Μετάβαση σε περιεχόμενο

περιοδος μετα απο σαλπιγγογραφια


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια.Εκανα σαλπιγγογραφια 24/2.Εχω σταθερο κυκλο 28 ημερων.Κανονικα επρεπε να εχω αδιαθετησει το Σαββατο.Στις γονιμες μερες εκανα τις προσπαθειες μου.Εχω υγρα και πονους χαμηλα(στις ωοθηκες νομιζω).Ευχομαι βεβαια να ειναι το πολυποθητο αλλα σκεφτομαι μηπως το υγρο απο τη σαλπιγγογραφια εχει επηρεασει την κατασταση κι εχω καθυστερηση.Δεν θελω να κανω τεστ,μπορω να περιμενω.Εχει τυχει σε καμια σας αυτο για να ησυχασω λιγο.Ευχαριστω που με ακουσατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΤΤΥ1981 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΝΟΕΒΡΗ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κιττυ μου......εγω δεν ξερω καθολου απο αυτα αλλα σου ευχομαι κοριτσακι μου καλο μεσα απο την καρδια μου.....ΝΑ ΕΙΣΑΙ:)ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Κιττυ ουτε εγω γνωριζω κατι αλλα ευχομαι να σου συμβει οτι και στην Ριτα!!!Μακαρι το σπορακι να βρισκεται στην κοιλιτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια.Ακομα δεν αδιαθετησα,το τεστ βγηκε αρνητικο αλλα μεχρι να μου ερθει ελπιζω.Αν οχι δεν πειραζει παμε και παλι απο την αρχη.Καποια στιγμη θα μου κατσει μιας και η Κωσταντινα παραφυλαει τον πελαργο με το ντουφεκι!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαλενακι μουουουουουουου!!!Αχ η πρωτη απαντηση απο την RITADRI ηταν τοσο θετικηηηηη :woohoo: :woohoo: μακαρι κοριτσακι μου!!

Για παν ενδεχομενο ειμαι και στημενη και τον περιμενω που θα μου παει χιχιχιχ :laugh: :laugh: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KITTY, καλημέρα. Εγώ εκανα σαλπιγγογραφία το Νοέμβρη και δεν ειχα κανενα προβλημα με την περίοδο. Αλλα όπως ειπαν και τα κοριτσια ενα 20% των περιπτώσεων που κανουν την εξεταση έχουν θεραπευτικα αποτελεσματα. Οποτε σου εύχομαι να είσαι μεσα σε αυτο το ποσοστό και να εχες τα ευχαριστα μαντατα συντομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...