Μετάβαση σε περιεχόμενο

μια προσευχουλα για τον μπεμπουλη μου


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ 2 ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ ΓΙΑ ΤΙΝ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΤΟΝΙΑ ΚΟΡΜΟΥ ΚΑΙ ΑΚΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟ.

ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ. ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΠΕΙΣΗΣ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑΜΕ ΘΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ 'ΣΦΙΧΤΟΣ'ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΕΝΤΟΠΙΣΟΥΝ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΣΕ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙΣΜΑ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΟΗΤΗΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΕΤΣΙ ΕΙΠΑΝ......

ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΑΝ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΞΕΡΩ ΕΧΟΥΜΕ ΓΟΛΓΟΘΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΘΑ ΣΤΑΘΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΕΧΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΝΙΩΘΩ ΟΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΜΕ ΑΓΑΠΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΕΣ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ;;;;

ΔΕΝ ΤΟ Π[ΙΣΤΕΥΩ!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..

ΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ;;

ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ!!!

ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοπελα μου μην στεναχωριεσαι.Ολα καλα θα πανε!Ο Θεος ειναι μεγαλος και η επιστημη εχει προχωρησει πολυ!Θα λειθουν ολα σας τα προβληματα!Πρεπει τωρα να δειξεις δυναμη για τον γιο σου και να τον βοηθησεις να το ξεπερασει!Στην Μυτιληνη εχουμε τον Αγιο Θεραπωντα που βοηθαει τους αρρωστους,θα παω αυριο να αναψω ενα κερακι και να προσευχηθω για το γιο σου!Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι γρηγορη αποκατασταση του μπεμπουλη σου , και σε σενα κοπελα μου, υπομονη και καλο κουραγιο , μην απελπιζεσαι και μην τα παρατας ο μπεμπουλης σου σε χρειαζεται. ολα θα πανε καλα , θα δεις, υπαρχει θεος και βοηθαει ολους τους ανθρωπους. να μας ενημερωνεις με τις εξελιξεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλα καλησπέρα.....

Ο καλός Θεούλης θα κάνει καλά το παλικαράκι σου!Εύχομαι να σου δώσει δύναμη να τα αντιμετωπίσεις όλα.Πρέπει να σταθείς δυνατή σε αυτά τα θέματα και να αντιμετωπίσεις το θέμα με αισιοδοξία και δύναμη.Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και το μωρακι σου να είναι γερο σαν κιπαρύσι..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου να εισαι δυνατη για να δινεις δυναμη και

στο μωρακι σου. ο θεος ειναι μεγαλος και ολα θα παν

καλα θα το δεις.

Ευχομαι να παν ολα κατ' ευχην και γρηγορα να εχετε τα

επιθυμητα αποτελεσματα..

Θα περιμενουμε νεα σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ!

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΠΕΡ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΛΥΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, ΙΔΙΑΤΕΡΑ ΑΝ ΤΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ!

ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ1

ΕΙΝΑΙ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΨΥΧΟΛΟΓΗΚΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΧ LEMON ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΣΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΔΥΝΑΜΗ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απελπιζεσαι κοριτσι μου,το κυριωτερο ειναι πως το μωρο σου ειναι ενταξει νοητικα.Τα αλλα θα τα φτιαξετε,η φυσιοθεραπεια εχει κανει αλματα,διορθωνει πολυ σοβαρα προβληματα,αλλα δεν θα το βαλεις κατω,ουτε θα απογοητευεσαι,ουτε τιποτα,θα αγωνιστειτε μαζι και θα τα καταφερετε σιγουρα!Να εχεις υπομονη και πιστη πως ολα θα ξεπεραστουν γιατι ο μπεμπουλης σου τωρα σε χρειαζεται δυνατη!Εμεις οτι χρειαστεις θα ειμαστε διπλα σου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΨΥΧΟΛΟΓΗΚΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΧ LEMON ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΣΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΔΥΝΑΜΗ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ

Όλα θα πάνε καλά το να στεναχωριέσαι και να κλαις δεν βγαίνει τίποτα....Το ξέρω όμως ότι δεν είναι και το πιο εύκολο.Τουλάχιστον κοίταξε μπροστά στο μωρό σου να είσαι καλά...Προσπάθησε να ηρεμήσεις για να δεις πιο καθαρά όλα τα πράγματα και να μην θολώσει το μυαλό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου, δεν έχω τίποτα να προσθέσω σε σχέση με τίς άλλες "φιλενάδες" παρά μόνο ότι είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ ότι θα τα πάτε καλά και ότι το πρόβλημα θα το ξεπεράσετε. Με δουλειά μεν αλλά τώρα που ξέρετε τί έχετε να αντιμετωπίσετε, θα το ξεπεράσετε! Το παιδάκι να είναι καλά νοητικά κι εσείς να είστε γεροί κι αγαπημένοι και θα τα καταφέρετε. Θα είστε στις σκέψεις μου.

ΧΧΧ

Α.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου, ήδη προσεύχομαι για τον μπεμπούλη σου, για εσένα και την οικογένειά σας. Προσεύχομαι να πάνε ΟΛΑ κατ'ευχήν!

Ο Θεός σας φώτισε και ανακαλύψατε νωρίς το πρόβλημα, δεν θα σας αφήσει τώρα!

Ο κούκλος σας είναι πεισματάρης και πανέξυπνος. Με τη βοήθεια Του Θεού και τη δική σας στήριξη θα τα καταφέρει! Να έχεις κουράγιο και δύναμη!

Προσεύχομαι όλα να πάνε όπως επιθυμείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνο μία προσευχή για τον μικρούλη σας? Πολλές!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχετε δύναμη και πείσμα όπως ο μικρούλης!

Και σε καμία περίπτωση δεν μας κουράζεις. Καλά κάνεις και τα μοιράζεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι προσευχές μου είναι μαζί σου!!!

Ξέρω ότι ακούγεται ανέφικτο, αλλά προσπάθησε να κρατήσεις την ψυχραιμία σου και το κουράγιο για να αντιμετωπίσεις τις επόμενες εξετάσεις και τη θεραπεία. Το μωράκι σου σε χρειάζεται δυνατή και σταθερή... Και είναι πραγματικά μοναδικό το πώς ανιχνεύουν τα συναισθήματά μας (ειδικά της μητέρας) και νιώθουν κι εκείνα διαφορετικά. Σκέψου το μπεμπούλη σου και προσπάθησε να μην το βάλεις κάτω!

Και κάτι άλλο: Προσπάθησε να πάρεις και άλλες γνώμες γιατρών (είτε εξειδικευμένων είτε με μεγάλη εμπειρία), γιατί υπάρχουν και φορές που γίνονται λάθη. Εύχομαι να μην είναι τα πράγματα σοβαρά!

Μακάρι η Παναγίτσα να φυλάει το μικρούλη σας και όλα αυτά να τελειώσουν πολύ πολύ γρήγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ! ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απελπίζεσαι καλή μου και μην αφήνεις την ψυχολογία σου να πέφτει !!!!

Μόνο με δύναμη και θέληση θα μπορέσετε να το ξεπεράσετε και είμαι σίγουρη ότι θα γίνει.

Θέλει υπομονή, επιμονή και πίστη.

Εμείς να ξέρεις ότι είμαστε εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρώτα απ'όλα δεν μας κουράζεις! Εμείς είμαστε εδώ για ν'ακούσουμε εσένα κι οποιαδήποτε κοπέλα εδώ! Έχουμε μια καλή παρέα, που στηρίζει η μια την άλλη, από το πιο ασήμαντο πρόβλημα έως κάτι πολύ πιο σοβαρό όπως είναι το δικό σου!

Στενοχωρήθηκα πάρα πολύ με αυτό που διάβασα, κι εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να πάνε όλα καλά! Η επιστήμη της ιατρικής έχει προχωρήσει πολύ στις μέρες μας και κάνει θαύματα! Υπομονή κι επιμονή, κι εφόσον μας λες ότι έχει τσαγανό και πείσμα ο μικρός θα τα καταφέρει! Αν μάθω κάτι πάνω στο θέμα, θα σ'ενημερώσω άμεσα. Αν χρειαστείς οτιδήποτε μη διστάσεις να το πεις!

Μια προσευχή καθημερινή για το παιδάκι σου θα κάνω κάθε μέρα να γίνει γρήγορα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπη μου γλυκια στην προσευχη μας ειναι πλεον και ο μπεμπης σου!να μην στεναχωριεσαι και να εισαι δυνατη.να δεις που ολα θα πανε καλα,απλα εχε πιστη.εμεις νοητα θα μαστε κοντα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλη μας, η Παναγίτσα, η πιο γλυκιά μανούλα του κόσμου δε θα αφήσει τον μπεμπούλη σου! Αυτό που ζεις τώρα είναι εφιάλτης, αλλά με τη βοήθεια της Παναγίας και των γιατρών σύντομα θα ξυπνήσετε απ' αυτόν!!!

Μην απελπίζεσαι! Από τη στιγμή που διαπιστώσατε το πρόβλημα είναι σαν να το έχετε λύσει κατά το ήμισυ!

Οι γιατροί θα κάνουν ότι μπορούν για να το αποκαταστήσουν κι εσύ για να τον γεμίζεις με χαρά και όμορφα συναισθήματα!

Αλλά για να γίνει αυτό, πρέπει κι εσύ να είσαι καλά!

Έκλαψες, ξέσπασες, καλά έκανες! Από εδώ και πέρα να φανείς δυνατή και όλα μα όλα θα πάνε καλά!

Έχω ελπίδα, έχε πίστη!

Σας φιλώ, εσένα και τον πανέμορφο μπεμπούλη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ!ΔΕΙΞΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ.ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!ΜΗ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟΥΛΙ ΣΟΥ ΧΑΛΙΑ,ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΑΝΤΛΕΙ ΔΥΝΑΜΗ!ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καταρχας σας ευχαριστω ολες για το κουραγιο και την στηρηξη που μου δωσατε στην δυσκολη στιγμη που περναω ειναι δυσκολη η 'δουλεια' του γονιου γεματη αγωνιες αλλα και χαρες

εχω αρχισει να πιστευω οτι οι προσευχουλες σας ακουστηκαν χθες το βραδυ κατα τις 11 χτυπησε το τηλ και ηταν η φυσικοθεραπευτρια και μου ειπε τα εξης ''συγνωμη που σου τα ειπα ετσι ωμα αλλα θελω να λεω την πραγματικοτητα και οχι να χαιδευω τον κοσμο σε στεναχωρισα συγνωμη αλλα σου δινω τον λογο μου οτι θα βαλω τα δυνατα μου και οτι ολα θα πανε καλα εχουμε αγωνα να δωσουμε θα σταθεις ορθια και θα τα καταφερουμε''

μου εδωσε μια ΑΝΑΣΑ τελικα καπου εκει ψηλα καποιος μας ακουει και ειδικα εμας τις μανουλες αλλα και ολες τις γυναικες που παλευουν για αυτο το θειο δωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες;;; Υπάρχουν και γιατροί οι οποίοι το επέλεξαν για να θεραπεύουν και όχι για να μας τα τρώνε μόνο... Στηρίξου σε αυτούς τους γιατρούς και όλα θά πάνε καλά!

Κάνε κουράγιο για το παιδάκι σου, το πεισματάρικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από εμένα.

Μπαίνω αραια στο site και τώρα είδα το θέμα σου.

Είναι πολύ δύσκολο κ επώδυνο να περνάς καταστάσεις υγείας κ κυρίως όταν σχετίζονται με το παιδί σου.Εδω πυρετό κάνει κ μένεις άυπνη κ κλαις μαζί του.

Εγώ πιστεύω ότι στις μέρες μας κ τα αδύνατα γίνονται δυνατά.Από τη στιγμή που εντοπίστηκε το πρόβλημα,ανοίγει ο δρόμος για την αντιμετώπισή του.Υπάρχουν πολλές αποτελεσματικές ιατρικές θεραπείες σήμερα.

Οι γιατροί σας θα επιλέξουν ποια είναι η καλύτερη κ ασφαλέστερη για το μονάκριβο αγοράκι σας.

Να εχετε πίστη κ όλα θα πάνε μια χαρά γλυκιά μου.

Ο δρόμος είναι μακρύς αλλά το αποτέλεσμα μετράει.

Θα ερθουν μέρες που η ψυχολογία σας θα είναι ασχημη κ άλλες που θα κοιτάτε μπροστά με αισιοδοξία!

Για τις δύσκολες ώρες είμαστε όλες εδώ.Να σε βοηθήσουμε σε ό,τι μπορούμε.

Ολα θα πάνε καλά!Θα το δεις.

χχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου δεν μου ειναι πολυ ευκολο να διαχειριζομαι τετοιες καταστασεις.... Οταν ακουω στενοχωρες ιστοριες.... το βιωνω πολυ προσωπικα και....παραλυω!!:blush::( Δεν ειμαι σε θεση να μιλησω με ψυχραιμια και να ανακουφισω τον αλλο...γιατι νιωθω οτι συμβαινει σε μενα... (εχει ισως να κανει με μια μη ολοκληρωμενη συναισθηματικη ωριμοτητα... μαλλον...:unsure: )

Αυτο που εχω να σου πω... ειναι να πιστευεις!!!

Δε θα σου πω στο Θεο.. στους γιατρους...

Θα σου πω.... σε Ο,ΤΙ μπορει να σε κανει να νιωσεις καλυτερα και πανω απ ολα θα σε βηθησει να στηριξεις το μωρακι σου....

Να πιστεψεις απλα οτι ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ.... και να δεις που αυτο θα γινει στο τελος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...