Μετάβαση σε περιεχόμενο

TI GINETE ME TO SITE???


MAIRH!!!

Recommended Posts

Kalhspera kai apo emena ....Kai ego symfono me ola osa eipate gia to site ...distyxos einai poly argo kai poly sixna yparxoun asxeta themata me to skopo tou site kai disthxos kataligoun se entones apsimaxies aksiologon melon tou enlogo site , pragma to opoio den armozei se site agaphs kai enhmeroshs gia mhteres..To mono thema pou me brhskh antitheth einai oti kai ego agapo thn ellhnikh glossa kai fisika thn Ellada ... Kai den grafo greklish apo synhtheia alla logo tou oti brhskomai sto eksoteriko kai to pc mou den diatheth ellhnika...( Kai disthxos opos prohpate thelo 5 lepta na mpo sto site alla 5 na do to thema...pente lepta na mpo se kathe selida na diabaso oles ths apanthshs ..kai kanena 10 alepto na mpo se allh selida gia na grapso aglika na mou to metafrash ellhnika na to kano copy na to fero se auth thn selida gia epikolhsh....Ase erxomai ellada kalytera kai sas ta leo apo konta )!!!!! Filakia ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 139
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

lena έγραψε:

Κορίτσια όντως η υπογραφή κάτω απο το όνομα κάθε μέλους είναι πολύ ζόρι για το site. Πολλά μέλη φτάνουν και στην υπερβολή!!!!! Μια ολόκληρη σελίδα υπογραφές....αυτό άν μπορέσουμε και το χειριστούμε σίγουρα θα ξαλαφρώσει πολύ το site. Ποιά όμως θα το κάνει; Καμία...:dry:

Lenaki giati kopela mou na min to kanei kamia afou tha mporouse ayto na mas dieykolinei oles?? Ege proswpika exw ana tickeraki gia to paidi mou kai an mou zitithei tha to bgalw.Alla einai kai kapies pou to exoun pragmatika parakanei.blepeis na grafoun mia seira kai apo katw mia selida olo louloudia,tikers kai alla polla:dry: :blink: .as bgaloun merika gia to kalo olwn mas :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα ειδα διέγραψες τα ticker...οντως ξαλαφρωσε το site..παει πολυ πιο γρηγορα:) :) αν και θα μου λειψει λιγο..ας ειναι..για το συλλογικο καλό..

Ευχαριστούμε λοιπόν που κανατε τις απαραιτητες διορθωσεις για την καλυτερη επικοινωνια μας:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Εγραψα μια απαντηση αλλα δεν ηρθε ποτε γιατι με πεταξε εξω, και ξαναγραφω: εχω να κανω μια προταση: υπαρχει τροπος να μαζευτει το ποσο που χρειαζεται για να εχουμε τη δυνατοτητα προσβασης σε μεγαλυτερο server αν εμεις τα μελη, που ειμαστε αρκετα, βαλουμε ολες απο κατι σε εναν λογαριασμο στην τραπεζα η αν δινουμε μια ετησια συνδρομη...

Προτιμω να πληρωνω συνδρομη απο το να χανω τοσες ωρες περιμενωντας να ανοιξει μια σελιδα...

Δεν τιθεται θεμα αμφισβητησης των διαχειρηστων (τουλαχιστον απο εμενα) αλλα μονο σε εκεινους μπορουμε να απευθυνθουμε και μονο εκεινοι μπορουν να το διορθωσουν...

Ειναι μια τοσο ομορφη και εξυπνη ιδεα αυτο το site που ειναι κριμα να εχει τετοια προβληματα...:kiss:

Egw agapiti mou sweetmammy den eimai diathetimeni na plirwsw kanena poso giati den briskw ton logo:dry: kai eidika gia mia ethsia syndromi gia ena site kai mono.Egw antitheta me esena protimw na kleisw mia selida para na dinw ta wraia mou leftoudakia(pou me tous kairous pou zoume einai panta liga kai pote den ftanoun).Oso gia tous diaxeiristes nai emeis ekei apeythinoume to problima mas kai symfwno mazi sou pw nai ekeini mporoun na to diorthwsoun.

Einai pragmatika mia omorfi idea ayto to site alla arkei na diorthwthei ayti i kathisterisi kai na ksemperdeytei ligo;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Agaphta mou koritsia,,,,

emena einai akoma argei h selida,,,den exei allaksh tipota,,,,,

tha symfoniso apolyta me thn mairh alla thelo na kano k ego merika paraponakia,,,

oso afora to thema ton grammaton,den exo elliniko pliktrologio,,,opote den mporo na grapso ellinika

k epeidei den exo ellinika den tha mporo na grapso sta post????

ayto einai kapos adiko,,etsi to blepo ego

tora kapoia kopela eipe na baloume lefta gia to server,,,,

sygnomh alla ego prosopika den eimai diatethimenh na doso kapoio xrhmatiko poso gia sever,,,,

ayta apo mena k elpizo na ginei kalytero opos epeiseis k to chat,,,,

kolaei yperbolika polly k mas petaei oloi thn wra,,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana έγραψε:

Λένα ειδα διέγραψες τα ticker...οντως ξαλαφρωσε το site..παει πολυ πιο γρηγορα:) :)

:blink::dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:

:dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MITSI2 έγραψε:

mammycool έγραψε:

TO EKANA MOLIS KAI DEN GINETE TIPOTA ...:(

EINAI STO Unicode UTF-8 KAI DEN GINETE KAI TO EBALA KAI STO ALLO KAI OYTE SE AUTO GINETE KATI EKTOS APO OTI MOU KANEI OLH THN SELIDA ME GRAMMATA..."KINEZIKA":([/quote:gx59xdld]

Yπάρχουν ιστοσελίδες όπου μπορείς να κατεβάσεις την ελληνική γραμματοσειρά. Πιστεύω πως δεν είναι περασμένα στο κομπιούτερ σου τα ελληνικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Episis i selida einai yperfortwmeni me tin diafimisi.giati den aferite ki ekeini??:dry: kai kati allo.sto kommati me tis aggelies yparxoun kapies tis opies tis exw entopisei kai se allo site(as min to onomasw min thewrithei diafimish),akribws tis idies kai apo to ido atomo(me idio onoma-nickname) ta opia proionta einai hdh poulimena(meso tou allou site) alla oi aggelies synexizoun na yparxoun stin diki mas selida.Koitato Lena ki ayto,einai axristes apo tin stigmi pou exoun pwlithei ta antikeimena;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει κοριτσια νομιζω οτι κατι εγινε απο την στιγμη που εβγαλε η Λενα τις υπογραφες παει πολυ καλητερα...

Οσο για το χρηματικο ποσο, εκτος του οτι μιλαμε για μικρο ποσο που δεν θα λειψει απο καμια, ειναι πολυ συνηθισμενο σε τετοια site για την καλητερη εξυπηρετηση των μελων...

Λενα σ'ευχαριστουμε πολυ για την αμεση ανταποκριση σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια οντως το site εγινε πιο γρηγορο, αλλα τι εγινε με τα τικερ; Γιατι εξαφανιστηκαν τα εβγαλαν ή υπαρχει προβλημα;Οποια μπορει ας μου απαντησει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ekoliou έγραψε:

To mono thema pou me brhskh antitheth einai oti kai ego agapo thn ellhnikh glossa kai fisika thn Ellada ... Kai den grafo greklish apo synhtheia alla logo tou oti brhskomai sto eksoteriko kai to pc mou den diatheth ellhnika...( Kai disthxos opos prohpate thelo 5 lepta na mpo sto site alla 5 na do to thema...pente lepta na mpo se kathe selida na diabaso oles ths apanthshs ..kai kanena 10 alepto na mpo se allh selida gia na grapso aglika na mou to metafrash ellhnika na to kano copy na to fero se auth thn selida gia epikolhsh....Ase erxomai ellada kalytera kai sas ta leo apo konta )!!!!! Filakia ....

Koritsia to idio provlima eho ki ego pou zo ollandia kai polles fores to skeftomai na steilo giati xero oti yparhoun anthropoi pou seliniazontai me ta greeklish!polles fores apologoumai ha ha/

Telos panton to site einai oraio kai prosopika ektimo tin syntrofia pou mou ehei kratisei se kairous duskolous opote ola tou ta syghoro!

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αδικα σβηστηκαν τα τικερ ακομη αργο ειναι:(

δε θεωρω σωστο να γινεται συγκριση με αλλα σαητ αλλα ας γινει κατι

ειναι κριμα να χαλασει αυτη η ομορφη παρεουλα.

Υ/Γ και ειπα αμαν μεχρι να καταφερω να δημιοργησω τα τικερ:(:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη αλλα και σε ενα αλλο παρομοιο site που μπαινω και τα ticker εχουμε και τα μελη φαινονται και ολα και το σαιτ τρεχει τρελλα. αυτα τα πετσοκοψηματα τα θεωρω χαζα εκεινο το site γιατι μπορει και τρεχει δηλαδη; Και παρολο το κοψιμο εμενα παλι αργα παει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε μενα αλλαξε αρκετα η ταχυτητα προς το καλυτερο...Οχι τοσο απο θεμα σε θεμα οσο απο σελιδα σε σελιδα σε ενα θεμα.Επειδη ομως αυτη η ωρα δεν ειναι η "χειροτερη" για το σαιτ μαλλον δε μπορουμε να το πουμε με σιγουρια εεε???Και απ'οτι βλεπω πολλες κοπελες δε βρισκουν διαφορα.

Και μενα μ'αρεσουν πολυ οι μεζουριτσες,αφηστε που βοηθανε καλυτερα στην επικοινωνια μας.Ειναι δυσκολο να θυμομαστε σε ποια φαση εγκυμοσυνης ειναι η καθεμια ή ποσα παιδακια εχει...

Παιρνω το θαρρος να ζητησω απ'τη Λενα κατι...

Νομιζω πως πρεπει να περιοριστουμε καπως στον αριθμο ή και στο μεγεθος των τικερ κι οχι να αφαιρεθουν τελειως...Πχ να μπορουμε να εχουμε 2 μεγαλα ή 4 μικρα,ωστε να πιανουν 2 "σειρες"...Εεεε τι λετε???Νομιζω πως αν τα βγαλετε εντελως θα παθουμε αγκυλωση με το να γραφουμε συνεχεια για τις εγκυμοσυνες και τα παιδακια μας!!!Φανταστειτε ποσα εξτρα ποστς!!!Οχι μηηηηη!

Ο παραπανω χωρος μπορει ανετα να εξασφαλιστει απο τη διαγραφη ανενεργων μελων(ειμαι σιγουρη πως απο τα 7000+μελη πανω απο τις 2500 εχουν να μπουν πανω απο 6 μηνες)

Επισης ισως να περιορισουμε το χωρο των φωτο που μπορουμε να βαλουμε στο προφιλ ή να μικρυνει λιγο ακομα η αναλυση σε αυτες που ανεβαζουμε στα θεματα.Εεεε???

Λενα τι λες?Ειναι εφικτες κινησεις αυτες?Σιγουρα κερδιζουμε χωρο...

ΥΓ1.Κοριτσια οσο "ερασιτεχνικο" κι αν ειναι ενα σαιτ εχει μεγαλο κοστος κατασκευης και συντηρησης...Ας μη ζηταμε απ'τους ανθρωπους να βγαλουν και τις διαφημισεις!!!!Για καποιο λογο ειναι εκει!!!Λογικο ειναι να υπαρχουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ δεν εκφραζομαι προσωπικα εναντιον εσενα απλα εκνευριστηκα γιατι διαβασα απο παλια μελη οτι η ταχυτητα ειναι αργη παραπολυ καιρο και δεν κανετε κατι αν ηξερα οτι συμβαινει μονο τωρα δεν θα ημουν τοσο καθετη. οσο γιατο αν δεν μου αρεσει να φυγω που ειπες σε ευχαριστω πολυ για την δημοκρατια που υπαρχει στο σαιτ αν σας ενοχλει η γνωμη μου. Και δεν φευγω γιατι οπως εχω πει εχω κανει φιλιες εδω μεσα και δεν τις πουλαω ακομα και αν κανω μιση ωρα να μπω. Αν τωρα σε ενοχλω με αυτα που εξεφρασα διαχειριστης εισαι διωξεμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vre koritsia min purovoleite tin Lena sigoura kanei oti mporei gia na mas ikanopoiisei oles..

Den nomizw k i idia na thelei to site pou exei ftiaksei me kopo na einai xalia!!

As deiksoume ligo katanoisi k upomoni oles..

Filika..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν πριν πήγαινε με 20, τώρα πάει με 30!! :angry:

Παραμένει αργό και δεν έχω και πολύ χρόνο! :dry:

Το Μαράκι έχει παλαβώσει, δε μου αφήνει χρόνο για ιντερνετ!!! :lol:

Κάντε κάτι πιο δραστικό!

Να μπαίνω, να διαβάζω, να απαντάω, και όλα αυτά σε χρόνο dt! :P

lena μου καλή το ξέρω προσπαθείς και αν καμιά φορά γινόμαστε απαιτητικές είναι γιατί εσύ ανέβασες ψηλά τον πήχυ με αυτό το σάιτ!

Εγώ προσωπικά σε ευχαριστώ πάντως γιατί μου έδωσες την ευκαιρία να γνωρίσω κάποιες κοπέλες και να κάνω δωρεάν διακοπές, π.χ. Κέρκυρα!

scarlet ακούς? :laugh:

Χμ.. μάλλον δεν ακούσει, αυτή έχει πρόβλημα με τον provider μέρες τώρα, όχι μόνο με το mammy! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annaki!! έγραψε:

αδικα σβηστηκαν τα τικερ ακομη αργο ειναι:(

δε θεωρω σωστο να γινεται συγκριση με αλλα σαητ αλλα ας γινει κατι

ειναι κριμα να χαλασει αυτη η ομορφη παρεουλα

Symfwnw mazi sou,ki egw den blepw kamia diafora:(

Poios sygrine to mammyland me allo site????:dry: :dry: :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eχασα το ωραιο μου χαρακακι που μετρουσα

τις εβδομαδες μεχρι να'ρθει η μπουμπου μου..:(

Τα on-line μελη δεν φαινονται πουθενα...:(

Τα post που ανοιγω δεν ειναι με την σειρα..:(

Δε μου βγαζει στην τελευταια απαντηση οπως πριν..:(

Και εξακολουθει να ειναι αργο...:( :( :( :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAIRH!!! έγραψε:

annaki!! έγραψε:

Symfwnw mazi sou,ki egw den blepw kamia diafora:(

Poios sygrine to mammyland me allo site????:dry: :dry: :dry:[/quote:frprhmp7]

Μαιρουλα μου γλυκια δεν εκανες κανεις συγκριση απλα ετσι το πα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗ26 έγραψε:

Τα post που ανοιγω δεν ειναι με την σειρα..:(

Δε μου βγαζει στην τελευταια απαντηση οπως πριν..:(

Ναι μωρέ, αυτό γιατί έγινε τώρα? Καλά είχα συνηθίσει τις τελευταίες δημοσιεύσεις πρώτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...