Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ


Βανια

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παρακάτω η IRENEKANTE μας! Κοριτσάκι μου μην στεναχωριέσαι συμβαίνουν αυτά!Σημασία έχει οτι περάσαμε τέλεια! Την επόμενη φορά όμως ελέγχουμε το memory stick!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για το τέλος των κοντινών μας πλάνων άφησα το καλύτερο!Το αντράκι της παρέας που μας τρέλανε όλες και φυσικά την κούκλα μαμά του! Κάσση μου για άλλη μια φορά να τον χαίρεστε!Είναι απλά τέλειος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα τελειώσω με κάποια γενικά πλάνα από την συνάντησή μας!Τα κορίτσια που δεν έβαλα κοντινές φωτογραφίες ήταν και στην 1η συνάντηση και δεν νομίζω οτι υπάρχει λόγος να ξανά βάλω(δεν το κάνω για μένα για τον φουκαριάρη τον server)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo sas kouklitses!!!!fantazomai 8a perasate TELEIAAA!!!

TI NA KANW POU MENW KRHTH K DE MOU EINAI K EYKOLO!!!xexexe

isws thn epomenh fora!!;)

ofeilw na omologhsw oti o zouzounos ths kasshs eklepse thn parastash!!

:woohoo: :silly: :laugh:

eytyxws pou sas exw k sto facebook k sas vlepw se kamia foto..xixixi

filia:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σας βρε κοριτσια...ειστε τελειες....και θα περασατε ακομα πιο τελεια.........παντα τετοιες συναντησεις να κανετε...και μακαρι να ειμασταν και εμεις:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσια θα πρεπει να περασατε τελεια:lol: Ζηλευω τωρα, μακαρι να μπορουσα να 'ρθω κι εγω. Στην Πατρα καμια συναντηση θα γινει? Που ειναι οι Πατρινιες? :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου φτου σκορδα για ολες!!!!Βλεπω τις τσακισατε τις σοκολατοπιτες!!!χι χι χι!!!

Κασση μου να χαιρεσαι τον πριγκηπα σου!!!!Φιλακια σε ολες και να στε παντα χαρουμενες οπως στις φωτο!!!!Ανυπομονω να σας δω κι εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!Παντα τετοια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλημερα ηταν μια τελεια κυριακη εισαστε φανταστικες καλα στο τερινα τους καναμε ολους να χαζεψουν με τα ονοματα μας αλλα και αυτο με το μετρο? καθομουν σε μια γωνια σας κοιταζα και ελεγα μεσα μου ειναι δεν ειναι? τελικα συναντηθηκαμε και ηδη ανυπομονω για επομενη συναντηση αν ειναι καλος ο καιρος ισως φερω και τον μπεμπουλη να ερθει και κανενα κοριτσακι να κανουμε γνωριμια χιχι

ηταν ολα τελεια αν και δεν μπορεσα να μιλησω με ολες σας dora μου μην στεναχωριεσαι για την φωτογραφια σιγουρα η παπαρατσι δημητρουλα θα εχει μια φιλακια σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα κι'απο μενα... πραγματικα ηταν πολυ ωραια εχθες... χαρηκα που γνωρισα κι'αλλα κοριτσια και που ξαναειδα τις κοπελες τις πρωτης συνσντησης... καθε φορα και περισσοτερες... δεν μπορεσαμε βεβαια να τα πουμε ολες μεταξυ μας... την αλλη φορα ομως... φιλακια πολλα...:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια κι εγω με τη σειρά μου χάρηκα πολύ για όλες......ήσασταν γλυκές μανουλίτσες και μη όλες .Πέρασα πολύ ωραία αν και δε σας χάρηκα όσο θα μπορούσα με τον άγγελο μου...

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για τον άγγελο μου...δε μου αρέσει να τον αφήνω.......και τα σαββατοκύριακα μιας και δουλεύω τις καθημερινές...για αυτό τον παίρνω πάντα μαζί μου όπου κι αν πάω...απο όταν χρόνισε και μετά..που είναι καλό παιδάκι...;και η καλύτερη παρέα.

Θα χαρώ πολύ να σας ξαναδώ τώρα που ανοίγει ο καιρός...

Μπορούμε να κανονίσουμε και σε παιδότοπο μόλις φύγει ο μαρτης...να πάμε με τα παιδιά μας....

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις τωρα καταφερα να μπω!!!!!!!!λοιπον κοριτσια ηταν μια τελεια συναντηση!!!!!περασα παρα πολυ ωραια και χαρηκα που τα ειπαμε και απο κοντα!!!ευχομαι να το επαναλαβουμε!!!!!:) :) :) πολλα φιλια!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...