Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καμια ιδεα τι μπορει να μου συμβαινει ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ!


Recommended Posts

marouli kai mena m evgale to test pap liga dyskeratwsika kyttara kai kolpotraxhlitida k eipe o giatros oti mallon eixa kapia stigmh erthei s epafh m ton hpv,ti kanw apo dw k pera?alla oute cin1 m grafei oute prwtou vathmou dhladh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miss_Yakinthos έγραψε:

υστεροσποπησθω?

τι είναι αυτό? :huh:

θενκς!

Κοριτσια σορυ..να υστεροσκοπηστω ηθελα τοτε να γραψω..δηλαδη "ποιητικη αδεία" να κανω υστεροσκοπηση που μου ειχε πει ο γιατρος.. :laugh:

Τελικα την υστεροσκοπηση την εκανα και για το παπ ο γιατρος μου ειπε οτι δεν ειναι κατι..και οτι του χρονου θα πρεπει να το επαναλαβω..Αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια εμένα ο τράχηλος είναι πάντα εκεί στο 4,5.. αναρωτιέμαι αν θα μικρύνει για να γεννήσω..😕 Απ' ότι διάβασα γύρω στο 3,5 είναι ο μέσος όρος για αυτές τις εβδομάδες..μόνη μου τονίζω το έψαξα δεν είναι απάντηση γιατρού..μη σας παραπλανήσω..
    • Μια χαρά είσαι, τι να πω κι εγώ; 😀
    • Μα του είχα πει στην επίσκεψη ότι έχω λίγο τσιμπημένο ζαχαρο και στην πρώτη εγκυμοσύνη το ίδιο και ότι δεν είχα κάποιο θέμα σοβαρό με ρώτησε αν πήρα ινσουλίνη ειπα όχι απλά προσεχα λίγο την ζάχαρη και υδατάνθρακα και ότι κάνω μετρησεις με μηχανάκι αν ήταν θα μου έλεγε να τα στείλω μόλις βγουν 🤷‍♀️
    • @Mommyel εμένα κορίτσι μου ήταν 35,1 και εμένα από την κοιλιά το μέτρησε εσενα ποσο είναι; 
    • Κορίτσι μου αφού ξέρεις τι να προσέξεις και ελέγχεις τις τιμές του ζαχάρου σου νομίζω θα είσαι εντάξει. Αφού ήξερες ότι έχεις διαβήτη κύησης λογικό να βγει η καμπύλη εκτός ορίων. Εγώ θα πήγαινα σε διατροφολόγο να με κατατοπίσει κτλ αλλά έχοντας κατά νου ότι είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μου. Τώρα εσύ αφού έχεις δει τι σου ανεβάζει το ζάχαρο και το ελέγχεις με το μηχάνημα, δεν θέλει άγχος!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...