Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ....ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟΣ Ο ΣΚΥΛΑΚΟς ΣΟΥ!! ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ!!!ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ Ο ΣΚΥΛΑΚΟΣ ΣΟΥ "ΕΦΥΓΕ" ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙ Η ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ..ΚΑΙ ΕΖΗΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΖΩΗ .. ΜΕ ΤΟΣΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ..ΓΙ 'ΑΥΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ..ΣΤΟΝ ΣΚΥΛΙΣΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ, ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΣΚΥΛΑΚΙ -ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΕΔΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΚΟΥΝΑΕΙ ΧΑΡΩΠΑ ΤΗΝ ΟΥΡΙΤΣΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΜΟΡΦΟ ΑΓΓΕΛΟ ΜΟΥ..... ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!! ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΑΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ!

:kiss: ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:kiss::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου σε νιωθω,εχω μια γατα που μεγαλωσαμε μαζι και την αντιμετωπιζω σαν μωρο.δεν υπαρχει πιο ανιδιοτελης αγαπη απο αυτη των ζωων.οι γατες ειναι ανεξαρτητα οντα εγω ομως την εβλεπα να ποναει και να μην ξεκολαει απο διπλα μου οταν εγω ποναγα για την απωλεια των μωρων μου.ευχομαι συντομα να κανεις ενα παιδακι και θα δεις ποσα κοινα εχει ενα μωρο και ενα ζωακι.με το δικιο σου λοιπον πενθεις.κρατα ζωντανη την μνημη του και κεινος θα κουναει χαρωπα την ουρα του οταν εσυ θα κοιτας το αστερακι του στον ουρανο.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπώ πολύ τα σκυλάκια και τα γατάκια και όλα τα ζωάκια.

Είχα την ευτυχία να μεγαλώσω με γατάκια και ζωάκια στο σπίτι και στο κοντινό περιβάλλον και ξέρω πόσο άσχημο είναι να τα χάνεις.

Δεν είναι όμως κορίτσια λίγο άκυρη εδώ αυτή η δημοσίευση;

Εδώ γράφουν κοπέλες που έχουν χάσει ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ

Και όχι όχι δεν είναι το ίδιο!!!

Δεν μπορείς να συγκρίνεις το ένα με το άλλο.

Και πονάει, πιστέψτε με, όταν κάποιος το κάνει!

Βοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Ρουμπελα μας ενοιωσε φιλες της και θελησε να μοιραστει τα συναισθηματα της μαζι μας!το να χασεις ενα ζωακι που το εχεις απο μωρο και μεγαλωνει κοντα σου ωσπου να γερασει και να πεθανει προκαλει πολυ μεγαλο πονο,αυτες που εχουν ζωακια μπορουν να το καταλαβουν!Σε καμμια περιπτωση δεν γινεται συγκριση με τον πονο που προκαλει η απωλεια ενος ανθρωπου,αν ειναι δυνατον!Ομως στο μαμυ ειμαστε σα μια οικογενεια και μπορουμε να τα μοιραζομαστε ολα!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον δεν εχεις καταλαβει οτι το συγκεκριμενο σιτε δεν ασχολειτε μονο με το θεμα του παιδιου αποκλειστικα αλλα γενικοτερα με τις ανθρωπινες σχεσεις .Σαφως και η απωλεια ενος παιδιου ειναι η μεγαλυτερη που υπαρχει ομως δυστυχως υπαρχουν και ζευγαρια που δεν αποκτουν ποτε παιδια επειδη όμως συνεχιζουν να ειναι ανθρωποι και να εχουν αισθηματα δινουν τη παρηγορια οπου μπορουνα κι με οποιο τροπο μπορουν .Η ρουμπελλα μεγαλωσε αυτο το πλασματακι με ολη της την αγαπη και το μονο που ηθελε ηταν η υποστηριξη μας σε αυτο που παιρναει δνε παυει να ειναι μια απωλεια .Συμφωνω απολυτα μαζι σου στο οτι ποναει οταν καποιος το κανει ομως καλη μου αυτο που εσυ το λες το εκανες μολις τωρα στη Ρουμπι , το λιγοτερο λοιπον που εχουμε να κανουμε ειναι να αφησουμε τη καθε μια απο δω μεσα να διαχειρειστει το πονο της και τη θλιψη της οπως θελει χωρις να κρινουμε .

Κια ναξερεις δεν εχω τιποτα προσωπικο μαζι σου και ειμαστε στη διαθεση σου να ακουσουμε οτι θελεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glukia mou rubela sulipitiria gia to skulaki sou euxome grigora na suneltheis apo tin stenaxwria pou pernas kai ante vre kai me ena moraki twra.

boo mou exeis dikio den sugrinete to ena me to allo exeis kai esu ton pono sou omws na skefteis oti kai gia tin rubela itan enas xamos auto eixe tosa xrinia i kopela kai auto thrinei

den einai kako na sumparastathoume kai se kapia pou den exei paidaki alla skulaki kai to ponaei san paidaki tis.

loipon euxome kai stis 2 sas grigora na kanete kai ena beboulaki

rubela mou filakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA μου λυπηθηκα πολυ που εφυγε το σκυλακι σου,κανε κουραγιο γλυκια μου και να τον θυμασαι παντα.Εχουμε κι εμεις μια σκυλιτσα 10 ετων και τρεμουμε στην ιδεα μη μας παθει κατι.Ευχομαι ολα να σου πανε καλα!!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΗΜΑΙΝΕ ΚΑΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ 'ΜΕΝΑ Ο GORBI MOY! :( ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΟΥΝΑΕΙ ΤΗΝ ΟΥΡΙΤΣΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ!

ΟΣΟ ΓΙΑ 'ΣΕΝΑ ΒΟΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΤΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ!!! ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΔΥΝΑΜΗ! ΑΥΤΑ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομίζω οτι έγραψα κάτι προσβλητικό. Ποια είναι τα προσβλητικά λόγια που μου ζητάς να αποσύρω;

Δεν καταλαβαίνω καν από που έβγαλες το συμπέρασμα, οτι δεν αγαπάω τα ζωάκια...

Το πρώτο τρίτο του μυνηματός μου έλεγε ακριβώς οτι τα αγαπάω και οτι μπορώ πολύ καλά να καταλάβω τι νοιώθεις, γιατί το έχω περάσει πολλές φορές.

Είναι πολύ όμορφο που υπάρχουν φόρα στα οποία μπορείς να βρεις ανθρώπους με παρόμοιες εμπειρίες, οι οποίοι σε μπορούν να σε καταλάβουν, να σε στηρίξουν, να σου δώσουν μια συμβουλή.

Μπορείς ακόμα να κάνεις φίλους και αν σου τύχει κάτι τόσο

στενάχωρο, όσο να πεθάνει το σκυλάκι σου, που το αγαπάς τόσο, μπορείς να τους το γράψεις.

Αυτό που ήθελα ήταν απλά να σημειώσω οτι η κατηγορία αυτή είναι ακατάλληλη για να δημοσιεύσεις κάτι τέτοιο.

Θυμίζω οτι το θέμα είναι

"Όλες οι εγκυμοσύνες δεν έχουν την επιθυμητή κατάληξη. Άλλες μπορεί να διακοπούν πρόωρα ή να δημιουργηθούν επιπλοκές. Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας και ζητήστε υποστήριξη."

Εγώ ήρθα εδώ για να διαβάσω τι έχουν να γράψουν κοπέλες που έχουν παρόμοια εμπειρία με την δικιά μου, να βρω λίγη κατανόηση.

Είναι πολύ σκληρό για εμένα να διαβάζω το δικό σου μυνημα σε αυτήν την κατηγορία. Δείχνεις οτι δεν καταλαβαίνεις την διαφορά!

Αν θες μια αναλογία, είναι σαν να μου λες εσύ για το σκυλάκι σου, να πονάς για κάτι που έχει ψυχή και να σου λέω οτι και εγώ είμαι απελπισμένη γιατί μου γδάρανε το αυτοκίνητο.

Δεν είναι όλα τα προβήματα τα ίδια.

Όσο και αν αγαπάς το σκυλάκι σου, δεν ήταν το παιδάκι σου, πως να το κάνουμε. Η ζωή σου θα συνεχιστεί.

Η ζωή συνεχίζεται ακόμα και όταν χάνεις κάποιον δικό σου άνθρωπο υπό φυσιολογικές συνθήκες.

Εσύ δεν θα ξυπνάς κλαίγοντας μετά από μήνες και χρόνια κάθε μα κάθε νύχτα κλαίγοντας για το σκυλάκι σου, εσύ δεν θα βλέπεις ξανά και ξανά μπροστά σου τις ίδιες εικόνες, εσύ δεν θα κλαις κάθε μα κάθε μέρα γι αυτό!

Πολλές από τις κοπέλες που ψάχνουν λίγη ανακούφιση εδώ αυτό περνάνε όμως.

Προφανώς και δεν θέλω να σε προσβάλω και δεν σε κατηγορώ που δεν καταλαβαίνεις. Είναι αδύνατο για κάποιον να καταλάβει, την τρέλα που περνάει μια γυναίκα που χάνει το μωράκι της, αν δεν το έχει ζήσει.

Σου εύχομαι να μην καταλάβεις ποτέ και ο μεγαλύτερος πόνος στη ζωή σου να είναι το οτι έχασες το σκυλάκι σου.

Ζήτησα πολύ ευγενικά λίγο σεβασμό.

Όλα τα πράγματα έχουν ένα μέτρο.

Αν σε κάνει να νοιώσεις καλύτερα, μπορώ να αποσύρω και τα δύο μυνήματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΒΟΟ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΣΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΝ ΗΤΑΝ Η ΟΧΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ Ο GORBΙ ΜΟΥ! ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ! ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ... ΓΙΑ ΔΕΣ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΝ! ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ! ΑΠΛΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ Η FIORE ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΡΙΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΠΟΛΛΑ ΠΜ ΜΕ ΛΟΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΠΑΡΟΛΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΣΟΥ !ΝΑΙ ΘΑ ΕΝΙΩΘΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝ ΤΑ ΑΠΕΣΥΡΕΣ ΑΜΕΣΑ! ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΥΤΑΕΙ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ! ΛΟΙΠΟΝ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ! ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΜ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΩ ΣΤΟΧΩ! ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΜ! ΕΣΥ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΕΔΩ....ΤΙ ΚΕΡΔΙΣΕΣ? ΑΠΕΣΥΡΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ..... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BOO ΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 9 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΝΟ ΜΟΥ ΚΙ ΑΚΟΜΑ ΚΛΑΙΩ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ. Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΕΝΩΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ ΑΛΛΑ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΑΣ ΘΕΩΡΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΟ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΑΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΕ ΟΛΑ. ΚΑΘΕ ΑΠΩΛΕΙΑ ΖΩΗΣ ΕΙΝΑΙ ΛΥΠΗΡΗ. ΞΑΝΑΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΕΔΩ ΠΕΘΑΝΕ ΤΟ ΧΑΜΣΤΕΡ ΜΑΣ ΠΡΙΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΙ ΑΚΟΜΑ ΒΟΥΡΚΩΝΩ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΚΛΟΥΒΑΚΙ ΤΟΥ. ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΕΜΑ. ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΕΒΑΙΝΕΙΣ!!! ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΠΩΛΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ 'ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ! ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΘΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΒΟΥΡΚΩΣΕ! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΕ ΚΡΙΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΑΥΣΤΗΡΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BOO EXW GRAPSEI EIDEI STI POST AUTO ALLA THA KSANAGRAPSW MONO KAI MONO GIATI DEN THELW NA STENAZWREIS TIN RUBELA MAS...

GLUKIA KAI EGW EXW XASEI 3 PAIDAKIA DLD EIXA 3 APOVOLES KAI I MIA HTAN PALINDROMISI SAFWS KAI KAPIES FORES TA SKEFTOME KAI PONA W POLU POU ANWRWTIEME POSO XRONWN THA HTAN TWRA...OMWS KALI MOU I GLUKIA MAS RUBELA PRWS TO PARON DEN EXIE AKOMA PAIDAKI KAI KSEREI PWS EINAI NA PONAS GIA ENA PAIDI GIATI KAI AUTI PROSPATHEI NA KANEI.

EMEIS OPWS VLEPEIS OLLES TO DEXTIKAME ME POLU XARA KAI TAUTOXRONA ME LUPEI GIA TIN RUBELA MAS POU STENAXWRIETE KALA THA KANEIS LOIPON KAI ESU NA TO DEXTEIS KAI NA MIN EPITITHESE ETSI.

OLLES EXOUME PONESEI GIA KATI KAI OLLES THELAME SUMPARASTASI I KATHE MIA STO DIKO TIS XAMO.

GIA TIN RUBELA AUTO HTAN TO PAIDAKI TIS KAI AUTO THRINEI

LOIPON AUTA APO EMENA

RUBELA MOU NA MIN STENAXWRIESE GLUKIA MOU TWRA THA KANEIS TO MORAKI SOU KAI THA PANE OLLA KALA.

SE FILW

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΙΡΙΣ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΩΡΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΛΥΘΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ!

ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΑΠΩΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΠΩΣ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΑΥΤΕΣ ΧΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΝΕ!

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΩ Η ΒΟΟ ΝΑ ΑΠΟΣΥΡΕΙ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ!!!!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΣ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΧΑΜΟ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ.....ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ Η ΟΠΟΙΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΛΥΠΗΘΗΚΕ ΠΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ Η ΦΙΛΗ ΤΗΣ!!! ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΟ ΕΤΣΙ ΚΑΙ Η ΒΟΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ!

:angry:

ΤΟΝΙΖΩ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ Η ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ!

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΑ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΣΧΗΜΟ ΤΡΟΠΟ...ΕΝΙΩΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Η ΒΟΟ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΒΟΥΡΚΩΣΑ! ΑΚΟΜΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΓΩ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΕΠΙΘΕΣΗ! ΕΛΕΟΣ.....ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΝ ΠΕΤΑΤΕ ΒΟΜΒΕΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

.....ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ Η ΟΠΟΙΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΛΥΠΗΘΗΚΕ ΠΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ Η ΦΙΛΗ ΤΗΣ!!! ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΟ ΕΤΣΙ ΚΑΙ Η ΒΟΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ!

:angry:

Ακριβως για αυτο το λογο δεν εγραψα και εγω!Απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου παντα ειχαμε σκυλακι. Μεγαλωσα σε χωριο με αποτελεσμα να εχω συνεχεια αγκαλια σκυλακια, γατακια κτλ. Παρ ολα αυτα σε μεγαλη ηλικια ανέλαβα να φροντιζω αποκλειστικά ενα σκυλακι. Την ειχα μες στο σπιτι με μεγαλη δυσκολια διοτι ο παππους δεν την ηθελε. Ηταν πολυ καλόβολο ζωακι και υπάκουο. Με τον καιρο ολοι την συμπαθησαν αλλα τον παππου τον φοβοταν. Δεν θα ξεχασω τη νυχτα που πεθανε ο παππους οτι η μπουμπου δεν ειχε φυγει απο διπλα του οσο κι αν τον φοβοταν. Ξαφνικα την χασαμε!Ουτε ξερω τι απεγινε! Ημουν εγκυος τοτε και δεν μου το ειπαν για να μην στεναχωρηθω. Δεν ξερω τι με επιασε και τα γραφω αλλα εκει που θελω να καταληξω ειναι οτι οταν εχεις ενα σκυλακι 17 χρονια ειναι ενα κομματι απο τη ζωη σου. Αν θεωρουσαμε ολοι οτι τα ζωάκια θελουν φροντιδα δεν θα υπηρχαν αδεσποτα. Προτιμώ λοιπον τους ανθρωπους που ειναι υπερβολικοί σε οτι εχει να κανει με τα ζωα παρα αμφίβολοι ή ανεύθυνοι. Επισης ειναι ατοπο να κανουμε συγκριση παιδιου και σκυλιου. Αλλο το ενα αλλο το αλλο.Που κολλουσε αυτο?ολες καταλαβαμε την προθεση της rubela. Tο μοιραστηκε μαζι μας γιατι εμας ξερει , εχουμε συναντηθει και απο μας περιμενει μια γλυκια κουβεντα. Δεν ειναι κακο! Μπορει να ακούγεται υπερβολικό στα αυτια μας αλλα αν δεν θελουμε ας μην ασχοληθούμε. :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rybela, η boo μου ζήτησε να διαγράψω τα δικά της ποστ. Άν διεγραφούν όμως τα δικά της, αυτόματα σβήνονται και τα υπόλοιπα απο κάτω. Έτσι λοιπόν θα παρακαλούσα να σταματήσει εδώ η παρεξήγηση, μιας και δεν θέλω να κλειδώσω την συζήτηση ... ελπίζω να έγινα κατανοητή. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την κατανόηση.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΣΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ..ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΗΜΙΑΙΜΟ ΓΚΡΙΦΟΝΑΚΙ ΤΗΝ ΗΡΑ ΜΑΣ!!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!

ΤΗ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΤΡΕΜΩ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΜΗΠΩΣ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ...

ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΣΟΥ 17 ΥΠΕΡΟΧΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ,ΕΝΟΙΩΘΕ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΚΕΙΝΟΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΔΕΙΧΝΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΣΕ ΣΑΣ!

ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!

ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΦΩΤΕΙΝΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΚΑΙ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΜΟΥ! ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΚΥΛΟΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ....... :( :( :( ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπελα εγω δεν ανοιγα το θεμα να το διαβασω γιατι ηξερα οτι θα με παρουν τα ζουμια εγω εχω σκυλια απο 5 χρονων εχω χασει μεχρι τωρα 3 και ο πονος ειναι μεγαλος τωρα εχει μεγαλωσει και η σκυλιτσα μου και τρεμω στην ιδεα οτι πλησιαζει ο καιρος να χασω και αυτην, σε καταλαβαινω απολυτα, το πρωτο μου σκυλο τον ειχα απο τεταρτη δημοτικου ως φοιτητρια οταν τον εχασα, περασαμε μαζι τα παιδικα μου χρονια την εφηβεια και λιγο απο τα φοιτητικα μου, ειναι δυνατον να μην νιωθεις οικογενεια σου ενα πλασμα που εχεις περασει τοσα μαζι του, εγω θυμαμαι τον εαυτο μου να κλαιω και να ερχεται κατευθειαν πανω μου να με παρηγορειση, να ξενυχταει μαζι μου οταν ειμουν αρρωστη να παιζουμε, ειναι δυνατες αναμνησεις, σε καταλαβαινω απολυτα πως νιωθεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rumpela mou ise poli oreo koritsi kai poli kalo paidi.xarika poli pou se gnorisa.i sinantisi pou ixes simera me to skilaki pou emiaze sto diko sou den itan kai oti kalitero.ida ton tropo pou petaxtikes pano.lipame poli kali mou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubela μου ευχομαι το σκυλομωρακι σου να ειναι καλα εκει που ειναι και σου ευχομαι και σενα καλο κουραγιο ξανα γιατι βλεπω πως ακομα σε ποναει πολυ ο χαμος του... ο ανθρωπος που αγαπαει τα ζωα ειναι καλος ανθρωπος... μην ταραζεσαι μ'αυτα που σου λενε... τελικα δεν αξιζει τον κοπο να απαντας σε προκλησεις... εσυ βγαινεις χαμενος... αυτο εχω καταλαβει τον τελευταιο καιρο... φιλακια πολλα κοριτσι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!

ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ....ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΠΑΡΕΑ Ο GORBI ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟ 12 ΕΤΩΝ!!! ΗΤΑΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 1992 ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΟΥ! ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΕΒΕΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!

ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ 2 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΜΟΥ (ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ ΜΟΥ)

ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΚΑΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΨΑΞΕΙΣ ΣΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ! ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΒΟΥΡΚΩΝΩ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...