Μετάβαση σε περιεχόμενο

TI GINETE ME TO SITE???


MAIRH!!!

Recommended Posts

Geia sas:) Eimai ena apo ta palia meloi tou site.paliotera imoun ena apo ta energa meloi alla pleon me enan mpompira na me trexei kai tis loipes ypoxrewseis den perisebei kai polys xronos gia na asxolithw edw.:( :( :unsure:

Simera prospathisa na mpw stin selida kai ekane gyro sta 5 lepta na me balei:angry: Ayto to problima proyparxei kai eno exoun ginei parapona apo ta meloi telika tipota den ginete:( Den yparxei kapoios na koitaksei to thema tis kathisterisis?? :dry: :dry: Einai to pio argo site pou exw sinantisei pote.Edw yparxei mia yperoxi parea pou omos dyskola mporeis na mpeis na epikoinoniseis mazi tis edw kai paaaara poly kairo.:( :( Sigoura an kapios prospathisei na mpeikai dei sto ena lepto oti den einai efikto(fwrtonei,fortwnei ki apotelesma kanena) tha patixei to X kai tha bgei entelws nomizontas isws oti den leitourgei:(

Ektos aytou yparxei ki allo problima:( Ta themata einai entelos anakatemena:dry: den yparxei edw enas syntonistis thematwn-sizitisewn wste na min ginete tosos xamos?? Tha mou peite yparxei! Nai alla giati den kanei kati?:S

Yparxoun ta idia themata 2 kai 3 fores.

Yparxoun themata anartimena se entelos asxetes enotites pou kaneis den frontizei na ta balei se mia taksi:( Mpenw sto Θέμα στο φόρουμ : Θέματα Υγείας - Ιατρικά kai diabazw to thema "giasas koritsia kalos sas brika to tsiknisatai?":blink: :blink: :blink: Ti sxesi exei to ena me to allo??:dry: :dry: Genika ta themata einai poly mperdemena. Edw sinithos mpenei kapoios psaxnontas sto google sinithos gia na brei kapies apantiseis se themata pou ton apasxolou kai giati oxi kai mia omorfi parea. Mpenei se ena thema gia na brei apantiseis se ptoblimata-themata pou ton apasxolou kai peftei panw se entelos asxeta themata. Ti gnwmi tha sximatisei gia ayti tin selida?? pws na ginei melos otan blepei na grafontai alla twn allwn?? i akoma kai ti gnwmi tha sximatisei blepontas megales gynaikes akoma kai miteres na "tsakonontai" kai pes i mia pes i alli na ginete enas xamos kai akri na min bgazeis??kai to simantikotero kanenas na min briskete na kleidwsei kanena thema kai na synexizete o xamos?? ti tha skeftei mia nea manoula i melousa manoula otan dei ola ayta?? kaka ta psemata den prokeite na kanei egrafi "xanei pelates to magazaki":blush: :S

Panta mou arese kai mou aresei akoma i parea edw alla skopos mias selidas einai na mazebei kosmo kai i parea na megalwnei.

Ayta itan ta dika mou erwtimata-katagelies-anisixies,pesteto opos thelete.

Einai wraio na megalwnei mia parea,as frontisei kapios na megalwsei kai i dikia mas parea!!!:)

Eyxaristw pou diabasate to post mou kai sygnwmi an sas kourasa me to megalo mou post:blush: :(:blush:

Filika,MAIRH!!!:)

post-1704-13873934655672_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 139
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kali mou mairoula.....exw anoiksei kai exw thema me ta parapona gia to site............alla stou koufou tin porta oso theleis bronta...........

afou i douleia tous ginete kai etsi giati na xwloskasoune!!!!!!!!!!!!!!!!5 lepta gia na anoiksei..5 lepta gia na mpei sto kathe thema..............kala gia to chat den to sizitw

twra gia ta asxeta themata pou anoigontai opou na nai.....exei ginei paratirisi alla den.......twra then kserw an tha mporouse na ta kleidwnei ayto den to kserw.....

mia mera den mporousame kai katholou na mpoume taxa ginotane enimerwsi eixa kai egw tin elpida oti tha to diwrthonane.......pou tetoio kalo......

oso gia tous kabgades....egw exw na pw oti distixws eimaste ligo kollimenes merikes fores...opote an mia kopela exei mia antitheti apopsi...ginomaste....ouuuuuuu.......prepei na eimaste meli gala kai na leme se ola nai!!!!!!!!kala gia thema emboliwn kai thilasmou....iparxei mia grammi kai mono..ama lokodromises.......ouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...tespa...ti na peis????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SUMFONO APOLYTA ME THN MAIRH SE OLA.....

ME EXEIS KALYPSEI PLHROS..

KANTE KATI OI YPEYTHYNOI DEN EINAI KATASTASH AYTH..

TI PERIMENETE NA FEYGOUN SIGA SIGA TA MELOI?

TOSH ORA NA ANOIXEI MIA ISTOSELIDA??HMARTON..:angry:

TOSA THEMATA IDIA KAI ANAKATEMENA??:huh:

KALA MAIRH MPRAVO SOU POU ETHIXES TO THEMA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαίρη!

Έχεις δίκιο....... Που είναι οι υπεύθυνοι??????????????

Ίσως και να μην υπάρχουν.........

........ίσως είναι το site-φάντασμα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρουλα μου γεια σου.Ναι υπαρχει προβλημα με τι σιτε και μαλιστα σοβαρο."Σερνετε" μην πω πως δυστηχως.Παει καιρος ομως που ειναι ετσι.Ενας λογος που δεν μπαινω και στο τσατ ειναι αυτος.Μπηκα 2 φορες μετα που γεννησα να μιλησω στα κοριτσια μας και να γνωρισω τα καινουρια και με πεταξε εξω.Μακαρι να κανει κατι η Λενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω κι εγώ. Βέβαια όταν κάποτε είπα κάτι ανάλογο πολύ ευγενικά κάποιες με είπαν υπερβολική.Τα θέματα ίσως είναι πολλές φορές τα ίδια και τα ίδια αλλά όταν κάνεις 5 λεπτά να ανοίξεις μια σελίδα, αντε τώρα να χεις όρεξη να ανοίγεις τις 30 σελίδες με θέματα σε μια ενότητα προκειμένου να δεις αν έχει ξαναειπωθεί. Προσωπικά προσπαθώ και τις ανοίγω, αλλά αν περάσω 3-4 σελίδες - δηλ.αναμονή ενός τετάρτου - και δεν το έχω δει το θέμα που με ενδιαφέρει θα το ανοίξω εγώ, τι να κάνω;Να περιμένω 2 ώρες για να δω αν επαναλάμβανομαι; Συμφωνώ δε απόλυτα ότι είναι το πιο αργό site που έχω δει.Τι να κάνουμε όμως;Είμαστε μεγάλη και ωραία παρέα και δε φεύγουμε τώρα που βρεθήκαμε.Αυτό όμως δε σημαίνει ότι πρέπει να αφήνουν και οι υπεύθυνοι έτσι τα πράγματα.Ας σεβαστούν την αγάπη μας στο mammyland και να προσπαθήσουν να το βελτιώσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΙΡΗ!!!!!

ΔΥΣΤΥΧΩΣ...:(

ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ SITE...:(

ΚΑΠΟΤΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ "ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ ΚΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ?"ΟΝΤΩΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ...??:(

ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΧΑΟΣ!!!

ΤΟ SITE EINAI ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΡΓΟ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΥΡΕΥΕΣΑΙ ΑΛΛΟΥ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ CHAT OUUUUUUUUUU...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥ!! Ε Λ Ε Ο Σ!! ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΥΠΕΘΥΝΟΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΞΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???:angry: ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΙΣΕΙ ΒΑΡΕΤΟ!!!

ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΚΑΒΓΑΔΕΣ:( :( :( ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ SITE ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ...Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗ ΛΕΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ...ΔΕΝ ΛΕΩ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΟΛΑ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΣΕ ΠΙΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ!!

ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΕΙ!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και εγω θα συμφωνησω....μεχρι να μπω να δω τι γινεται ξυπναει ο μικρος....πολυ αργο μα παρα πολυ....η λενα δεν μπορει να κανει κατι;;;;;;;;;;;;;λενα;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η κατασταση ειναι τραγικη, εχω καταντησει να μην διαβαζω το φορουμ γιατι αργει πολυ να ανοιξει τα θεματα και μου κολαει και ολας. ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙΙΙΙΙΙΙ, ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΣΩΣΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΣΑΙΤ ΤΟΤΕ. λυπαμαι πολυ γιατι εχουμε κανει φιλιες με τις κοπελες εδω μεσα και καποια στιγμη θα κολαει τοσο που θα χαθουμε, μακαρι να γινει κατι γιατι το λεμε καιρο τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γινεται????ελα ντε!ειναι κριμα να το στηριζουμε τοσο με την παρουσια μας και την ομορφη παρεα μας και αυτο να μην κανει κατι για μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια εγω οσο καιρο μπαινω στο site εχω δει μονο 2 διαχειρηστες... ειναι δυνατον να υπαρχουν μονο 2;;;;;; ο αντρας μου ειναι administrator σε αλλο site οπου υπαρχουν καμια δεκαρια ατομα να το διαχειριζονται... τα ασχετα θεματα τα κλειδωνουν... ειναι ολα τακτοποιημένα και πολυ πιο οργανωμενα απο δω και σας μιλαω για ενα site που ειναι καθαρα αντρικο... απαραδεκτο..........:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!επειδη ειμαι σχετικα καινουργια και δεν ξερω πως λειτουργουσε παλιοτερα το site νομιζα πως εχει καποιο προβλημα η καινουργια συνδεση που εχω κανει και χθες πηρα στις βλαβες να δω τι γινεται!τωρα καταλαβα τι φταιει!απαραδεχτο!κριμα!πολλες φορες βγαινω απο το site γιατι δεν υπαρχει και τοσο ελευθερος χρονος για αναμονη! υπευθυνοιιιιιιιιι κ α ν τ ε κ α τ ι !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις ειδα το θεμα και....καταφερα..να διαβασω ολες τις απαντησεις σας..Η σε λιδα δυστηχως ειναι πολύ αργή..καμια φορα δεν μπαινεις καν μεσα..και οσο για το τσατ..ουδεν σχολιον.................!!!!

Κριμα ειναι τοσες πολλες κοπέλες εδω με μια ευχαριστη παρεα που εχουμε φτιάξει και να μην μπορούμε να επικοινωνήσουμε!!!

Πιστευω ο admin να ακουσει τις αποψεις μας και να τις λάβει υπόψην του..κανοντας κατι δραστικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Ρε κοριτσια εγω οσο καιρο μπαινω στο site εχω δει μονο 2 διαχειρηστες... ειναι δυνατον να υπαρχουν μονο 2;;;;;; ο αντρας μου ειναι administrator σε αλλο site οπου υπαρχουν καμια δεκαρια ατομα να το διαχειριζονται... τα ασχετα θεματα τα κλειδωνουν... ειναι ολα τακτοποιημένα και πολυ πιο οργανωμενα απο δω και σας μιλαω για ενα site που ειναι καθαρα αντρικο... απαραδεκτο..........:dry:

kalimera koritsia,

paratheto tin apopsi tis sweetmummy, apla epidi me ekfrazei apoluta..

sto simeio pou anaferontai ta asxeta themata.

axxx to eixa pei ki ego kapote auto koritsaki mou, alla emena tote epesan an me fane!!!:laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

anyway, me oli mou tin kali diathesi sas kalimerizo polu polu gluka, kai me apisteuti diathesi!!!!!!!!!!!!!!!!

bye bye..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πονεμενο θεμα...:(

Και εμενα με ενοχλει πολυ αυτο το προβλημα που υπαρχει στο site αυτο...

Απο πολυ ενεργο μελος εχω γινει ανενεργο χωρις να το θελω..

Και τελευταια ο λογος ειναι αυτος..

Αργει πααααααααααρα πολυ και βαριεμαι να περιμενω..

Εχουμε θεσει αυτο το παραπονο αρκετα ωστε να μπορουσε να διορθωθει..

Ευχομαι να βρεθει μια μονιμη λυση συντομα και οχι προσωρινη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν εχω να προσθεσω κατι,αλλα συμφωνο απολυτα με ολα τα κοριτσια,δεν ειναι πραγματα αυτα,εχω βαρεθει την αναμονη και το περιμενε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνησω κι εγω μαζι σας,οσο πιο πολλες οι φωνες τοσο πιο δυνατα θα ακουστουμε!!!

Μια ενσταση εχω μονο...Για το κλειδωμα των θεματων...Εγω αυτο το λατρευω στο συγκεκριμενο σαιτ ακομα κι αν προερχεται απο ελειψη χρονου των διαχειριστων και οχι σε συνειδητη επιλογη...Διαφωνω καθετα στο κλειδωμα ενος θεματος.Υπαρχουν αλλες λυσεις.Θα μπορουσαν τα θεματα να μεταφερονται και ισως ενα διακριτικο σχολιο στο ατομο που εκανε το λαθακι...Φυσικα δε μιλαω για περιπτωσεις με βρισιες και προσωπικες επιθεσεις ...Αυτο ειναι αααααλλο θεμα!

Τωρα θα μου πειτε "τι μυγα με τσιμπησε"? Εχω υπαρξει μελος σαιτ οπου εκτος απο θεματα που μπαιναν σε λαθος σημειο,κλειδωναν και θεματα που δεν τους αρεζαν,ειτε σαν θεμα κουβεντας ειτε γιατι "εθιγαν" δικους τους ανθρωπους.

Εγω το εκτιμω το μαμμυ και τους υπευθυνους του για το ¨μη κλειδωμα"

Για τα υπολοιπα....Συμφωνω!!!"Τα ζωα μας αργα" ειναι συνηθως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna έγραψε:

kali mou mairoula.....exw anoiksei kai exw thema me ta parapona gia to site............alla stou koufou tin porta oso theleis bronta...........

Nai alla bronta kai ksanabrwnta tha breis ki alles portes orthanixte na mpei;)

afou i douleia tous ginete kai etsi giati na xwloskasoune!!!!!!!!!!!!!!!!

Oi swstes doulies den ginontai etsi omws:)

mia mera den mporousame kai katholou na mpoume taxa ginotane enimerwsi eixa kai egw tin elpida oti tha to diwrthonane.......pou tetoio kalo......

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: (as gelwsw kai as min sxoliasw ta adiorthwta)

oso gia tous kabgades....egw exw na pw oti distixws eimaste ligo kollimenes merikes fores...opote an mia kopela exei mia antitheti apopsi...ginomaste....ouuuuuuu.......prepei na eimaste meli gala kai na leme se ola nai!!!!!!!!

den nomizw na yparxei logos na eimaste edw na antalasoume apopseis an symfwnoume kai leme nai se ola

kala gia thema emboliwn kai thilasmou....iparxei mia grammi kai mono..ama lokodromises.......ouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...tespa...ti na peis????

den einai na les kai polla kopela mou,esy ta les ,esy ta akous!:blink:

telos panton eida oti den exw mono egw to problima me to sigekrimeno site.sxedon oles to exoume.polles apo edw milame kai ektos mammyland (facebook,msn) gi ayto kai mono ton logo.den mporeis na perimeneis tosi wra na epikoinoniseis edw.egw gia paradeigma anoigw ena thema kai kateythian pataw se ena allo pou me endiaferei na diabasw.e mexri na aniksei to epomeno prolabenw kai diabazw to prwto.einai tragiki i katastasi:( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!

Διάβασα όλες τις απόψεις και ομολογώ οτι δεν περίμενα να εισπράξω τόση αρνητικότητα. Ιδιαίτερα απο μερικές ένιωσα πολύ έντονη φραστική επίθεση. Κρίμα γιατί νόμιζα οτι γνωριζόμαστε..Επείδή δεν είμαι "φάντασμα" και επειδή είμαι κι' εγώ μια κοπέλα όπως είστε και εσείς, έχω κι' εγώ τους δικούς προβληματισμούς και τις δικές μου ανυσηχίες (μερικές απο εσάς που με γνωρίζετε καλύτερα καταλαβαίνετε τι εννοώ), έχω να σας πώ το εξής.

1ον το site δεν είναι ανεξέλεχγτο. Για όσες έχετε αυτή την άποψη κάνετε λάθος.

2ον Τα θέματα τακτοποιούνται ανα τακτά χρονικά διαστήματα. Αλλά απ' ότι φαίνεται δεν τα καταφέρνω καλά...(ειλικρινά μπορεί όποιο μέλος θέλει να το κάνει)

3ον Το site δεν ανήκει σε κάποιον όμιλο.Είναι ερασιτεχνικό. Συνεπώς δεν υπάρχουν τα έσοδα για να έχουμε πρόσβαση σε μεγαλύτερο server. Η καθυστέρηση οφείλεται στο ότι τα μέλη αυξάνονται κάθε μέρα και περισσότερο...

Marianda δεν γνωριζόμαστε προσωπικά αλλά έχω να σου πω οτι και οι admin είναι άνθρωποι.Άν κάναμε λάθος που φτιάξαμε το mammyland και άν όντως δεν κάνουμε σωστά την δουλειά μας τότε δεν νομίζω να έχεις κανένα λογο να επισκέπτεσαι την συγκεκριμένη σελίδα. Το internet είναι ανοιχτό για όλους και κανένας δεν κρατάει κανέναν με το ζόρι σε κάποια σελίδα. Τα πράγματα είναι τόσο απλά..

Dominique να είσαι σίγουρη οτι αυτό το site σέβεται τα μέλη του!

Jovanna αυτό που γράφεις "αφου και η δουλειά τους γίνεται κι' ετσι γιατι να χωλοσκάσουνε;" Tί ακριβώς εννοείς;

Κορίτσια περιμένω απαντησεις γιατι νομίζω τίθεται θέμα παρεξηγήσεως..ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ απόλυτα στο θέμα της ταχύτητας. Το Site έχει γίνει αργό και τελικά καταλήγει δύσχρηστο, όταν περιμένουμε τόοοοοσο πολύ για να διαβάσουμε και να απαντήσουμε στα θέματα.

Ωστόσο, με κάθε καλή διάθεση, θέλω να επισημάνω και το εξής:

Καλώς απαιτούμε από την administrator να κάνει κάτι, όπως επίσης και να μπλοκάρει τα νέα θέματα που επαναλαμβάνουν συχνά όσα έχουν ήδη ειπωθεί σε παλαιότερα.

Όμως αναρωτιέμαι: μήπως πρέπει κι εμείς τα μέλη να κάνουμε κάτι;

Αναφέρομαι στη δική μας συμπεριφορά (βάζω και τον εαυτό μου μέσα). Γιατί δεν ακολουθούμε πάντα τους κανόνες; Κάποιοι μάλιστα συστηματικά τους αγνοούν....

Υπενθυμίζω ευγενικά ότι ως μέλη έχουμε την υποχρέωση να:

1. μη χρησιμοποιούμε αποκλειστικά ΚΕΦΑΛΑΙΑ. Τα κεφαλαία χρησιμοποιούνται όταν θέλουμε να φωνάξουμε και δεν είναι ό,τι καλύτερο να φωνάζουμε μεταξύ μας...

2. δημιουργούμε θέματα στις σχετικές ενότητες μόνο και όχι όπου τύχει και όπου μας κάτσει...

3. μη δημιουργούμε θέματα με περιεχόμενο που ήδη υπάρχει, αλλιώς δημιουργειται χαος και μετα καλειται κάποιος να νοικοκυρεψει την κατάσταση που δημιουργήσαμε εμείς...

4. γράφουμε μόνο ελληνικά και όχι greeklish. Είναι πολύ κουραστικά στην ανάγνωση και δε βοηθάνε στην αναζήτηση θεμάτων.

Ενδεικτικά θα πω ότι αυτό το θέμα παραβιάζει τους κανόνες 1&4.

Ως μέλη του mammyland, εκτός από δικαιώματα (για γρήγορο και λειτουργικό forum) έχουμε και υποχρεώσεις. Πώς απαιτούμε από τους άλλους, όταν εμείς οι ίδιοι δε σεβόμαστε τα αυτονόητα;

Αν το κάναμε όλοι αυτό, δε θα χρειαζόταν να παρέμβει κανένας admin να κλειδώσει θέματα και να μαζέψει τα ασυμμάζευτα. Προσωπικά δεν είμαι μέλος σε άλλο σχετικό forum για να συγκρίνω - από την αρχή πριν ακόμα κάνω sign in, μου άρεσε το mammy για την αίσθηση της ελευθερίας που δίνει. Δεν έχει έναν αστυνόμο από πάνω μας να παρακολουθεί τα πάντα και να κρίνει τι πρέπει να μείνει και τι να φύγει. Ίσως και να μη γνωρίζω καλά και να κάνω λάθος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Κορίτσια καλημέρα!

Διάβασα όλες τις απόψεις και ομολογώ οτι δεν περίμενα να εισπράξω τόση αρνητικότητα. Ιδιαίτερα απο μερικές ένιωσα πολύ έντονη φραστική επίθεση. Κρίμα γιατί νόμιζα οτι γνωριζόμαστε..Επείδή δεν είμαι "φάντασμα" και επειδή είμαι κι' εγώ μια κοπέλα όπως είστε και εσείς, έχω κι' εγώ τους δικούς προβληματισμούς και τις δικές μου ανυσηχίες (μερικές απο εσάς που με γνωρίζετε καλύτερα καταλαβαίνετε τι εννοώ), έχω να σας πώ το εξής.

1ον το site δεν είναι ανεξέλεχγτο. Για όσες έχετε αυτή την άποψη κάνετε λάθος.

2ον Τα θέματα τακτοποιούνται ανα τακτά χρονικά διαστήματα. Αλλά απ' ότι φαίνεται δεν τα καταφέρνω καλά...(ειλικρινά μπορεί όποιο μέλος θέλει να το κάνει)

3ον Το site δεν ανήκει σε κάποιον όμιλο.Είναι ερασιτεχνικό. Συνεπώς δεν υπάρχουν τα έσοδα για να έχουμε πρόσβαση σε μεγαλύτερο server. Η καθυστέρηση οφείλεται στο ότι τα μέλη αυξάνονται κάθε μέρα και περισσότερο...

Marianda δεν γνωριζόμαστε προσωπικά αλλά έχω να σου πω οτι και οι admin είναι άνθρωποι.Άν κάναμε λάθος που φτιάξαμε το mammyland και άν όντως δεν κάνουμε σωστά την δουλειά μας τότε δεν νομίζω να έχεις κανένα λογο να επισκέπτεσαι την συγκεκριμένη σελίδα. Το internet είναι ανοιχτό για όλους και κανένας δεν κρατάει κανέναν με το ζόρι σε κάποια σελίδα. Τα πράγματα είναι τόσο απλά..

Dominique να είσαι σίγουρη οτι αυτό το site σέβεται τα μέλη του!

Jovanna αυτό που γράφεις "αφου και η δουλειά τους γίνεται κι' ετσι γιατι να χωλοσκάσουνε;" Tί ακριβώς εννοείς;

Κορίτσια περιμένω απαντησεις γιατι νομίζω τίθεται θέμα παρεξηγήσεως..ευχαριστώ.

Geia sou agapiti Lena! Mias ki egw imoun ayti pou aniksa to thema ayto thewrisw swsto na apantisw se esena.

Apo merous mou den tithete kanena thema arnitikotitas oute prwa to prwsopo sou ,oute pros to site.Ethesa kapious problimatismous mou se ena dimosio forum sizitisewn kai ap oti blepeis den eimai i moni kai i prwti pou exw tous sygekrimenoun problimatismous apla imoun i prwti pou anikse to thema.

Den amfisbitise kanenas oti ki esy eisai mia kopela san ki emas me tous dikous tis problimatismous.O kathe enas ta problimata tou agapiti mou Lena.Allos megala allos mikra ki egw anikw se aytous me ta megala pou eyxomai kanenas na min brethei na einai "oute psilos ston korfo mou".

1.Oso gia to oti to site anekselegto den mporesa pouthena na dw kati diaforetiko kai na sximatisw tin idia gnwmi me esena kai na symfwnisw mazi sou.

2.Oson afora to oti themata taktopoiountai taktika den exw paratirisei pote kati tetio.Ta themata opos dimosiebontai etsi ta blepw na menoun toso kairo.To an den ta kataferneis kai toso kala einai diko sou thema.Apo tin stigmi pou anigeis ena site pou einai etoimo na dextei kosmo prepei na eisai se thesi na gnwrizeis ti prepei na kaneis gia na einai ola armonika kai taktopoihmena oste na min ginete xamos.Tha milisw gia emena oti den exw kamia diathesi na kanw taksinomiseis kai ton xorofylaka edw mesa,ayti einai doulia tou syntonistei pou aytou to onoma fereis esy.

3.Exw petyxei ki alla site erasitexnika alla den yparxei tosi kathisterisi.Ta meloi mporoi na ayksanontai kathimerina alla yparxoun kai polla meloi pou ite pia den mpenoun katholou i exoun graftei kai oute ksanampikan edw nomizw.tha mporouse na anixtei ena thema gia ena mina as poume kai na dinoume parousies.an se ayto to diastima den mpoun kapia atoma na yparxei kai eidopoihsi fysika prwta oti tha diagrafoun aytomata.Etsi gia na araiwsoume kai na ginoun kalitera ta pragmata.To poly poly as aferethoun kai oi diafimiseis gia na min epibarinete to site.

Ayta eixa na prosthesw egw.Ta ypoloipa pou katetheses apefthinontai se alla koritsia kai den ferw gnwmi egw.Grafw to diko mou skeptiko.

Eyxaristw poly...Me sebasmo&ektimisi MAIRH!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαπίστωσα ότι μέχρι να γράψω την αποψή μου (το μωράκι μου ξύπνησε στο μεταξύ...) η lena είχε ήδη δώσει τη δική της.

Επειδή "όποιος είναι έξω από το χορό πολλά τραγούδια ξέρει", προτείνω αντί να αναθεματίζουμε και να κατακρίνουμε, να κάνουμε τις προτάσεις μας (αν ξέρουμε και μπορούμε) για να βελτιωθεί η ταχύτητα του server. Πρσωπικά μόνο αυτό βρίσκω ότι θέλει βελτίωση. Και θα ξεκινήσω κατευθείαν, γράφοντας κάποιες προτάσεις που μου έρχονται στο μυαλό και θα τις στείλω με ΠΜ στη Λένα.

Κατά τα άλλα, πιστεύω ότι ακριβώς επειδή το mammyland είναι αποτέλεσμα προσωπικής δουλειάς και όχι κερδοσκοπικό εγχείρημα, έχει το περιθώριο να εμφανίζει μερικές "ατέλειες". Άλλωστε όλοι άνθρωποι είμαστε και δεν μπορούμε να είμαστε πάντα και παντού παρόντες. Γιατί απαιτούμε από τη Λένα πράγματα πέρα από αυτά που είναι στα πλαίσια του εφικτού κάποιες φορές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...