Μετάβαση σε περιεχόμενο

2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ - ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ


Crazy

Recommended Posts

IRENEKANTE :woohoo: :lol: :silly: :blink:

Στη Σαλαμινα που μενεις; Εγω εχω εξωχικο στα Περιστερια... θα ειμαστε εκει για το Πασχα...

Παιδια την επομενη συναντηση να την κανουμε στο THE MALL... για να ερθουν και οι βορειες και να χαζεψουμε και καμια βιτρινα... χιχιχι;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 74
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sweetmammy :laugh: :laugh: :laugh: !Δεν νομίζω ότι είναι καλή ιδέα!Τώρα που ποινικοποιηθηκε η κουκούλα δεν εχεις πολλά περιθώρια!εκτός αν θέλετε να πιούμε καφέ στην Ασφάλεια!:woohoo: :woohoo: :woohoo: Πλάκα κάνω!Μια χαρά είναι το Κέντρο! Τα κανάλια υπερβάλλουν και μας πανικοβάλλουν!Άλλωστε εμείς Μοναστηράκι θα πάμε!:kiss: :kiss: :kiss: Όσο για την Πετρούπολη όντως η καφετέρια είναι πολύ μεγάλη, την έχω επισκεφτεί στο παρελθόν, αλλά για μας είναι πολύ μακρυά. Αν οδηγούσα πολύ ευχαρίστως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαλαμίνα μένω κοντά στα καραβάκια....ωραία στα Περιστέρια...οτι πρεπει για εξοχικό....αν ειναι να πιουμε καφεδάκι το Πάσχα.....ωραία...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE έγραψε:

Α ρε Μαρινάκι εισαι φοβερή.....εγώ θα ντυθώ αστυνομικός κ θα σε κυνηγάω.......χα χα:lol: :lol:

Α καλά δεν την γλιτώνουμε την ασφάλεια!:P :P :P :P :P θα μας τρέχουν και για παραποίηση στολής!:P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE... να σε λεω Ειρηνη καλητερα... πολυ ωραια... θα τα πουμε και την Κυριακη, Θεου θελωντως, το καλοκαιρακι σχεδον καθε σκ εκει ειμαστε, εκτος απο περσι που γεννησα τον ιουνιο και ηρθαμε Αυγουστο... μια φορα δεν το χασαμε... φιλακια πολλα :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

IRENEKANTE :woohoo: :lol: :silly: :blink:

Στη Σαλαμινα που μενεις; Εγω εχω εξωχικο στα Περιστερια... θα ειμαστε εκει για το Πασχα...

Παιδια την επομενη συναντηση να την κανουμε στο THE MALL... για να ερθουν και οι βορειες και να χαζεψουμε και καμια βιτρινα... χιχιχι;)

Κορίτσια μπορούμε να παίξουμε και bowlling στο The Mall και παράλληλα να πίνουμε και τον καφέ μας!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ.ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΑΛΛΗ ΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλααααααααααα... βρεχει και χιονιζει το μαρμαρο ποτιζει... εγω παντως θα ερθω... εκτος πια αν γινει κανενας κατακλυσμος...χιχιχι:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνάκι μου, πιστεύω κι ελπίζω πως θα'μαστε αρκετές! :)

Δε νομίζω πως θα χρειάζεται να κρατάτε κάτι... Θα είμαι στα κάτω εκδοτήρια, όπως κατεβαίνουμε με τις κυλιόμενες αριστερά. Θα φοράω μαύρο μπουφάν μακρύ... (ντυθείτε καλά, θα'χει κρύο!!)... τι να κρατάω... θα κρατάω ένα τριαντάφυλλο!

Τώρα, αν θέλετε κι εσείς να κρατάτε κάτι... πολύ ευχαρίστως!!

Ένα ταψί γαλακτομπούρεκο, μπακλαβά.. κάτι τέλος πάντων!

Πως φαίνεται η στερημένη γυναίκα που κάνει δίαιτα... χαχαχαχαχαχα... :P :p

Λοιπόν... Ραντεβού αύριο στις 11, στα κάτω εκδοτήρια του μετρό στο Σύνταγμα!!!

Φιλάκιαααααα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα μου, τον καιρό στο ίντερνετ κοιτούσα τώρα: για την Αθήνα λέει ήλιο με συννεφιά, 5-13 βαθμούς.. δεν πιστεύω να μας... βρέξει... :P

Gorgina μου, εύχομαι καλά αποτελέσματα και στην επόμενη συνάντησή μας να έρθεις και να είσαι εγκυούλα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy εγραψε:

"Τώρα, αν θέλετε κι εσείς να κρατάτε κάτι... πολύ ευχαρίστως!!

Ένα ταψί γαλακτομπούρεκο, μπακλαβά.. κάτι τέλος πάντων!

Πως φαίνεται η στερημένη γυναίκα που κάνει δίαιτα... χαχαχαχαχαχα..."

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ειναι ΘΕΑ η ΡΟΥΛΑ η ΤΡΕΛΟΥΛΑ!!!!

Τσουπριτσες να περασετε ΤΕΛΕΙΑ αυριο.... Και αν νιωσετε καποια τσιμπηματακια.... μην τρομαξετε....εγω θα ειμαι με τα "κουκλακια" μου..... (και τις ειδικες καρφιτσες βουντου) ΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΕΧΕΧΕΧΕ

Ζηλευωωωωωωω!!!!!!! Περιμενω φωτο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

crazy εγραψε:

"Τώρα, αν θέλετε κι εσείς να κρατάτε κάτι... πολύ ευχαρίστως!!

Ένα ταψί γαλακτομπούρεκο, μπακλαβά.. κάτι τέλος πάντων!

Πως φαίνεται η στερημένη γυναίκα που κάνει δίαιτα... χαχαχαχαχαχα..."

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ειναι ΘΕΑ η ΡΟΥΛΑ η ΤΡΕΛΟΥΛΑ!!!!

Τσουπριτσες να περασετε ΤΕΛΕΙΑ αυριο.... Και αν νιωσετε καποια τσιμπηματακια.... μην τρομαξετε....εγω θα ειμαι με τα "κουκλακια" μου..... (και τις ειδικες καρφιτσες βουντου) ΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΕΧΕΧΕΧΕ

Ζηλευωωωωωωω!!!!!!! Περιμενω φωτο!!!!!!!!!

Σκαρλετάκι μου... alter ego μου... :);)

Ανυπομονώ να έρθει η μέρα που θα γίνει συνάντηση και θα είσαι κι εσύ! :P Πότε;;; :dry:

Δεν μπορώ να φανταστώ που θα μας μαντρώσουνε!!! :laugh: :laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα μπορω εγω να φανταστω....

Το καλυτερο μου για να σας συναντησω.... θα ηταν το ALLOU FUN PARK!!!

Θα πιναμε ενα καφεδακι να πουμε τα βασικα...."-γεια εγω ειμαι απο κοντα η scarlet..." "-χαιρω πολυ....alter ego μου...εγω ειμαι η crazy..." και στο καπακι θα σας εβαζα μεσα στα παιχνιδια να βγαλετε τον καφε που θα ειχατε πιει και ολη την παιδικοτητα σας.... Να τσιριξετε.... να εκτονωθειτε.... να γελασετε.... και μετα να σας κερασω μαλλι της γριας και να σας παω σ'ενα ταβερνακι με live εντεχνο-λαϊκακια να τα πουμε....να τα πιουμε.... να γελασουμε.... να συγκινηθουμε.... να χορεψουμε....να τραγουδησουμε απ το μικροφωνο της ορχηστρας (αφου γινουμε γκολ) και να μην ξεχασουμε ποτε αυτη τη συναντηση...!!!

Να την διηγουμαστε μεχρι και στα εγγονια μας στο ΜΑΜΜΥ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλά... ΤΕΛΕΙΟ.... ΤΕΛΕΙΟ ΠΛΑΝΟ!!!!!!!!

Μόνο μια ένσταση... πρέπει να βρεις κάτι άλλο εκτός από αυτά τα παιχνίδια που σου κόβουν το αίμα.. την ανάσα κλπ κλπ...γιατί μέχρι να γίνει η συνάντηση θα'μαστε όλες... ΟΛΕΣ ΜΑΣ... εγκυούλες!!! ;) ;)

(Το κρασί στην εγκυμοσύνη επιτρέπεται.. που και που.. :P :p )

Έλα εσύ και τι σε μέλλει!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεκτη η ενσταση ΣΠΙΡΤΟΥΛΗ μου!!!:P :laugh: :laugh:

Θα βρεθουμε τοτε σε μια παιδικη χαρα οπου θα εχω στρωσει κατω μια τεραστια κουβερτα patchwork (που θα εχω φτιαξει με τα χερακια μου για να μας χωραει ολες....) και θα κανουμε πικ-νικ με τοστακια και πορτοκαλαδιτσες για μελλουσες μανουλες....

Αλλα μετα μαλλι της γριας θα φαμε οπωσδηποτε...!!!!:woohoo: :woohoo:

Σ'αυτο δεν κανω εκπτωσεις.... Εξαλλου δικη μου η "φαντασιωση"...ο,τι θελω κανω....:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλα... καπου ακουσα οτι ξυμερωματα αλλαζει η ωρα... ισχυει; να ειδοποιησουμε τα κοριτσια να μην μπερδευτουνε... φιλακια...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρτζη.....Γουστάρω!!!!!!!!! :) :)

Εντωμεταξύ... όταν λέω εγώ ότι είσαι το alter ego μου... ξέρεις πόσο καιρό έχω που λέω ότι θέλω να φάω μαλλί της γριάς;;;;;;; :P :p :)

Μαρίνα, αντιγράφω από ένα site: Οι αλλαγές της ώρας γίνονται την τελευταία Κυριακή του Μαρτίου και την τελευταία Κυριακή του Οκτωβρίου, σε όλες τις χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης.

Άρα, η ώρα αλλάζει την άλλη Κυριακή... συναγερμός τέλος... :P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ μην τρελαινεστε! Τα παιδια με τις κουκουλες είναι φίλοι μας!!! χαχαχα! Εχετε δει ποτέ να επιτίθενται σε περαστικούς?!?!? Εξάλλου οταν βρέχει δε βγαινουν για.. ψώνια!!! χαχαχα!

Συμφωνώ και εγώ οτι το κέντρο είναι η καλύτερη λύση! Είναι κοντά σε όλες μας γιατι έχει την ευκολότερη πρόσβαση!

Τώρα αν δεν μας κάνουν τα καφέ της Ερμου, μπορούμε πάντα να πάμε στην Τερίνα για σοκολατόπιτα!!!

Ρούλαααααα κανόνισε να καταβροχθίζω μόνη μου πάλι τα σουφλέ και να με εκθέτεις και απο πάνω!!! παλιοπαπαράτσο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιχιχι.... :) :)

Πολύ μου άρεσε η ιδέα σου για την Τερίνα. Νομίζω πως είναι ο ιδανικός προορισμός! Και δεν είναι πολύ μακριά, από το Σύνταγμα σε 5'-10' είμαστε εκεί! Αν βέβαια συμφωνεί και η υπόλοιπη παρέα... που δε βλέπω το λόγο γιατί να μην συμφωνήσει! :P

Σισσιώ έννοια σου! Μαζί θα εκτεθούμε!!! Αύριο θα σπάσω τη δίαιτα πανηγυρικώς!!! :P :p :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σας μέρα κορίτσάκια. Εγω έμεινα εγκλωβισμένη (ετσι αισθάνομαι) στη Χίο λόγω του καιρού. Καλά να περάσετε σήμερα!!!!! βάλτε πολλές φωτογραφίες. Στις 4 το απογευμα φευγω για Αθήνα- ισα- ισα δηλ. που μου χαλασε τη συνάντηση......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...