Μετάβαση σε περιεχόμενο

2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ - ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ


Crazy

Recommended Posts

Χμμμ...δελεαστική πρόταση. Αλλα δεν τη παλεύω να έρθω και Κυριακή κέντρο. Αν κάποια στιγμή το κανονίσουμε απόγευμα ή Σαββατο μετά τη δουλειά πολύ ευχαρίστως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 74
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ!!! ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΚΡΙΑ;;;; ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ! ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΙΣ...ΞΕΝΙΤΕΜΕΝΕΣ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ! ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, κοριτσάκια μου, πολύ θα ήθελα να έρθω, αλλά την Κυριακή περιμένω πως και πως το ρεπουδάκι που θα πάρει ο άντρας μου, να το περάσουμε μαζί!

Την επόμενη φορά όμως, που σίγουρα θα υπάρξει, θα έρθω.

Φιλιά πολλά και καλά να περάσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ! κοριτσια ποσο πολυ θα ηθελα να ειμαι κι εγω σ'αυτη τη συναντηση.....!!!!! Ζηλευω αλλα ειναι μακρια η Θεσσαλονικη και δεν θα μπορεσω:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Καλα να περασετε και να κανονισουμε μια συναντηση καποια στιγμη καπου που να μπορεσουμε να ειμαστε οσες πιο πολλες γινεται. ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου οι εκτός Αθηνών.. μη μου κάνετε ζήλιες...

Αφού ξέρετε πόσο θα θέλαμε να είσαστε στην συνάντηση... να σας δούμε όλες από κοντά, να πιούμε το καφεδάκι μας όλες μαζί και να τα πούμε!

Μακάρι να'ταν εφικτό κι εύκολο για όλες, αλλά αφού δεν είναι, πως θα γίνει;;

Μακάρι να μας αξιώσει ο Θεός κάποια στιγμή να κάνουμε μια συνάντηση κάπου που να μπορούν να έρθουν κορίτσια από όλη την Ελλάδα! Θα'ταν τέλεια!! :)

Που θα μπορούσε να γίνει άραγε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Κορίτσια γεια σας! :)

Μετά από την επιτυχία που είχε η πρώτη μας συνάντηση :woohoo: και μετά από απαίτηση μελών της παρέας που δεν τα κατάφεραν να έρθουν στην πρώτη συνάντηση, ορίζω το δεύτερο ραντεβού μας!

Λοιπόν, προτείνω την ερχόμενη Κυριακή, 22 Μαρτίου και ώρα 11 το πρωί, να συναντηθούμε στο Σύνταγμα, στα κάτω εκδοτήρια του μετρό κι από κει να κατευθυνθούμε προς την οδό Μητροπόλεως που έχει αρκετές καφετέριες. Όλο και κάποια θα βρεθεί να χωρέσει το τσούρμο του mammy!! :silly: :silly:

Όσες πιστές προσέλθετε!!! :) :)

Δηλώστε συμμετοχή και στείλτε μου με προσωπικό μήνυμα το κινητό σας και θα σας στείλω το δικό μου.

Ας σας θυμίσω τις λεπτομέρειες... για να μη ψάχνεστε... :P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστο Ρουλακι... δεν το σωζεις...:P ..... Συμφωνω με την jovannιτσα...

Βαλεντινακι μου τι κανεις?? Σε εχω χασει εντελως!!!!:(

Την τελευταια φορα που τα λεγαμε στο τσατακι... με πεταξε κι υστερα δε μπορουσα να ξαναμπω...:angry: Πως τα περνας??? Θα πας κι εσυ στη συναντηση??? Καλα θα κανεις... μακαρι να μπορουσα να ερθω..

Επειδη ομως δε μπορω... θα την πληρωσει η Ρουλα...:P :laugh: :laugh: :laugh:

Να περασετε ΤΕΛΕΙΑ κοριτσακια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Κοριτσια ελπιζω μονο να μην ριχνει καρεκλοποδαρα και να μην εχουν κατεβει τιποτα κουκουλοφοροι...:P

Χαχαχαχαχα.... Γεια σου βρε Μαρινάκι μου!! :woohoo: :woohoo:

Μ'εκανες και γέλασα!!! χαχαχαχαχα... :woohoo: :laugh:

Όπως λέει και η Σισσιώ, δε μασάμε εμείς!!! :P

Είμαστε οι ατρόμητες mammylandούδες!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) :) :) Κορίτσια επειδή είμαστε με ίωση οικογενειακώ ςκαι δεν το βλέπω να έρχομαι και εγώ να σας πώ για να σας γνωρίσω και εγώ δεν ερχόσαστε χωρίς δώρο στην βάφτιση της μπέμπας μου? χιχχι σκεφτήτετο. Κατερίνα πάντως βρήκα και άλλες που είναι τσιγαρούδες όπως λέει και η κόρη μου!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA EXO MIA PROTASI... EPEIDI STO KENTRO GINONTAI DIAFORA KAI GENIKA TA MAGAZAKIA EINAI KAI MIKRA....

THELETE NA KANOUME TIN SYNANTISEI STO TERA PETRA STIN PETROUPOLI??? APO TO METRO AG.ANTONIOOS FEUGEI TO LEOFORIO KAI STAMATAEI AKRIBOS APEKSO.

EPEIDI EINAI MEGALO MAGAZI THA MAS XORESEI ANETA OLES KAI EKTOS AUTO KURIAKES PROI DEN EXEI POLU KOSMO KAI THA MASTE ANETA... KAI THA EXOUME KAI THEA.. TI LETE????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ μου δικιο έχεις κ δεν ξέρω που θα καταλήξουμε τελικά απλά για μένα η Πετρούπολη ειναι υπερβολικά μακριά (μενω ΣΑΛΑΜΙΝΑ):( ...Δεν με βολεύει ιδιαίτερα...αν όμως συμφωνήσουν κ οι αλλες κοπέλες, οκ....για να δούμε...:dry::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, μην γινόμαστε υπερβολικές...

Εντάξει, έγιναν κάποια πράγματα στο κέντρο, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι θα γίνονται συνέχεια...

Η Πετρούπολη ακούγεται ωραία σαν ιδέα, αλλά ίσως να το κανονίσουμε καλύτερα για την επόμενη συνάντησή μας. Όλες οι κοπέλες ξέρουν για το Σύνταγμα κι έχουν κάνει το πρόγραμμά τους βάσει αυτού, δε μπορούμε να το αλλάξουμε τελευταία στιγμή...

Εξάλλου είπαμε για Σύνταγμα, για να'ναι κάπου κεντρικά και να μοιράσουμε την απόσταση, αφού έτσι κι αλλιώς όλες μένουμε σε διαφορετικές κατευθύνσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλιτσα κ εγώ το ίδιο λεώ...καλύτερα να κρατήσουμε το αρχικό σημείο συναντησης..ΣΥΝΤΑΓΜΑ..!!!!!!!!!!!!!

Ένα άλλο θέμα ειναι ο καιρός γιατί για αύριο εχει ριξει τρελά απαγορευτικά αλλά την κυριακή πιστεύω να ειναι καλύτερα...αντε ...ανυπομονώ να βρεθούμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γνωμη μου ειναι οι συναντησεις να γινονται σε σημεια κεντρικα και γνωστα σε ολους... το Συνταγμα ειναι μια χαρα γιατι εχει και ευκολη προσβαση με το μετρο... εγω στην Πετρουπολη δεν εχω παει ποτε... ουτε και ξερω που πεφτει... καπου θα βρουμε να κατσουμε καλε... τοσα ομορφα κοριτσια μαζεμενα ολοι θα μας θελουν...;)

Crazy... λεω να κατεβω με κουκουλα... τι λες; θα με γνωρισεις; χιχιχι :laugh: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...