Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ


Βανια

Recommended Posts

Λοιπον dimitroula29 αλλη φορα μακρυνη φωτογραφια γιατι οι κοντινες με παχαινουν..........αχχααχαχαχαχ ασε που ειμαι λες και σκοτωνω ανθρωπο αχαχαχαχαχ σχεδον 12κιλα πανω Λοιπον Εχω να πω οτι περασα παρα πολυ ωραια.......Ευχομαι να μεγαλωσει η παρεα μας γιατι ηδη ειναι δεμενη...........Μανουλες και Μανουλες στην προσπαθεια ολες μια Γροθια..........Προτεινω να κανουμε και Συλλογο ΜammyLand Athens original xixixixxixiixxixiix

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ValentinaGiannis έγραψε:

Λοιπον dimitroula29 αλλη φορα μακρυνη φωτογραφια γιατι οι κοντινες με παχαινουν..........αχχααχαχαχαχ ασε που ειμαι λες και σκοτωνω ανθρωπο αχαχαχαχαχ σχεδον 12κιλα πανω Λοιπον Εχω να πω οτι περασα παρα πολυ ωραια.......Ευχομαι να μεγαλωσει η παρεα μας γιατι ηδη ειναι δεμενη...........Μανουλες και Μανουλες στην προσπαθεια ολες μια Γροθια..........Προτεινω να κανουμε και Συλλογο ΜammyLand Athens original xixixixxixiixxixiix

χαχαχαχα...:woohoo: :laugh: :silly: :blink: μου αρεσε πολυ το original Βαλεντινα... χαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια ειστε ΧΑΡΜΑ!!! Για ποια να πρωτοπω????

Για καμια δε θα πω.... θα πω μονο οτι το ΜΑΜΜΥ εκτος απο ανεση(:P )....προσφερει και εμφανιση.... ;) :laugh:

Υ.Γ: Βανα δε θα το πιστεψεις...!!! αλλα ετσι ΑΚΡΙΒΩΣ σε ειχα στο μυαλο μου με πιο σκουρο μαλλι!!!:woohoo:

Κοριτσια να ειστε καλα να βρισκεστε και τελη Ιουνιου θα κατεβω κι εγω Αθηνα να "χαλασω" τις φωτο σας...:silly: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραια που περασατε!!!!ειδα τις φωτο και σας ζηλεψα:P και ειχατε κι ενα αντρακι μαζι να σας προσεχει:laugh: χαχαχαχαχααχαχ

Μπραβο κοριτσαρες!!!χαρμα οφθαλμων εισαστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

einai toso omorfo ayto pou kanate.... makari na mporousame kai emeis pou eimaste pio makria:( prospathiste na to kanete taxtika.. nomizw pws aksizei

mia leksh : ZHLEYW

oles fysika koukles

eirhnh mou mia xara eisai! :P:P pali kala pou yparxei kai ayth h kontinh kai se eidame giati allios olo kous kous isoun kai den fenese xaxaxaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...