Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γιατί με παιδεύει???


Recommended Posts

didima τελικα αξιζε τον κοπο τοσο παιδεμα...μπραβο κουκλα μου με το καλο καλη εγκυμοσηνη κ να προσεχεις,ενοειτε πως θα περιμενουμε νεοτερα για σενα κ το νινι σου φιλακια...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοπελα μου να εχεισ μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακ, με το καλο:cheer: :cheer: :cheer:

αντε και στα δικα μας οι υπολοιπες;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλααααααααααααα έχω ανατριχιάσει !!!! Ηθελα να διαβάσω όλα τα ποστ και να σου γράψω ότι ήμουν πολύ αισιόδοξη γα σένα γιατί κι εγώ τα ίδια συμπτώματα είχα, όλο περίμενα ότι από στιγμή σε στιγμή θα μου έρθει και τίποτα. Και διαβάζω το ποστ σου ότι έκανες τεστ και βγήκε θετικό και ούρλιαξα στο γραφείο (και με κοίταζαν καλά καλά :laugh: οι συνάδελφοι)Αχ πόσο χαίρομαι !!! Κορίτσια εγώ σας τα λεγα!Αφού έμεινα εγώ θα μείνετε όλες!!!Και ιδίως εσείς που είστε οι πιο αγχωμένες!!! Γιατί εγώ ήμουν η miss agxos!Θα το δείτεεεεεεεε!!!Πολλά πολλά πολλά συγχαρητήρια didima!!!Σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη, να προσέχεις μη σηκώνεις βάρη κακομοίρα μου θα σε φάω!Ούτε τη λεκάνη με τα ρούχα!Και ασε λίγο τις δουλειές σπιτιού, ζήτα λίγη βοήθεια από μαμά ή πεθερά κλπ. και χόρεψε τους όλους στο ταψί, τώρα είναι η ευκαιρία! Να κάθεσαι αντί να στέκεσαι και να ξαπλώνεις αντί να στέκεσαι!Αχ είμαι πολύ χαρούμενη για σένα!Μου φτιαξες τη μέρα!!!Μπράβο κοριτσάρα μου!Και περιμένω περιγραφή του πώς αντέδρασε ο άντρας του σπιτιού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα!!!!

μπράβο συγχαρητηρια!!!!!να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι κοριτσακι μου και με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγιεστατο μωρακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geias koritsia. sas parakalw boithiste. prospathoume me ton antra mou edw kai kairo na kanoume paidi alla tipota:( :( :(

exoume kanei eleuthera 14mera 13mera 11mera alla....:(

I periodos mou einai 24-25-kai merikous mines 26(oxi polous).

I diarkeia tis periodou 5 imeres.

Peste mou poies einai oi gonimes meres mou?

exthes kai proxthes eixa pixta ugra kai liga ponakia. simera kai aurio mporw na kanw einai gonimes?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

didima συγχαρητηριααααα!!! μια ήρεμη και καλη εγκυμοσύνη εύχομαι!! κορίτσια τι καλά !! καθε μερα ακούμε και από μια εγκυμοσύνη!!

lena1974

ο κύκλος σου είναι ακριβώς όπως ο δικός μου!! Σύμφωνα με το γιατρό μου οι δικές μου γόνιμες μέρες είναι η 9η η 11η και η 13η !! δεν ξέρω αν ποικίλει αυτό από οργανισμό σε οργανισμό!! Πάντως εγώ συνέλαβα την 11η χωρίς να έχουμε κάνει έρωτα για πέντε μέρες μετά από 5 μήνες προσπαθειών αλλά έχοντας αποβάλλει παντελώς το άγχος και χωρίς να μετράω γονιμες μέρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

didima ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! ξεκουραση και με το καλο να ερθουν ολα δεξια ευχομαι!!! παρακολουθουσα και εγω την αγωνια σου και δεν σου εγραφα γιατι ειμαι και λιγο προλυπτικη και δεν ηθελα να το γρουσουζεψω! αλλα απο αυτα που εγραφες καταλαβενα οτι αυτος ο μηνας τελικα εχουν δικιο που τον λενε μαρτη-γδαρτη :P να εισαι ηρεμη,και να ξερεις οτι εχεις ενα προνομιο...να κλεινες τα βραδυα τα ματια σου και να ονειρευεσαι ολα αυτα που θα ερθουν..... πιστευω οτι και οι ''οχι ακομα-εγκυουλες'' κανουμε ονειρα καθε βραδυ μολις κλεισουμε ματακια... αλλα εσυ σκεψου ποσο τυχερουλα εισαι που τα ονειρακια εγιναν πραξη και εφεραν αλλα τοσα ονειρακια ακομα.... :) γεννησε η νονα μου την κυριακη και μου μηλουσε γιαυτα τα ονειρα και μαλλον επηρεαστηκα!!! κοριτσια αυτο το μηνα ειδα πολλα ευχαριστα νεα και εχω παρει ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ κουραγιο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες σας για το ενδιαφέρον και για τα τοσο όμορφα λόγια σας. Εύχομε σε όλες όσες προσπαθούν να τα καταφέρουν αμέσως και σε όσες είναι εγκυούλες με το καλό να έρθουν τα μωράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

didima μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! σημερα ειδα τα ευχαριστα νεα σου!!!! ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!! να προσεχεις .. να κανεις οτι σου λενε τα κοριτσια που ξερουν .. ξεκουραση.. ηρεμια..κτλ. οτι κ να πω ειναι λιγο!!!! χαρηκα με τα νεα σου γιατι φανταζομαι το χαμογελο στα χειλη σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...