Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ


Βανια

Recommended Posts

Σήμερα λοιπον ημερα Κυριακη και ωρα 11,00 στο Σ'υνταγμα στα εκδοτήρια των εισητηριων πραγματοποιηθηκε η δευτερ κατα σειρα συναντηση .Ειμασταν αρκετες εκει .Οταν εφτασα τα κοριτσια μου ειπαν οτι ειχαν πιασει τεσσερεις διαφορετικες γωνιες τελικα μαζευτηκαμε γυρω στα 15 ατομα ισως να μασταν και παραπανω μετα απο τις πρωτες συστασεις κατευθηθηκαμε προς την Μητροπολεως και μας κοιταγαν καλα καλα .Περναγαμε απο τα μαγαζια και τελικα καταληξαμε στη ΤΕΡΙΝΑ με τη φοβερη σοκολατόπιτα που κάποιες χτυπησαν δεοντως .Ο υπευθυνος του μαγαζιου μας οδηγησε σε μια σειαρα απο τραπεζια του ειπαμε οτι περιμενουμε και αλλη παρεα και μαλιστα σηκωσε και ενα ζευγαρι για να μπορεσουμε να κατσουμε ολες μαζι .

Ειμασταν η krazy , h sweetmammy , irennekante. bourigue1983 , valentinagianniw, giota d η δημητρα η αστεριας και εκει που πιναμε να σκαει μυτη και η Κασυ με τον υπεροχο γιο της ηταν η μασκωτ της παρεας .

Λιγο αργοτερα ηρθε και και η Σισιω περασμε πολυ ωραια και μαλιστα εγεινε μια ανακοινωση οσες επιθυμουν υπαρχει μια εκτατη συναντηση την τριτη το απογευμα κατα της 7,30 θα ερθει η χριστινα απο χιο οποτε οποια θελει να την συναντηση και μπορει να ερθει σε εποικεινωνια με την κραζυ .Αντε κοριτσια τελικα η Κυριακη βολευει πολλη και η επομενη ειπαμε να ειναι στο the mall .Συντομα θα περασουμε και τις φωτογραφιες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπραβο ρε Βανια μου!!! Χαιρομαι πολυ για σας!!!

Ειμαι σιγουρη οτι θα επεσε τρελο γελιο και τρελο κους-κους!!:P :laugh: :laugh: :laugh:

Αντε περιμενουμε φωτογραφιες....

Ποιος ηταν ο παπαρατσι που θα τις ανεβασει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bάνια μου εγω περασα ΥΠΕΡΟΧΑ, πραγματικά....πιστεύω οτι έπρεπε να γίνει κ το καταευχαριστήθηκα...δυστυχώς δεν μπορούσαμε να τα πούμε όλα με όλες τις κοπέλες αλλά πιστεύω οτι ήταν super η συναντηση....

Λοιπόν τα άσχημα νεα μου ειναι οτι τελικά η μηχανή μου δεν ειχε memory κ εγώ η ηλίθια εβγαζα φωτογραφίες οι οποίες δεν υπάρχουν....ειμαι να σκάσω..το είπα κ στην Δήμητρα...

Αχ ανεβάστε κ τις δικές σας να τις δούμε....

Είμαι χαζή το ξέρω αλλά την είχε βγάλει ο άντρας μου κ ξεχασε να μου το πει...στεναχωρήθηκα πάρα πολύ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάρες μου, μαζευτήκατε πάλι αρκετές!!!!

Η Θεσσαλονίκη τι κάνει?

ΑΚΟΥΕΙ??? Υβόννη??? :P :P :P :P :P :P

Είμαι σίγουρη πως περάσατε σούπερ!!! Κι πήρατε φόρα... Όπως πάει το πράγμα, σας βλέπω κάθε μέρα μαζί για καφεδάκι! Δεν είναι κακό! :laugh:

Αχ Βάνια τι μου έκανες με αυτή τη σοκολατόπιτα στην ΤΕΡΙΝΑ...

Τι μου θύμισες τώρα?

Καλέ την άλλη φορά στείλτε με μία με κούριερ!! :woohoo: :silly:

Α! Και μη σας νοίαζει για τη δίαιτά μου! Θα αρχίσει από την επόμενη της παραλαβής! :P

Μπράβο κορίτσια, πολύ σας χαίρομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπραβο βρε κοριτσια!!!Σιγουρα θα ηταν πολυ ωραια!!!Κι ας μην καταφερατε να μιλησετε για ολα με ολες....και μονο που βρεθηκατε!!Αντε να δουμε φωτο να σας καμαρωσουμε!!!Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το γέλιο ήταν που προχωρούσαμε 15 κοπέλες μαζί κ μας ήθέλαν όλοι στο μαγαζί τους.!!!!!!!!! χα χα:woohoo: :woohoo: :woohoo:

''κοριτσια καθίστε εδώ, που θα βρειτε άλλο μαγαζί να σας χωρέσει κ τέτοια...κ τελικά με το που μπαίνουμε στο ΤΕΡΙΝΑ, μας λέει ένας υπάλληλος ....καλέ που αφήσατε τους άντρες σας ???

κανουν baby sitting τους λέμε..πολύ γέλιο..:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!! ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΜΑΡΙΑ ΜΕ ΛΕΝΕ........ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ RUBELA :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ.ΑΝΥΠΟΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ !!! ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για το όμορφο πρωινό! Να το επαναλάβουμε πάραυτα!!!

Και όπως είπα και στην Υβόννη στο τσατ, εμείς κοτεύουμε να γίνουμε κολλητές, εσείς ακόμα να συναντηθείτε?!?!?!? χαχαχα!!

Φιλάκια κορίτσια!

Ειρήνη μπέρδεψα τον αριθμό του κινητού σου!!

Ρουλάκι κανόνισε με τα αποδικτικά στοιχεία. Να εξαφανιστούν άμεσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν... επειδή κρατούσα πρακτικά.. :P να σας πω ποιες ήμασταν!!!

Αστερίας, giota d, Σισσιώ, Rubela, Dora1, Valentinagiannis, Irenekante, Bourique1983, Δημητρούλα, Κάσση, Μπεμπούλης, Βάνια, Sweetmammy κι εγώ! Σύνολο 14!! Άντε.. σιγά σιγά.. θα θέλουμε αίθουσα ξενοδοχείου για τις συναντήσεις μας!!! :) :)

Φωτογραφίες εγώ δεν έχω, γιατί δεν έχω πάρει ακόμα καινούρια φωτογραφική μηχανή (μου την σπάσανε στο αεροπλάνο.. :( ). Έχει η Δήμητρα και δεν ξέρω ποια άλλη κοπέλα, μια από τις επόμενες μέρες θα ανεβάσουμε σίγουρα.

Ευχαριστώ πολύ όλα τα κορίτσια που ήρθαν, χάρηκα πάρα πολύ που σας είδα όλες και λυπάμαι που έπρεπε να φύγω νωρίτερα! Αλλά πέρασα τέλεια με τη βαφτιστήρα μου και την αδελφούλα της, οπότε θα με συγχωρήσετε εε;; :)

Σισσιώ... Asterias... μαζί κατρακυλήσαμε στο βούρκο της.. σοκολατόπιτας!!!! Κι ήταν τέλειααααα!!! :) :)

Το ξέρω.. το ξέρω... Ζηλεύετε οι υπόλοιπες!! Να έρθετε στην επόμενη συνάντηση για να δοκιμάσετε κι εσείς!!! :P:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ηταν να μην παρετε φορα....Μπραβο σας!!!!Εγω τωρα γυρισα απο την ξαδερφη μου και τα διαβαζω τα νεα σας,αλλα σας ειδα στην Τ.V .....:woohoo: :laugh: χαχαχαχαχαχ,οσες δεν το ειδαν σημερα,αυριο θαχει επαναληψη η Λαμπιρη:silly: :laugh: χαχαχαχαχ

Ειπαν οτι κατι πενταμορφες γυναικες κυκλοφορουσαν μονες στην Αθηνα και ξεσαλωσαν με σοκολατοπιτες:woohoo: :P :laugh: χαχαχαχαχαχ

Αντε βρε.....παντα τετοια!!!και την επομενη γρηγορα παλι,οχι σαν εμας,γιατι εμεις εδω στη Σαλονικη ......ειπαμε...το παμε........ ...χαλααααραααααααα......:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX! TI ΩΡΑΙΑ !!! ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΡΘΩ Κ ΕΓΩ!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΟΥΝ ΤΟΝ ΜΑΙΟ! ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΤΕΡΙΝΑ" ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΣΤΕΚΙ Κ ΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΓΛΥΚΑ!!! ΕΧΩ ΦΑΕΙ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΚΟΛΑΣΗ !!! :silly: :silly: :silly:

ΒΑΛΤΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ΒΡΕ ΤΣΟΥΠΡΕΣ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο φωτογράφος (με όλη την σημασία της λέξης΄)ήταν η dimitroula,,,μας έβγαζε συνέχεια ( κ καλα εκανε τελικα)..καποια στιγμή ένιωσα οτι ήμουν σε μπουζούκια ΄(ξέρεις , που έρχεται ο φωτογραφος κ σου βγαζει 5-6 να διαλεξεις...χα χα χα)/:woohoo: :woohoo: ....

Μα που εισαι βρε Δήμτηρουλα????:unsure::dry: ?????? σε περιμένουμε πως κ πως...φιλιά...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irenekante μη στεναχωρισε εχω και εγω φωτογραφιες θα κοιταξω να τις ανεβασω .Ειπαμε κοριτσια την άλλη φορα συναντηση στο the mall και επειδη θα εχει και πιο καλο καιρο προτεινω όποια θελει να φερει και το παιδι της μαζι αλλωσρε εκει εχει και το χωρο με τα αυτοκινητακια με τα χρηματα και θα γελασουμε , κάποια μάλιστα ειπε να παιξουμε και μποουλινγκ.Επισης καλο μερος ειναι και το alloyfun park αλλα δεν ξερω κατα πόσο θα εξυπερετησει όλα τα κοριτσια λογω αποστασης .Αντε να ερθει και το καλοκαιρι να παμε και για καμια βουτια εκει να δεις τη εχει να γινει ...

Τωρα που το σκεφτομαι δεν κανουμε καποια στιγμη κατι παλαβο; να παρουμε να κλεισουμε ενα πουλμαν και να παμε εκδρομη δεν ξερω που θα δουμε παντως θα ειχε πλακα .Τι λετε κοριτσια ;καλα ο σερβιτόρος σημερα στη Τερινα τα επαιξε την ωρα που συστηνομασταν και αυτος μας κοιταγ καλα καλα σου λεει τι ειανι όλο αυτο το τιμ.;Και για οσες δεν ειδαν φευγοντας αγορασα για το μικρο ενα ζευγαρι τσαρουχακια !ετσι θα θυμαμαι παντα τη συναντηση αυτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

irenekante μη στεναχωρισε εχω και εγω φωτογραφιες θα κοιταξω να τις ανεβασω .Ειπαμε κοριτσια την άλλη φορα συναντηση στο the mall και επειδη θα εχει και πιο καλο καιρο προτεινω όποια θελει να φερει και το παιδι της μαζι αλλωσρε εκει εχει και το χωρο με τα αυτοκινητακια με τα χρηματα και θα γελασουμε , κάποια μάλιστα ειπε να παιξουμε και μποουλινγκ.Επισης καλο μερος ειναι και το alloyfun park αλλα δεν ξερω κατα πόσο θα εξυπερετησει όλα τα κοριτσια λογω αποστασης .Αντε να ερθει και το καλοκαιρι να παμε και για καμια βουτια εκει να δεις τη εχει να γινει ...

Τωρα που το σκεφτομαι δεν κανουμε καποια στιγμη κατι παλαβο; να παρουμε να κλεισουμε ενα πουλμαν και να παμε εκδρομη δεν ξερω που θα δουμε παντως θα ειχε πλακα .Τι λετε κοριτσια ;καλα ο σερβιτόρος σημερα στη Τερινα τα επαιξε την ωρα που συστηνομασταν και αυτος μας κοιταγ καλα καλα σου λεει τι ειανι όλο αυτο το τιμ.;Και για οσες δεν ειδαν φευγοντας αγορασα για το μικρο ενα ζευγαρι τσαρουχακια !ετσι θα θυμαμαι παντα τη συναντηση αυτη

ΦΟΒΕΡΗ ΙΔΕΑ Η ΕΚΔΡΟΜΗ!!!!!

ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Βάνια μου ναι, βαλε καμια φωτογραφία....παντως περάσαμε πολύ ωραία...κ οσο για το allou fan park εμενα προσωπικά με εξυπηρετεί πολύ , αλλά δυστυχώς οι υπολοιπες κοπέλες μενουν μακρια...δεν πειράζει θα το δούμε αυτό...φιλιά πολλά περιμένω...θα σου στείλω κ το mail μου να μου τις στείλεις κ εκει...φιλιά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και σε μενα το αλλου φαν παρκ μπορει να ειναι μακρια αλλα μπορω να ερθω ειναι περιπου μια ωρα λιγο περισσοτερο απο το σημερινο εν τω μεταξυ εκι μενει και η μαμα μου οποτε μπορω να το κανονισω ετσι .Αν δεν κανω λαθος και η κασυ μενει κορυδαλλο και η sweetmammy πειραια θα το κοιταξουμε θα δουμε πως θα το κανονισουμε .Οπως και για την εκδρομη εννοειτε οτι μπορουμε και οικογενειακως γιατι οχι ; Ολα θα γινουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θυμομουν το ονομα σου ειμαι ασυγχωρητη δυο μετρα γυναικα να μην θυμαμαι πως σε λενε ειχα κολλησει.Αντε να κανονισουμε να ξανασυναντηθουμε.Κοριτσια τα κρουασανακια που μας κερασαν ηταν θεικα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου μόλις ήρθα στο σπίτι!Πέρασα πάρα πολύ ωραία και χαίρομαι μου περάσατε καλά και εσείς!Κάθε φορά που συναντιόμαστε με πλημμυρίζεται από συναισθήματα! Σας αγαπώ!Τώρα όμως ηρθε η ώρα του παπαράτσι!

Θα ξεκινήσω με την asterias(Λίνα) την Crazy(Ρούλα) και την περιφημη σοκολατοπιτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...