Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΓΛΥΚΟ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ..προσκλητηριο!!(new)


MITSI2

Recommended Posts

Παντως κι'εμεις βαζακια με γλυκο του κουταλιου θα δωσουμε (το εχω γραψει και στην πρωτη σελιδα) οχι αυτα... εμεις βρικαμε κατι αλλα απλα γυαλινα αλλα η μπομπονιερα θα εχει κι'αλλα πραγματα επανω... ειναι μια καλη λυση για το γλυκο... μολις παραλαβω τις μπομπονιερες θα ανεβασω φωτο... φιλακια πολλα και με το καλο η βαπτιση...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια εγω προβληματιστικα με το γλυκακι γιατι θα κανω και τα γενεθλια στο τραπεζι και ηθελα να ειναι κατι που θα το παρουν στη εκκλησια και αμα δεν θελουν να το φανε να το βαλουν στη τσαντα τους.Τελικα αποφασισα παντεσπανι πανω κατω στη μεση νουτελα και ολο αυτο βουτηγμενο σε ροζ σοκολατα με γευση φραουλα. θα ειναι σαν μπαλιτσα ,Θα τυλιχτει με φουξια χαρτι και θα δεθει σαν καραμελλα με ροζ κορδελα που θα εχει πανω το ονομα της.Θα τα φτιαξω μονη μου γιατι εχω ζαχαροπλαστειο.Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MamaToBe σε ευχαριστω πολυ!!

ηλιαχτιδα ζαχαροπλαστισα μας τι περιγραφη τελεια ειναι αυτη!!ακουγετε λαχταριστο!!βαλε μας καμμια φωτογραφια οταν τα φτιαξεις!!με το καλο και εσυ!!

sweetmammy με το καλο και εσεις!!περιμενουμε φωτο απο ολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...