Μετάβαση σε περιεχόμενο

2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ - ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ


Crazy

Recommended Posts

Κορίτσια γεια σας! :)

Μετά από την επιτυχία που είχε η πρώτη μας συνάντηση :woohoo: και μετά από απαίτηση μελών της παρέας που δεν τα κατάφεραν να έρθουν στην πρώτη συνάντηση, ορίζω το δεύτερο ραντεβού μας!

Λοιπόν, προτείνω την ερχόμενη Κυριακή, 22 Μαρτίου και ώρα 11 το πρωί, να συναντηθούμε στο Σύνταγμα, στα κάτω εκδοτήρια του μετρό κι από κει να κατευθυνθούμε προς την οδό Μητροπόλεως που έχει αρκετές καφετέριες. Όλο και κάποια θα βρεθεί να χωρέσει το τσούρμο του mammy!! :silly: :silly:

Όσες πιστές προσέλθετε!!! :) :)

Δηλώστε συμμετοχή και στείλτε μου με προσωπικό μήνυμα το κινητό σας και θα σας στείλω το δικό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 74
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μωρε μια χαρα το κανονιζετε;)

εγω πεφτω λιγο μακρια αλλα δε βαριεσαι καλα θα περασετε κ χωρις εμενα:laugh: :laugh:

θα σας στερησω την πολυτιμη παρουσια μου αλλα μας χωριζουν 400 κ.. χιλιομετρα:P

να στε καλα ρε κοριτσια κ ρουλα μπραβο για την πρωτοβουλια σου

φιλια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε!!!εμεις ακομα για την πρωτη λεμε κι εσεις πατε και για δευτερη:woohoo:

Αλλα εμεις εδω.....στη Θεσσαλονικη,ειπαμε....το παμε χααλαααρααα!!!!!!:P :laugh:χαχαχαχαχαχαχαααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κ εγώ μεσα ειμαι...για να δούμε κ οι υπόλοιπές...θα μπορέσουνε??? αχ μακάρι...

Crazy θα σου στείλω το κινητό μου, αν΄είματε όμως μόνο 2-3 κοπέλες να το κάνουμε άλλη μερα....καλα δεν λέω? να έχουμε κόσομο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια επισκέψεις απο Χίο δέχεστε...????

Λοιπόν: ΘΑ ΕΡΘΩ!!!

Παρασκευή βράδυ παίρνω το καραβάκι- Σάββατο πρωί φτάνω στον πειραιά και την Κυριακή το πρωί με το καλό θα πιουμε καφεδάκι μαζί.....!!!!

Αχ! ανυπομονώ.... να σας γνωρίσω απο κοντά.

(και τη Δευτέρα στις 10.00 το πρωί... ραντεβου στο ΙΑΣΩ για σαλπιγγογραφία - να μην ξεχνιόμαστε...).

Apis μου- καπνίζεις? αν ναι δίπλα - δίπλα θα καθόμαστες- θα σε κλείσω ρεζερβέ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! :)

Άννα, Υβόννη, μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε μια πανελλαδική συνάντηση!!! Ίσως κάποια στιγμή το καταφέρουμε κι αυτό!!

Ρούμπη τέλεια! Καιρός να τα πούμε κι από κοντά!

Apis (δεν ξέρω και πως σε λένε!), τι να κάνω που μου'σαστε θεριακλούδες!! Ας κάνω κι αλλιώς! χαχαχα...

Ειρήνη αποκλείεται να'μαστε 2-3.. θα'μαστε τσούρμοοοοο!!! χαχαχαχαχα

Χριστινάκι μου!!!! Τέλεια!!!!!!!!!

Θα 'σαι το τιμώμενο πρόσωπο! Κοτζάμ ταξίδι θα κάνεις! :) :) :)

Άντε να βλέπω συμμετοχές!!! Κορίτσια.. ου ου... συνάντηση!!!! χαχαχαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΚΗ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ

ΥΓ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΝΙΖΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΧΙΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CRAZY ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΔΕΣ ΑΝ ΗΡΘΕ ΜΗΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΙΑ ΠΑΤΑΤΑ ΧΙΧΙ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΩΡΑΙΑΑΑΑ! ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚ...ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΤΕ ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΡΘΟΥΜΕ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΟΥΜΕ Ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια απ οτι κατάλαβα δεν θα έχουμε τα παιδιά μαζί....

ΟΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΣΟΥΜΕ?????? ΕΛΕΟΣ !!!!!!!! ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΘΑ ΠΑΜΕ !!!ΌΛΕ ΟΛΕ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο!!!!!!ειρηνη μου ο μικρος ειναι σκετη γλυκα!!!!!για ρουφηγμα ειναι τα μαγουλακια του!!!!!να τον χαιρεσαι και παλι!!!!:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

ασχετο!!!!!!ειρηνη μου ο μικρος ειναι σκετη γλυκα!!!!!για ρουφηγμα ειναι τα μαγουλακια του!!!!!να τον χαιρεσαι και παλι!!!!:P :P :P

ΑΧ σε ευχαριστώ....όντως...εχει τρελό μαγουλό κ θελω να του το φάω....δεν κρατιέμαι...χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Κορίτσια γεια σας! :)

Μετά από την επιτυχία που είχε η πρώτη μας συνάντηση :woohoo: και μετά από απαίτηση μελών της παρέας που δεν τα κατάφεραν να έρθουν στην πρώτη συνάντηση, ορίζω το δεύτερο ραντεβού μας!

Λοιπόν, προτείνω την ερχόμενη Κυριακή, 22 Μαρτίου και ώρα 11 το πρωί, να συναντηθούμε στο Σύνταγμα, στα κάτω εκδοτήρια του μετρό κι από κει να κατευθυνθούμε προς την οδό Μητροπόλεως που έχει αρκετές καφετέριες. Όλο και κάποια θα βρεθεί να χωρέσει το τσούρμο του mammy!! :silly: :silly:

Όσες πιστές προσέλθετε!!! :) :)

Δηλώστε συμμετοχή και στείλτε μου με προσωπικό μήνυμα το κινητό σας και θα σας στείλω το δικό μου.

φιλεναδα ποσες έχουμε μαζευτεί????? !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλα βαλε με κι'εμενα στη λιστα... εχω και το τηλ. σου οποτε ελπιζω να σας βρω γιατι εχω ενα θεμα με τα εκδοτηρια... χιχι:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...