Μετάβαση σε περιεχόμενο

TI GINETE ME TO SITE???


MAIRH!!!

Recommended Posts

Κορίτσια είμαι σχετικά καινούργια και όσο κι αν θέλω πολλές φορές να συμμετέχω στις συζητήσεις, είναι τόσο αργό το site που απελπίζομαι και βγαίνω.

Είναι απαράδεκτο!!!!

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας και δεν ξέρω τι δραστικότερο μπορεί να γίνει προκειμένου να αναλάβουν τις ευθύνες τους αυτοί που υπογράφουν ως υπεύθυνοι.

Ίσως θα πρέπει κάτι να κάνουμε .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 139
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θα συμφωνήσω με τη mammycool!

Πραγματικά όμως mammycool δεν ήξερα οτι τα κεφαλαία γράμματα μπαίνουν οταν φωνάζουμε:blush: !

Λοιπον αν αντρεξετε στο ποστ μου θα δείτε οτι δεν τα "χωνω" μόνο στους admin για το πολυ αργο site και την "ακαταστασία" στο φορουμ(Λενα πραγματικά sorry για τη φόρα που πήρα) αλλα και σε ολες μας, βαζω και τον εαυτο μου μεσα, για τα θέματα που επαναλαμβάνοντε συνέχεια και συνέχεια και ιδιως για τους τσακωμούς που γίνοντε κατα καιρούς.

Καλο απόγευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mammycool έγραψε:

Υπενθυμίζω ευγενικά ότι ως μέλη έχουμε την υποχρέωση να:

1. μη χρησιμοποιούμε αποκλειστικά ΚΕΦΑΛΑΙΑ. Τα κεφαλαία χρησιμοποιούνται όταν θέλουμε να φωνάξουμε και δεν είναι ό,τι καλύτερο να φωνάζουμε μεταξύ μας...

4. γράφουμε μόνο ελληνικά και όχι greeklish. Είναι πολύ κουραστικά στην ανάγνωση και δε βοηθάνε στην αναζήτηση θεμάτων.

ZHTAO SYGNOMH GIA KATI POY DEN GNORIZO KAI TO KANO OSO KAIRO GRAFO STO MAMMY:dry:

ALLA EMENA OTAN GRAFO ELLHNIKA KAI PATAO PROEPISKOPHSH DEN MOY TA BGAZEI BGAZEI...KINEZIKA:huh:

KAI LOGO AYTOU GRAFO ETSI

KAI KEFALAIA GIATI THEORO OTI DEN EINAI EYKOLA STHN ANAGNOSH ME MIKRA KAI EGO OSES FORES DIAVAZO MIKRA KAI "LATINIKA"DYSKOLEUOMAI POLU

THA HTHELA THN SUMBOULH SAS GIATI DEN GNORIZO POLLA APO YPOLOGISTES..:blush:

KAI ME OLH THN KALH DIATHESH KAI ME AGAPH

STO MAMMY THA HTHELA NA SOU PO LENA OTI APLA EIMASTE KAI EIMAI ETSI ARNHTIKH GIATI EINAI KATI POU DEN EXO XANASYNATHSEI SE SITE..

OPOS EIPA DEN EXO GNOSH APO YPOLOGISTES DEN XERO AKRIVOS TI APAITEITAI KAI SAN XRHSTHS KAI MONO LEO APLA OTI DEN EINAI EUXRHSTO KAI KANEIS DEN EXEI TO XRONO NA PERIMENEI TOSO POLU NA ANOIXEI ENA SITE

ISOS GIA AUTO YPARXOUN TOSA IDIA THEMATA GIATI KAI EGO DEN MPORO KAPOIES FORES NA PSAXO SE PALIA GIATI LOGO KATHYSTERHSHS APAITEI POLU XRONO(POU KANEIS DEN EXEI)

AN KAPOIOS ANAROTHTHEI GIATI SYNEXIZO EINAI GIATI EINAI ENA ZESTO SITE POU TA ATOMA POU TO APARTHZOUN ME EXOYN BOHTHHSEI PARA POLU..KAI NOIOTHO ENA PEREIRGO DESIMO MAZI TOUS KAI AS MHN EXO GNORISTEI POTE..

EKTOS APO AUTO ME XALARONEI..

GIA AUTO KAI THA HTHELA APLA NA EINAI PIO GRHGORO..

DEN EXO KAKH DIATHESH APENATI SOU LENA ALLA APO OTI KATALAVA DEN YPARXEI TROPOS NA BELTIOTHEI?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mammycool έγραψε:[/

3. μη δημιουργούμε θέματα με περιεχόμενο που ήδη υπάρχει, αλλιώς δημιουργειται χαος και μετα καλειται κάποιος να νοικοκυρεψει την κατάσταση που δημιουργήσαμε εμείς...

4. γράφουμε μόνο ελληνικά και όχι greeklish. Είναι πολύ κουραστικά στην ανάγνωση και δε βοηθάνε στην αναζήτηση θεμάτων.

Isws kai kapies fores na ksexastoume kai na baloume se lathos enotita ena thema alla den simenei oti prepei na minei etsi.Gi ayto ton logo den yparxeoun oi syntonistes????

Egw apo tote pou mpika edw grafw me greeklish giati den exw tin dinotatita na grapsw me ellinikous xaraktires.Grafw ellinika kai meta otan dimosieytei fenontai "kinezika".O monos tropos einai na min dimosiebw katholou:( An eixa tin dynatotita na grafw ellinika tha to ekana.Gnwrizw oti einai dysanagnwsta alla den ginete alliws,ki egw i idia dyskolebomai:( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsi δεν πειράζει που δεν ξέρεις πολλά απο υπολογιστές. Κανείς δεν είπε οτι όλοι εδώ μέσα είμαστε ειδήμωνες! Να ξέρεις οτι κανένα πρόβλημα δεν μένει άλυτο. Εμένα νομίζεις δεν μ' εκνευρίζει η ταχύτητα; Ήδη έχουμε αλλάξει μια φορά server μάλλον τώρα θα υπάρξει και δεύτερη...;):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραψα μια απαντηση αλλα δεν ηρθε ποτε γιατι με πεταξε εξω, και ξαναγραφω: εχω να κανω μια προταση: υπαρχει τροπος να μαζευτει το ποσο που χρειαζεται για να εχουμε τη δυνατοτητα προσβασης σε μεγαλυτερο server αν εμεις τα μελη, που ειμαστε αρκετα, βαλουμε ολες απο κατι σε εναν λογαριασμο στην τραπεζα η αν δινουμε μια ετησια συνδρομη...

Προτιμω να πληρωνω συνδρομη απο το να χανω τοσες ωρες περιμενωντας να ανοιξει μια σελιδα...

Δεν τιθεται θεμα αμφισβητησης των διαχειρηστων (τουλαχιστον απο εμενα) αλλα μονο σε εκεινους μπορουμε να απευθυνθουμε και μονο εκεινοι μπορουν να το διορθωσουν...

Ειναι μια τοσο ομορφη και εξυπνη ιδεα αυτο το site που ειναι κριμα να εχει τετοια προβληματα...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Mitsi δεν πειράζει που δεν ξέρεις πολλά απο υπολογιστές. Κανείς δεν είπε οτι όλοι εδώ μέσα είμαστε ειδήμωνες! Να ξέρεις οτι κανένα πρόβλημα δεν μένει άλυτο. Εμένα νομίζεις δεν μ' εκνευρίζει η ταχύτητα; Ήδη έχουμε αλλάξει μια φορά server μάλλον τώρα θα υπάρξει και δεύτερη...;):cheer:

MAKARI LENA NA PETUXEI AYTH TH FORA GIATI PRAGMATIKA EINAI ENA POLU OMORFO SITE

KAI ME TETOIES KATASTASEIS XANOUME THN IKANOTHTA GIA SOSTH EPIKOINONIA METAXU MAS..

KAI DUSTHXOS XANONTAI KAI MELOI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας!

Εγώ είμαι καινούρια στο site.

Έχω παρατηρήσει ότι κάποιες φορές είναι λίγο πιο αργή η σύνδεση (όχι ιδιαίτερα), αλλά πραγματικά πιστεύω ότι πρέπει να είμαστε ευχαριστημένες.

Δεν μπορούμε να "τη λέμε" σε κάποιον που έχει φτιάξει κάτι για μας και ξέρουμε ότι είναι ερασιτεχνικό. Χάρη δεν μας κάνει; Και όποιος θέλει μένει και όποιος θέλει φεύγει.

Εγώ το βρίσκω μια χαρά, πολύ ζεστό, και γεμάτο με άτομα που μπορούν να σε νιώσουν, ε και όλα τα άλλα δεν έχουν σημασία!

Ο καθένας τη γνώμη του βέβαια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διάβασα όσα γράφονται και έχω μείνει άναυδη.

Όπως έγραψε και η mammycool το site είναι ανοικτό σε όλες τις απόψεις και αυτό είναι το κύριο θετικό στοιχείο του, διαθέτει δε και τους κατάλληλους συμβούλους για να μας διαφωτίζουν όταν υπάρχει οποιαδήποτε παραννόηση ή παραπληροφόρηση από άσχετους σε εξειδικευμένα θέματα, άλλωστε ένα από τα κύρια ενδιαφέροντα μιας μητέρας ή μέλλουσας μητέρας είναι να ενημερώνεται για οτιδήποτε αφορά το παιδί της με ανοικτό μυαλό και διάθεση επανεξέτασης των τυχόν λαθών της, ή αποφυγή νέων...

Και εμένα με ενοχλεί αυτή η καθυστέρηση στο άνοιγμα των σελίδων, αλλά κυρίως τα greeklish! Και γενικά οι αγγλικοί χαρακτήρες στη γλώσσα μας νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος να καθιερώνονται έτσι χωρίς δεύτερη σκέψη, χωρίς να είναι απαραίτητοι (αλήθεια, γιατί έχουμε συνηθίσει το αγγλικό ερωτηματικό στη θέση του ελληνικού;). Αυτά έχω να πω, και να τελειώσω ότι αν θέλουμε ένα καλύτερο site είναι στο χέρι μας, δεν μπορούμε να τα περιμένουμε όλα από τους άλλους, ας κρίνουμε λίγο αυστηρότερα (όλοι) τον εαυτό μας πρώτα, στο πώς εκφραζόμαστε (έχει τεράστια σημασία στο γραπτό λόγο να ρίχνεις και μια δεύτερη ματιά στο κείμενο αλλά και στη ψυχική διάθεση με την οποία γράφεις, να ανοίγουμε και κανένα λεξικό εν ανάγκη!....) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAIRH!!! και MITSI2, οι ελληνικοί χαρακτήρες μπαίνουν εύκολα αν ρυθμίσετε το Internet Explorer ή όποιον άλλο browser έχετε ως εξής:

Στο tab 'Προβολή' (ή αντίστοιχα View), πηγαίνετε 'Κωδικοποίηση' (ή Coding) και επιλέγετε Unicode UTF-8.

Αν αυτό δε λειτουργήσει δοκιμάστε το Greek-ISO ή Greek-Windows. Η εναλλαγή από Αγγλικά σε Ελληνικά και αντίστοιχα γίνεται με Shift-Alt.

Αν και πάλι έχετε απορία, στη διάθεσή σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

*zouzounitsa* έγραψε:

Κορίτσια γεια σας!

Εγώ είμαι καινούρια στο site.

Έχω παρατηρήσει ότι κάποιες φορές είναι λίγο πιο αργή η σύνδεση (όχι ιδιαίτερα), αλλά πραγματικά πιστεύω ότι πρέπει να είμαστε ευχαριστημένες.

Δεν μπορούμε να "τη λέμε" σε κάποιον που έχει φτιάξει κάτι για μας και ξέρουμε ότι είναι ερασιτεχνικό. Χάρη δεν μας κάνει; Και όποιος θέλει μένει και όποιος θέλει φεύγει.

Εγώ το βρίσκω μια χαρά, πολύ ζεστό, και γεμάτο με άτομα που μπορούν να σε νιώσουν, ε και όλα τα άλλα δεν έχουν σημασία!

Ο καθένας τη γνώμη του βέβαια...

Ζουζουνιτσα δεν ειναι ακριβως ετσι τα πραγματα... το site ειναι παρα πολυ αργο και αν δεν γινουν παραπονα και προταθουν καποιες λυσεις θα μεινει ως εχει... τα παραπονα και οι ενστασεις γινονται, και καλως να γινονται, παντα με ομορφο τροπο και για το καλο ολων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mammycool έγραψε:

MAIRH!!! και MITSI2, οι ελληνικοί χαρακτήρες μπαίνουν εύκολα αν ρυθμίσετε το Internet Explorer ή όποιον άλλο browser έχετε ως εξής:

Στο tab 'Προβολή' (ή αντίστοιχα View), πηγαίνετε 'Κωδικοποίηση' (ή Coding) και επιλέγετε Unicode UTF-8.

Αν αυτό δε λειτουργήσει δοκιμάστε το Greek-ISO ή Greek-Windows. Η εναλλαγή από Αγγλικά σε Ελληνικά και αντίστοιχα γίνεται με Shift-Alt.

Αν και πάλι έχετε απορία, στη διάθεσή σας.

TO EKANA MOLIS KAI DEN GINETE TIPOTA ...:(

EINAI STO Unicode UTF-8 KAI DEN GINETE KAI TO EBALA KAI STO ALLO KAI OYTE SE AUTO GINETE KATI EKTOS APO OTI MOU KANEI OLH THN SELIDA ME GRAMMATA..."KINEZIKA":(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικά ειναι κριμα γιατι ολες μπαινουμε να χαλαρωσουμε και να ενημερωθουμε. Κ εγω πολλες φορες τα παραταω γιατι αν θελω μια ωρα να διαβασω το θεμα μεχρι να τ ανοιξει και μια ωρα μεχρι να απαντησω βαριεμαι και ξυπναει και η μικρη κ ετσι παπαλα. Τελος παντων ειναι κριμα γιατι ειναι πολυ ωραιο σαιτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω πως το θεμα του post ειναι περισσοτερο η καθυστερηση του σαιτ.Σε αυτο μας απαντησε εμμεσα η Λενα.Ειπε πως ο server εχει αλλαξει μια φορα και θα ξανααλλαξει...Καταλαβα λαθος?

Τα μπερδεμενα θεματα δε θα μας ενοχλουν αν μπορουμε να μπαινοβγαινουμε γρηγορα!Οκ αν η κοπελα ειναι η μονη συντονιστρια τι να πρωτοπρολαβει?

Τωρα εαν μας ενοχλουν τα κεφαλαια ή τα greeklish νομιζω μπορουμε να το λεμε ευγενικα.Οι περισσοτερες δεν το γνωριζουν... Οχι πως το κανουν επιτηδες!(νομιζω)

Επισης για το πως γραφουμε και το αν πρεπει να ανοιγουμε λεξικο κλπ για να γραφουμε σε ενα φορουμ....Τι να πω?Διαφωνω καπως! Δεν θιγομαι προσωπικα γιατι δεν με αφορα το θεμα αλλα.....Εν πασει περιπτωση υπαρχει ελευθερια λογου και μπορουμε να λεμε οτι θελουμε χωρις να προσβαλουμε τους αλλους!

Να κανω και μερικες προτασεις για το "ξεφορτωμα" του σαιτ?

Ισως να γινεται μια αυτοματη διαγραφη μελων που εχουν να συνδεθουν για ενα μεγαλο χρονικο διαστημα πχ 6 μηνων ή 1 ετους

Ισως να περιοριζεται ο χωρος της υπογραφης ή και των προσωπικων φωτο.πχ καποιες κοπελες εχουν εκτος απο ηλικιες παιδιων,γαμου κλπ ασχετες εικονες με λουλουδια,love και τετοια!Ενα "page down" δεν αρκει για να τελειωσει ενα post τους.Φανταζομαι πως ολες αυτες οι εικονες σε καθε μηνυμα τους πιανουν χωρο!

Με συγχωρειτε παρασυρθηκα και γραφω εκθεση μου φαινεται!! :P Σταματαω λοιπον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MITSI2 έγραψε:

mammycool έγραψε:

TO EKANA MOLIS KAI DEN GINETE TIPOTA ...:(

EINAI STO Unicode UTF-8 KAI DEN GINETE KAI TO EBALA KAI STO ALLO KAI OYTE SE AUTO GINETE KATI EKTOS APO OTI MOU KANEI OLH THN SELIDA ME GRAMMATA..."KINEZIKA":([/quote:aavou0xv]

ki egw to dokimasa alla den ginete tipota :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Τωρα εαν μας ενοχλουν τα κεφαλαια ή τα greeklish νομιζω μπορουμε να το λεμε ευγενικα.Οι περισσοτερες δεν το γνωριζουν... Οχι πως το κανουν επιτηδες!(νομιζω)

Επισης για το πως γραφουμε και το αν πρεπει να ανοιγουμε λεξικο κλπ για να γραφουμε σε ενα φορουμ....Τι να πω?Διαφωνω καπως! Δεν θιγομαι προσωπικα γιατι δεν με αφορα το θεμα αλλα.....Εν πασει περιπτωση υπαρχει ελευθερια λογου και μπορουμε να λεμε οτι θελουμε χωρις να προσβαλουμε τους αλλους!

Συμφωνώ απόλυτα, ας γράφουμε ότι θέλουμε χωρίς να προσβάλλουμε τους άλλους. Παρεπιπτόντως, εμένα μου αρέσουν πολύ τα λεξικά, και ανοίγω συχνά, ειδικά όταν γράφω κάτι που θα το δουν πολλοί και έχω κάποια αμφιβολία, αλλά και γενικότερα, γιατί αγαπώ τη γλώσσα μας και σέβομαι και αυτούς που διαβάζουν αυτά που γράφω.

Για τα greeklish καταλαβαίνω ότι κάποιες κοπέλες δυσκολεύονται να τα αποφύγουν, απλά το επισημαίνω για όποιον ενδιαφέρεται...

Μπράβο στη mammycool που βοηθάει όσες θέλουν να τα αλλάξουν :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(έχει τεράστια σημασία στο γραπτό λόγο να ρίχνεις και μια δεύτερη ματιά στο κείμενο αλλά και στη ψυχική διάθεση με την οποία γράφεις, να ανοίγουμε και κανένα λεξικό εν ανάγκη!....) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα εχει προβλημα μεγαλο κ δεν ειναι απο τωρα:( :(

πολλες φορες απανταω κολλαει κ με πεταει εεεε μετα λογικο ειναι να βαριεμαι να ξαναμπαινω.κ οι περισσοτερες κοπελες γιαυτο δε μπαινουν:dry:

ειναι κριμα γιατι εχουμε δημιουργησει μια ομορφη παρεα.

δεν θα κατακρινω κανεναν απλα θα εκτιμουσα πολυ αν γινοταν νια προσπαθεια;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητη Αργω....το οτι δεν ανοιγουμε λεξικο καποιες δεν νομιζω να σημαινει οτι δεν αγαπαμε την γλωσσα μας...η οτι δεν σεβομαστε αυτους που διαβαζουν....καμια φορα απο τις δουλειες και τα τρεξιματα δεν εχουμε την ιδιαιτερη ανεση και τον χρονο να κοιταμε τα λαθη μας ή κι απο την λαχταρα μας να απαντησουμε γρηγορα σε καποιο θεμα η σε ολα συγχρονως για να βοηθησουμε...

Τωρα τα λεγομενα greeklish μπορει να μην αρεσουν αλλα δεν μπορουμε να επιβαλουμε σε καποιον να γραφει διαφορετικα αμα εκεινου του αρεσουν...

Γλυκα και ταπεινα η αποψη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όντως η υπογραφή κάτω απο το όνομα κάθε μέλους είναι πολύ ζόρι για το site. Πολλά μέλη φτάνουν και στην υπερβολή!!!!! Μια ολόκληρη σελίδα υπογραφές....αυτό άν μπορέσουμε και το χειριστούμε σίγουρα θα ξαλαφρώσει πολύ το site. Ποιά όμως θα το κάνει; Καμία...:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου αν ειναι για το καλο του site θα το κανουμε να βαλουμε ενα οριο. Μπορει να μπει μια ανακοινωση στην αρχικη σελίδα. Νομιζω ειμαστε λογικα ατομα και ολοι θα το κατανοήσουν.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ SITE ΑΥΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ.ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΦΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΕΙ.ΣΕ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ;;ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΙΤΣΑ Η' ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ;;Η' ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΑΡΑΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΕΤΡΟΥΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΙΔΙΩΝ,ΣΧΕΣΗ ΚΛΠ;;;ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή έχεις διαβάσει απο την αρχή το θέμα; Νομίζω οτι απάντησα....Άν θες ρίξε μια ματιά στα ποστ μου...;)

Τόμα θα το κάνω εγώ κορίτσι μου. Θα φροντίσω έστω και προσωρινά να μην εμφανίζεται καμία υπογραφή. Θα δούμε πώς θα πάει και αν είναι τις καταργούμε οριστικά. Ευχαριστώ για την κατανόηση!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λάθη κάνουμε όλοι, γι'αυτό πρέπει να είμαστε και ιδιαίτερα επιεικείς με τα λάθη ή τις αδυναμίες των άλλων, είτε αυτά είναι ορθογραφικά είτε τεχνικά, το να τα ειπισημαίνουμε όμως βοηθάει, όταν υπάρχει πραγματικό πρόβλημα, και θέληση, να λύνεται ή να βελτιώνεται, τη βελτίωση του site άλλωστε δεν θέλουμε όλοι;

Ο καθένας ας προσπαθήσει με τον δικό του τρόπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...