Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια ευχή απο εσας...


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια,ελπιζω να στε καλα..

Την περασμενη παρασκευη τελειωσα τις ενεσεις για προκληση ωοθυλακειορηξιας λογω μιας σαλπιγγας που εχω,την Δευτερα πηγα στο γιατρο κ ειχα 2 αυγουλακια αριστερα που εχω σαλπιγγα κ δυο δεξια που δεν εχω που καλα δηλαδη,χτες εκανα την ενεση pregnyl και στις 23.00 εχουμε ''ραντεβου''...;)

Μια ευχη λοιπον απο εσας τα αυγουλακια ν γινουν ενα δυο μωρακια οσα θελει ο θεος νομιζω θα μου φερει γουρι...μια και ολες μας αυτο ευχομαστε...

Σας ευχαριστω

Κατερινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα από τα μύχια της ψυχής μου σου εύχομαι σύντομα να ξεκινήσει το ταξίδι σου προς τη μητρότητα!

Να πάνε όλα καλά και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα νέα και μάλιστα να είναι διπλά! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Κατερίνα (είμαστε και συνονόματες) σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα. και αν θές από πείρα στο λέω μην το σκέφτεσαι και μην αγχώνεσαι γιατί το άγχος δεν κάνει καλό σε αυτές τις περιπτώσεις. Μόλις έχεις νέα στείλε ΄μήνυμα να μου πείς τι έγινε.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina

ολόψυχα εύχομαι όσα μωρακια θες να πάρουν μια καλή θέση μέσα σου, να αποφασίσουν να σας κάνουν ευτυχισμένους!!!

Τις πιο θερμές ευχές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω εξωσωματικη εχω κανει και σε καταλαβαινω οσο δεν μπορεις να φανταστατεις. Προσπαθουσαμε πολλα χρονια και τα καταφεραμε με την πρωτη εξωσωματικη. Εχω διδδυμα και ειναι απελπισια αλλα δεν το μετανιωνω .Σκεφτομαι και για τριτο με την ιδια μεθοδο. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι απο καρδιας καλη επιτυχια και θετικο αποτελεσμα κοριτσακι μου:) συμφωνω με τα κοριτσια,προσπαθησε να μην αγχωθεις ,να κανεις θετικες σκεψεις και ολα θα πανε καλα!φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου σου ευχομαι μεσα απ την ψυχή μου ολα να πάνε καλα και να εχεις γρηγορα ενα σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!Πιστη πάνω απ όλα και θετική ενέργεια!!

φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina μου σου ευχομαι ολοψυχα σε 9 μηνες απο σημερα να κρατας το η τα μωρακια σου αγκαλιτσα.και εγω στην ιδια φαση ειμαι αυριο παω στον γιατρο(μετα απο χαπια serpafar) για να δουμε τα αυγουλακια μου και να μου πει ποτε θα κανω την ενεση.φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!

ΤΟ MAMMYLAND ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΓΟΥΡΙ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.

Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από τα βάθη της καρδιάς μου και της ψυχής μου, εύχομαι όλα να πάνε πάρα πολύ καλά... και να γίνει αυτό που τόσο πολύ επιθυμείς!

Χίλιες φορές μακάρι κι είθε ο Θεός ν'ακούσει τις προσευχές μας και να υλοποιήσει το όνειρό της ζωής σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Τ' ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ

ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΔΥΟ ΓΛΥΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ:)

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ολόψυχα τα αυγουλάκια σου να γίνουν μωράκια και σε λίγο καιρό να τα κρατάς στην αγκαλιά σου.

Να είσαι πάντα αισιόδοξη και όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΕΥΧΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣΑΙ ΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimeeeeeeera Katerina mou!!!

Me to kalo sou euxomai

na sas erthei o pelargos!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eisai se poly kalo dromo,

synexise na eisai aisiodoksi,

synexise na XAMOGELAS

kai............ THA TA KATAFERETE!!!!!!!!

O Theos mazi sou...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι τα αυγουλακια να γινουν οσα θελεις κοπελα μου μακαρι και 2!!!!Και να πανε ολα καλα!!!Το ευχομαι ολοψυχα!!!!!!!!!!Και να μας πεις συντομα τα καλα νεα!!!Ο ΘΕΟΣ να βοηθησει!!!!!!

Την Καλημερα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι απο μενα μια ευχη!! Επομενως πολλες ευχες απο εδω μεσα..απειρη αγαπη ..κι ολα θα πανε καλα!!!! η θετικη μας ενεργεια μολις παραδοθηκε!!

Φιλια καλη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατερινα σου ευχομαι κ γω ολοψυχα να πανε ολα καλα κ συντομα τα αυγουλακια σου να γινουν γλυκα μωρακια!!!!Με το καλο κ παλι κ περιμενουμε τα ευχαριστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω παρα πολυ ολες!!!!!Πως να μην εχει θετικη σκεψη κανεις με ολες αυτες τις ευχες?Ειλικρινα μου δωσατε πολυ θαρρος κ θετικη σκεψη!!Με συγκινησατε πολυ...Ελπιζω οι ευχες σας να μου μας φερουν γουρι!!

:cheer::kiss::lol::kiss::cheer::P:):kiss::P:)

Σας ευχαριστω!!!!!!!

Κατερινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι ολοκαίνουρια στο φόρουμ αλλά σου εύχομαι κι εγώ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!

Να μας πείς σύντομα ευχάριστα νέα και να μας μεταδώσεις έστω λίγη απο τη θετική σου ενέργεια.

Να'σαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...