Κατά 99 % μπορώ εκτός απροόπτου, όπως και η dora!! Και εγώ θέλω μπλουζάκι... Περιμένω λεπτομέρειες και τι χρειάζεται!! Μόνο που bowling ενώ το λατρεύω... και παίζω συχνά... τώρα δεν μπορώ!!:( :( :(

Δεν ξέρω αν κάνει, λόγω μωρού!! Θα ρωτήσω και τον γιατρό μου!! Μήπως ξέρετε εσείς να μου πείτε?? Είμαι στον 5ο μήνα τώρα και δεν θέλω να το διακινδυνεύσω!! Θα επικοινωνήσω με crazy-Ρούλα για τα τηλέφωνα!!

Πολύ χαίρομαι... και θέλω επιτέλους να σας συναντήσω κι από κοντά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Βρε κορίτσια, ελπίζω σ'αυτήν την συνάντηση να τα καταφέρω! Κατά 99 % μπορώ εκτός απροόπτου, όπως και η dora!! Και εγώ θέλω μπλουζάκι... Περιμένω λεπτομέρειες και τι χρειάζεται!! Μόνο που bowling ενώ το λατρεύω... και παίζω συχνά... τώρα δεν μπορώ!!:( :( :(

Δεν ξέρω αν κάνει, λόγω μωρού!! Θα ρωτήσω και τον γιατρό μου!! Μήπως ξέρετε εσείς να μου πείτε?? Είμαι στον 5ο μήνα τώρα και δεν θέλω να το διακινδυνεύσω!! Θα επικοινωνήσω με crazy-Ρούλα για τα τηλέφωνα!!

Πολύ χαίρομαι... και θέλω επιτέλους να σας συναντήσω κι από κοντά!!

dallia μου ελπίζω να καταφέρεις να έρθεις αλλά bowlling δεν νομίζω να μπορείς να παίξεις!Εγώ πάντως στην εγκυμοσύνη είχα σταματήσει!Εσύ θα είσαι κερκίδα!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα κι εγώ μέσα είμαι!!!Είναι και κοντά στο ΜΗΤΕΡΑ, οπότε μια χαρά. ΠΗΤ έχω πρωτομαγιά οπότε αν δεν έχω γεννήσει θα ρθω και αν μου 'ρθει εκεί, ελπίζω να προλάβω να φτάσω στο ΜΗΤΕΡΑ εγκαίρως...:laugh: Όσο για bowling, φαντάζομαι υποψιάζεσαι τις δυνατότητές μου να σκύψω! Θα σας κάνω κερκίδα όμως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανένα πρόβλημα... Θα χαρώ να 'μαι κερκίδα!! Δεν πειράζει! Όταν με το καλό γεννήσω, θα κανονίσουμε να πάμε πάλι.. Είναι να μην πάρουμε φόρα!! Χαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μετα αποπολυ καιρο αποχησ ηρθα παλι.....το πασχα φετοσ 19 δεν ειναι;;;;κατα 99,9 θα ερθω και εγω το mall ενα τεταρτο ειναι απο το σπιτι μου.....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Σας περιμένουμε όλες!! :)

Οι εγκυούλες να μην στεναχωριούνται, η κερκίδα είναι μια πολύ καλή θέση!! Είμαι σίγουρη πως πολλές από μας που θα παίξουμε, θα θέλαμε να'μασταν κερκίδα.. :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω μεσα ειμαι κοριτσια!!Εκτος απροοπτου!!Κερκυδα και εγω θα κατσω λογου εγκυμοσινης..Αλλα μετα το πασχα θα μας βολευε ολοες μας πηστευω!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στενοχωριεστε κοριτσια... θα γινει κι'αλλη συναντηση μετα το Πασχα... οσες δεν μπορεσουν τωρα την επομενη φορα... :P

Δημητρα, να ρωτησω και για αυτοκολητα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Μην στενοχωριεστε κοριτσια... θα γινει κι'αλλη συναντηση μετα το Πασχα... οσες δεν μπορεσουν τωρα την επομενη φορα... :P

Δημητρα, να ρωτησω και για αυτοκολητα;

Μαρινακι μου κανε την έρευνά σου και στη συνάντηση πρώτα ο Θεός θα τα πούμε καλύτερα!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...