Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η 4η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!!!


Guest

Recommended Posts

δημητρα μου συγνωμη για το ''συντονιστης'' προς θεου δεν θελω να χαρακτηρησω κανεναν απλα επειδη εχω μονο το τηλ της ρουλας και εκεινη το δικο μου ηθελα να ξερω αν θα ερθει για να μπορεσω να σας βρω και οταν ειπα για συντονισμο ενοουσα αν θα απευθηνθω σε εκεινη αν χαθω χιχι συγνωμη και παλι αν σε στεναχωρισα αθελα μου φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

δημητρα μου συγνωμη για το ''συντονιστης'' προς θεου δεν θελω να χαρακτηρησω κανεναν απλα επειδη εχω μονο το τηλ της ρουλας και εκεινη το δικο μου ηθελα να ξερω αν θα ερθει για να μπορεσω να σας βρω και οταν ειπα για συντονισμο ενοουσα αν θα απευθηνθω σε εκεινη αν χαθω χιχι συγνωμη και παλι αν σε στεναχωρισα αθελα μου φιλακια

Βρε δεν σου έκανα παρατήρηση! Απλά ήθελα να το διευκρινίσω.;) Θα είναι η Ρουλα γι αυτό και σου είπα να πάρεις τηλέφωνο. Σας περιμένουμε λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Δημητρα την κυριακη στη συναντηση θα σου εχω μια εκπληξη... χιχιχι...:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ωχ τώρα με κάνεις κι έχω αγωνία!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αϊντε, αϊντεεεεεεεεεε!!!! εγω νομιζα πως η συναντηση ηταν αυτη τη Κυριακη, σημερα!!!!:silly: :silly: :silly: :blush: :blush: :blush:

καλααααααααα!!!! κοιταμε και καμια ημερομηνια!!!!!:lol:

ευτυχως που δε μπορουσα δηλαδη, γιατι θα ρχομουνα, θα σ'επαιρνα Δημητρουλα, θα σε ρωταγα που εισαστε και θα μου ελεγες οτι σπιτι σου!!!:blink: οχι τιποτα αλλο, αλλα θα σου κουβαλιομουνα σπιτι σου για καφεδακι!!!!:silly:

πω, πω, ΤΕΛΕΙΑ!!!!! πορωθηκα τωρα!!! Θεου θελοντος, την επομενη Κυριακη (καλα δε τα λεω αυτη τη φορα??:P ) θα ειμαι εκειειειειειειειει!!!!!!!!!!!!!

ελπιζω να εχουμε μεγαλη συμμετοχη εεεεεεεε??????:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsakii έγραψε:

αϊντε, αϊντεεεεεεεεεε!!!! εγω νομιζα πως η συναντηση ηταν αυτη τη Κυριακη, σημερα!!!!:silly: :silly: :silly: :blush: :blush: :blush:

καλααααααααα!!!! κοιταμε και καμια ημερομηνια!!!!!:lol:

ευτυχως που δε μπορουσα δηλαδη, γιατι θα ρχομουνα, θα σ'επαιρνα Δημητρουλα, θα σε ρωταγα που εισαστε και θα μου ελεγες οτι σπιτι σου!!!:blink: οχι τιποτα αλλο, αλλα θα σου κουβαλιομουνα σπιτι σου για καφεδακι!!!!:silly:

πω, πω, ΤΕΛΕΙΑ!!!!! πορωθηκα τωρα!!! Θεου θελοντος, την επομενη Κυριακη (καλα δε τα λεω αυτη τη φορα??:P ) θα ειμαι εκειειειειειειειει!!!!!!!!!!!!!

ελπιζω να εχουμε μεγαλη συμμετοχη εεεεεεεε??????:woohoo:

Συνονόματη!Τι πήγες να πάθεις!Πάντως αν είχες ολοκληρώσει το λάθος σου και δεν είχα κάτι να κάνω θα ερχόμουν να πιούμε καφεδάκι!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!Σήμερα μπήκα στο site του ΗΣΑΠ να ενημερωθώ για τυχόν αλλαγές το Σαββατοκύριακο 11-12 Απριλίου. Δείτε την ανακοίνωση:

http://www.isap.gr/pr.detailed.asp?id=99

Αν έχετε απορία για το πως θα έρθετε ρωτήστε με να σας πω!Υπάρχει και άλλη διαδρομή που μπορείτε να ακολουθήσετε!ότι θέλετε ρωτήστε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!! αχθελω και εγω να ερθω να σας δω και να πιουμε καφεδακι.....γινεται αν μπορεσω να ερθω και εγω????

σε ποια εισοδο απο ολες??εχει και 500 εισοδους το μαλλ!!!χαχα!! ποια το κανονισε,μηπως να της ζητησω το τηλ της μηπως και δεν σας βρισκω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

καλησπερα!!! αχθελω και εγω να ερθω να σας δω και να πιουμε καφεδακι.....γινεται αν μπορεσω να ερθω και εγω????

σε ποια εισοδο απο ολες??εχει και 500 εισοδους το μαλλ!!!χαχα!! ποια το κανονισε,μηπως να της ζητησω το τηλ της μηπως και δεν σας βρισκω!

Εννοείτε ότι μπορείς να έρθεις!Μπορείς να επικοινωνήσεις με πμ με εμένα ή την crazy(Ρουλα) για τις λεπτομέρειες!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσάκια δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω γιατί θα δουλεύω. Ευχομαι σε όλες Καλό Πάσχα, Καλές Γιορτές και ότι το καλύτερο για όλες μας!!!! Πολλά φιλάκια και θα τα πούμε στην 5η συνάντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ..:( :( :( ΘΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ....

ΓΑΜΩΤΟ.Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΤΗΛ...

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ Κ ΝΕΕΣ ΦΩΤΟ (ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ !!):P

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ...:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ..:( :( :( ΘΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ....

ΓΑΜΩΤΟ.Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΤΗΛ...

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ Κ ΝΕΕΣ ΦΩΤΟ (ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ !!):P

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ...:silly:

κοιτα να περασεςι καλα στο ναυπλιο και να πας να ανεβεις ολα τα σκαλια μη το ξεχασεις .καλα να περασεος θα συναντηθουμε την αλλη φορα
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μυ εγώ θέλω πολύ να έρθω..αλλά το MALL είναι πολύ μακριά για εμενα χωρίς αμάξι...αν ερθω θα πρέπει να έρθω ανευ Αγγελου...αλλά δεν θέλω ...το γνωστό κόλλημα μου...για τα σκ! βέβαια σιγουρα θα περασω καλά..αλλά ...καμιά κοπέλα δεν θα πάρει παιδί μαζί ε? αφου λέτε για bowling! ε??ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ?ΠΟΥ ΠΑΩ?

Θα προσπαθήσω πολύ πάντως ! θέλω πολύ να σας ξαναδώ...θα τα πούμε πάλι όπως και να έχει...ΕΣΤΩ και τηλεφωνικά ..αν δεν έρθω..

φιλιά !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου, εγω δυστυχως δεν ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερω, αλλα αν ρθω θα φερω και τη μικρη μαζι μου!!:) ελπιζω να μην ενοχλει...:blush: (????????)

οχι Κασση μου, δεν θα εισαι η μονη!!!;) αχ, μακαρι να τα καταφερεις, να τα καταφερω κι εγω και να γνωριστουμε!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου καλημέρα!Irenekante μου καλά να περάσετε στο Ναύπλιο!Κασση μου να κάνεις όπως νιώθεις!Δεν θέλω να μου πιέζεσαι!Δεν θα σε παρεξηγήσει κάνεις!Γι αυτό μην απολογείσαι!;) mitsakki για πιο λόγο να ενοχλεί η μικρή!Απλά να ξέρεις ότι εγώ καπνίζω!:). Κατά τα άλλα δεν υπάρχει πρόβλημα! Τώρα για όσες παίξουμε bowlling να πάρουμε μαζί μας ένα ζευγάρι καλτσακια. Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο για τα καλτσακια κοριτσια ειπαμε να κανουμε διαγωνισμο "η μις ωραιοτερα καλτσακια" γι'αυτο να ερθετε προετοιμασμενες... χιχιχι... μπορουν να παρουν μερος και οσες δεν θα παιξουν μποουλινγκ... χαχαχα... θα χει πολυ πλακα...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοντεύουμε κορίτσια!Φορτίστε τις μπαταρίες της φωτογραφικής μηχανής,αδειάστε το memory stick(μην ξεχάσετε να το ξαναβάλετε μέσα), πάρτε και τα καλτσακια σας και ελάτε!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάσση έγραψε:

κοριτσάκια μυ εγώ θέλω πολύ να έρθω..αλλά το MALL είναι πολύ μακριά για εμενα χωρίς αμάξι...αν ερθω θα πρέπει να έρθω ανευ Αγγελου...αλλά δεν θέλω ...το γνωστό κόλλημα μου...για τα σκ! βέβαια σιγουρα θα περασω καλά..αλλά ...καμιά κοπέλα δεν θα πάρει παιδί μαζί ε? αφου λέτε για bowling! ε??ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ?ΠΟΥ ΠΑΩ?

Θα προσπαθήσω πολύ πάντως ! θέλω πολύ να σας ξαναδώ...θα τα πούμε πάλι όπως και να έχει...ΕΣΤΩ και τηλεφωνικά ..αν δεν έρθω..

φιλιά !!!!!!!!!

Κασσυ μου απο οτι ξερω εκει που ειναι το μπουλιγκ σερβιρουν και καφε εγω μαλλον θα τον παρω παρεα το μικρο αν ειναι και μπορεις παντως φερε και το αστερακι μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Κορίτσια καλημέρα!Μην ξεχαστείτε για αύριο!:P :P :P Θα συναντηθούμε στην κεντρική είσοδο!:kiss: :kiss: :kiss:

:laugh: α ρε τι τραβαμε κι εμεις οι χορευτριες....:laugh: χαχαχαχααχαχαχ

:P :P :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...