Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΠΙΠΕΔΕΣ ΘΗΛΕΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ! (ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΝΤΕ ΜΗΝΩΝ). ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariori καλησπέρα!!και γω εχω επιπεδες θυλές αν και τωρα στην εγκυμοσύνη η κατασταση εχει καλυτερέψει κατα πολύ!!Σε τετοιες περιπτώσεις χρησιμοποιεις κάποιες συσκευές εξώθησης θυλών ή δίσκους θυλών..Οταν με το καλο γεννησείς θα συμβουλευτείς τον γιατρο σου για τι πρέπει να κανεις ωστε να έχεις τα επιθυμητα αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανησυχεις και με επιπεδες θηλες θηλαζεις κανονικα αν εχεις σωστη σταση,γιατι το βρεφος πιανει ολο το καφε γυρω απο τη θηλη[θηλαια αλως],και οχι μονο τη θηλη,ετσι δεν υπαρχει προβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariori mou...egw tha sou elega na sinenoitheis me ton giatro sou na sou sistisei kapoia maia i opoia na se boithisei tis prwtes meres

egw den exw katholou thiles afou na fantasteis oti otan kriwnw mpenoun pros ta mesa:(...otan gennisa ligo i kourasi ligo to agxos ligo oti oi maies stin kliniki sto thema thilasmou den peftoun kai apo panw sou...ligo oti den eixa thiles boithisan sto na min thilasw...dioti ti thiles silikones pira...ti ena ekartima chicco pou trabouse tis thiles pros ta eksw ti mixanima na mou trabaei to gala...SKATA!!!twra sto deytero tha to organwsw apo poli prin to pragma den tha to afisw etsi giati ithela na thilasw alla logo ........ den ta katafera:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν έχεις τη σωστή υποστήριξη και δεν σε τρομοκρατήσουν οι γύρω σου, μπορείς άνετα να θηλάσεις. Και εγώ επίπεδες θηλές έχω και πολύ ευαίσθητο δέρμα.

Στο πρώτο παιδί μου εδωσαν θηλές σιλικόνης και θήλασα 6 μήνες με αυτές.

Τώρα όμως η μικρή δεν τις έπιανε καλά και δεν χόρταινε με αποτέλεσμα να μειώνεται το γάλα και το παιδί να κλαίει. Τις έβγαλα και θηλάζω κανονικά με επίπεδες θηλές.

Κάποιος πρέπει να σου δείξει πως να βάζεις το παιδί σωστά στο στήθος. Μην αγχώνεσαι. Απλά ψάξε να βρεις το κατάλληλο άτομο που θα σε βοηθήσει ουσιαστικά και όχι μόνο στα λόγια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...