Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παρακαλώ τη γνώμη σας.


Recommended Posts

κοριτσακι μου μακαρι να μας εχεις ευχαριστα την πεμπτη....αντε λιγο ακομα υπομονη........ξερω ποσο πολυ το θες...θα δεις ολα θα πανε καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ευχομαι απο τα βαθη της ψυχης μου καλα αποτελεσματα.....εχε θετικη ενεργεια και ολα θα πανε καλα...ειμαστε σχεδον ιδιες περιπτωσεις...εχω πολυκυστικες και εχω ηδη ενα αγορακι 2 χρονων...περιμενουμε νεα σου...φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ ξανά και ξανά...μίλησα κ μ έναν άλλο γυναικολόγο και αυτός ήταν περισσότερο αρνητικός...δεν περνάει με τίποτα η μέρα.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά είχε δίκιο η μικροβιολόγος...αδιαθέτησα πριν λίγο... θα πήγαινα το πρωι για την επόμενη χοριακή αλλά με πρόλαβε.

Αυτό σημαίνει ότι ήμουν και το έχασα...

Σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαραστάση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jullie, μην στενοχωριέσαι!! Έχει ο Θεός! Τον άλλον μήνα!! Και στο λέω εγώ που και πολυκυστικές ωοθήκες έχω και μεγάλο κύκλο στην περίοδο μου και είμαι πλέον και έγκυος! Και μάλιστα δεν παιδεύτηκα ιδιαίτερα, επειδή είχα αποβάλλει από μέσα μου το άγχος! Ξεκίνησα Αύγουστο και έπιασα Νοέμβριο! Και όταν πλησίαζαν οι μέρες για περίοδο, έλεγα, αν μου έρθουν πάμε γι' άλλον ένα μήνα!

Ηρέμησε, απόλαυσε τον έρωτα με τον άντρα σου γιατί είναι βασικό.. και θα έρθει και το μωράκι πολύ γρήγορα!! Εύχομαι αυτή να είναι η τελευταία περίοδο γι'αυτό το χρόνο και να ξανάρθει μετά από 10 μήνες πάλι!! Μετά από ένα bebe δηλαδή..

Πολλά φιλάκια και μην στενοχωριέσαι!! Όλα καλά θα πάνε! Θετική σκέψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!!βρε κοριτσακι τωρα το ειδα....πραγματικα στεναχωρεθηκα πολυ :( :( :( :( .ειναι κριμα ρε γαμωτο!!!!!!δε ξερω τι αλλο να σου πω....απλα θετικες σκεψεις....ξερω ειναι δυσκολο!!!!!!:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι εσυ να σαι καλα και θα ξαναπροσθησετε.

Αφου το θες τοσο πολυ θα σου ρθει, ειμαι σιγουρη. Απλα θελει θετικη σκεψη και όχι άγχος...Θα με θυμηθεις...

Πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα ρωταγα στο τσατ για σενα...δεν πειραζει.... θα ερθει να εισαι σιγουρη...και εγω εχω πολυκυστικες και τον μηνα που δεν ειχα αγχος επιασα το γιο μου.....απεβαλλε το αγχος ....φιλακια ....οτι θελεις ειμαστε εδω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου καλά! Έχω πέσει ψυχολογικά αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι αισιόδοξα. Θέλω να πιστεύω ότι ο Θεός θα βοηθήσει! φιλιά σε όλες χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ... ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΙΣΩς ΠΕΤΥΧΕΙς ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙς ..ΣΆΥΤΟ ΟΜΩς ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Η ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ Τ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ... ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙς ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΠΑΛΙ.. :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΓΙΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ?ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΟΝΤΩΣ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ?ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Julie μου τώρα το είδα γιατί είχε αλλάξει η σελίδα των θεμάτων και έψαχνα να δω τι έγινε. Μη μου στεναχωριέσαι καθόλου!Ξέρεις ότι 40% των συλλήψεων που πάνε να γίνουν βλαστοκύστη και μετά έμβρυα αποτυγχάνουν; Το διάβασα πρόσφατα σε βιβλί εγκυμοσύνης και κουφάθηκα!Και δεν το καταλαβαίνουμε λέει γιατί έρχεται σαν περίοδος και στο μεταξύ ούτε που έχουμε πάρει χαμπάρι ότι έχουμε μείνει αλλά δεν καρποφόρησε μέχρι τέλους. Μιλάω στον πρώτο πληθυντικό γιατί όλες το έχουμε πάθει κάποια στιγμή στη ζωή μας αλλά δεν το έχουμε αντιληφθεί. Ετσι έχει πει ο γιατρός μιας φίλης μου. Η φύση τις περισσότερες φορές προνοεί, κι αν κάτι δεν της πάει καλά δεν το αφήνει να αναπτυχθεί. Μην ανησυχείς καθόλου, ίσα ίσα να χαίρεσαι ότι δεν έχεις πρόβλημα στη σύλληψη, κι αυτό που έγινε είναι κάτι συνηθισμένο, κι αν δεν είχες κάνει χοριακή ούτε που θα το έπαιρνες χαμπάρι. Φιλιά πολλά πολλά πολλά και καλές προσπάθειες ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...