Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΜΟΥ!!!!


manoyla

Recommended Posts

Κ μόνο που έχει το Ρουμπιανάκι επάνω είναι τέλεια!!! Τι να τα κάνεις τα υπόλοιπα όταν έχεις το μοντέλο????:laugh: :laugh:

Με το καλό Παναγιώτα μου η βάφτιση της μπουμπούς σου, μπράβο σου που την έκανες μόνη σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ όμορφο το προσκλητήριο. Ρομαντικό. Της ταιριάζει της κούκλα σου. Μου θυμίζει την πρόσκληση της Μαριλής μου, που και εμείς την φτιάξαμε εξολοκλήρου μόνοι μας. Είδες με τη χαρά κοπιάζεις για κάποια πράγματα?

Εμείς και στον μπέμπη πάλι μόνοι μας θα το φτιάξουμε. Αυτές τις μέρες μάλιστα προσπαθώ να σκεφτώ τί θα γράψουμε.

Αντε, να σας ζήσει η μικρούλα, να την δείτε και νυφούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια η προσκληση σου μπραβο...Μαλον θα χεις θεμα τις νεραιδες!Μηπως σου ειναι ευκολο να μου πεις που ακριβως που εψαξες στο ιντερνετ;Ευχαριστω κ με το καλο η βάπτιση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια!!κουραστικα πολυ για να της φτιαξω!!αλλα χαλαλη της μπουμπεκας μου!!Τωρα θα δω εαν θα προλαβω να κανω και την διακοσμηση του τραπεζιου!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ομορφη η προσκληση!!!Και συμφωνω και μονο που υπαρχει το μπουμπουκι ομορφαινει τα παντα...

Μπραβο σου!Δεν υπαρχει καλυτερο απ το να κανεις οτι μπορεις μονος σου,το ευχαριστιεσαι ακομα πιο πολυ!Αντε και την διακοσμηση τωρα χα χα!!!Θα τα καταφερεις!Με το καλο να γινει η βαφτιση!!!Φιλακιααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Της εχω τυπωση ειδη σε φωτογραφικο χαρτι και της εχω κοψη ζικ ζακ και της εχω βαλει σε φακελους!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπέροχη πρόσκληση!

Συγχαρητήρια!

& μένα μ' αρέσει να τα κάνω μόνη μου!

&στο γάμο μου έκανα πολλά πραγματάκια μόνη μου!

Αν σας πω οτι από τώρα σκέφτομαι και για τη βάπτιση, θα με πείτε τρελή;

Είμαι 10 εβδομάδων :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο!!!Είναι πολύ ωραία!!!Με το καλό να βαπτίσεις την κορούλα σου!!

Επειδή και εγώ ψάχνω να φτια΄ξω μόνη μου προσκλητηρια,μήπως μπορείς λίγο να με καθοδηγήσεις?Ποιο το κόστος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΡΟΥΜΠΙΑΝΝΑΣ!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ όμορφη πρόσκληση!! Με το καλό να βάλετε το μωράκι σας στο δρόμο του Θεούλη!!

Πάντα υγεία και πολύ ευτυχία να έχει στην ζωή της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκπληκτικό προσκλητήριο και ειλικρινά αν δεν μας έλεγες ότι το έφτιαξες μόνη σου θα σε ρωτούσα πόσο κάνει :P

Με το καλό λοιπόν η βάφτιση της κουκλίτσας σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορεις να μας πεις πως το εφτιαξες? ειναι φοβερο. Εχω βρει κ εγω σ ενα αλλο σαιτ διαφορα καδρακια ([που πρεπει να ξαναθυμηθω πιο ηταν) και θα μου αρεσε να κανω δοκιμαστικα ενα να δω πως ειναι για να καταληξω αν θα αγορασω η αν θα τα φτιαξω αν συμφερει κιολας τωρα οσο προλαβαινω ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω την αληθεια συμφερει να την φτιαχνεις μονη σου!!!!Το εψαξα πριν της φτιαξω!!Παντοσ σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...