Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζητείται θετική ενέργεια...


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα! :)

Μια πολύ αγαπημένη μου φίλη έκανε την Τρίτη που μας πέρασε τη δεύτερη προσπάθεια με εξωσωματική. Τώρα είναι στο σπίτι, στο κρεβατάκι της, προσέχοντας όσο πιο πολύ μπορεί κι ελπίζοντας ακόμα περισσότερο...

Της στέλνω όλη μου την αγάπη και την θετική ενέργεια κι ελπίζω σε μερικές μέρες να'χει τα πιο ευχάριστα νέα της ζωής της!

Φιλενάδα σ'αγαπώ πολύ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ με τη σειρά μου της εύχομαι εύχομαι σε 9 μήνες

να κρατάει το μωράκι της!

Καιρό είχα να διαβάσω ένα τόσο ουσιαστικό και τρυφερο post!

Μπράβο crazy, είσαι πολύ καλή φίλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλακι καλημερα!!!

Στελνω κι εγω ολη μου την θετικη ενεργεια μεσα απο την ψυχη μου να αποκτησει η καλη σου φιλη το θαυματακι!!!Ευχομαι η Παναγια να της χαρισει αυτη την ΕΥΛΟΓΙΑ!!!ΑΜΗΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, πω πω.. τι άμεση ανταπόκριση αγάπης και θετικής ενέργειας είναι αυτή!!! :) Αυτό είναι το mammyland!! :) Σας ευχαριστώ πολύ όλες!! :)

Να'στε καλά, ό,τι επιθυμείτε! Φιλάκια πολλά σε όλες σας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολες οι ευχες μου και οι θετικες σκεψεις στη φιλη σου...και απο τη μπεμπα μου που κλωσταει συνεχεια τωρα...αυτη τη στιγμη!

Ευχομαι ολα να πανε καλα και να ρθουν τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΕΖΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ ΜΙΑ ΖΩΟΥΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΣΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούλα μου και γω εύχομαι στην φιλη σου τα καλύτερα!!Να εχει καλα αποτελεσματα και να εχει ενα μωρακι στην κοιλιτσα της!!Πιστη και δυναμη θελει τιποτα αλλο!!!με την πιστη μας ολα τα καταφερνουμε!!

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι όλα καλά θα πάνε, εύχομαι και προσεύχομαι να είναι με το καλό σε έννεα μήνες αγκαλίτσα με το νινί της!!!!!

Αμήν παναγίτσα μου. :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είσαστε φοβερές.. :)

Θα της εκτυπώσω όλες τις ευχές σας και θα πάω σπίτι της αύριο να τις δει (δεν έχει ίντερνετ στο σπίτι).

:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο crazy είσαι πραγματική φίλη!!!!ε'υχομαι στη φίλη σου όλα να πάνε καλά και να έχει μια καλή εγκυμοσύνη!!!!η παναγίτσα να είναι μαζί της....θετική σκέψη θέλει και όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy, stelnw ki egw apo Agglia osh pio poly thetikh energeia mporw sth filh soy!

Ypomonh, gia tis dyskoles meres ths anamonhs, kai aisiodoksia! Ola tha pane kala! Tha perimenoyme ki emeis me agwnia na akoysoyme se liges meres ta eyxarista nea.

Polla filia :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλα μου ευχομαι ο Χριστουλης και η Παναγιτσα να βοηθησουν και η φιλεναδα σου να εχει θετικα αποτελεσματα.

Ειναι τυχερη που εχει μια φιλη σαν και σενα που την αγαπας και την σκεφτεσαι τοσο πολυ.

Πιστευω πως χρειαζεται και ενα συνιμιλικο παιδακι για να κανει παρεα στο δικο της γιαυτο με το καλο και συ .... Φιλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ, ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ,ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ,ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ,ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ,ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ,ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ,ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ,ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ,ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ.... ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΣΦΙΓΓΟΝΤΑΣ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ. ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι!!! της το ευχομαι με ολη μου την καρδια!!!!!!

Οπως επισης και σε ολες οσες κανουν προσπαθειες ευχομαι γρηγορα θετικα αποτελεσματα!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...