Μετάβαση σε περιεχόμενο

TI GINETE ME TO SITE???


MAIRH!!!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 139
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

lena δεν ξέρω.. έχω παρατηρήσει ότι αργεί να ανοίξει συγκεκριμένα θέματα. Το παρατηρώ 30 λεπτά τώρα, από τότε που μπήκα, άλλα τα ανοίγει σφαίρα και άλλα κάνει έναν αιώνα!

Και είπαμε.. δεν έχω πολύ χρόνο!!!:angry:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranini έγραψε:

kala mono emena paei grigora?:huh: :huh:

Mipws exw meson ton server?:blink::huh:

Emas rwtas ranini??:blink: esy ksereis ;) Ela gia pes ,gia pes...poion ladwses??? se poion edwses fakelaki???:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia moy....simfwnw kai egw pws an einai gia to kalo toy site na bgoun ta xarakakia ...as bgoun(:()alla egw proswpika den morw na grafw ellinika an kai mporw na ta metatrepsw alla den mporw....twra an dimiourgw toso poli problima pou grafw etsi...den ksanagrafw kai kanena problima:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna έγραψε:

koritsakia moy....simfwnw kai egw pws an einai gia to kalo toy site na bgoun ta xarakakia ...as bgoun(:()alla egw proswpika den morw na grafw ellinika an kai mporw na ta metatrepsw alla den mporw....twra an dimiourgw toso poli problima pou grafw etsi...den ksanagrafw kai kanena problima:(

koritsakia kai ego to idio me thn jovanna

den mporo na grapso diaforetika logo ypologisth, kai oxi giati etsi thelo.

kapoia kopela eipe na katabaso kapoio progamma apo to internet me ellhnika alla dusthxos den exo idea pos ginete auto(eimai ligo asxeth opos exo pei):blush:

An enoxlo peite to kai den xanagrafo..

alla epimeno kai tonizo kai pali oti den to kanoume epithdes den ginete allios....

oso gia ta kefalaia afou enoxlousan toso poly ta stamathsa apla theoro oti htan polu pio eukola sthn anagnosh eno mikra einai mperdema kai kourastika sto mati..:(

oti thelete omos!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsi mou ennoeite pws den to kanoume epitides....alla egw then mporw me tipota na grapsw ellinika me enoxlei bre paidi mou..ase pou kai egw pisteyw pws ta kefalaia einai xilies fores kalaitera...alla...ti na poume!!!!!!!!mitsi mou an thimamai kala mina exoun diafora ta zouzounakia mas e????emena einai 6 kai 10 meres....na sou zisei i mpoumpou sou!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quinta00 έγραψε:

ekoliou έγραψε:

Koritsia to idio provlima eho ki ego pou zo ollandia kai polles fores to skeftomai na steilo giati xero oti yparhoun anthropoi pou seliniazontai me ta greeklish!polles fores apologoumai ha ha/

[/quote:qwioosyg]

Εγώ μένω στην Γερμανία και το πληκτρολόγιο είναι στα γερμανικά, ακόμη και τα Windows vista είναι στα γερμανικά, αλλά βάλαμε την ελληνική γλώσσα έτσι ώστε να μπορώ να γράφω (γιατί αλληλογραφώ και με το ΕΑΠ)! κάθε πρόγραμμα υποστηρίζει την ελληνική γλώσσα.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MITSI2 έγραψε:

[ALLA EMENA OTAN GRAFO ELLHNIKA KAI PATAO PROEPISKOPHSH DEN MOY TA BGAZEI BGAZEI...KINEZIKA:huh:

KAI LOGO AYTOU GRAFO ETSI

MITSI2 καλημέρα!

Διάβασα ότι – αν κατάλαβα καλά – έχεις ελληνικούς χαρακτήρες στον υπολογιστή σου αλλά όταν γράφεις εδώ και κάνεις προεπισκόπηση σου τα βγάζει κινέζικα.

Αν όντως είναι έτσι, ήθελα να σου πω πως όταν πρωτογράφτηκα και επιχείρησα να δημοσιεύσω το 1ο μήνυμα, ήθελα να κάνω προεπισκόπηση για να δω πως θα φαινόταν. Πάτησα λοιπόν «προεπισκόπηση» και το ελληνικό μου κείμενο φαινόταν κινέζικο!!! Πάτησα «επικοινωνία» και ρώτησα γιατί συμβαίνει αυτό και αν υπάρχει κάποια λύση. Υποθέτω πως ήταν η Λένα που μου απάντησε και μου είπε πως δεν χρειάζεται προεπισκόπηση, να το δημοσιεύσω κατευθείαν και θα εμφανιστούν σωστά οι χαρακτήρες. Και έτσι κι έγινε!

Έχεις δοκιμάσει ποτέ να δημοσιεύσεις με ελληνικούς χαρακτήρες; Μήπως είναι απλά θέμα προεπισκόπησης και θα εμφανιστούν κανονικά όπως σ’εμένα;

Απλώς είπα να το αναφέρω γιατί αυτό συνέβη σε εμένα!

Φιλιά!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγάπη17 έγραψε:

MITSI2 έγραψε:

[ALLA EMENA OTAN GRAFO ELLHNIKA KAI PATAO PROEPISKOPHSH DEN MOY TA BGAZEI BGAZEI...KINEZIKA:huh:

KAI LOGO AYTOU GRAFO ETSI

MITSI2 καλημέρα!

Διάβασα ότι – αν κατάλαβα καλά – έχεις ελληνικούς χαρακτήρες στον υπολογιστή σου αλλά όταν γράφεις εδώ και κάνεις προεπισκόπηση σου τα βγάζει κινέζικα.

Αν όντως είναι έτσι, ήθελα να σου πω πως όταν πρωτογράφτηκα και επιχείρησα να δημοσιεύσω το 1ο μήνυμα, ήθελα να κάνω προεπισκόπηση για να δω πως θα φαινόταν. Πάτησα λοιπόν «προεπισκόπηση» και το ελληνικό μου κείμενο φαινόταν κινέζικο!!! Πάτησα «επικοινωνία» και ρώτησα γιατί συμβαίνει αυτό και αν υπάρχει κάποια λύση. Υποθέτω πως ήταν η Λένα που μου απάντησε και μου είπε πως δεν χρειάζεται προεπισκόπηση, να το δημοσιεύσω κατευθείαν και θα εμφανιστούν σωστά οι χαρακτήρες. Και έτσι κι έγινε!

Έχεις δοκιμάσει ποτέ να δημοσιεύσεις με ελληνικούς χαρακτήρες; Μήπως είναι απλά θέμα προεπισκόπησης και θα εμφανιστούν κανονικά όπως σ’εμένα;

Απλώς είπα να το αναφέρω γιατί αυτό συνέβη σε εμένα!

Φιλιά!

:kiss:

Αυτό προσπαθω τωρα..

για να δουμε θα γίνει τίποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπη είσαι τέλεια...

γραφει...

απλα το πρόβλημα ηταν οτι δεν το έβγαζε στην προεπισκόπηση..

να σαι καλά..

σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολυ!!!!!!!!!!!!!

ΓΙΟΥΠΗ!!!!!!!!!!!!!!!!:silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετοια ωρα παρατηρουσα την μεγαλυτερη αργοπορια στο σαιτ.Ετσι και τωρα!Ενω χθες το βραδυ πηγαινε καλυτερα τωρα καθυστερει παλι!Απλα το αναφερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MITSI2 έγραψε:

Αγάπη είσαι τέλεια...

γραφει...

απλα το πρόβλημα ηταν οτι δεν το έβγαζε στην προεπισκόπηση..

να σαι καλά..

σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολυ!!!!!!!!!!!!!

ΓΙΟΥΠΗ!!!!!!!!!!!!!!!!:silly: :silly: :silly: :silly:

Αχ κοπέλα μου ΜΠΡΑΒΟ! :cheer: :cheer: :cheer:

Χάρηκα πάρα πολύ, το σκεφτηκα πως κάτι τέτοιο είχε συμβεί αλλά δεν ήμουν και σίγουρη 100% :P !

Κορίτσια, εμένα προσωπικά δεν με ενοχλεί καθόλου το να γράφετε με αγγλικούς χαρακτήρες!!! Τον καθέναν όπως τον εξυπηρετεί καλύτερα!!!

Ας μην μας εμποδίσει μια γραμματοσειρά να ανταλλάσσουμε απόψεις σε αυτό το υπέροχο site!!!

Και το θέμα της ταχύτητας θα διορθωθεί, είναι ήδη κάπως καλύτερα! :)

Ας μην ανεβάζουμε τους τόνους, όσο κουρασμένες κι αν είμαστε!

Αυτό είναι που θα κάνει το mammyland καλύτερο! :cheer:

Συμφωνώ απόλυτα πως έπρεπε να τεθεί το θέμα, αλλά χωρίς τόσο εκνευρισμό κάποιες φορές! :)

Φιλιά κι από μένα!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σημερα ειναι πολυ πιο γρηγορο ή το φαντάζομαι???

εμενα πάντως ανοίγει τις σελίδες πολύ γρήγορα..

μακαρι να μεινει έτσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα!

Θα ήθελα να επαναφερω το θέμα στην επικαιρότητα... το site ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ!!!!! καθε φορά που θέλω να μπω σ ενα θεμα και αφου το επιλεξω, πηγαινω για καφε, νερο , βολτα και στην επιστροφή - αν ειμαι τυχερη - θα έχει γίνει η επιλογή.

Οφειλω να ομολογησω οτι ειναι ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ και οσο και να το θελω αποφεύγω πλεον να μπαίνω στο site. Και να φανταστείτε ότι εχω πολυ γρήγορη σύνδεση Internet

Και σκέφτομαι επίσης οτι τώρα ακομα δεν έχω και πολυ ζόρι... τι θα γίνει σε λίγο που θα εχω και το μωρο - οπως και πολλες μανούλες εδω μεσα άλλωστε - που ο χρονος ειναι περιορισμενος και απλα θέλουν να μεινουν σ επαφη με τα υπολοιπα μέλη???

Ποιοι είναι υπεύθυνοι για το site και τον τροπο του λειτουργεί? πως μπορούμε να τους ενημερώσουμε γιαυτο το θέμα μπας και γίνει κάτι ουσιαστικό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na se kala bre toma hthena na anoiksw kai egw twra thema me ayto to kako pou symbainei edw.. ontos edw kai poli kairo den mpainw giayton ton logo bariemai pou argei toso poli arage to exei kanenas ypeythinos tou site ayto ???????

na pw kati pou isws ftaiei: na katharisoun thn selida na diagrapsoun themata pou einai mesa apo to 1985!! exei yperfotwsei h selida

KANTE KATI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...