Μετάβαση σε περιεχόμενο

θεμα βάπτισης tinkerbell βοηθεια please


zetoyla

Recommended Posts

κοριτσάκια καλημέρα. Αποφασίσαμε με τον άντρα μου να βαφτίσουμε την μικρη μας 21 Ιουνίου δηλαδή δυο ημερες πριν τα γενεθλιά της γιατι ενω ηταν να την βαφτισουμε Μαιο δεν μπορουμε τελικά. Το θεμα ειναι οτι κι εγω και η νονά της χωρις καν να εχουμε συνεννοηθει θελουμε να κανουμε την βαπτιση με θέμα την Τινκερμπελ. Το ζήτημα ειναι οτι δεν ξερω που να ψάξω μιας και ειμαι απο επαρχια. Στο ιντερνετ που εκανα μια μικρή ερευνα δεν μπορω να πω οτι βρήκα τιποτα. Σκεφτομουν ολα να αφορουν την τινκεερμπελ απ την διακοσμηση της εκκλησιας, τα προσκλητηρια, τις μπομπονιερες και αλλα. Αν ξερει καποια να με βοηθησει θα με εσωζε. Σας ευχαριστώ απο τώρα. Φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..

λυπαμαι δεν μπορω να σε βοηθησω ειμαι απο αθηνα..

απλα επειδη εψαξα πολυ για την μικρή μου και δεν βρήκα κάτι με την συγκεκριμένη νεραιδα(μόνο ένα προσκλητηριο)αλλα γενικα με νεραιδες βρηκα πολλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρμενιτσα ουτε κι εγω ξερω....αλλα ηθελα να σου πω οτι ακομα κι αν τα βρεις τελικα στην Αθηνα.... μην κολλας επειδη εισαι επαρχια.... Αν τα θες τοσο πολυ.... ζητα απο καθε εταιρεια δειγματα και αν σου αρεσουν... κλεισε τα και πεταξου εσυ ή καποιος που μπορει να παει να τα παρετε κανα 20μερο-1 μηνα πριν τη βαπτιση....

Ελπιζω να βρεις ευκολα αυτο που θες..... και η μικρη σου "μπουρμπουληθρα" να εχει μια υπεροχη βαφτιση!!!! οπως της αξιζει....!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera Karmenitsa!

Koitakse edw mipws k vreis kati

http://www.birthdaydirect.com/shop-kids ... _1984.html

Mporeis episis na pareis kati tetoio k na to pas na sto ektupwsoun k na to kaneis prosklitirio

http://www.birthdaydirect.com/disney-ti ... 12775.html

Elpizw na voithisa filia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ παρα πολυ που με βοηθάτε. Δεν το συζητάω οτι πρεπει να κάνω ταξιδι για ολα αυτα μιας και αμεσως μετα απο 10 μερες βαφτιζω και το αγορακι της φιλης μου αρα πρεπει να παρω και τα δικά του βαφτιστικά απλα δεν εχει τύχει να δω πουθενά κατι τετοιο με θεμα tinkerbell. Γενικά θελω να το κάνω σε πολυ νεραιδενιο στυλ ολο δηλαδη πολυ ρομαντικό δεν ξερω πως να το εξηγήσω ακριβως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για την διακοσμηση της εκκλησιας σκεφτομαι να κοιταξω και στα jumbo μηπως βρω κάτι γιατι θελω να παρω και φαναρια μιας και ειμαστε σε νησι και θα ναι καλοκαιρι και να βαλω μεγαλα κερια μεσα και να τα στολισω και αυτα με τουλι και κορδελες και να τα βαλω κατα μηκος μπαινοντας στην εκκλησια γιατι εχει μεγαλη αυλη μεχρι να φτασεις μεσα και φανταζομαι οτι θα ναι ομορφο. Απλα θα μου αρεσε να εβρισκα και μπομπονιερες και προσκλητηρια και διαφορα αλλα. Στο μαιμου εχει ενα σετακι αλλα ειναι κουτι κ δεν εχει κ τιμουλα. Σας ευχαριστω και παλι που με βοηθατε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Karmenitsa mou geia sou agapi mou...

Kai me ti kalo na vaftisetai tin mikri sas neraida...

Eilikrina to idio thelw kai egw gia tin mikri mou pou tha ferw ston kwsmo se ligo kairo...

Mpiken o mpampas sto internet kai vriken mono prosklitirio dustixws...

Sou euxwme na vreis oti akrivos zitas,,,

Kai pano apo ola ta kalitera...

Filia agapi mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό να φερεις στον κοσμο το παιδάκι σου Τζοάννα μου και να σου πανε ολα καλα. Βρηκα μια προσκληση στο invitations webtype αλλα μου φαινεται λιγο προχειρη εσεις που την βρηκατε?

Καλή λευτερια κοριτσακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκεφτομασταν και με την νονα της να κοιταξουμε στο τζαμπο αν δεν βρουμε κατι αλλο να παρουμε ραβδακια και κατι ακομα και να βαλουμε πανω μια προσκληση τυλιγμενη. Ψαχνω τοσες μερες και δεν βρισκω κατι με την συγκεκριμένη νεραιδουλα και δεν καταλαβαινω γιατι εφοσον ειναι τοσο γλυκια και γνωστή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπν εγω σημερα πηρα το BABY BLOOM για την βαφτιση και σε ενα

μαγαζι ROBERTO στο Χαιδαρι εχει τελεια με την Tinkerbell!!!!!!!

Εσενα σκεφτηκα!!!! Μονο που δεν ξερω αν σε βολευει που εισαι μακρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xixi το πήρα κ εγώ και την είδα. Σκέφτομαι να στειλω αν ειναι την αδερφή του άντρα μου να ρωτήσει γιατι απ οτι ειδα εχει φοβερα πραγματα. ΤΟ μόνο κακό ειναι οτι δεν εχει σελιδα στο ίντερνετ. Κλάψ κλάψ. Σ ευχαριστω παρα πολυ που με θυμήθηκες κοριτσακι. Απ οτι ειδα εχει παρα παρα παρα πολυ ωραια πράγματα. Βεβαια δεν ξερω με τις τιμουλες τι θα παίζει μιας και μου φαινεται λιγο πολυ χλιδάτο και λεει για επώνυμα ρουχα και για exclusive δημιουργιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απογοητευτικα δεν βρισκω τελικα τιποτα σπουδαίο με την tinkerbell κι ετσι με βλεπω να καταλήγω να βαλω καποια αλλη οτι βρω που να ειναι σε τετοιο στυλ νεραιδας η πριγκιπισσας αλλα εχω φαει γερο κολλημα με την συγκεκριμένη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veni δεν καταφερα ακομα να βαλω φωτογραφια αλλα αν μπεις και δωσεις στο google tinkerbell θα σου βγαλει φωτογραφιες για να την δεις μου φαινεται απιστευτα γλυκια και τσαχπίνα και γι αυτο εχω κολλησει ετσι με την συγκεκριμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρμενίτσα έγραψε:

veni δεν καταφερα ακομα να βαλω φωτογραφια αλλα αν μπεις και δωσεις στο google tinkerbell θα σου βγαλει φωτογραφιες για να την δεις μου φαινεται απιστευτα γλυκια και τσαχπίνα και γι αυτο εχω κολλησει ετσι με την συγκεκριμενη

tinkerbell

αυτη ειναι σαν αυτο το προσκλητηριο που σου λεω. στο παραθετω και εδω.

σε αυτο το προσκλητηριο μπορουμε να αλλαξουμε αυτην την νεραιδα με την tinkerbell που μου εδειξες.

εαν θες στειλε π.μ. να σου πω λεπτομεριες.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...