Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανθουλα μου πολλά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!!!!!!

Είναι έρωτας τελικά..το ξέρω...το οιδιπόδιο ή όπως άλλιώς το λένε, δεν ξέρω....να σου ζησει το μπουμπουκι σου....ότι επιθυμείς...να είσαι καλά...να μας βάλεις κ φωτο...ξέρω πως νιώθεις κ ειναι ΤΕΛΕΙΑ !!!!

Φιλάκια πολλά....θα τα λέμε....τώρα αρχίζουν τα ωραία !!!:woohoo: :woohoo: :cheer: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει Ανθή ο μπεμπούλης!!!

Υγιής, χαρουμενος και ευτυχισμένος να είναι στη ζωή του!

Να εισαι κι εσύ καλά να τον φροντίζεις και να τον στηρίζεις πάντα!

Φιλιά πολλά και στους δυο σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθούλα μου να σου ζήσει το αγοράκι σου και να είναι πάντα γερό κι ευτυχισμένο! Είμαι σίγουρη ότι η στιγμή που έφερες το μωράκι σου στη ζωή είναι ανεπανάληπη, γι'αυτό κι εγώ ανυπομονώ να τη ζήσω..

Να έχεις καλή λοχεία κοπέλα μου και να είσαι πάντα δίπλα στο μπεμπάκι σου...

Περιμένουμε φωτογραφία του τώρα!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ,ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ.

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΑΣ....

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΣΑΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou glyko na sou euxh8w k apo edw...

na sou shsei to antraki sou..na einai eytyxismeno k kalotyxo!!xairomai pou ola phgan mia xara k epistrepsate sto spitaki sas!

eides ti eytyxia einai na kratas to diko sou mpempaki sthn agalitsa sou??:) :)

tera arxizoun ta kalutrera!!!filakia polla!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Ανθουλα!!!

Ειδες λοιπον το συναισθημα? Κοντα γεννησαμε τα παιδακια μας!Μπραβο σου που αντεξες και τοσες ωρες τοσους πονους...Χαρα στο κουραγιο σου!

Να τον δεις τον μπομπιρα σου οπως επιθυμεις,να ειναι ΓΕΡΟΣ και καλοτυχος!

Τωρα...σε περιμενει δουλιτσα!!! Join the club of maternity!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΘΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΦΙΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eides gkriniaroula mou poso omorfa itan pou akouges to kathe mustirio apo edw mesa kai anisixouses???????oute kaisariki oute tipota loipon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ola pigan kala:)

na sou zisei loipon o antraklas sou na einai geros kai kalotyxos...kali loxeia na exeis kai perimenoume kai foto

filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aνθη μου μπραβο να σου ζήσει..ναι ειστε ολοι μια πολυ ευτυχισμενη οικογένεια με πολυ αγάπη και υγεία..

χαρηκα πολυ μεσα απο την καρδια μου στο λεω!!

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει,να τον χαιρεσαι,να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!!!!:) :) :)

Σε φανταζομαι πλεον να εισαι συνεχεια κοντα του και να απολαμβανεις τη μυρωδια του!!μμμμμμμμ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη μου να σου ζησει το λουλουδακι σου να ειναι παντα γερο ευτυχισμενο και με πολυ καλη τυχη!!!Ευχομαι απο δω και περα να ειναι παντα ετσι φωτισμενη η ζωη σας!!!Γιατι η ευχη και καθε ευτυχια.....οπως λες κι εσυ την κρατας αγκαλιτσα σου!!!Να στε παντα καλα και να τον χαιρεστε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει κοπέλα μου!!! Να τον χαίρεσαι τον άντρακλά σου και να είσαστε μια πολύ-πολύ ευτυχισμένη οικογένεια!!!

Άντε να πέρνουμε σειρά σιγά-σιγά όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Ανθουλα μου :) .Ειδες τελικα τοσο πονος ποση ευτηχια σου χαριζει?Αχ τα παιδια ειναι ευλογια τελικα.Γερος να ειναι ο παιδαρο σου ευτηχισμενος παντα και χιλιοχρονος.Καλη λοχεια τωρα κοπελα μου και ζηστε την ευτηχια σας με τον γιοκα σας.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη μου σου ευχομαι κ γω με την σειρα μου να σου ζησει ο μπεμπης σου κ να ειναι γερος!!!!

Θελω να σου πω οτι συγκινηθηκα πολυ οταν διαβασα οσα εγραψες πρωτον γιατι θυμηθηκα το καλοκαιρι που μιλουσαμε στο τσατ κ μολις ειχες μαθει οτι ησουν εγκυος κ γω ακομη προσπαθουσα κ μου δινες κουραγιο...Και δευτερον, για την περιγραφη της γεννας σου κ τον φοβο που εχω κ γω για την δικη μου...Για αλλη μια φορα πηρα λιγο κουραγιο...

Ναχαιρεσαι κ παλι τον μικρουλη σου κ ελπιζω να τα ξαναπομε φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και από μένα έχεις τις ευχές μου!!!!

Να σου ζήσει!!!

Να χαίρεσαι τον μπέμπη σου & να είσαστε μια πολύ πολύ πολύ ευτυχισμένη οικογένεια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Χριστός Ανέστη!  Κι εγώ χθες έφαγα πολύ! Ευτυχώς δεν έχουμε άλλα τραπεζωματα αυτές τις μέρες!! Εγώ έκανα καμπύλη ζαχάρου νωρίς στην εγκυμοσύνη οπότε ευτυχώς δεν έχω τέτοιες μέρες να κάνω εξετάσεις!  Το σίγουρο είναι ότι αυτή τη βδομάδα θα τρώω παραπάνω. Ειδικά γλυκά!  Καλή επιτυχία με την καμπύλη όσες κάνετε αυτές τις μέρες! Εγώ είχα και νεράκι μαζί μου για να πίνω και να αποφύγω την αναγουλα από τη γλυκόζη.Κι ένα βιβλίο για το δίωρο που περίμενα να περάσει κάπως η ώρα!
    • Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου! Μόνο εχθές έφαγα πολύ φαγητό μπορώ να πω. Ευτυχώς εκτός απο το πρωινό μου, που γενικά τρώω μπισκότα, κουλουράκια και τσουρέκι γενικά... δεν έχω φάει άλλα γλυκά θα έλεγα. Αν σκεφτείς ότι ουσιαστικά πάντα κάνω 2 καλά γεύματα και πριν την εγκυμοσύνη και κατά τη διάρκεια... μια χαρά νομίζω είμαι. Απλά το μεσημεριανό μου είναι περισσότερο απ' ότι προ εγκυμοσύνης. Αν δεν είχα θυρεοει΄δή, πιστεύω θα ήταν και λιγότερα τα κιλά... αλλά και πάλι καλά είμαι νομίζω.
    • Χαχα νομίζω οι περισσότεροι το παρακάναμε λίγο αυτές τις μέρες! Κι εγώ που έχω θέμα με το σάκχαρο τρώω κάθε μέρα γλυκό! ( Ευτυχώς εμένα με πειράζουν περισσότερο τα φρούτα απ' τα γλυκά.) Απλά την προηγούμενη της καμπύλης και ιδίως το βράδυ να φας κανονικά κι όχι πολύ αργά! Όπως κάνεις δλδ στην δίαιτά σου! Καλά να περάσετε στη βάφτιση! 🤗 Εμείς σε Γιώργηδες θα πάμε σμρ, άλλο φαΐ πάλι 😀
    • Καλημέρα!  Άστα να πάνε πολύ φαγητό αυτές τις μέρες κ έχουμε κι άλλες 2 σιγουρα🤣🤣 Κ εγώ που υποτίθεται απάνω διατροφή αυτές τις μέρες άστα, να δω πως θα ζυγιστω την Τετάρτη που θα πάω στην διατροφολογο😭 Ποτε έχεις καμπύλη? Εγώ λογικά αφού την Πέμπτη έχω γιατρό μάλλον θα μου πει για την επόμενη εβδομάδα!
    • Κορίτσια καλημέρα πως είστε ; μμμ κορίτσι μου ακόμα με μπερδεύει λίγο το τεστ σου δεν μπορω να καταλάβω  🤔 όντως φαίνεται κάτι αλλά το βλέπω σαν γκρι χρώμα.. μπορεί ακόμα να είναι νωρίς 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...