Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΦΕ ΚΗΛΙΔΑ ΤΗΝ 20η ΗΜΕΡΑ


XELONITSA

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια, στις 5 Μαρτίου έκανα σπερματέγχυση.

Σήμερα 20Η ημέρα του κύκλου μου είδα μία καφέ κηλίδα στο εσώρουχο, μετά τίποτα. Περιμένω να αδιαθετήσω το σάββατο 21/03, τι λέτε για όλα αυτά??

να ελπίζω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοτιτσακι μου κατα 99 τα εκατο αυτο δηλωνει την εμφυτευση του ωαριου.Μεσα απο την καρδια μου ευχομαι το καλυτερο και με μια μεγαλη χοριακη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,Κούκλα μην ανησυχείς όλα θα πάνε καλά αυτό δεν είναι τίποτα μην απελπίζεσαι απο τωρα. Μήπως κάποια απο εσας εχει gonal 1050 που δεν τα χρειάζεται πια....Και θα ήθελε να μου τα δώσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KITTY μη μου λες τέτοια και είμαι και στη δουλειά, μακάρι τι να πω. Πότε πρέπει να κάνω χοριακή, αν κάνω τώρα θα δείξει τίποτα?

τι λές? να πάρω τηλ την γυναικολόγο μου να την ρωτήσω ή θα με περάσει για χαζή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χελωνίτσα γεια σου!

Μπορεί να'ναι από την εμφύτευση όπως λένε και τα κορίτσια.

Κάνε υπομονή 2-3 μέρες ακόμα και μετά πήγαινε για χοριακή. Πέμπτη ή Παρασκευή. Αν πας νωρίτερα μπορεί και να μην δείξει.

Εύχομαι να'χεις σποράκι στην κοιλίτσα σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΦΕ ΚΗΛΙΔΕΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XELONITSA κι εγω δεν θα σου πω κατι διαφορετικοοοοο!!!Μου ακουγεται πολυ καλο!!Στο ευχομαι ολοψυχα να ειναι το θαυματακι που κανει δουλιτσα!!!Ανυπομονουμε για τα καλα νεα υπομονη και περασανε οι μερες!!!φιλακιααααα....

Υ.Γ Αντε πελαργε κανε καμια δουλεια γιατι το ξυλο δεν το γλιτωνεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μina2 σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, μακάρι να μας έρθουν όλα όπως επιθυμούμε. το ίδιο εύχομαι και σε σένα, ξέρω ότι προσπαθείς κι εσύ.

φιλάκια είσαι γλυκούλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΕΛΩΝΙΤΣΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ.ΠΗΡΕΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ ΕΙΧΕΣ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΑΝ ΘΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΦΙΛΙΑ.:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κική σου απαντάω: έκανα 7 ενέσεις altermon και μετά την pregnyl.

αυτή ήταν η θεραπεία που έκανα. μετά την pregnyl πήγαμε και κάναμε την σπερματέγχυση, δεν είχα κανένα άλλο σύμπτωμα.την προηγούμενη όμως εβδομάδα για 2 μέρες μου μύριζαν όλα τα φαγητά και αηδίαζα ακόμα και για το γάλα με τα cornflakes που είναι τα αγαπημένα μου. θα δούμε τι συμβαίνει σε λίγες μέρες. καλή επιτυχία σε εσένα, να μην ταλαιπωρηθούμε άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΕΛΩΝΙΤΣΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΜΗ ΒΙΑΣΤΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΧΩΡΙΑΚΗ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΝΤΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΩΣ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΩΝΙΑ.ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΞΕΡΩ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χελωνίτσα..

Ότι είναι να γίνει να ξέρεις έχει γίνει.. Εύχομαι φυσικά να υπάρχει ένα υγιέστατο μωράκι στην κοιλίτσα σου και να μεγαλώνει!!

Κάνε υπομονή.. Και όλα θα πάνε καλά! Κατά την γνώμη μου, περίμενε μέχρι την 1η μέρα καθυστέρησης..

Πολλά φιλάκια και καλή επιτυχία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...