Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η 4η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!!!


Guest

Recommended Posts

sweetmammy έγραψε:

Αν ειναι Βανια πες μας να περασουμε πρωτα απο ενα κομμωτηριο, μια αισθητικο και ενα στυλιστα... χαχαχα...:woohoo: :kiss:

Συμφωνώ!Τουλάχιστον μια μάσκα βρε αδελφέ!:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sweetmammy έγραψε:

Αν ειναι Βανια πες μας να περασουμε πρωτα απο ενα κομμωτηριο, μια αισθητικο και ενα στυλιστα... χαχαχα...:woohoo: :kiss:
αγαπη μου το εχω πει πολλες φορες το χτενισμα παντα δωρο απο μενα .
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΕΤΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΠΩΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα!Μετά από επιθυμία των μελών μας, θα προσπαθήσουμε να δημοσιεύεται η ανακοίνωση για τις συναντήσεις μας, όσο το δυνατόν νωρίτερα, έτσι ώστε να ενημερώνονται έγκαιρα.Επομένως:

Η επόμενη συνάντηση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 12 Απριλίου 2009 και ώρα 11:00π.μ. στο χώρο του "The Mall Athens".

Ακομα υπάρχει μια ιδέα να παίξουμε bowlling και παράλληλα να πίνουμε και το καφεδάκι μας.Πως σας φαίνεται?

Σας παραθέτω τα link από το The Mall Athens για την ενημέρωσή σας!

"Πρόσβαση με μέσα συγκοινωνίας"

http://www.themallathens.gr/index.php?o ... &Itemid=42

Να σημειώσω ότι το μετρό λειτουργεί προσωρινά μέχρι στο Σταθμό "Εθνική Άμυνα" γι αυτό προσοχή στη διαδρομή που θα επιλέξετε.

"Πρόσβαση με αυτοκίνητο"

http://www.themallathens.gr/index.php?o ... &Itemid=41

Μέχρι ώρας στην ιστοσελίδα του ΗΣΑΠ δεν υπάρχει κάποια ανακοίνωση για αλλαγή στα δρομολόγια του ηλεκτρικού την ημερομηνία που θα συναντηθούμε. Αν υπάρξει κάποια εξέλιξη θα σας ενημερώσω!

Επίσης για όσες δεν έχουν το τηλέφωνο το δικό μου ή της crazy ας επικοινωνήσουν μαζί μας με προσωπικό μήνυμα.

Περιμένω συμμετοχές!;) Σας φιλώ γλυκά!:kiss: :kiss: :kiss:

Ριτάκι πολύ χαίρομαι που θα έρθεις!!! :)

Θα σου στείλω και το κινητό μου κι ό,τι χρειαστείς θα μιλήσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κορίτσια, πολύ θα ήθελα να έρθω κι εγωωωωωώ! Θα λείπω στο χωριό το επόμενο Σ/Κ

Θα κάνετε κι άλλες συναντήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠίτερΠαν έγραψε:

αχ βρε κορίτσια, πολύ θα ήθελα να έρθω κι εγωωωωωώ! Θα λείπω στο χωριό το επόμενο Σ/Κ

Θα κάνετε κι άλλες συναντήσεις?

ΠίτερΠαν τι ερώτηση είναι αυτή;;;;;

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΝΑΙ!!!!! :laugh: :woohoo:

Καλά να περάσετε στο χωριό!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

sweetmammy έγραψε:

αγαπη μου το εχω πει πολλες φορες το χτενισμα παντα δωρο απο μενα .[/quote:1trckgzy]

Βανια εισαι κωμμωτρια; αυτο δεν το ειχαμε διευκρινισει... αν ναι μ'ενδιαφερει...!!!

Δημητρα εγω σου το ειπα οτι θα ερθω;:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι συναντηση εσεις βρε;;;;;;;;;;μπραβο μπραβο......ελατε και απο δω καλε μια βολτα για καφε......365 χλμ ειναι απο αθηνα....κοντα βρε...άλλα ειναι πολυ ομορφη η πρεβεζα οποτε αξιζει τον κοπο.....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina έγραψε:

dimitroula 29 ise thea.tha se paro an xriasto kati ekini tin imera.kali antamosi.

gorgina μου το ξέρω!(Μεγάλο ψώνιο μιλάμε):woohoo: Κορίτσια ότι θέλετε παίρνετε τηλέφωνο εμένα ή την crazy(Ρουλα).Μην ντρέπεστε! Σας φιλώ και ανυπομονώ να τα πούμε από κοντά!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΕΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ :woohoo: :woohoo:

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ.....ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ:P

ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΣΜΕΝΗ :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσες, δυστυχως δε με βλεπω να τα καταφερνω,:( αλλα επειδη θα το παλεψω μεχρι θανατου, σας παρακαλω στειλτε μου ενα κινητακι με πμ!!:)

μη τυχον τα καταφερω τελικα, ερθω και ψαχνομαι!!! προσοχη: θα αρχισω να φωναζω μεσα στο mall "που ειστε mammy-παρεακι????" κι οχι τιποτα αλλο, αλλα που θα αφησω το ερμο το παιδακι μου, αμα με μπουζουριασουνε τη τρελη????:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να κανω μια χαζη ερωτηση???:blush:

μπορω αν μπορεσω να ερθω κ εγω που δ εχω ερθει ποτε γιατι ειμαι σχεδον νεα εδω μεσα,που δ εχω ΑΚΟΜΑ νινακι (αλλα σιγουρα ως το καλοκαιρι θα εχω ,θελω να ελπιζω)

κ λεω αν μπορεσω γιατι τωρα πια θα ανοιγουμε το μαγαζακι μας κ κυριακες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε ΠΩΛΙΝΑ μου τι ερωτση ειναι αυτή? Eχεις δεν εχεις παιδάκι, θελεις δεν θέλεις, τι σημασία εχει? εισαι στην παρέα του mammy...

πηγαινε κοπέλα μου..αντε να μεγαλώνει η παρέα μας...

(αχ πολύ στεναχωριέμαι που δεν θα μπορέσω).....κλαψ κλαψ...

ΑΝΤΕ ΒΡΕ..ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ....

Πωλίνα περιμένω εντυπωσεις....πολλα πολλά φίλιά...:P :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE έγραψε:

Βρε ΠΩΛΙΝΑ μου τι ερωτση ειναι αυτή? Eχεις δεν εχεις παιδάκι, θελεις δεν θέλεις, τι σημασία εχει? εισαι στην παρέα του mammy...

πηγαινε κοπέλα μου..αντε να μεγαλώνει η παρέα μας...

(αχ πολύ στεναχωριέμαι που δεν θα μπορέσω).....κλαψ κλαψ...

ΑΝΤΕ ΒΡΕ..ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ....

Πωλίνα περιμένω εντυπωσεις....πολλα πολλά φίλιά...:P :woohoo: :woohoo:

μακαρι να μπορεσω κουκλιτσα μου θα ηθελα παααραααα πολυ να σας γνωρισω απο κοντα αλλα οπως ειπα κ πριν απο δ κ περα κ ως τον σεπτεμριο θα ανοιγουμε το μαγαζακι μας ....αλλα ελπιζω πως καποια στιγμη θα βρω χρονο να σαν γνωρισω απο κοντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρουλα μου τι κανεις γλυκιε μου παπαρατσι?

εγω μαλλον θα ερθω με τον μπεμπουλη (αν εχει καλο καιρο)γιατι η μαμα μου δεν μπορει να μου τον κρατησει αυτην την κυριακη αλλα μπορει να μην κατσω πολυ μηπως κουραστει! ισα ισα να σας δω λιγακι γιατι σας πεθυμησα φιλεναδες. η crazy θα εχει τον συντονισμο? που ακριβως στο mall θα βρεθουμε? θα εθουν και αλλα μωρουλινια? α και κατι αλλο που ηθελα να σου πω επειδη εμεις τρωμε στις 10.30 θα ερθουμε γυρω στις 11.30 το λεω για να ξερω που θα σας βρω και αν ειναι και η crazy να την παρω τηλ οταν φτασω φιλακια ματς μουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρουλα μου τι κανεις γλυκιε μου παπαρατσι?

εγω μαλλον θα ερθω με τον μπεμπουλη (αν εχει καλο καιρο)γιατι η μαμα μου δεν μπορει να μου τον κρατησει αυτην την κυριακη αλλα μπορει να μην κατσω πολυ μηπως κουραστει! ισα ισα να σας δω λιγακι γιατι σας πεθυμησα φιλεναδες. η crazy θα εχει τον συντονισμο? που ακριβως στο mall θα βρεθουμε? θα εθουν και αλλα μωρουλινια? α και κατι αλλο που ηθελα να σου πω επειδη εμεις τρωμε στις 10.30 θα ερθουμε γυρω στις 11.30 το λεω για να ξερω που θα σας βρω και αν ειναι και η crazy να την παρω τηλ οταν φτασω φιλακια ματς μουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

δημητρουλα μου τι κανεις γλυκιε μου παπαρατσι?

εγω μαλλον θα ερθω με τον μπεμπουλη (αν εχει καλο καιρο)γιατι η μαμα μου δεν μπορει να μου τον κρατησει αυτην την κυριακη αλλα μπορει να μην κατσω πολυ μηπως κουραστει! ισα ισα να σας δω λιγακι γιατι σας πεθυμησα φιλεναδες. η crazy θα εχει τον συντονισμο? που ακριβως στο mall θα βρεθουμε? θα εθουν και αλλα μωρουλινια? α και κατι αλλο που ηθελα να σου πω επειδη εμεις τρωμε στις 10.30 θα ερθουμε γυρω στις 11.30 το λεω για να ξερω που θα σας βρω και αν ειναι και η crazy να την παρω τηλ οταν φτασω φιλακια ματς μουτς

________________-575e18a885ef0cc7a734ce69ea6d1fbd.gif

Μπεμπουλης μου καλησπέρα!Με λένε Δήμητρα και είμαι καλά!:laugh: Τώρα όσο αφορά τη συνάντηση!Καταρχήν δεν τίθεται θέμα συντονιστή. Δεν μου αρέσει ο χαρακτηρισμός!:P Απλά έτυχε να κάνουμε πράξη εγώ και η crazy κάτι που σκεφτόσασταν όλες!Εννοώ τις συναντήσεις!Το είχα σκεφτεί από τότε που γράφτηκα στο site απλά συνεχώς το αμελούσα. Όταν αργότερα είδα ότι υπάρχει ενδιαφέρον και από άλλες κοπέλες να γίνει συνάντηση- αλλά παρέμενε πάλι στα λόγια- πήρα την πρωτοβουλία να ανοίξω το θέμα. Αυτό είναι όλο!Τώρα στα δικά μας! Να έρθεις με το πάσο σου!Μόλις θα έρθεις στο The mall θα κάνεις ένα τηλεφωνακι στην Ρουλα μας και θα σου πει που θα είμαστε.Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...