Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ!!!!


Recommended Posts

ΛΟΙΠΟΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ 9/3 ΑΝ ΛΑΒΟΥΜΕ ΥΠΟΨΙΝ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 30 ΗΜΕΡΩΝ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ Η ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ??? ΕΧΩ ΨΙΛΟΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ Η ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΕΣ ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΨΗΦΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ !! ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ "ΝΗΣΤΕΙΑ" ΚΙ ΕΣΥ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ. ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΤΗΝ 15Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΣΟΥ. ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΑ ΜΙΣΑ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΤΗΝ "ΝΗΣΤΕΙΑ". ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΜΕΙΝΑ!!!:P ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw pali tha sou proteina

me to pou teleiwsei i periodos

na kanete astamatites agkalitses

me ton antra sou ((opote exete oreksi ennow))

......kai na min agxwnesai gia tis gonimes...!

Ti sou allazei? Afou erwta kanoume opote theloume ((nomizw))...

Min agxwnesai agapi mou

kai o erwtas sas "kserei" kalytera...!!!

XWRIS PROGRAMMA!!!

Kala apotelesmata...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ οσο ξερω οταν εψαχνα κ γω τις γονιμες ημερες, συνηθως ειναι συν πλυν 3 απο την 14η ημερα.Αλλα να ξερεις οτι δεν ειναι απολυτο.Εγω πχ με κυκλο 28 ημερων ειχα ωωορηξια την 11η του κυκλου.Μου το βρηκε ο γυναικολ. με υπερηχο.Παντως οπως σου ειπαν κ τ αλλα κοριτσια μην αγχωνεσαι...και απο δικη μου εμπειρια σου προτεινω να μην μετρας μερες,εγω τοτε εμεινα.ΠΟλλα φιλια κ συντομα μ ενα μωρακι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνησω με την marimari αλλα αν και παλι δεν μπορεις για τον οποιονδηποτε λογω να κανεις απο την στιγμη που θα τελειωσει η περιοδος και καθε μερα κανε μερα παρα μερα και κοντα στις γονιμες....καμια εβδομαδα πριν....εγω ετσι κανω :-)

Θα ξεκιναγα γυρω στις 18 μεχρι τις 28....με γονιμη πιθανον την 16η μερα στις 24 δλδ....

Τιποτα δεν ειναι σιγουρο αλλα οπως νομιζει και μπορει ο καθενας....εγω παντως αυτο το προγραμμα ακολουθω η μαλλον θα ακολουθησω αυτη την φορα....το οποτε να ναι δεν με βοηθησε καθολου μεχρι τωρα...:-)

Ευχομαι καλη επιτυχια και συντομα να εχουμε καλα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου και έγω το ίδιο κάνω μολίς τελειώσει η περιοδος μέρα παρά μέρα αλλά αυτή τη φορά θα παρω τέστ ωορηξίας. Σχετικά με το πως θα βρίσκεις τις γόνιμες μέρες σου συμφωνώ με την barbie. Αντε και καλή τύχη. Όλα να πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και οπως ειπε και η barbie ολα ειναι σχετικα να μην το ξεχναμε...το καλυτερο ειναι να παρακολουθησεις την ωορηξια με καποιο τροπο....εγω με κυκλο 26-30 μερες εχω περιπου την 13η...συμφωνα με τον υπερηχο στον γυναικολογο!

Παντως οπως και να χει και οτι και να κανεις να το κανεις με αγαπη ηρεμα και χωρις αγχος αυτο ειναι το μεγαλυτερο μυστικο οπως λενε και τα κοριτσια!Απολαυσε το!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατ' αρχάς να πω οτι συμφωνώ με τα κορίτσια!

Έρωτα να κάνεις όποτε το νιώθεις και όχι επειδή πρέπει!

Η ωορηξία σου θα γίνει στις 23 με 24 Μαρτίου!

Να ξέρεις οτι τα σπερματοζωάρια ζουν μέσα μας μέχρι και 6 ημέρες, άρα πρόσθεσε και τις 6 προηγούμενες!

Το ωάριο μας ζει μέχρι και 2 ημέρες, άρα πρόσθεσε και τις 2 επόμενες!

Εγώ είχα πιάσει 2-3 ημέρες πριν ρην ωορρηξία μου!

Ελπίζω να σε βοήθησα λίγο...

Καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι από τις 23/03 έως και τις 29/03 είναι καλό να προσπαθείτε.

Μέρα παρά μέρα πιστεύω πως είναι καλύτερα. Ελπίζω να σε βοήθησα.Απόλαυσέ

το και θα έρθει σύντομα!

.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κρατησα για 2 μηνες θερμοδιαγραμμα και ηξερα περιπου ποτε ειναι οι γονιμες και ακολουθουσα το προγραμμα του θερμοδιαγραμματος:silly: ! Τον 3ο μηνα οταν τα αφησα ολα στην ακρη εμεινα εγκυος!!:)

Οχι αγχος να εχεις επαφες στις γονιμες μερες δηλαδη στα μεσα του κυκλου και ολα θα γινουν!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετουλίνα μου γλυκειά αυτό που γνωρίζω εγώ είναι ότι η γονιμη σου μέρα είναι αν πας 14 μέρες πίσω από την τελευταία σου περίοδο.Δηλ. σου ήρθε περίοδος 9 Μαρτίου, αυτό σημαίνει ότι ωορρηξία είχες 23 Φεβρουαρίου.Επομένως αν γενικά έχεις σταθερό κύκλο 30 ημερών, αφαίρεσε 14, δηλ. από 15η μέρα ξεκίνα προσπάθεια μέρα παρά μέρα, να δυναμώνει και το σπέρμα. Αν και όπως λέει η marimari αν είναι να σε αγχώνει η όλη διαδικασία ξεχνα τα όλα κι απόλαυσε τον έρωτα απλά.Τότε έρχεται σίγουρα ο πελαργός!Καρατσεκαρισμένα πράγματα εδώ μέσα!Αντε καλές προσπάθειες!Και μην ξεχνάς...απλώς αφέσου στον έρωτα με τον αντρούλη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...