Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΘΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!

Εχω ξαναγράψει στο φόρουμ πριν από 1 μήνα περίπου. Είχα κάνει μία σπερματέγχυση στις 12 / 02 η οποία είχε αποτύχει.... Ετσι νομίζαμε δηλαδή αφού αδιαθέτησα κανονικότατα. Κανονική ροή για 6 ημέρες οπότε δεν έκανα καν τεστ εγκυμοσύνης (λογικό νομίζω). Ετσι μετά από συννενόηση με το γιατρό μου αποφασίσαμε να προχωρήσουμε σε εξωσωματική, βραχύ προτόκολλο για την ακρίβια. Αφού λοιπόν έχω περάσει τον γολγοθά του να γράψω φάρμακα μέσω ΙΚΑ, πήγα προχθές Πέμπτη 19/03 στο κέντρο για να κάνω τον 1ο υπέρηχο πριν ξεκινήσω το πρόγραμμα. Ξαφνικά βλέπω γιατρό και μαία να κοιτάνε την οθόνη με απορία και με έχει πιάσει πανικός ότι κάτι δεν πάει καλά. Τελικά μετά από λίγα βασανιστικά δευτερόλεπτα σιωπής μου ανακοινώνουν ότι...

ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!

Με υπολογισμούς πέφτει ακριβώς τις ημέρες της σπερματέγχυσης, κάναμε και χωριακή βγήκε 3.200 μονάδες. Μου είπαν ότι είναι καλή. Δεν ξέρω να σας πω την αλήθεια τώρα θα τα μάθω αυτά.......

Περιττό να σας πω ότι έχω τρελαθεί και ακόμα δεν το έχω πιστέψει. Ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!

Φιλιά σε όλες.....

post-4635-13873934656204_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Λενάκι!

Με το καλό κοπέλα μου! Σου εύχομαι να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη και κάθε μέρα να είναι τόσο χαρούμενη όσο αυτή που έμαθες τα αποτελέσματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου κουκλιτσα μου....ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Ευχομαι να πανε ολα καλα μεχρι να κρατησεις αγκαλια το "απροσδοκητο δωρακι" σου και παντα η ζωη σου να ειναι γεματη απο τετοιες ευχαριστες εκπληξεις..!!!;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι τι νεα ειναι αυταααααααααααααα...super!!!!

ειδες τελικα ολα ερχονται ξαφνικα και απρογραματιστα να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη να την χαρεις να την απολαυσεις και με το καλο τωρα θα μαθεις πολα για χοριακες εξετασεις κτλ αλλα ειναι τοσο ευχαριστη διαδικασια που ακομα και η αναμονη στο ικα θα σου φαινεται τελεια

φιλακια πολλα:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ , ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ;;;!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΡΟΣΔΟΚΗΤΑ ΔΩΡΑ ΚΑΙ , ΦΥΣΙΚΑ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ , ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣ!

ΑΝΤΕ ΒΡΕ, ΜΠΡΑΒΟ! ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΝΑ ΛΕΣ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΖΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ!

Υ.Γ.: ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ, ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΣ ΚΙ ΕΣΥ, ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΝΤΑΙ!

Υ.Γ.2: ΦΙΛΙΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ... ΜΕΛΙ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η καλύτερη έκπληξη που μπορούσε να σου επιφυλάσσει η ζωή!!!

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να χαρείς την προετοιμασία σου για το μωράκι που περιμένεις!

Όλα θα πάνε καλά, οι τιμές της χοριακής είναι εξαιρετικές... Οπότε μην αγχώνεσαι, ξεκουράσου και απόλαυσέ το! Είναι από τις ομορφότερες περιόδους της ζωής μας - μέχρι να έρθει το μωράκι σου βέβαια! Γιατι μετά.... είναι που έρχονται τα καλύτερα!

Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!!!!!!συγχαρητηρια λοιπον για την εγκυμοσυνη σου και ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι συγχαρητηρια... σου ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και να φερεις στον κοσμο ενα υγειες και ομορφο μωρακι... φιλακια...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω !! ειναι απίστευτο!!!Μπράβο κοπέλα μου, όλα να σου πάνε καλά!!Ανατρίχιασα μόλις το διάβασα!!Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!:) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια ...!!!! :silly: :) :silly: :) :silly: :)

Eυχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!

Με την ιστορια σου δινεις κουραγιο σε πολλες κοπελες..

Να εισαι γερη και δυνατη και να μη τα βαζεις ποτε κατω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lenaki καλημερα κ απο εμενα τι ευχαριστα νεα πρωι,πρωι:) ειδες κουκλα μου πανω που ειπες δεν πειραζει παμε παρακατω ηρθε το νινι σου, με το καλο αγαπη μου καλη εγκυμοσηνη:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου συγχαρητήρια!!!!!!!ευχομαι καλο υπόλοιπο εγκυμοσύνης!!!

Ειδες τελικά οτι ποτε δεν πρέπει να απογοητευομαστε γιατι ποτέ δεν ξέρουμε τι μας επιφυλλασει η μοίρα!!!!!!!

φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι30 έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Εχω ξαναγράψει στο φόρουμ πριν από 1 μήνα περίπου. Είχα κάνει μία σπερματέγχυση στις 12 / 02 η οποία είχε αποτύχει.... Ετσι νομίζαμε δηλαδή αφού αδιαθέτησα κανονικότατα. Κανονική ροή για 6 ημέρες οπότε δεν έκανα καν τεστ εγκυμοσύνης (λογικό νομίζω). Ετσι μετά από συννενόηση με το γιατρό μου αποφασίσαμε να προχωρήσουμε σε εξωσωματική, βραχύ προτόκολλο για την ακρίβια. Αφού λοιπόν έχω περάσει τον γολγοθά του να γράψω φάρμακα μέσω ΙΚΑ, πήγα προχθές Πέμπτη 19/03 στο κέντρο για να κάνω τον 1ο υπέρηχο πριν ξεκινήσω το πρόγραμμα. Ξαφνικά βλέπω γιατρό και μαία να κοιτάνε την οθόνη με απορία και με έχει πιάσει πανικός ότι κάτι δεν πάει καλά. Τελικά μετά από λίγα βασανιστικά δευτερόλεπτα σιωπής μου ανακοινώνουν ότι...

ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!

Με υπολογισμούς πέφτει ακριβώς τις ημέρες της σπερματέγχυσης, κάναμε και χωριακή βγήκε 3.200 μονάδες. Μου είπαν ότι είναι καλή. Δεν ξέρω να σας πω την αλήθεια τώρα θα τα μάθω αυτά.......

Περιττό να σας πω ότι έχω τρελαθεί και ακόμα δεν το έχω πιστέψει. Ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!

Φιλιά σε όλες..... ______.png

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ!!! Μπραβο!!!

Αντε τωρα χωρις αγχος!!! Καλο υπολοιπο! Και εχει πολυ δρομο μπροστα σου! Κοιτα να το απολαυσεις!

ΦΙΛΑΚΙΑ και οι καλυτερες μου ευχες μαζι σου κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ όλες!!!!!

Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να νοιώσω & εγώ την χαρά της μητρότητας...

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου,με το καλο!!!!η χοριακη σου ειναι παρα πολυ καλη!!!!!Ειμαι κ εγω στη διαδικασια της σπερματεγχυσης και καταλαβαινω...Αυτο ειναι οντως θαυμα!!!Τι σου επιφυλλασει η ζωη τελικα;;;Με το καλο το μωρακι σου λοιπον...σου ευχομαι μια καλη κ ευκολη εγκυμοσυνη...:cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχ Λενα μου με συγκινησες πρωι πρωι...Τι υπεροχα τα νεα σου!!

Μετα την αναπαντεχη δικη μου εγκυμοσυνη, μιας γνωστης μου που νομιζε οτι εχει εμμηνοπαυση..:P στα 46 της, νατο κ να ακομη θαυματακι!!

Ο Θεος ειναι μεγαλος κ μας βλεπει ολους αλλους αργοτερα κ αλλους νωριτερα!!

Χαρηκα τοσο πολυ με αυτο που σου συνεβη...Φανταζομαι ο αντρας σου και οι δικοι σου!!:)

Ενα ακομη ζωντανο παραδειγμα για ολες τις κοπελες που προσπαθουν κ χανουν την ελπιδα τους!!

Μπραβο!!!!!να το χαιρεσαι το φασολακι σου..με το καλο κ στον επομενο υπερηχο που θα δεις κ την καρδουλα!!

Με γεια και το υπεροχο tickeraki σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβερό νέο... Θα πρέπει να τρελαθήκατε από την χαρά σας.. !! Έμεινα με το στόμα ανοικτό διαβάζοντας το ποστ σου!! Κορίτσακι μου, εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και να έχεις μια πάρα πολύ καλή εγκυμοσύνη χωρίς αρνητίκα συμπτώματα ( ναυτίες, ζαλάδες και τέτοια).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...