Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΑΚΟΥΓΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ.ΕΙΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΑΥΤΗ Η ΛΕΞΗ.ΑΚΟΥΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ ΣΤΙΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ.ΤΕΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΣΤΙΣ 4.40 ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΠΟΝΟΙ.ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΕΙΧΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ.Ο ΤΟΚΕΤΟΣ ΟΜΩΣ ΚΡΑΤΗΣΕ 9 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΩΡΕΣ ΛΥΓΙΣΑ.ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΕΙΧΑΝ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΑΠΡΟΧΩΡΗΤΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΟΝΑΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΔΥΝΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΩΘΗΣΕΙΣ ΤΟΤΕ ΖΗΤΗΣΑ ΑΜΕΣΩΣ ΤΗΝ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ.ΑΝ ΗΞΕΡΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΘΑ ΖΗΤΑΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΩ 6 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΩΡΕΣ.ΟΤΑΝ Η ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΟ 10 ΟΛΑ ΕΞΕΛΙΧΤΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΙΣ 15.50 ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 14 ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΑΓΟΡΑΚΙ 3 ΚΙΛΑ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΞΕΤΡΕΛΑΜΕΝΗ!!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ,ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ.ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΜΑΠΙΝΩ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!!!:) :laugh: :kiss: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να σου ζήσει ανθή!!!!να είναι γερός και καλότυχος ο μπουμπούκος σου!!!!!είναι λογικό να είσαι ερωτευμένη μαζί του......με έναν παίδαρο 3 κιλά δεν γίνεται να κάνεις αλλιώς!!!!χαχαχα

πάντα έτσι ευτυχισμένη να είσαι και καλή λοχεία κοπέλα μου!!!!!

περιμένουμε φωτο του μπέμπη.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΘΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΕΣ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ!!

ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΟΣΑΣΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΑΓΑΠΑΤΕ

ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΟΙΑ ΣΑΣ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθηηηηηηη μου!!!!!!:woohoo: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!Να σου ζησει!!!!!Γερος και καλοτυχος να ειναι ο μπεμπης σου!!!Ολα πηγανε μια χαρα!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει Ανθή μου!! Γερό και καλότυχο, να'ναι!!

Αααχ ανυπομονώ τώρα περισσότερο να γεννήσω και εγώ το τζουτζουκάκι μου... Να το χαίρεσαι και πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή και σε σκεφτόμουν χθες.. Θυμόμουν ότι ήσουν στις μέρες σου!

Να σου ζήσει ο γιόκας σου, εύχομαι να έχει υγεία και κάθε ευτυχία στη ζωούλα του!

Καλά σαράντα σε σένα!

Όποτε έχεις χρόνο να μας λες τα νέα σας!

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ!!ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΚΑΛΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aνθή μου να σου ζήσει!!!!γερος και δυνατος παντά!!!!

ευχαριστουμε που μοιραστηκες μαζι μας την εμπειρια σου...και μεις στην σειρα ειμαστε...χααχα..αληθεια το Μητερα πως το βρηκες;;;

καλη λοχεια!!!!οτι καλυτερο σου ευχομαι!!φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή να σου ζήσει ο μπεμπούλης σου.

Να είναι πάντα γερός και να τον δεις όπως ονειρεύεσαι και επιθυμείς.

Καλή λοχεία να έχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή να σου ζήσει ο γιός σου. Τα καλύτερα τώρα αρχίζουν για σένα. Λίγη υπομονή μόνο τις πρώτες μέρες... Να τον θηλάσεις αν μπορέσεις, είναι ό,τι καλύτερο!!!Εγώ έχω ένα αγοράκι 6,5 μηνών και το θηλάζω ακόμη. Καλά σαράντα...:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΣΕ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΖΩΗ! ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΑΝ ΤΟΟΟΟΣΟ ΟΜΑΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ! ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΤΟΥ! ;):P :laugh: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή μου συγχαρητήρια! Να είστε πάντα καλά και ευτυχισμένοι! Να σου ζήσει ο αντρούλης σου και να τον δεις όπως επιθυμείς! Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια και οπως επιθυμεις να τον δεις!!!!

Για πες μας την εμπειρια σου και απο το μαιευτηριο.... σε ποιο ήσουν, αν αντιμετωπισες προβληματα, είχες ζητήσει αποκλειστικο θηλασμό και αν ναι το τήρησαν?

Εχω μια αγωνία και ρωταω γιατι και γω οπου να ναι θα παω τη βολτιτσα μου στο μητερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana έγραψε:

Aνθή μου να σου ζήσει!!!!γερος και δυνατος παντά!!!!

ευχαριστουμε που μοιραστηκες μαζι μας την εμπειρια σου...και μεις στην σειρα ειμαστε...χααχα..αληθεια το Μητερα πως το βρηκες;;;

καλη λοχεια!!!!οτι καλυτερο σου ευχομαι!!φιλια!!

JULIANA ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΕΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΣΤΟ ΦΕΡΝΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΘΕ ΩΡΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΛΥΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΣΥΜΠΑΡΣΤΑΘΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΑ.ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΩ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ.ΑΨΟΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΕ ΟΛΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΥΠΡΧΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΙΜΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΟΥ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.ΕΜΕΙΝΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΤΗΣ JULIANA.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή μου να ζήσει ο μπέμπης σας! Να τον χαίρεστε και να είναι πάντοτε υγειής και καλότυχος! Συγκινήθηκα πολύ, καθώς καθημερινά ανταλλάσαμε τις εμπειρίες μας!

Εμείς τα λέμε βέβαια αλλά να σου ευχηθώ και επίσημα!

ΥΣ. Φιλησέ τον μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή μου πόσο χάρηκα!!! Σε σκεφτόμουν το περασμένο Σάββατο! :)

Να τον χαίρεσαι τον μπεμπούλη σου και καλό σαραντισμό!!! Φαντάζομαι θα σας έχει ξετρελάνει!!! :laugh:

Κάθε ευτυχία στην οικογένειά σας και ό,τι επιθυμείτε, πάντα με υγεία!!!

Να σας ζήσει το νέο μέλος!!!

Πολλά πολλά φιλιά!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει το μωρακι σας και να το δειτε οπως επιθυμειτε!!Να χεις καλη σαραντιση κ να μας φιλησεις το μπεμπε!!!!!Ευχομαι σε εννια μηνες να σου πω κ γω τα ιδια νεα...

Φιλια

Κατερινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει!!! να το χαιρεστε!!! ειναι οντως η μεγαλυτερη ευτυχια του κοσμου!!!! δεν υπαρχει ωραιοτερο συναισθημα!!!

να ειναι παντα γερο και καλοτυχο!

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη να τον χαιρεσαι το γιοκα σου........σε καταλαβαινω καθως και εγω αγορομανα!!!!!!πολλα φιλια και σιδερενια!!!!βαλε και καμοια φωτο το μπεμπε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...